Linka 199

Nejnovější články na portálu

Burzy reagovaly a reagují na MMF a výsledky firem

Burzy reagovaly a reagují na MMF a výsledky firem. Po pondělním svátku včera americké akciové indexy posilovaly (S&P 500 +0,28 %, Nasdaq +0,67 %). MMF zvýšil výhled růstu světové ekonomiky (z říjnových 3,6 %) na 3,7 % díky zrychlujícímu se tempu růstu v USA a Velké Británii.

Zdroj: www.kurzy.cz

Myshrooms s.r.o. - IČO 04558766 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Myshrooms s.r.o. - IČO 04558766 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Česká akcie během dopoledne posilují, nejvíce zase Český Telecom

Česká akcie během dopoledne posilují, nejvíce zase Český Telecom.       Pražská burza zahájila nový týden mírným růstem, který je opět podpořen zájmem investorů o akcie Českého Telecomu. Ten si připisuje zisk 1%, ale obchodování s jeho akciemi bylo během dopoledne velmi živé.

Zdroj: www.kurzy.cz

Práce bez smlouvy - iDNES.cz

Studuji VŠ a sehnal jsem si na léto zajímavou práci. Šéf mi ale řekl, že nedostanu pracovní smlouvu a budu placený „na ruku“. Nejedná protizákonně?

Zdroj: finance.idnes.cz

Akciové trhy srazilo snížení výhledu pro rating USA

Akciové trhy srazilo snížení výhledu pro rating USA. Akciové trhy na začátku týdne prudce oslabují . Evropské burzy otevřely poklesem kvůli spekulacím, že Řecko již minulý týden požádalo o restrukturalizaci dluhu. Ztráty akciových trhů se potom výrazně prohloubily v odpoledních hodinách poté, co..

Zdroj: www.kurzy.cz

Jaroslav Dvořák - IČO 71600884 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Jaroslav Dvořák - IČO 71600884 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Jak zaměstnat cizince v české firmě? - iDNES.cz

V roce 2004, kdy ČR vstoupila do Evropské unie, se změnil veškerý systém zaměstnávání cizinců na území ČR. Aby cizinec mohl nastoupit na dané pracovní místo, musí mít v České republice pracovní povolení. Kdy se povolení k zaměstnání se nevyžaduje?

Zdroj: finance.idnes.cz

Čím se řídí práce mimo pracovní poměr - iDNES.cz

Být zaměstnaný v pracovním poměru skýtá kromě určité dávky jistoty také mnohé nevýhody. Firma si většinou nárokuje veškerý čas pracovníka, když chcete změnit zaměstnání, musíte dodržet výpovědní lhůtu. Proto zákoník práce umožňuje vykonávat práci i mimo pracovní poměr, takzvaně „na dohodu“.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jaromír Dvořák - IČO 10590951 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Jaromír Dvořák - IČO 10590951 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Studenti: vzdělávají se a zároveň pracují - iDNES.cz

Mnoho studentů si ve volné chvíli snaží vydělat alespoň pár korun na přilepšenou. Vzhledem k tomu, že si při řádném denním studiu většinou z časových důvodů nemohou dovolit pracovat na takzvaný hlavní pracovní poměr, volí nejčastěji krátkodobé zaměstnání, jako je brigáda na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jakub Dvořák - IČO 87749475 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Jakub Dvořák - IČO 87749475 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Jaromír Dvořák - IČO 10590951 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Jaromír Dvořák - IČO 10590951 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Jaroslav Dvořák - IČO 48974749 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Jaroslav Dvořák - IČO 48974749 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Akcie během dopoledne výrazně posilují, Český Telecom nad Kč 330

Akcie během dopoledne výrazně posilují, Český Telecom nad Kč 330.  &nbsp &nbsp Pražská burza zahájila čtvrteční obchodování výrazným růstem ovlivněna pozitivní náladou na okolních trzích. Index PX-D si během dopoledne připsal 1,4% na 1.147,4 bodu.

