Linka 199

AliaWeb, spol. S r.o., Praha IČO 26117363 - Obchodní rejstřík...

r.o., Na poříčí, Praha, výpis z obchodního rejstříku - adresa sídla firmy, majitelé, vedení firmy, založení a vznik obchodní společnosti, předměty činnosti.

Štítky: a na obchodní rejstřík s r spol v r s aliaweb

Zdroj: rejstrik-firem.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • AliaWeb, spol. s r.o. - IČO 26117363 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě AliaWeb, spol. s r.o. - IČO 26117363 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • AliaWeb v lednu v čele mezi finančními portály

  AliaWeb v lednu v čele mezi finančními portály. PRAHA (ČIA) - Nejnavštěvovanějším tuzemským finančním serverem se v lednu letošního roku stalo Fincentrum, které funguje v rámci zpravodajského portálu iDnes.cz. Stránky Fincentra navštívilo celkem 185 383 unikátních IP adres (UIP).

 • AliaWeb slaví už 5 let

  AliaWeb slaví už 5 let. Zdá se to jako včera a přitom to 6.3.2005 bude 5 let, co zahájila činnost společnost AliaWeb.cz, a.s. Hned od počátku se firma zaměřila na vývoj vlastních internetových aplikací a stále se tohoto záměru drží.

 • AliaWeb rozjel nový internetový obchod elektro1.cz

  AliaWeb rozjel nový internetový obchod elektro1.cz. Nový internetový obchod s elektronikou ze stáje AliaWeb Ve středu 8.12. zahájil provoz server elektro1.cz specializovaný, jak už název napovídá, na prodej širokého sortimentu elektroniky.

 • AliaWeb je za březen opět No.1 mezi finančními servery

  AliaWeb je za březen opět No.1 mezi finančními servery. Děkujeme za vaši přízeň, která nám měřením serveru navrcholu.cz opět přinesla 1. místo v oblasti Ekonomika a finance: Ekonomika a finance AliaWeb finance 139602 ses/měs Ucelené, denně aktualizované informace - kurzovní lístky, úrokové sazby bank,...

 • AliaWeb finance TOP FIN.WEB listopadu 2002

  AliaWeb finance TOP FIN.WEB listopadu 2002. Podle pravidelného mesíčního vyhlašování nejnavštěvovanějších internetových serverů zpracovávaného serverem Navrcholu.cz je nejnavštěvovanějším ekonomickým a finančním serverem listopadu 2002 AliaWeb finance . Více k měsíčnímu vyhlášení naleznete ZDE .

 • AliaWeb finance se změnil na Kurzy.cz

  AliaWeb finance se změnil na Kurzy.cz. Internetová společnost AliaWeb vstoupila do nového roku 2006 na vlně rostoucího zájmu čtenářů o její služby. Firma se přesto rozhodla zvýšit povědomí o své značce několika zásadními změnami.

 • AliaWeb finance se rozrůstá o realitní inzerci na www.Bydlet.cz

  AliaWeb finance se rozrůstá o realitní inzerci na www.Bydlet.cz. Internetový magazín o bydlení ze stáje AliaWeb se rozšiřuje Bydlet.cz, který je součástí finančního portálu AliaWeb finance, věnovaný otázkám spojeným s bydlením se rozrostl o rubriku s realitní inzercí.

 • AliaWatch:SG-Industry=oživlá mrtvola s majetkem za...

  AliaWatch:SG-Industry=oživlá mrtvola s majetkem za... Je to sotva týden, co jsme rozebrali fatální pokles kursu akcií AliaWatch: Proč někdo kupuje akcie SG-Industry? Vývoj kursu akcií SG - INDUSTRY (ve správním řízení organizátora trhu na vyloučení z trhu z důvodu konkursu) se radikálně proměnil.

 • AliaWatch: Rošáda akcionářů ČRa před MVH !

  AliaWatch: Rošáda akcionářů ČRa před MVH !. Náš analytický SW vyhodnotil jako neobvyklé přesuny na burze včera registrované mohutné přímé obchody s akciemi ČRa, týden před závazným rozhodným datem pro MVH. Posuďte sami, jak obvyklé je protočení 2 585 035 akcií ČRa během jednoho dne - viz Přímé...

 • AliaWatch: Přistoupit na odkup Apollón holdingu za 100 Kč?

