Linka 199

ČEZ - předseda US-DEU Pilip proti spojení ČEZ s distributory

ČEZ - předseda US-DEU Pilip proti spojení ČEZ s distributory. Předseda US-DEU Ivan Pilip uvedl v Hospodářských novinách, že vláda by měla znovu projednat plánované spojení ČEZ a distribučních společností, jelikož by ČEZ získal kontrolu nad trhem a porušuje to některé direktivy EU.

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • ČEZ - postup akvizic v Rumunsku a Černé Hoře

  ČEZ - postup akvizic v Rumunsku a Černé Hoře. Energetická společnost ČEZ postoupila stejně jako zbývajících sedm kandidátů do dalšího kola privatizace rumunské Electrica Muntenia Sud, což je v souladu s našim očekáváním. Naopak se komplikuje privatizace v Černé Hoře, kde má ČEZ zájem o uhelnou...

 • ČEZ - pološpičková energie podraží maximálně o 11,7% na 1363 Kč/MWh

  ČEZ - pološpičková energie podraží maximálně o 11,7% na 1363 Kč/MWh. ČEZ včera zveřejnil maximální ceny tzv. pološpičkové energie pro příští rok. Ceny energie při odběru pouze v pracovních dnech se zvednou max. o 11,7% na 1363 Kč za MWh. Ceny při při odběru pouze v pracovních dnech bez nočních hodin se zvýší o 5,2% na...

 • ČEZ - Politická hra o jadernou energii a těžební limity ... a co na to analytici?

  ČEZ - Politická hra o jadernou energii a těžební limity ... a co na to analytici?. Text koaliční smlouvy ODS, KDU-ČSL pomalu získává zřetelnější kontury. Leadeři politických stran se na většině bodů shodují – výjimku tvoří energetika. Zelení totiž požadují, aby koaliční smlouva obsahovala prohlášení, že nová vláda neučiní žádné...

 • CEZ - Penta raised its offer in privatization of Severoceske doly to CZK 6.831bn

  CEZ - Penta raised its offer in privatization of Severoceske doly to CZK 6.831bn.  &nbsp &nbsp Czech-Slovak financial group Penta announced that it increased its offered price in privatization of Severoceske doly from CZK 5.4bn to CZK 6.831bn. The other bid follow – J&T (CZK 6.8bn) and Appian Group (CZK 4.8bn).

 • ČEZ - Oznámení o výplatě úrokového výnosu (3.10.2016)

  ČEZ - Oznámení o výplatě úrokového výnosu (3.10.2016). ČEZ , a.s. (IČ 45274649) Povinně zveřejňovaná informace ČEZ, a. s. oznamuje, že ke stanovenému dni 3. října 2016 uhradí pravidelný pololetní úrokový výnos z emise dluhopisů: Celková nominální hodnota emise: USD 288.594.000,00 Splatnost: 3.

 • ČEZ - Oznámení o výplatě úrokového výnosu

  ČEZ - Oznámení o výplatě úrokového výnosu. ČEZ, a.s. (IČ 45274649)Povinně uveřejňovaná informaceSpolečnost ČEZ zveřejňuje Oznámení o výplatě úrokového výnosu XS0384970652, podrobnosti ZDE.

 • ČEZ - opční program rozšířen - vedení může získat až 1% firmy

  ČEZ - opční program rozšířen - vedení může získat až 1% firmy. Dnešní MVH ČEZ kromě odkupu vlastních akcií řešila také otázku rozšíření opčního motivačního programu pro vrcholový management. Opční program by se měl rozšířit a měl by umožnit vybraným manažerům firmy samotné a dalším osobám ze skupiny ČEZ získat právo.

 • ČEZ - oficiální zpráva k výsledkům za 9M

  ČEZ - oficiální zpráva k výsledkům za 9M. Čistý zisk Skupiny ČEZ (před zohledněním minoritních podílů) za první tři čtvrtletí letošního roku vzrostl o 44 procent na 22 mld. Kč Růst je dán historicky nejvyšší výrobou, nárůstem prodeje elektřiny, úsporami nákladů v rámci integrace Skupiny ČEZ a...