Zdroj: www.kurzy.cz

Akciový výhled 19.04. - co provede snížení sazeb ?

Akciový výhled 19.04. - co provede snížení sazeb ?. - odhad vývoje.

Zdroj: www.kurzy.cz

Studentské brigády: nejčastější otázky - iDNES.cz

Devět otázek, na které se studenti v souvislosti s brigádami ptají nejčastěji MF DNES položila René Kuchárovi, zakladateli společnosti Agentura STUDENT.

Zdroj: finance.idnes.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

Jaroslav Dvořák - IČO 70723362 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Jaroslav Dvořák - IČO 70723362 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Souhrn 17.10. - trhy se zalekly příliš vysokých valuací, eurodolar nejistý, ropa klesá, BCPP nad 900 body

Souhrn 17.10. - trhy se zalekly příliš vysokých valuací, eurodolar nejistý, ropa klesá, BCPP nad 900 body. Pražská burza vstoupila do nového týdne výborně. Při pokračující sérii výrazně nadprůměrné likvidity se index PX díky zájmu o většinu hlavních titulů posunul nad hranici 900 bodů, kde se naposledy pohyboval na začátku května tohoto roku.

Zdroj: www.kurzy.cz

Akcie dnes dopoledne dále posilují, Český Telecom prorazil Kč 400 za akcii

Akcie dnes dopoledne dále posilují, Český Telecom prorazil Kč 400 za akcii. Růst akcií Českého Telecomu dnes pokračuje a již se dostal přes hranici Kč 400 na akcii. Index PX-D posílil o 1,4% na 1191,8 bodu nicméně dnešní vývoj je nejistý, je možné i zredukování přírůstků během odpoledne.

Zdroj: www.kurzy.cz

Burza reagovala střízlivě na růst v USA

Burza reagovala střízlivě na růst v USA. Včerejší snížení sazeb na americkém trhu a následný růst tamních akcií poznamenal obchodování u nás jen okrajově. Celkově si index PX-50 připsal 0,46 % a tato poměrně střízlivá hodnota vypovídá o tom, že trh je spíše připraven vybírat zisky než...

Zdroj: www.kurzy.cz

Přesčasy: Nejvíce nová pravidla vadí lékařům - iDNES.cz

Někdo dělá přesčasy rád, protože si přijde na nějakou korunu navíc, jiný je podstupuje z povinnosti. Nový limity ohledně přesčasové práce však někde vzbuzují odpor.

Zdroj: finance.idnes.cz

Dělám na „vedlejšák“ - na co si dát pozor? - iDNES.cz

Máte málo peněz? Málokdo asi odpoví, že ne. No a co když se objeví váš známý a řekne: “Pojď si ke mně něco přivydělat". Schopnosti máte, čas by byl také... Jde tedy jen o to srovnat se s trochou administrativy, která provází pracovně právní vztah.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jan Dvořák - IČO 01682466 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Jan Dvořák - IČO 01682466 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního rejstříku…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Chcete si přivydělat? Brigád je dostatek - iDNES.cz

Nechcete prázdninové měsíce jen tak proválet na koupališti a rádi byste si přivydělali nějakou korunu navíc třeba na cestu k moři, do hor nebo na nový počítač? Není problém. Internetové servery, personální agentury i job centra nabízejí celou škálu brigádnických míst od manuálních až po odborné profese.

Zdroj: finance.idnes.cz

GASTROKLIMA s.r.o. - IČO 60737859 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě GASTROKLIMA s.r.o. - IČO 60737859 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Víc peněz? Pomůže druhá práce - iDNES.cz

Nestačí vám jediná výplata na pokrytí všech životních nákladů? Pár stovek či tisícovek navíc může znamenat mnoho. Zákoník práce nabízí řadu možností, jak si legálně PŘIVYDĚLAT po zaměstnání, které vykonáváte v pracovním poměru.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jakub Dvořák - IČO 87749475 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Jakub Dvořák - IČO 87749475 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Pracuji za minimální mzdu - iDNES.cz

Jako servírka v pizzerii mám ve smlouvě sjednanou jen minimální mzdu. Můj šéf však teď přijal brigádníky, kteří, jak jsem se náhodou dozvěděla, dostávají za hodinu práce skoro třikrát více než já, i když dělají to samé. Mohu se nějak bránit?

