Linka 199

ČEZ zvýší mzdy

ČEZ se dohodl s odbory na 3% růstu mezd v příštím roce. Očekáváme, že by to mělo zvýšit osobní náklady společnosti o cca 500 mil. Kč (0,7 Kč na akcii). Personální náklady tvoří cca 11 % všech provozních nákladů. Zprávu považujeme za neutrální. 

Štítky: náklady zvýší mzdy čez cca společnosti o cca zvýší mzdy čez zvýší čez zvýší mzdy

Zdroj: www.atlantik.cz


Příbuzné články:

 • ČEZ zveřejnil vítěze některých svých tendrů

  ČEZ zveřejnil vítěze některých svých tendrů. Energetická společnost ČEZ na své webové prezentaci zveřejnila vítěze některých svých zakázek, které zadala od roku 2006 do loňského března. Celkem jde o 96 zakázek dohromady za 5,54 miliardy korun.ČEZ například odtajnil...

 • ČEZ zveřejnil pozvánku na VH pro schválení divi 40 Kč

  ČEZ zveřejnil pozvánku na VH pro schválení divi 40 Kč. ČEZ zveřejnil pozvánku na valnou hromadu (VH). Ta se bude konat 3. června 2016. Kromě standardních bodů budou akcionáři rozhodovat o dividendě ze zisku minulého roku. Již oznámený návrh managementu je 40 Kč na akcii (hrubý výnos 9,1 %).

 • ČEZ zveřejnil podmínky opčního programu

  ČEZ zveřejnil podmínky opčního programu. Společnost ČEZ byla v pátek 2.6. informována, že podle nejnovějšího eurokonformního výkladu ČNB podléhají oznamovací povinnosti nejen transakce s akciemi společnosti, ale také uzavření opčních smluv.

 • ČEZ zveřejní v úterý výsledky za 2Q - čeká se zisk kolem 7 mld. Kč

  ČEZ zveřejní v úterý výsledky za 2Q - čeká se zisk kolem 7 mld. Kč. ČEZ reportuje zítra ráno výsledky za 2Q15. Očekáváme, že ČEZ potvrdí své cíle na tento rok (EBITDA 70 mld. Kč a č. zisk 27 mld. Kč). Podle reportovaných výsledků za 1Q15 a našich odhadů za 2Q15 dosáhl ČEZ za první pololetí na úrovni EBITDA 52,1 %...

 • ČEZ zveřejní v úterý výsledky za 1Q - č. zisk poklesne k 8,5-8,8 mld .Kč

  ČEZ zveřejní v úterý výsledky za 1Q - č. zisk poklesne k 8,5-8,8 mld .Kč. ČEZ nepodá přihlášku v tendru na 66 %podíl ve společnosti Slovenské elektrárny. Důvodem jsou hlavně spory obou akcionářů (slovenská vláda 34 % a Enel 66 %). Podle našeho názoru byla tato skutečnost již indikována a trh ji očekával.

 • ČEZ zveřejní v úterý své hospodářské výsledky za rok 2011

  ČEZ zveřejní v úterý své hospodářské výsledky za rok 2011. Elektrárenská společnost ČEZ v úterý před otevřením trhu zveřejní své hospodářské výsledky za loňský rok. Trh zaujal k možnosti splnění výhledu managementu spíše skeptické stanovisko, společnost Cyrrus očekává meziroční pokles...

 • ČEZ zveřejní pololetní výsledky hospodaření | iUHLI.cz

  Energetická společnost ČEZ dnes zveřejní výsledky hospodaření za první pololetí letošního roku. Z odhadů analytiků vyplývá, že si meziročně mírně pohoršila.

 • ČEZ zveřejní návrh divi během několika dnů

  ČEZ zveřejní návrh divi během několika dnů. Podle finančního ředitele ČEZu Martina Nováka bude představenstvo navrhovat dividendu během několika příštích dnů. Následně dojde k zveřejnění. Dividendový výplatní poměr se podle Nováka může v budoucnu kdykoli měnit.

 • ČEZ zvedá platy mateřských zaměstnanců o 5%

  ČEZ zvedá platy mateřských zaměstnanců o 5%. Zaměstnancům mateřské společnosti ČEZ, a.s., kterých je asi 5,5 tis., vzroste mzda v příštím roce o +5 %. V dceřiných společnostech ČEZu vyjednávají zvýšení platů jejich odbory. Celkový počet zaměstnanců ČEZ je kolem 26,6 tis.