 • ČEZ - očekávat růst dividendy již nelze; bez Albánie však letos mohl být zisk nad očekáváním

  ČEZ - očekávat růst dividendy již nelze; bez Albánie však letos mohl být zisk nad očekáváním. Společnost ČEZ dnes svým reportem výsledků za uplynulý kvartál poměrně překvapila. Vše se nicméně točí okolo Albánie, která je vlastně jedním z hlavních negativních faktorů, které letos ovlivňují titul.

 • ČEZ - objem výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů lini rostl o 19%

  ČEZ - objem výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů lini rostl o 19%. Výroba elektřiny z obnovitelných zdrojů společnosti ČEZ mezičně vzrostla o 19 % a v roce 2005 dosáhla 1,45 TWh V průběhu roku 2005 bylo v obnovitelných zdrojích ČEZ vyrobeno celkem více elektrické energie než v roce 2004.

 • ČEZ - o dividendě rozhodne VH 19.6., cena za prodanou elektřinu klesá

  ČEZ - o dividendě rozhodne VH 19.6., cena za prodanou elektřinu klesá. Skupina ČEZ dnes kromě překvapivých pozitivních výsledků za 1Q zveřejnila i celou řadu dalších zajímavých údajů. K nejsledovanějším jistě patřil očekávaný navýšený celoroční výhled, který však právě především v kontextu s výsledky z úvodu roku investory..

 • Linka 199
 • ČEZ - nový člen dozorčí rady společnosti

  ČEZ - nový člen dozorčí rady společnosti. Na včerejším zasedání dozorčí rada společnosti kooptovala za jejího člena Zdeňka Hrubého. Zdeněk Hrubý již působil v dozorčí radě ČEZ od února 2003 do prosince loňského roku, kdy z postu předsedy dozorčí rady odstoupil, v souvislosti s nástupem na pozici.

 • ČEZ - Nomura dává titulu nejnižší cíl na trhu

  ČEZ - Nomura dává titulu nejnižší cíl na trhu. Nomura v noci oznámila změnu pohledu na energetiky v regionu, resp. vydala aktualizaci svých doporučení. Pro německou RWE i E.ON snížila doporučení z „neutral“ na „reduce“. Směrem níže zamířily i jejich cílové ceny.

 • ČEZ - nejvíce obdivovaná společnost ČR pro rok 2008 - Měšec.cz

  Sdružení Czech Top 100 oznámilo výsledky soutěže o nejvíce obdivovanou společnost České republiky pro rok 2008. Vítězem se stala energetická firma ČEZ,…

 • ČEZ - navrhuje dividendu 45 Kč

  ČEZ - navrhuje dividendu 45 Kč. Představenstvo energetické společnosti ČEZ na svém včerejším zasedání rozhodlo o návrhu na výši dividendy ze zisku loňského roku, který bude předkládat letošní valné hromadě akcionářů. Představenstvo bude navrhovat dividendu ve výši 45 Kč/akcii, tj.

 • ČEZ - na konci roku možná další dividenda + prodej 16% na trhu

  ČEZ - na konci roku možná další dividenda + prodej 16% na trhu. ČEZ: Neutrální zpráva (Analytik: Roman Cenek) Při standardním vypořádání T+3 se akcie ČEZu budou ještě dnes a zítra obchodovat s právem na hrubou dividendu 8 Kč na akcii. Na základě páteční zavírací ceny 186,55 akcie nabízí hrubý dividendový výnos 4,3 %.

 • čez - Měšec.cz

  Měšec.cz přináší aktuální zpravodajství a praktické rady ze světa osobních financí a investic. Nabízí orientaci ve finančních produktech, věnuje se…

 • ČEZ - Lupa.cz

  Poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna…

 • ČEZ - konsolidované výsledky za rok 2002 podle IAS

  ČEZ - konsolidované výsledky za rok 2002 podle IAS.  &nbsp &nbsp ČEZ oznámil konsolidované výsledky hospodaření za loňský rok podle IAS. Zatímco tržby byly v souladu s naším očekáváním na úrovni 52,9mld Kč, čistý zisk překonal naše odhady především díky vyšším než námi očekávaným...

