Linka 199

Dividendy České spořitelny byly schváleny ve výši 30 korun na akcii - Měšec.cz

Akcionáři České spořitelny schválili na valné hromadě rozdělení rekordního čistého zisku 12,15 miliardy korun za rok 2007 a výplatu dividendy ve výši…

Zdroj: www.mesec.cz


Příbuzné články:

 • Dividendy českou ekonomiku nepřeválcují - Měšec.cz

  V červnu běžný účet platební bilance skončil letos poprvé v deficitu. Nešlo však o nijak závratnou sumu, která celkově odplynula do zahraničí (8,4 mld…

 • Dividendy českou ekonomiku nepřeválcují - Měšec.cz

  V červnu běžný účet platební bilance skončil letos poprvé v deficitu. Nešlo však o nijak závratnou sumu, která celkově odplynula do zahraničí (8,4 mld…

 • Dividendy Články - OEnergetice.cz | OEnergetice.cz

 • Dividendy evropských bank jsou odsouzeny k poklesu, jsou ale i výjimky, v US dividendy porostou

  Dividendy evropských bank jsou odsouzeny k poklesu, jsou ale i výjimky, v US dividendy porostou. Dividendy evropských bank s největší pravděpodobností poklesnou nejníže od kolapsu americké Lehman Brothers na podzim roku 2008. Evropský bankovní sektor bude čelit výrazným požadavkům na navyšování jmění, což jde proti masivnějším výplatám dividend.

 • Dividendy KB za rok 2015 stejné, jako 2014: 310 Kč

  Dividendy KB za rok 2015 stejné, jako 2014: 310 Kč. Dnešní valná hromada Komerční banky schválila návrh představenstva na výpatu dividend za rok 2015 ve stejné výši, jako v roce 2014. Bude to 310 Kč na akcii před zdaněním. ČTK o tom informovala sama banka.

 • Dividendy poslaly běžný účet do deficitu

  Dividendy poslaly běžný účet do deficitu. Běžný účet platební bilance v červnu v souladu s naším očekávání vykázal deficit, když se naplno projevila probíhající dividendová sezóna. Čísla také stále potvrzují výbornou vnější pozici české republiky, když česká ekonomika vykazuje výrazné...

 • Dividendy převálcovaly prosincový běžný účet - Investujeme.czInvestujeme.cz

  Běžný účet platební bilance skončil v prosinci s výrazným schodkem přesahujícím –22 mld. korun v důsledku vysokého odlivu dividend (28 mld. korun). Je to docela překvapivý výsledek, protože investoři si své zisky vybírají v průběhu tzv. dividendové sezóny a obvykle v posledním měsíci roku už žádné velké podíly na ziscích do zahraničí nesměřují.

 • DIVIDENDY přicházejí aneb znáte lednové dividendové přírůstky u českých firem?

  DIVIDENDY přicházejí aneb znáte lednové dividendové přírůstky u českých firem?. Rok 2006 pomalu startuje, a ačkoliv v žádném případě nelze hovořit o

 • Dividendy SPAD 2011: Velký přehled odhadů, kdo zklame a kdo překvapí?

  Dividendy SPAD 2011: Velký přehled odhadů, kdo zklame a kdo překvapí?. Pátek 29. října je posledním dividendovým výplatním dnem pražského SPAD, podíly na zisku začne rozesílat výrobce netkaných textilií Pegas (0,95 Eur). Minulý pátek začal vyplácet pololetní dividendu těžař NWR.

 • Dividendy SPAD II.: Čím překvapí NWR, Fortuna, KB a Telefónica v roce 2013?

  Dividendy SPAD II.: Čím překvapí NWR, Fortuna, KB a Telefónica v roce 2013?. Poprvé bez práva na dividendu se včera obchodovaly akcie Pegasu. Valná hromada producenta netkaných textilií rozhodla o výplatě 1,05 Eur (cca 26,2 Kč), což implikuje dividendový výnos při úterním zavíracím kurzu kolem 5,4 %.

