Linka 199

EVGA vydává nové SLI můstky pro své grafické karty GeForce GTX

EVGA vydává nové SLI můstky pro své grafické karty GeForce GTX. Jedná se o můstky označené jako Pro SLI Bridge V2, které budou k dostání ve čtyřech verzích pro konfigurace od 2-way SLI až po 4-way SLI. Můstky mají pevný hliníkový rámeček a nasvícené logo společnosti EVGA. Sám výrobce podotýká, že vysoká propustnost by měla umožňovat hraní her ve 4K rozlišení při obnovovacích frekvencí 120 Hz a vyšších.

Zdroj: pctuning.tyden.cz


Příbuzné články:

 • EVGA vydává 8800GTS SSC Edition

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • EVGA vydala sedm variant karty GTX 780

  EVGA vydala sedm variant karty GTX 780. Jedná se o varianty s novým chladičem ACX, který jsme avizovali. Jsou to modely GTX 780 ACX, GTX 780 Superclocked ACX, GTX 780 FTW ACX a utajený model GTX 780 ACX Classified. Tři karty jsou potom bez ACX chladiče a to modely GTX 780, GTX 780 Superclocked a poslední GTX 780 s EVGA speciálním chladičem. Všechny karty mají tříletou záruku a rozšiřující služby jako je vyměna grafické karty po nákupu.

 • eVGA už fušuje do chlazení procesorů, uvádí chladič Superclock

  Protože trh s grafickými kartami dlouhodobě stagnuj a nic nenasvědčuje tomu, že se to brzy zlepší, rozšiřují někteří výrobci svou působnost do dalších odvětví.

 • EVGA uvedla základní desku X79 Dark

  Základní deska má plno konektorů pro pevné disky a slotů pro grafické karty. Přitom není přeplácaná vším ostatním. Cena této vlajkové lodi ale bude necelých 10 000 Kč.

 • eVGA uvedl Black Ops edici GeForce GTX 580

  Mimo odlišné samolepky zde naleznete i poměrně líbivý plakát. Hra součástí balení není.

 • eVGA uvede v dubnu základní desky s čipsetem Z77

  Své základní desky s čipovou sadou Intel Z77 připravuje i americký výrobce eVGA, informuje o tom zahraniční server techPowerUp!. Prodávat se začnou v průběhu dubna, tedy v době, kdy budou uvedeny i první 22nm procesory architektury Ivy Bridge.

 • EVGA uvede nový nástroj na otestování grafických karet

  Šikovný pomocník by měl pořádně prověřit stabilitu vaší grafiky, integrován by měl být také benchmark, který prověří výkon akcelerátoru.

 • EVGA uvede na trh nové napájecí zdroje Supernova 850 G2 a 750 G2

  EVGA uvádí na trh nové napájecí zdroje Supernova 850 G2 a 750 G2, které se pochlubí energetickou účinností certifikovanou jako 80 PLUS Gold. Již z názvů je patrné, že se jedná o 750W a 850W napájecí zdroje. Oba zdroje jsou modulární, což znamená, že si k nim uživatel může připojit libovolnou kabeláž a to včetně kabelů napájejících základní desku. Přesto, že jsou již známy ceny obou produktů, není jasné, kdy dorazí na trh.

 • EVGA uvádí přetaktovanou GeForce 6800GS

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • eVGA uvádí pasivní GeForce 210

  Dvorní partner společnosti nVidia, výrobce eVGA aktualizuje své portfolio produktů o nový model GeForce 210.

 • EVGA uvádí na trh sadu napájecích kabelů pro PSU SuperNOVA G2 a P2

  EVGA uvádí na trh sadu napájecích kabelů pro PSU SuperNOVA G2 a P2. Jedná se o sadu zahrnující všechny běžně používané kabely včetně 24pinového ATX kabelu, 4+4pinového EPS kabelu, několika PCIe kabelů k napájení grafických karet a SATA III k napájení disků. Sada zahrnuje celkem 14 kabelů, přičemž všechny jsou opatřeny barevnou bužírkou.