 • ČEZ - JE Dukovany zvýší do r. 2012 výkon až na 2000 MW

  ČEZ - JE Dukovany zvýší do r. 2012 výkon až na 2000 MW. Dle zprávy z elektrárny, Dukovany zkrátily pravidelnou údržbu svého 4. reaktoru o 3,6 dní. Roční výkon by měl vzrůst o 40 tis. MWh. Během dvou let by měl celkový výkon elektrárny Dukovany vzrůst z 1760 MW na 1810 MW a v roce 2012 až na 2000 MW, a to díky.

 • ČEZ - příležitost... k poklesu

  Nízké zadlužení, silný fundament, stabilní vysoká dividenda, téměř čtyři miliardy Kč za vrácenou darovací daň, rozhodnutí vlády o prolomení limitů na Dole Bílina, očekávané snížení počtu odcházejících zákazníků...

 • ČEZ - přišel v Albánii o licenci, připravuje se na arbitráž

  ČEZ - přišel v Albánii o licenci, připravuje se na arbitráž. Vlastně dle očekávání dnes albánský regulační úřad rozhodl o odebrání licence společnosti ČEZ Shpërndarje. V té souvislosti určil i administrátora, který má pod jeho dohledem převzít správu společnosti, včetně všech rozhodovacích pravomocí a odpovědnosti.

 • ČEZ - Prognóza výsledků za 2Q12, Albánie hlavním rizikem

  ČEZ - Prognóza výsledků za 2Q12, Albánie hlavním rizikem. ČEZ zveřejní své výsledky za 2Q12 v pátek 10. srpna, před otevřením trhu. Očekáváme, že tržby ve 2Q12 meziročně vzrostou zhruba o 5 procent, když by jim výše mohla pomoci vyšší výroba elektřiny jak na domácím trhu, tak ve větrném parku v Rumunsku, a také.

 • CEZ - recommendation of adviser in privatization of Slovenske Elektrarne would be prepared on 12 Aug

  CEZ - recommendation of adviser in privatization of Slovenske Elektrarne would be prepared on 12 Aug. PricewaterhouseCoopers, adviser in privatization of Slovenske Elektrarne (SE) said, it is appraising binding bids and it should submit its recommendation to the steering committee on 12 August. It should recommend a winner or continue...

 • ČEZ - Roklen24.cz

  Portál věnující se ekonomice, finančním trhům a financím

 • ČEZ - Roklen24.cz

  Portál věnující se ekonomice, finančním trhům a financím

 • ČEZ - Roklen24.cz

  Portál věnující se ekonomice, finančním trhům a financím

 • ČEZ - Roklen24.cz

  Portál věnující se ekonomice, finančním trhům a financím

 • ČEZ - Roman dozorčí radou zvolen do čela představenstva

  ČEZ - Roman dozorčí radou zvolen do čela představenstva. Martin Roman předsedou představenstva a generálním ředitelem ČEZ Představenstvo energetické společnosti ČEZ na svém dnešním zasedání zvolilo Martina Roman novým předsedou představenstva. Místopředsedou představenstva zůstává Josef Sedlák.

 • ČEZ - Roman/Beneš - akcie od změny přišla o 47% = 194,2 miliardy Kč kapitalizace

  ČEZ - Roman/Beneš - akcie od změny přišla o 47% = 194,2 miliardy Kč kapitalizace. V září 2011 došlo ke změně CEO ve společnosti ČEZ. Martina Romana vystřídal Daniel Beneš. Od té doby akcie ČEZ ztratila již 47%, což snížilo tržní kapitalizaci o plných 194,2 mld. Kč.

 • ČEZ - rozhodnutí o nových jaderných el. by mělo být co nejdříve

  ČEZ - rozhodnutí o nových jaderných el. by mělo být co nejdříve. Ředitel rozvoje společnosti ČEZ Jiří Feist včera prohlásil, že ČR by měla udělat rychlé rozhodnutí ohledně výstavby nového atomového reaktoru, pokud se chce vyvarovat nedostatku energie zhruba kolem roku 2020.

