Linka 199

Příbuzné články:

 • CCU Acute Medicine - Chris Roseveare » Knihy Týden

  Kupte knihu CCU Acute Medicine - Chris Roseveare s -11% slevou v eshopu za 968 Kč v knihkupectví Levneucebnice.cz

 • CCTCO - Czech China Trade Corporation s.r.o. - IČO 04968701 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě CCTCO - Czech China Trade Corporation s.r.o. - IČO 04968701 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických…

 • CCS: Růst cen benzinu zpomalil tempo - Finance.cz

  Praha 4. června (ČTK) - Ceny pohonných hmot v minulém týdnu dál rostly, oproti předchozím dnům však pomalejším tempem. Průměrná cena za litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 stoupla za poslední týden o deset haléřů na 30,42 Kč. Za litr nafty motoristé zaplatí v průměru 28,14 koruny, tedy o 14 haléřů více než před týdnem. Vyplývá to z údajů společnosti CCS.

 • CCS: Průměrné ceny pohonných hmot v minulém týdnu stagnovaly - Finance.cz

  Praha 17. listopadu (ČTK) - Průměrné ceny pohonných hmot u tuzemských čerpacích stanic v minulém týdnu víceméně stagnovaly. Nejprodávanější benzin Natural 95 zlevnil o osm haléřů na průměrných 28,41 koruny za litr, cena nafty se zvýšila o 12 haléřů na průměrných 26,74 koruny za litr. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny pohonných hmot pravidelně sleduje.

 • CCS: Průměrná cena za litr benzinu klesla o tři haléře - Finance.cz

  Praha 18. června (ČTK) - Cena nejprodávanějšího benzinu Natural 95 v uplynulém týdnu klesla v průměru o tři haléře. Průměrná cena za litr nafty se nezměnila. Litr naturalu tak stojí 30,36 Kč; za litr nafty zaplatí motoristé 28,11 Kč. Vyplývá to z údajů společnosti CCS. Hranici 30 korun pokořily ceny benzinu ve druhé polovině května. Mírný pokles zaznamenali motoristé už v předcházejícím týdnu.

 • CCS: Pohonné hmoty ve Zlínském kraji znovu zlevnily

 • CCS: Pohonné hmoty v pondělí zdražily o 43 haléřů - Finance.cz

  Praha 5. ledna (ČTK) - Benzin i nafta po víkendovém zaváhání v pondělí opět zdražily, a to o 43 haléřů. Natural 95 stál 29,25 Kč za litr, nafta 27,65 Kč/l. V Praze průměrná cena benzinu překonala hranici 30 Kč/l. Ceny pohonných hmot tak pokračují v očekávaném nárůstu, způsobeném nárůstem spotřební daně, DPH, růstem ceny ropy a oslabováním koruny vůči dolaru. Ceny dnes zveřejnila společnost CCS.

 • CCS: Pohonné hmoty v Česku zlevnily o další desítky haléřů

 • CCS: Pohonné hmoty v Česku minulý týden výrazně zdražily - Finance.cz

  Průměrné ceny nejprodávanějšího benzinu Natural 95 za uplynulý týden u tuzemských čerpacích stanic vyskočily o 58 haléřů. Litr stál ve středu v průměru 37,40 koruny. Podobně zdražila od minulé středy i nafta, a to o 52 haléřů na 36,62 koruny za litr. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů společnosti CCS, která ceny pohonných hmot dlouhodobě sleduje.

 • CCS: Pohonné hmoty v Česku minulý týden dál výrazně zlevňovaly - Finance.cz

  Pohonné hmoty u tuzemských čerpacích stanic v minulém týdnu dál výrazně zlevňovaly. Ceny nejprodávanějšího benzinu Natural 95 klesly v průměru o 52 haléřů, litr stál ve středu 36,58 koruny. Za poslední dva týdny tak cena benzinu klesla v průměru zhruba o korunu. Nafta minulý týden zlevnila o 15 haléřů na průměrných 36,55 koruny za litr. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnila společnost CCS.

 • CCS: Pohonné hmoty před prázdninami podražily - Měšec.cz

  Ceny pohonných hmot týden před letními prázdninami opět vzrostly. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 stál v průměru 30,52 Kč, což je o 16 haléřů…

 • Linka 199
 • CCS: Pohonné hmoty před prázdninami podražily - Finance.cz

  Praha 2. července (ČTK) - Ceny pohonných hmot týden před letními prázdninami rostly. Za litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 zaplatí řidiči v průměru 30,52 koruny, tedy o 16 haléřů více než před týdnem. Litr nafty podražil o sedm haléřů na 28,30 Kč. Vyplývá to z údajů společnosti CCS. Hranici 30 korun pokořily ceny benzinu ve druhé polovině května.

