Linka 199

EK podle zdrojů Reuters hodlá vyměřit vysokou pokutu firmě Google - Finance.cz

Brusel 1. června (ČTK) - Evropská komise hodlá americké internetové společnosti Google vyměřit vysokou pokutu za porušování antimonopolních pravidel. Agentuře Reuters to dnes řekly zdroje obeznámené se situací. Komise chce podle zdrojů firmu pokutovat ještě před svou srpnovou dovolenou.

Zdroj: www.finance.cz


Příbuzné články:

 • EK podmínečně schválila chystané převzetí majitele Prazdroje - Roklen24.cz

   Evropská komise (EK) schválila plánované převzetí druhého největšího pivovaru na světě SABMiller jeho větším konkurentem Anheuser-Busch InBev. Podmínkou však je, že AB InBev prodá téměř všechny pivovarnické aktivity SABMilleru v Evropě, zřejmě i Plzeňský Prazdroj. Vyplývá to z dnešního sdělení EK.

 • EK podmínečně schválila chystané převzetí majitele Prazdroje - Roklen24.cz

   Evropská komise (EK) schválila plánované převzetí druhého největšího pivovaru na světě SABMiller jeho větším konkurentem Anheuser-Busch InBev. Podmínkou však je, že AB InBev prodá téměř všechny pivovarnické aktivity SABMilleru v Evropě, zřejmě i Plzeňský Prazdroj. Vyplývá to z dnešního sdělení EK.

 • EK podporuje "vodíková auta" - Podnikatel.cz

  Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Denně servíruje rozhodující…

 • EK pohrozila Česku zastavením dotací, pokud nezlepší kontrolu | vz24.cz

 • EK pozastavila ČR kvůli chybám dotace na projekty za 568 mil. | vz24.cz

 • EK pracuje na bílém vodním bloku pro KFA2 GTX 780 Hall Of Fame

  EK pracuje na bílém vodním bloku pro KFA2 GTX 780 Hall Of Fame. Jedná se o full cover vodní blok, určený pro tuto grafickou kartu. Blok je z převážné části z poniklované mědi, pouze vrchní část je tvořena POM acetalem bílé barvy. EK-FC780 GTX HOF, jak byl blok nazván, je možné zapojit do EK.FC Terminal zapojení se třemi dalšími obdobnými bloky.

 • EK pracuje na nových blocích vodního chlazení pro hardware ASUS

  EK pracuje na nových blocích vodního chlazení pro hardware ASUS. Výrobce představí 5 bloků vodního chlazení pro základní desky z herní série ROG. Jedná se o modely Maximus VI Extreme, Formula, Hero, Gene a Impact. EK dále chystá vyvinout model vodního bloku speciálně pro grafickou kartu ASUS GTX770-DC2-2GD5 DurectCU II s FC Terminal konektorem.

 • EK pracuje na vodním bloku pro grafickou kartu ASUS Radeon R9 280X DirectCU II

  EK pracuje na vodním bloku pro grafickou kartu ASUS Radeon R9 280X DirectCU II, což je druhá revize této grafické karty. První revize označená jako R9280X-DC2(T) -3 GD5-V2 je již kompatibilní s výdaným vodním blokem EK-FC7970. Nový blok by měl mít full-cover konstrukci s vysokým průtokem kapaliny, což zaručuje zapojení v systémech se slabšími čerpadly. Blok chladí GPU, VRM a RAM paměti.

 • EK pracuje na vodním bloku pro Radeon HD 7990

  EK pracuje na vodním bloku pro Radeon HD 7990. Tento blok by měl chladit nejen GPU, ale také RAM a současně i VRM. Přičemž voda teče přímo přes tyto kritické oblasti, což zajistí dostatek chlazení i při vysokém taktu. Blok také nabídne dostatečně vysoký průtok vody i při zapojení slabších čerpadel. Karta bude k dispozici na webschopu EK již začátkem příštího měsíce.

 • EK představí dvojici bloků vodního chlazení pro grafické karty ASUS ROG Matrix

  EK představí dvojici bloků vodního chlazení pro grafické karty ASUS ROG Matrix. Konkrétně se dočkáme full cover bloků EK-FC780 GTX Ti Matrix a EK-FC R9-290X Matrix. Oba bloky jsou zaměřeny na chlazení GPU, RAM a VRM a voda skrze něj prochází přímo přes tyto oblasti. Vybrat si budeme moci také ze dvou variant provedení vrchního krytu. U obou variant je základna tvořena z poniklované mědi.