 • Dividendy SPADových titulů - přehled dostupných informací

  Dividendy SPADových titulů - přehled dostupných informací. Spolu s tím, jak se většina analytiků shoduje na nepravděpodobnosti opakování spektakulárních zisků dosažitelných na akciích v loňském roce, vrací se do centra pozornosti investorů defenzivnější strategie.

 • Linka 199
 • Dividendy stáhly běžný účet hluboko do mínusu

  Dividendy stáhly běžný účet hluboko do mínusu. Letos teprve podruhé skočil běžný účet platební bilance deficitem. V červenci v důsledku citelného odlivu dividend vykázal běžný účet záporný výsledek ve výši 21,5 mld. korun. Jen dividendy vyplacené v tomto měsíci dosáhly podle ČNB 31,3 mld. korun.

 • Dividendy stáhly běžný účet hluboko do mínusu | MoneyMAG.CZ

  Letos teprve podruhé skočil běžný účet platební bilance deficitem. V červenci v důsledku citelného odlivu dividend vykázal běžný účet záporný výsledek ve výši 21,5 mld. korun. Jen dividendy vyplacené v tomto měsíci dosáhly podle ČNB 31,3 mld. korun, informuje Petr Dufek z Investičního výzkumu Československé obchodní banky, a. s.

 • Dividendy tento týden nabízí například 3M, Boeing, Visa či Harley

  Dividendy tento týden nabízí například 3M, Boeing, Visa či Harley. Také tento týden navazuje na velmi živé období ohledně nároků na kvartální dividendy US korporací. Například dnes (10.2.) je již stanoven tzv. ex-date pro akcie Amgen (AMGN), které se tak první den obchodují bez nároku na dividendu 0,79 USD/akcii.

 • Dividendy tento týden nabízí například Apple, Intel či Exxon (přehled)

  Dividendy tento týden nabízí například Apple, Intel či Exxon (přehled). Akcie na Wall Street v tomto týdnu zaznamenávají velmi živé období z hlediska nároku na letošní první kvartální dividendy. Již dnes 3.2. se bez nároku na dividendu obchodují například akcie řetězce Sturbucks (SBUX), když je u nich stanoven právě tzv.

 • Dividendy tlumí vysoké přebytky na běžném účtu, korunu však neoslabují - Měšec.cz

  Rekordní výsledky bilance zahraničního obchodu dnes potvrdila statistika běžného účtu. Nicméně vysoký odliv dividend stlačil její přebytek blízko…

 • Dividendy Unipetrolu se budou vyplácet od 29. srpna

  Dividendy Unipetrolu se budou vyplácet od 29. srpna. Výplatu dividend z akcií Unipetrolu provede Komerční banka. Akcionáři budou o způsobu vyplácení dividendy informováni dopisem. Unipetrol rozdělí mezi akcionáře celkem 3,2 miliardy korun. Praha, 23.

 • Dividendy v roce 2010 – pomalé oživení

  Dividendy v roce 2010 – pomalé oživení. To co bylo obecně dobrým rokem pro akcie, byl hrozný rok pro investory zaměřené na dividendy. Dividendové strategie jsou populární mezi konzervativními investory, kteří hledají stálý příjem.

 • Dividendy v týdnu v Praze rozevřely nůžky u indexů, ČEZ se dostal letos do vedení

  Dividendy v týdnu v Praze rozevřely nůžky u indexů, ČEZ se dostal letos do vedení. Pražská burza si indexově ve zkráceném obchodním týdnu dokázala polepšit a umazat tak alespoň část výraznějších ztrát z předchozího týdne. Z pěti hlavních emisí ztráty zaznamenaly pouze akcie KB , když korigovaly z předchozích historických maxim.

 • Dividendy ve SPAD 2011: Velký odhad s Petrem Hlinomazem z BHS

  Dividendy ve SPAD 2011: Velký odhad s Petrem Hlinomazem z BHS. Jak charakterizovat pražský SPAD? Jednou z trefných možností je dividendový ráj. Je až k nevíře, jaké výnosy stále domácí emise nabízí, stačí jen natáhnout ruku jako ke zralým malinám a užít si vůně a chuti peněz.