 • CCS: Nafta zdražila o 34 haléřů, benzin o šest haléřů zlevnil - Finance.cz

  Praha 18. ledna (ČTK) - Průměrná cena nafty u tuzemských čerpacích stanic v uplynulém týdnu vzrostla o 34 haléřů na 29,02 koruny za litr. Benzin naopak zlevnil o šest haléřů na 30,53 Kč/l. Uvedla to dnes společnost CCS, která ceny pohonných hmot pravidelně sleduje.

 • CCS: Nafta zdražila minulý týden o korunu - Finance.cz

  Praha 26. května (ČTK) - Zdražování pohonných hmot, které během května zasáhlo Česko, pokračovalo i v minulém týdnu. Nejprodávanější benzin Natural 95 podražil u tuzemských čerpacích stanic během uplynulých sedmi dnů o 35 haléřů na 32,28 koruny za litr. Cena motorové nafty se zvýšila obdobně jako před týdnem v průměru téměř o korunu na 34,35 Kč/l. Vyplývá to z dnešních údajů společnosti CCS.

 • CCS: Nafta minulý týden zdražila o 73 haléřů na 35,08 Kč/l - Finance.cz

  Praha 2. června (ČTK) - Rychlé tempo zdražování pohonných hmot v Česku nepolevilo ani v předchozím týdnu. Nadále rostla hlavně cena nafty, která se během víkendu přehoupla přes 35 korun. Litr dieselu nyní stojí v průměru 35,08 koruny, tedy o 73 haléřů více než minulé pondělí. Cena benzinu Natural 95 se u tuzemských čerpacích stanic zvedla o 37 haléřů na průměrných 32,65 Kč za litr. Vyplývá to z dnešních údajů společnosti CCS.

 • CCS: Nafta je nejdražší v historii, cena překonala 34 Kč/l - Finance.cz

  Praha 22. května (ČTK) - Zdražování pohonných hmot v Česku pokračuje. Motorová nafta se nyní u čerpacích stanic prodává v průměru za rekordních 34,03 koruny za litr. Od začátku května tak zdražila téměř o dvě koruny. Roste i cena benzinu Natural 95, i když pomalejším tempem. Litr stojí 32,14 Kč, o korunu více než na začátku měsíce. Vyplývá to z údajů společnosti CCS.

 • CCS: Ceny pohonných hmot v ČR v uplynulém týdnu stagnovaly

  CCS: Ceny pohonných hmot v ČR v uplynulém týdnu stagnovaly. Ceny pohonných hmot u tuzemských čerpacích stanic v uplynulém týdnu stagnovaly. Jak vyplývá z pondělních údajů společnosti CCS, benzin Natural 95 zlevnil v průměru o čtyři haléře na 25,10 Kč, cena nafty poklesla o tři haléře na...

 • CCS: Ceny pohonných hmot dál prudce vzrostly - Finance.cz

  Praha 28. května (ČTK) - Ceny pohonných hmot u čerpacích stanic minulý týden dál prudce vzrostly. Vyplývá to z údajů společnosti CCS. Průměrná cena za litr naturalu stoupla za uplynulý týden o 40 haléřů na 30,30 Kč. Za litr nafty motoristé platili v průměru rovných 28 korun, což je asi o 15 haléřů více než v předchozím týdnu.

 • CCS: Ceny benzinu i nafty za týden klesly - Finance.cz

  Praha 13. října (ČTK) - Ceny pohonných hmot se v uplynulém týdnu opět snížily. Průměrná cena benzinu Natural 95 spadla o 24 haléřů na 30,22 koruny za litr, nafta zlevnila o 28 haléřů na 31,18 koruny za litr. Vyplývá to z dnešních údajů společnosti CCS. Ceny padají díky zlevňující ropě na světových trzích.

 • CCS: Cena Naturalu 95 nejvyšší od roku 2008, je přes 30 Kč - Finance.cz

  Praha 8. ledna (ČTK) - Průměrná cena nejpoužívanějšího benzinu Natural 95 v Česku ve čtvrtek vzrostla na 30,01 koruny za litr. Ceny benzinu jsou tak nejvyšší od října 2008. Podobně vysoko je i průměrná cena nafty, která ve čtvrtek činila 28,43 koruny za litr. Vyplývá to z dnes zveřejněných údajů společnosti CCS. V pondělí se Natural 95 prodával v průměru za 29,25 Kč/l a nafta za 27,65 Kč/l.