 • Linka 199
 • EVGA uvádí na trh grafickou kartu GeForce GTX 970 SSC s tichým chladičem, dvěma BIOS a slušným továrním přetaktováním

  EVGA uvádí na trh grafickou kartu GeForce GTX 970 SSC s tichým chladičem, dvěma BIOS a slušným továrním přetaktováním. Jedná se o výrazně továrně přetaktovanou kartu, která nabídne možnost volby ze dvou BIOS, silné 6fázové VRM a vysoce efektivní chladič ACX 2.0, který je vybavený dvěma ventilátory s dvojitými kuličkovými ložisky. Tyto ventilátory mohou být automaticky vypnuty při nízké zátěži GPU, čímž je zajištěna nulová hlučnost.

 • EVGA uvádí na trh GeForce GTX 670 FTW LE

  Společnost EVGA představuje grafickou kartu GeForce GTX 670 FTW LE, která je z velké časti založená na modelu GTX 680.

 • EVGA uvádí na trh čtyři modely grafiky GeForce GTX 950 napájené pouze přes PCIe

  EVGA uvádí na trh čtyři modely grafiky GeForce GTX 950 napájené pouze přes PCIe. Jedná se o modely bez nutnosti připojení externího napájení, které oceníte zejména v úspornějších herních sestavách. K dostání budou celkem čtyři verze, z nichž dvě jsou továrně přetaktované. Všechna provedení využívají chladič ACX 2.0 s jedním větrákem.

 • EVGA uvádí na trh cenově dostupné PSU 500B s certifikací 80 PLUS BRONZE

  EVGA uvádí na trh cenově dostupné PSU 500B s certifikací 80 PLUS BRONZE. Tyto zdroje jsou určeny především pro uživatele, kteří nehodlají za zdroj utratit příliš mnoho peněž, ale přesto požadují vysokou účinnost. 500B splňuje zmiňovanou certifikaci 80 PLUS a je vhodný i pro nové procesory Haswell.

 • EVGA uvádí do prodeje svoje nové high-end PSU SuperNOVA 1200 P2

  EVGA uvádí do prodeje svoje nové high-end PSU SuperNOVA 1200 P2, které se může pochlubit vysokou účinností podtrženou certifikací 80 PLUS Platinum. Zdroj je plně modulární, díky čemuž si budeme moci vybrat, které kabely k němu budou připojeny. Založen je na jedné 12V větvi a o jeho chlazení se stará jeden 140mm ventilátor. Výrobce na něj poskytuje 10letou záruku.

 • EVGA umožní u některých svých základních desek přetaktování procesorů Skylake pomocí BCLK

  EVGA umožní u některých svých základních desek přetaktování procesorů Skylake pomocí BCLK. Konkrétně se to týká trojice základních desek s čipsetem Intel Z170 Express ze sérií Classified, FTW a Stinger. K odemčení možnosti přetaktování procesorů Intel bez přízviska K stačí majitelům těchto deset stáhnout patřičnou aktualizaci BIOS.

 • EVGA umožní měnit napětí GeForce

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • eVGA ukázala GTX 580 FTW HydroCopper 2 pro fajnšmekry. Má 3 GB paměti a vodní blok

  Oproti referenčním verzím má grafika vodní blok a dvojnásobné množství paměti. Co ji ale zůstalo jsou základní frekvence a složení výstupů.

 • EVGA Tegra Note 7 tablet bude v Evropě k dostání od 15. ledna

  EVGA Tegra Note 7 tablet bude v Evropě k dostání od 15. ledna, předobjednat ho ale lze v některých evropských obchodech již nyní a to za cenu 219 euro, což je v přepočtu necelých 6 000 Kč. Navíc bude varianta tabletu, prodávaná v Evropě, vybavena novou aktualizací firmware s vylepšenou verzí operačního systému Android 4.2 Jelly Bean. Ta nabídne například funkci AOHDR, která vylepšuje pořizované fotografie.