 • EK představí soubor návrhů ohledně energetických úspor a OZE

  Energetická efektivita, udržení evropského náskoku v čistých a obnovitelných zdrojích a férové podmínky pro spotřebitele jsou základem skupiny návrhů v energetické oblasti, které dnes představí Evropská komise. Unijní exekutiva předpokládá, že její návrhy na zásadní změny evropské energetiky také podpoří ekonomiku bloku a budou znamenat například vznik až 900.000 pracovních míst. Navrženo ovšem velmi pravděpodobně Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Linka 199
 • EK představila vizi dohledu nad evropským finančním trhem - Česká národní banka

 • EK představila vodní blok pro ASUS Maximus VI Extreme

  EK představila vodní blok pro ASUS Maximus VI Extreme. Jedná se o blok pro základní desku založenou na čipové sadě Z87 Express se socketem LGA 1150. Vodní blok ochlazuje jak Z87 southbridge (PCH), tak rozdělovač PCIe slotů. Chlazeno je také VRM a MOSFET modul. Vodní blok může být použit i v systémech se slabšími čerpadly.

 • EK představilo AiO řešení vodního chlazení pro základní desku ASUS Rampage IV Black Edition

  EK představilo AiO řešení vodního chlazení pro základní desku ASUS Rampage IV Black Edition. Jedná se o jeden blok vodního chlazení s označením EK-FB ASUS R4BE Monoblock, který se stará zároveň o chlazení PCH Intel X97 Express, patice procesoru LGA 2011 a procesoru a také modulu regulace napětí. K dostání budou čtyři varianty systému, které se liší použitými materiály.

 • EK představilo blok vodního chlazení pro grafické karty ASUS R9 290(X) DirectCU II

  EK představilo blok vodního chlazení pro grafické karty ASUS R9 290(X) DirectCU II, který nese označení EK-FC R9-290X DCII a je určen k chlazení grafických karet Radeon R9 290 a R9 290X od ASUS. Základna bloku je tvořena z mědi a na vrchu je blok opatřen akrylátem nebo POM acetalem. Blokem prochází voda přímo přes kritické oblasti jako je GPU, RAM paměti a VRM. Blok bude k dostání ve třech provedeních.

 • EK představilo blok vodního chlazení pro grafické karty Galaxy/KFA2 GTX 780 (Ti) Hall Of Fame

  EK představilo blok vodního chlazení pro grafické karty Galaxy/KFA2 GTX 780 (Ti) Hall Of Fame. Blok nese označení EK-FC780 GTX HOF a chladí přímo kritické oblasti jako je GPU, RAM a VRM modul. Z8kladna bloku je z poniklované mědi, přičemž povrch bloku je z bílého POM acetalového plastu. Blok je možné zapojit také v systémech se slabšími čerpadly, díky vysoce průtokové konstrukci.

 • EK představilo blok vodního chlazení pro grafickou kartu GeForce GTX 970

  EK představilo blok vodního chlazení pro grafickou kartu GeForce GTX 970. Jedná se o full-cover blok, který se stará o chlazení GPU, grafických pamětí a VRM. EK-FC970 využívá strukturu s širokými kanálky pro vedení vody, které umožňují zapojení i v systémech se slabšími čerpadly a zajišťují průtok vody přes vytížené oblasti. K dostání bude také chladící backplate k této karty.

 • EK představilo blok vodního chlazení pro základní desku ASUS Rampage IV Black Edition

  EK představilo blok vodního chlazení pro základní desku ASUS Rampage IV Black Edition. Nový vodní blok je označen jako EK - FB KIT ASUS R4BE a chladí přímo PCH, VRM a MOSFET. Blok je konstruován pro vysoký průtok vody, což zajišťuje možnost užití v systémech se slabším čerpadlem. K dispozici bude celkem šest variant, které se liší především vzhledem.

 • EK představilo dva nové vodní bloky pro základní desku Z87X-OC

  EK představilo dva nové vodní bloky pro základní desku Z87X-OC. Jedná se o kompletní řešení pro dvě varianty zmíněné základní desky. A to o běžnou OC verzi a variantu Force. Oba sety vodního chlazení chladí jižní můstek Intel Z87, VRM a MOFSET, přičemž u verze Force je chlazen také rozdělovač PEX 8474 PLX PCIe.

 • EK představilo nové multi-GPU adaptéry pro vodní chlazení

  EK představilo nové multi-GPU adaptéry pro vodní chlazení. Jedná se o nové bloky vodního chlazení pro grafické karty, ale hlavně o set adaptérů s trubicemi pro propojení vodního chlazení, resp. grafických karet, při zapojení do SLI nebo CrossFireX. Set je kompatibilní s grafickými kartami jako je Radeon HD 7990 nebo GTX Titan, popřípadě GTX 770.