 • Linka 199
 • ČEZ - škody na distibuci odhadovány až na 100 mil.Kč

  ČEZ - škody na distibuci odhadovány až na 100 mil.Kč. ČEZ Distribuce odvolává 21.1.2007 k 21.00h stav nouze v dalších dvou krajích. Jedná se o Středočeský a Ústecký kraj. Již včera byl odvolán stav nouze v následujících oblastech: Pardubický kraj Kraj Vysočina - okres Havlíčkův Brod Olomoucký kraj - okresy..

 • CEZ - Slovak government narrowed the number of investors in privatization of Slovenske Elektrarne

  CEZ - Slovak government narrowed the number of investors in privatization of Slovenske Elektrarne.  &nbsp &nbsp PricewaterhouseCoopers, advisor for privatization of Slovenske Elektrarne (SE) announced that the Slovak government excluded two local companies Savac Zilina and Hornonitrianske bane Prievidza from the privatization...

 • ČEZ - Snížení cílové ceny od BHS na 583 Kč, doporučení v úrovni akumulovat

  Akcie ČEZ klesly patrně nejen v obavách z poklesu hospodaření, ale i ze strachu ze ztráty postavení v české (a evropské) energetice. Není ale tak jednoduché vyřadit ČEZ ze hry, pokud se nevyřadí sám.

 • ČEZ - Snížení cílové ceny od BHS na 583 Kč, doporučení v úrovni akumulovat

  ČEZ - Snížení cílové ceny od BHS na 583 Kč, doporučení v úrovni akumulovat. Akcie ČEZ klesly patrně nejen v obavách z poklesu hospodaření, ale i ze strachu ze ztráty postavení v české (a evropské) energetice. Není ale tak jednoduché vyřadit ČEZ ze hry, pokud se nevyřadí sám.

 • ČEZ - Snížení cílové ceny od BHS na 583 Kč/akcii, doporučení v úrovni ""akumulovat"" potvrzeno.

  Akcie ČEZ klesly patrně nejen v obavách z poklesu hospodaření, ale i ze strachu ze ztráty postavení v české (a evropské) energetice. Není ale tak jednoduché vyřadit ČEZ ze hry, pokud se nevyřadí sám. Podíl odhadovaného snížení vnitřní hodnoty...

 • ČEZ - spojení s distributory se může zpozdit

  ČEZ - spojení s distributory se může zpozdit. Plánované spojení ČEZ a distribučních společností se může zdržet. Úřad na ochranu hospodářské soutěže by měl v polovině prosince rozhodnout, zda plánované spojení nenaruší konkurenční prostředí.

 • ČEZ - termín pro nabídky na Kozienice byl odložen

  ČEZ - termín pro nabídky na Kozienice byl odložen. Podle zprávy vydané dnes Českou informační agenturou (ČIA) posunulo polské ministerstvo státního pokladu termín pro podání závazných nabídek na koupi podílu v polské elektrárně Kozienice z původního termínu 26. srpna na 9. září.

 • ČEZ - upřesnění: Dohoda s Czech Coal je pouze dočasná

  ČEZ - upřesnění: Dohoda s Czech Coal je pouze dočasná. Mluvčí ČEZu nepotvrdil zprávu na webu ceskapozice.cz, že smlouva s Czech Coalem o dlouhodobých dodávkách uhlí pro elektrárnu Počerady byla dosažena. Upřesnil, že byla dosažena dočasná dohoda pro prvních deset dní v lednu a že jednání kolem dlouhodobých...

 • ČEZ - věčné alibi české vlády |

  Temelín, ať už měl stát, nebo ne, je syndromem neschopnosti českých politiků rozhodovat, řídit a vést. Na formulaci a schválení státní energetické koncepce nemají politici (jedna vláda za druhou) dost vůle a odvahy, a tak jim vyhovuje, když jedná někdo za ně. ČEZ dal, ČEZ vzal, ČEZ rozhodl...