Zdroj: finance.idnes.cz

14,30 h.-ČR- korigujeme denní pokles

14,30 h.-ČR- korigujeme denní pokles. - aktuální vývoj domácích trhů

Zdroj: www.kurzy.cz

Letní brigáda vám přinese peníze i užitečnou praxi - iDNES.cz

Čtěte, která brigáda vám vynese nejvíce peněz a kde ji hledat. Na poslední chvíli lze ještě najít i práci v zahraničí.

Zdroj: finance.idnes.cz

Studenti, vydělávejte správným způsobem! - iDNES.cz

Vzhledem k omezeným časovým možnostem studentů je málokdo schopen pracovat v zaměstnaneckém poměru a ještě stihnout studovat. Právě z těchto důvodů musí studenti volit zpravidla jiné smluvní formy svojí výdělečné činnosti a také se musí často zabývat jejím zdaňováním. Co mají studenti na výběr?

Zdroj: finance.idnes.cz

Jak to chodí v agenturách práce - iDNES.cz

Váháte, jestli si brigádu sehnat sami, nebo přes agenturu? MF DNES zjišťovala, co vám agentury práce mohou nabídnout.

Zdroj: finance.idnes.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

Důchodci: penze a přivýdělek - iDNES.cz

I v důchodovém věku můžete být aktivní a kromě pravidelného důchodu si přivydělat. Nejčastěji můžete být zaměstnaní na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.

Zdroj: finance.idnes.cz

Akciový výhled 4.9. (4.9.2003)

Akciový výhled 4.9. (4.9.2003). Dnes by se měla na pražskou burzu dostavit korekce. Růst včera pokračoval (a zájem ze zahraničí) byl pouze na titulech, kde je tzv. "vymalováno" (jsou zprivatizované). Na druhou stranu kurzy těchto společností se dostaly na historická maxima.

Zdroj: www.kurzy.cz

Evropa rozkolísaná, my klesáme s Telecomem

Evropa rozkolísaná, my klesáme s Telecomem. - aktuální vývoj trhů

Zdroj: www.kurzy.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

František DVOŘÁK - IČO 67744265 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě František DVOŘÁK - IČO 67744265 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Brigáda, nebo trvalá práce? - iDNES.cz

Kdo spoléhá jen na peněženku rodičů, může být mezi spolužáky považován za outsidera vydělat si při studiu je moderní.

Zdroj: finance.idnes.cz

Co dělat, když zaměstnavatel neplatí za práci - iDNES.cz

Nedávno se rodina paní Jany ocitla v nepříjemné situaci. Deset dní po výplatním termínu musela žena jít ke známým, aby si půjčila na jídlo pro rodinu. Manželovi zaměstnavatel zase neposlal peníze včas.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jaromír Dvořák - IČO 10590951 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Jaromír Dvořák - IČO 10590951 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Přivýdělek: z čeho musíte platit daně - iDNES.cz

Jeden z Murphyho zákonů praví, že každý člověk potřebuje vždy více peněz, než kolik jich má v danou chvíli k dispozici. I když je to s tímto zákonem vlastně v rozporu, řada lidí se snaží nedostatek peněz řešit různými formami přivýdělku.

Zdroj: finance.idnes.cz

Domácí akcie po velikonočních svátcích posilují, Český Telecom (+2,3%)

Domácí akcie po velikonočních svátcích posilují, Český Telecom (+2,3%). Pražská burza se po velikonočních svátcích opět posunuje o něco výše. Index PX-D si v úterý polepšuje o 0,4% na 2.148,9 bodu. Nejvíce trh podporují akcie Českého Telecomu a Komerční banky.