 • ČEZ zvažuje výstavbu větrných a vodních elektráren - Měšec.cz

  Společnost ČEZ zahájí obnovu hnědouhelných elektráren na severu Čech nejdříve za dva roky. V Ústeckém kraji se zvažuje také výstavba větrného parku a…

 • ČEZ zvažuje účast v tendru V Makedonii (19.6.2006)

  ČEZ zvažuje účast v tendru V Makedonii (19.6.2006). V pátečním prohlášení společnost ČEZ uvedla, že zvažuje účast v tendru na výstavbu dvou vodních elektráren v Makedonii. Dohromady by měly mít elektrárny instalovanou kapacitu 526.5 MW a náklady na výstavbu můžou dosáhnout až 540 mil. EUR.

 • Linka 199
 • ČEZ zvažuje účast v tendru na nový jaderný zdroj v Bulharsku

  ČEZ zvažuje účast v tendru na nový jaderný zdroj v Bulharsku. ČEZ zvažuje účast v tendru na podíl v nové jaderné elektrárně v Belene v Bulharsku, jejíž dva bloky o celkovém výkonu 2 000 MW mají nahradit čtyři reaktory elektrárny Kozloduj, jež musela být na tlak EU částečně uzavřena.

 • ČEZ zvažuje propouštění zaměstnanců

  ČEZ zvažuje propouštění zaměstnanců. Podle deníku HN bude ČEZ na podzim zvažovat propouštění zaměstnanců v rámci programu úspory nákladů Efektivita, který byl spuštěn v roce 2008. Kolika pracovníků a kterých pozic se tento krok bude týkat, doposud nebylo rozhodnuto.

 • ČEZ zvažuje prodej podílu ve slovenské společnosti, zájem mají Rusové - iDNES.cz

  ČEZ uvažuje o prodeji svého podílu v Jaderné energetické společnosti Slovenska, kterou založila v sousední zemi kvůli předpokládané výstavbě nového jaderného bloku v tamních Jaslovských Bohunicích. Zájem o něj projevil ruský Rosatom. Informaci MF DNES potvrdily dva vysoce postavené zdroje blízké firmám.

 • ČEZ zvažuje prodej elektráren Počerady a Chvaletice

  ČEZ zvažuje prodej elektráren Počerady a Chvaletice. Energetická společnost ČEZ zvažuje prodej elektráren Počerady a Chvaletice. Obě elektrárny neproběhly modernizací a jejich budoucí provoz je podmíněný investicemi do snížení emisí tak, aby splnily nové emisní limity platné od roku 2016.

 • ČEZ zvažuje odkup až 10% vlastních akcií

  ČEZ zvažuje odkup až 10% vlastních akcií. Dle pátečních Hospodářských novin společnost ČEZ zvažuje odkup až 10 % vlastních akcií (v současné tržní ceně jde asi o 46 mld. Kč). Dle slov člena dozorčí rady Tomáše Hünera by se o této transakci mohlo rozhodnout asi do jednoho měsíce.

 • ČEZ zvažuje odkup 10 % vlastních akcií ... a co na to analytici?

  ČEZ zvažuje odkup 10 % vlastních akcií ... a co na to analytici?. ČEZ – na nedostatek novinek ohledně této SPADové emise si investoři rozhodně stěžovat nemohou. Zprávou číslo jedna pro dnešní den tak je oznámení ČEZu o tom, že zvažuje odkup až 10 % vlastních akcií, což by při současné ceně 781 korun za ackii dělalo 46..

 • ČEZ zvažuje nabídku na polská aktiva EdF

  ČEZ zvažuje nabídku na polská aktiva EdF. Vedení ČEZu zvažuje podání nabídky na polská aktiva francouzské EDF. Uvedl to člen managementu ČEZu Ivo Hlaváč. Mělo by se jednat hlavně o teplárny. Rozhodnutí o podání nabídky podle Hlaváče stále nepadlo.

 • ČEZ zvažuje koupi dolů a elektráren v Německu | iUHLI.cz

  ČEZ zvažuje koupi velkých německých hnědouhelných dolů a elektráren, které prodává švédský státní koncern Vattenfall. ČEZ lákají i vodní zdroje v Duryňsku.

 • ČEZ zvažuje kotaci akcií na burze ve Varšavě … a co na to analytici?

  ČEZ zvažuje kotaci akcií na burze ve Varšavě … a co na to analytici?. Polský deník Parkiert s odvoláním na šéfa polské divize ČEZ Kamila Čermáka uvedl, že ČEZ vážně zvažuje kotaci svých akcií na varšavské burze. Důvodem má být chystaný vstup ČEZ na polský energetický trh.