  AliaWatch: Přistoupit na odkup Apollón holdingu za 100 Kč?. Fakta : Apollón holding, a.s. nabídl 28. 2. 2003 učiněný v souladu s par. 183b obchodního zákoníku (povinný odkup majoritáře viz Majitelé CP ). Apollón holding, a.s. svolal na 4.6. 2003 Místo: v hotelu Olšanka Táboritská 23,Praha 3 Datum: 4.6.

 • Linka 199
 • AliaWatch: Ostře sledovaná DRAŽBA 8,65% Čedoku

  AliaWatch: Ostře sledovaná DRAŽBA 8,65% Čedoku. vypukne dle plánu po zaregistrování zájemců (14.30h) v 15.h dne 20.8.2004. Místo konání: Čedok a.s. (zasedací místnost), Na Příkopě 18, PSČ 111 35, Praha 1 O plánovaných, nevyzvednutých, již papírových 31 889 akcií (8,65% ZK)minoritních akcionářů Čedoku..

 • AliaWatch: Netla přišla za 3 týdny o 52 mil. Kč za akcie ČRa...

  AliaWatch: Netla přišla za 3 týdny o 52 mil. Kč za akcie ČRa... Vyjdeme-li ze zprávy Netla se vzdala 14 dnů před valnou hromadou - ale...a nové zprávy Bivideon nabídl odkup akcií ČRa za 440 korun na akcii, při prodejní ceně dosažené firmou Netla Management Limited tj.

 • AliaWatch: Netla a její zajímavé tranže akcií ČRa putují dál...

  AliaWatch: Netla a její zajímavé tranže akcií ČRa putují dál... Po rošádě akcionářů spojených s Netlou dne 7.7.2003 ( AliaWatch: Rošáda akcionářů ČRa před MVH ! , Má NETLA pro MVH až 10 bílých koní nebo vrací... ) se ukazuje, že zajímavé tranže akcií ČRa putují dál... 8.7.

 • AliaWatch: Nejen u akcií SLEZANu hrozí akcionářům propadnutí dividend

  AliaWatch: Nejen u akcií SLEZANu hrozí akcionářům propadnutí dividend. Podle upozornění akcionářům v pozvánce na valnou hromadu firmy SLEZAN (viz Monitor tisku v detailu CP), akcionářům, kteří si nevyzvednou do 3 let od data vyplacení dividendu (zde v pokladně firmy), hrozí, že jejich dividenda propadne ve prospěch firmy.

 • AliaWatch: Na valnou hromadu ČRa se řádně připravte...

  AliaWatch: Na valnou hromadu ČRa se řádně připravte... Mezi základním materiálem pro přípravu akcionářů na řádnou valnou hromadu patří výroční zpráva, v tomto případě za rok 2003: 2003 — Výroční zpráva [PDF, 2 116 KB] zdroj: ČRa

 • AliaWatch: Minoritní akcionáři napadli odkup akcií Tatry za 19 Kč - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

  AliaWatch: Minoritní akcionáři napadli odkup akcií Tatry za 19 Kč - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení . Titulky názorů. Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

 • AliaWatch: Minoritáři napadli odkup akcií Tatry za 19 Kč

  AliaWatch: Minoritáři napadli odkup akcií Tatry za 19 Kč. Jistě si ještě vzpomenete např. s pomocí klasického archívního odkazu v detailu cenného papíru Zprávy o akcii na loňský odkup akcií TATRA za 19 Kč. V Monitoru tisku u Emitenta Tatra jsme našli zprávu podle které Moravskoslezský deník 6.1.

 • AliaWatch: Kdo velký stojí za SG-INDUSTRY?

  AliaWatch: Kdo velký stojí za SG-INDUSTRY?. Po článcích AliaWatch:SG-Industry=oživlá mrtvola s majetkem... , AliaWatch: Proč někdo kupuje akcie SG-Industry? a AliaWatch: SG-Industry a podivný vývoj (nejen)... se dnes podíváme na 2 největší akcionáře- Majitelé CP firmy SG - INDUSTRY, s níž...

 • AliaWatch: Jde o manipulaci kurzu akcií TATRA na burze ?

  AliaWatch: Jde o manipulaci kurzu akcií TATRA na burze ?. Skutečné skoky zažívá obchodování akciemi TATRA. jen co se poslední den přehnala drtivá nabídka akcií TATRA burzou s poklesem kurzu až na 40 Kč (vyšší nabídka přesahovala 100 000 ks viz ), je hned následující obchodní den poptávka i nabídka na burze o...