Zdroj: www.kurzy.cz

10,30 h.-ČR- telekomunikace a Unipetrol tlačí trhy do mínusů

10,30 h.-ČR- telekomunikace a Unipetrol tlačí trhy do mínusů. - aktuální vývoj domácích trhů

Zdroj: www.kurzy.cz

Co je dobré vědět o brigádách - iDNES.cz

Během letního školního volna si velké množství studentů hledá alespoň krátkodobou práci. Někteří využijí služeb pracovních agentur, jiní osloví přímo konkrétního zaměstnavatele. Jaké jsou podmínky zaměstnaneckých poměrů v těchto případech?

Zdroj: finance.idnes.cz

Akcie posilují, tahounem Český Telecom

Akcie posilují, tahounem Český Telecom. Pražská burza aktuálně posiluje o 0,8% na 2.001,5 bodu vyjádřeno indexem PX-D. Výraznému zájmu se těší akcie Českého Telecom, který roste o 3,2%. Obchodování opět vévodí akcie Komerční banky s objemem aktuálně přes 700m Kč. Komerční...

Zdroj: www.kurzy.cz

ZadejTisk.cz s.r.o. - IČO 05232317 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě ZadejTisk.cz s.r.o. - IČO 05232317 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Trhy reagují na zásah ECB výrazným růstem, příslib QE táhne, negativní depozit by měl rozhýbat mezibankovní trh

Trhy reagují na zásah ECB výrazným růstem, příslib QE táhne, negativní depozit by měl rozhýbat mezibankovní trh. Evropské akciové trhy reagují na oznámené kroky ECB výrazným růstem, který je tažen především bankovním sektorem. Snížení hlavní repo sazby bylo sice o něco málo menší, než se čekalo, ale hlavní byl příslib případných dalších kroků, pokud budou potřeba a.

Zdroj: www.kurzy.cz

Bytové Družstvo Pivovarnická 13 - IČO 28923341 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Bytové Družstvo Pivovarnická 13 - IČO 28923341 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Jan Dvořák - IČO 60789743 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Jan Dvořák - IČO 60789743 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního rejstříku…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Britská libra sílí a reaguje na možný růst sazeb

Britská libra sílí a reaguje na možný růst sazeb. Devizový kurz britské libry láme vůči dolaru jeden rekord za druhým v očekávání dalšího zpřísňování finanční politiky Britské centrální banky. Libra se dnes proti dolaru vyšphala na nové 26-leté maximum $2,0206 za libru. Analytici shodně očekávají...

Zdroj: www.kurzy.cz

12,30 h.-ČR- Telecom nezpochybnitelný vládce trhu

12,30 h.-ČR- Telecom nezpochybnitelný vládce trhu. - aktuální vývoj domácích trhů

Zdroj: www.kurzy.cz

Akciový výhled 19. 4.: Ve jménu Evropy (+ Orco, ČEZ)

Akciový výhled 19. 4.: Ve jménu Evropy (+ Orco, ČEZ). Ve své bohulibé činnosti pokračuje dobročinný spolek jménem MMF. Přispějte na dobrou věc, přispějte na ohrožený druh Evropanů, láká národy světa k jednacímu klobouku na drobné Christine Lagarde.

Zdroj: www.kurzy.cz

Akciový výhled 30.03. - spíše pokles

Akciový výhled 30.03. - spíše pokles. - odhad vývoje.

Zdroj: www.kurzy.cz

Jaroslav Dvořák - IČO 48974749 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Jaroslav Dvořák - IČO 48974749 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

František DVOŘÁK - IČO 67744265 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě František DVOŘÁK - IČO 67744265 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

I ve stáří platíte daně. Někdy - iDNES.cz

Kdo si chce ke své penzi ještě přivydělat, musí počítat s tím, že bude platit daně z příjmů jako každý jiný. Ale po Novém roce bude mít daně nižší. I důchodců se totiž dotkne daňová reforma.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jan Dvořák - IČO 01682466 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Jan Dvořák - IČO 01682466 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Jak to chodí v agenturách práce - iDNES.cz

