Linka 199

Atlantik - Ochrana osobních údajů - ATLANTIK

Společnost ATLANTIK finanční trhy, a.s. zaručuje všem návštěvníkům tohoto serveru ochranu jejich osobních údajů. Tyto údaje budou bezpečně uchovávány a chráněny.

Štítky: osobní údaje před ochraně těch osobní údaje společnost atlantik finanční vyjma vyjma těch

Zdroj: www.atlantik.cz


Příbuzné články:

 • Atlantik - Právní prohlášení - ATLANTIK

  J&T Banka při oceňování společností a investičních projektů používá v prvé řadě metodu diskontovaných cash flow (FCFE nebo DDM. Odměna osob, které se podílejí.

 • Atlantik - Prohlášení o přístupnosti - Atlantik

  Stránky společnosti ATLANTIK finanční trhy, a.s. jsou bez problému plně funkční při vypnutém skriptování (JavaScript), kaskádových stylech či obrázcích.

 • Atlantik - Reference - O nás

  . 5993 privátních klientů, jejich jména však v rámci zachování diskrétnosti nezveřejňujeme. Spolupracující významné zahraniční finanční instituce.

 • Atlantik - Sběrné peněžní účty - O nás

  Klientské sběrné účty společnosti ATLANTIK finanční trhy pro obchodování, nákupy fondů a jiných cenných papírů jsou:. SWIFT: JTBPCZPP Jako Variabilní symbol pro.

 • Atlantik - Týdeník - Zpravodajství

  Chcete vědět, co důležitého se stalo v minulém týdnu na finančních trzích. Hodí se Vám přehled posledních událostí okolo jednotlivých titulů na pražské burze.

 • Atlantik - Vztahy s veřejností - O nás

  ATLANTIK finanční trhy, a.s.. Úterý 10.11.2015. Hlavní stránka » O nás » Vztahy s veřejností. Copyright a podmínky používání. Copyright © 2015 ATLANTIK finanční.

 • Atlantik - Zprávy z trhů, ekonomické zpravodajství, aktuální kurzy...

  Potřebujete sledovat zprávy, které hýbou domácí i světovou ekonomikou? Máme pro Vás aktuální ekonomické zpravodajství - komentáře, grafy i kurzy.

 • ATLANTIK Asset Management inve, Investiční společnost Podílové fondy

  ATLANTIK Asset Management inve investiční společnost. Podílové fondy ATLANTIK Asset Management inve. Počet fondů 1, region eu.

 • Atlantik Financial Holding koupil ABN AMRO Asset Management - Měšec.cz

  Společnost Atlantik Financial Holding B.V. se stala 60% akcionářem ABN AMRO Asset Management (Czech), a.s., a spolu s dosavadním 40% akcionářem…

 • Atlantik finanční trhy aktuálně k ČEZ

  Atlantik finanční trhy aktuálně k ČEZ. Vláda zřejmě bude znovu jednat o prodeji distribučních společností ČEZu. Vláda dnes bude podle informací z tisku jednat o dalším postupu v případě prodeje státních podílů v osmi distribučních společnostech.

 • ATLANTIK finanční trhy, a.s. - IČO 26218062 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě ATLANTIK finanční trhy, a.s. - IČO 26218062 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…

 • Linka 199
 • ATLANTIK finanční trhy, a.s. - IČO 26218062 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě ATLANTIK finanční trhy, a.s. - IČO 26218062 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…

 • Atlantik FT - Akciový výhled 18.2.

  Atlantik FT - Akciový výhled 18.2. Akciový výhled 18.2. Akcie na pražské burze dnes otevřou v lehce pozitivním teritoriu díky pozitivnímu sentimentu na světových trzích. Neočekáváme však silnější růst, v průběhu dne spíše stagnaci.

 • Atlantik FT - Akciový výhled 25.11.

  Atlantik FT - Akciový výhled 25.11. Dnešní den bude opět ve znamení chybějících zpráv a nízkých objemů obchodů. Po včerejším zavření trhů v USA ani ze zahraničí nepřicházejí zásadní impulsy. ČEZ by mohl vyrovnávat korekci ze včerejšího závěru a vůbec by pražská burza měla zůstat...

 • Atlantik FT - HOT 02.04. - ČTel, daně

  Atlantik FT - HOT 02.04. - ČTel, daně. ČTel: Neutrální zpráva (Analytik: Tomáš Gatěk) ČTel údajně chce v Eurotelu (ve kterém vlastní 100% podíl) vytvořit dozorčí radu, aby posílil svůj vliv na provoz společnosti. Tento krok přichází po sporu mezi oběma společnostmi o projektu...

 • Atlantik FT - HOT 02.12.- ČEZ, Unipetrol

  Atlantik FT - HOT 02.12.- ČEZ, Unipetrol. ČEZ: Neutrální zpráva (Analytik: Roman Cenek) ČEZ včera oznámily, že do pátečního konečného termínu předloží nabídku na Slovenské elektrárny. ČEZ odevzdá podrobnou nabídku na koupi s obchodním plánem pro všechna aktiva (včetně jaderných elektráren SE).

 • Atlantik FT - HOT 04.12.- ČTel a státní rozpočet

  Atlantik FT - HOT 04.12.- ČTel a státní rozpočet. Český Telecom: Pozitivní zpráva (Analytik: Tomáš Gatěk) Organizátoři úpisu 27% podílu společnosti TelSource v Českém Telecomu uvedli, že postup úpisu akcií je povzbudivý a že již byla upsána více než polovina podílu (zpráva přišla před otevřením...

 • Atlantik FT - HOT 09.02.- KB,ČTel,PMČR,makro

  Atlantik FT - HOT 09.02.- KB,ČTel,PMČR,makro. PX-50 719,5 (+0,7 % d/d); objem 2 398 mil. Ke (92 mil. USD) Index dosáhl dalšího historického maxima (nejvyšší hodnoty od podzimu 1994), a to zejména díky posílení akcií ČTelu (+1,9 %), KB (+1,1 %) a Philip Morris ČR (+2,0 %).

 • Atlantik FT - HOT 09.04. - ČTel, ČEZ

  Atlantik FT - HOT 09.04. - ČTel, ČEZ. ČTel: Neutrální zpráva (Analytik: Tomáš Gatěk) Místopředseda FNM Pavel Kuta prohlásil, že 51% podíl státu v ČTelu by mohl být prodán konsorciu, které by rozdělilo společnost na část provozující pevné linky a na mobilní část.

 • Atlantik FT - HOT 10.05. - Erste, ČTel,makro

  Atlantik FT - HOT 10.05. - Erste, ČTel,makro. Erste: Pozitivní zpráva (Analytik: Jan Schiesser) Výsledky EB za 1Q byly velmi dobré a téměř na všech úrovních značně překonaly očekávání trhu i naši projekci. Část meziročního zlepšení je způsobena poprvé provedenou konsolidací Postabank, ale i bez...