Sháníte brigádu a váháte, jestli si ji sehnat sami, nebo přes agenturu? MF DNES zjišťovala, co vám agentury práce mohou nabídnout.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jaroslav Dvořák - IČO 70723362 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Jaroslav Dvořák - IČO 70723362 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Akciové indexy: Další vlna propadů; prudké snížení sazeb

Akciové indexy: Další vlna propadů; prudké snížení sazeb. Včerejšek byl jak v Evropě, tak USA i Asii červený a trhy pokračovaly v umazávání zisků. Americké indexy vesměs ubíraly okolo 5-ti procent. Negativní výsledky byly především výplodem další vlny špatných finančních výsledků společností po celém...

Zdroj: www.kurzy.cz

Předčasný důchod: více odpočinku za méně peněz - iDNES.cz

Rozhodujete-li se, zda odejít do předčasného důchodu, nezapomeňte, že si tak jednou provždy SNÍŽÍTE PENZI. A to až o tisícovky měsíčně.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jaroslav Dvořák - IČO 71600884 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Jaroslav Dvořák - IČO 71600884 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Jan Dvořák - IČO 60789743 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Jan Dvořák - IČO 60789743 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Důchod při zaměstnání: jaké jsou podmínky? - iDNES.cz

Podmínky pro poskytování starobního důchodu při výdělečné činnosti jsou stanoveny rozdílně v závislosti na tom, o jaký starobní důchod se jedná. Výdělečnou činností se rozumí činnost, která zakládá účast na důchodovém pojištění. Ke změnám v podmínkách pro poskytování starobního důchodu došlo od 1. ledna 2004.

Zdroj: finance.idnes.cz

Evropa je zdrženlivá, BCPP též, RMS roste

Evropa je zdrženlivá, BCPP též, RMS roste. - aktuální vývoj trhů.

Zdroj: www.kurzy.cz

Daniel Dvořák - IČO 88724867 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Daniel Dvořák - IČO 88724867 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Jak mají vypadat smlouvy - iDNES.cz

Kdy se vyplatí uzavřít dohodu o provedení práce a kdy dohodu o pracovní činnosti? Jaká omezení, výhody a nevýhody tyto dvě nejčastější „brigádnické“ smlouvy mají?

Zdroj: finance.idnes.cz

Peníze na úhradu dluhů už vám zaměstnavatel jen tak nestrhne - iDNES.cz

Zatímco ještě loni vám dosáhla banka či úvěrová společnost na vámi dlužené peníze snadno přes vašeho zaměstnavatele, nyní je situace docela jiná. Z platu vám lze automaticky strhnout jen určité vybrané položky.

Zdroj: finance.idnes.cz

Jaroslav Dvořák - IČO 71600884 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Jaroslav Dvořák - IČO 71600884 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Josef Dvořák - IČO 87966522 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě Josef Dvořák - IČO 87966522 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

Zdroj: www.podnikatel.cz

ARTRAM s.r.o. - IČO 26230011 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě ARTRAM s.r.o. - IČO 26230011 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz

Zákoník práce: novinky pro firmy - iDNES.cz

Od začátku roku se pracovněprávní vztahy v Česku řídí podle zcela nového zákoníku práce. Nová práva a povinnosti přináší pracovníkům i jejich šéfům. Jaké jsou nejdůležitější změny?

Zdroj: finance.idnes.cz

AKCIOVÝ VÝHLED 19. 7.: Mráz přichází z... Budapešti, aneb tortura pokračuje

AKCIOVÝ VÝHLED 19. 7.: Mráz přichází z... Budapešti, aneb tortura pokračuje. Wall Street v pátek zažila pořádný výplach, když indexy spadly vesměs o takřka 3 procenta: Dow Jones -2,52 %, SP -2,88 %, resp. Nasdaq -3,11 %. Stalo se tak v den, kdy své výsledovky publikovaly dvě velké americké banky – Citi a Bank of America/Merrill...

Zdroj: www.kurzy.cz


404 hubero kororo