Linka 199

Glosář: Exekuce nejsou zadarmo

Exekutorská komora v čele s prezidentkou Pavlou Fučíkovou nedávno upozornila na vážný problém - nadužívání exekucí u dlužníků s více exekucemi a s.....

Štítky: st exekuce zadarmo exekutor jaroslav kramer jaroslav kramer nejsou zadarmo exekuce nejsou exekuce nejsou zadarmo

Zdroj: ekonom.ihned.cz


Příbuzné články:

 • Glosář Ivana Breziny: Ve jménu ekologie vyhubme běžence | Ekonom.cz: Web týdeníku EKONOM

  Muslimové v jednom pytli. Boj s piškoty po česku. Marný boj Bruselu s ”nepůvodními druhy”.

 • Glosář | Týden.cz

  Týden.cz - Aktuální zpravodajství v souvislostech

 • GLOSA:Teorie holého pozadí aneb jak na tom budeme v důchodu - iDNES.cz

  Časopis The Economist nedávno publikoval graf, podle kterého není více než polovina Američanů dostatečně finančně připravená na penzi. Zajímavé na tom je, jak vysoko jim nastavil laťku, zamýšlí se analytik společnosti Partners Aleš Tůma.

 • GLOSA: Zraněný lev zařval - Neviditelný pes

  Anglický výraz overkill označuje přepjatou reakci. Uvidíme, zda se mezi takové zařadí i Obamova odveta za ruské hackerské útoky. Ty zasáhly americké počítačové sítě a měly ovlivnit volby ve prospěch Donalda Trumpa.

 • Glosa: Zprávy, ze kterých zaručeně zblbnete - Měšec.cz

  Říká se, že k ovládnutí masy stačí využít některý ze tří prostředků: kostely, školy a noviny. Zmocněte se jednoho z nich a máte téměř neomezené…

 • GLOSA: Zpráva zprava - Neviditelný pes

  Byl to zvláštní pocit. Projížděl jsem v sobotu (8/10) pozdě odpoledne, když už bylo jasné, jak volby dopadly, krajským městem a několika obcemi. Autobus míjel billboardy a plakáty, které se ještě o den dříve jevily docela jinak.

 • GLOSA: Zpráva z říše snů - Neviditelný pes

  Je to jak zpráva z říše snů. Kuba se konečně rozhodla splatit svůj dluh vůči České republice – rumem. Podle BBC by v případě přijetí tohoto návrhu mělo Česko zásoby rumu na 100 let.

 • Glosa: Zlo v Čechách

  Během víkendu se potopily dvě další lodě s uprchlíky, zemřely desítky lidí. Naši spoluobčané v internetových diskuzích slavili (a to administrátoři serverů ty nejhorší věci mažou, byť je to těžko představitelné). „Krásná zpráva, krásný den,“ rozplývá se jeden diskutér.

 • Glosa: Zkuste to bez drátů

  Přístup ministra Chovance k uprchlíkům na českém území je skutečně podivuhodný. Na jedné straně zuby nehty hájí životní podmínky za žiletkovými dráty, na druhé slibuje, že bude ještě lépe. V neblaze proslulém táboře v Bělé by dokonce měla být speciální sekce pro rodiny s dětmi.

 • GLOSA: Zima pro pamětníky - Neviditelný pes

  Letos se nebude spekulovat o konání Jizerské padesátky. Ne pouze proto, že se slavný závod přesunuje na únor. I kdyby se konal tradičně už teď, s nedostatkem sněhu by nezápolil.

 • GLOSA: Zeman není gentleman - Neviditelný pes

  V reakcích na novou neochotu prezidenta republiky přiznat pochybení v kauze Peroutka se často objevují výtky, že prezident porušil pravidla vědecké práce, když si neověřil zdroj, ze kterého cituje.

 • Linka 199
 • GLOSA: Žebrat a trestat - Neviditelný pes

  Drobné zprávy z agentur hodně vypovídají o směřování světa. Zpráva z Dánska říká, že tamní úřady uvěznily a vyhostily Slovenku za to, že žebrala.

 • GLOSA: Zásadní věc - Neviditelný pes

  Ať už ve státě, ve městě či na vsi, všude platí jedno a to samé - čím méně muslimů, tím méně teroristických útoků. Je naprosto zbytečné rozumovat nad povahou teroristických činů, zda se jedná o útok pomateného islámského nebo jiného jedince anebo o teror organizovaný al-Kaidou či jinou islámskou teroristickou organizací.

 • Glosa: Zaměstnavatelé vydírají zaměstnance přes životní pojištění - iDNES.cz

  Na západ od našich hranic platí pravidlo, že není tak těžké najít dobrého zaměstnance jako si ho dlouhodobě udržet. Na východ od nás se řídí pravidlem, že každý je nahraditelný. A my jsme někde na půli cesty, uvažuje Lukáš Škopek ze společnosti Partners.

 • GLOSA: Zákaz práce, jděte do parku - Neviditelný pes

  V pátek 28. 10. některým z nás stát poprvé zakázal pracovat, byl totiž zakázán prodej ve větších obchodech. Stát nově v sedmi dnech reguluje prodej a zdůvodňuje to tím, že lidé by měli trávit o státních svátcích čas jinak než nakupováním a že zaměstnanci obchodů nad 200 metrů čtverečních by měli mít možnost také trávit čas jinak než prací.

 • GLOSA: Zákaz burkin - Neviditelný pes

  Zákaz nošení burkin na koupání byl prosazen v jednom francouzském městě a na Korsice. Je to opatření z rodu „zásadových“, nicméně problém islamismu neřeší ani omylem.

 • GLOSA: Zachovej nám Hospodine - Neviditelný pes

  Sto let od úmrtí císařepána uplynulo minulý týden. Že to ale uteklo! Nebudu se tvářit, že jsem mu byl na pohřbu, nicméně můj otec i moje maminka zpívali ve škole Zachovej nám Hospodine a císařův portrét měli ve školní třídě hned vedle krucifixu.

 • GLOSA: Za název české měny vděčíme císaři - Neviditelný pes

  21. listopadu uplynulo sto let od smrti císaře Františka Josefa I., nejdéle vládnoucího panovníka českých zemí v jejich dlouhých dějinách. Tento monarcha nepochybně ovlivnil historii našich zemí v mnoha směrech.

 • GLOSA: Za létem na Sever - Neviditelný pes

  Začíná léto, a tedy i zájem o Arktidu. Pryč jsou časy, kdy mediálními atributy léta byly kruhy v obilí, černá kočkovitá šelma spatřená na Děčínsku a nešťastník, jenž se ve víře, že pije pivo, napil louhu z nevyčištěné láhve.

 • GLOSA: Z gauče a hospody se poplatky samy nezruší - iDNES.cz

  Češi si nechávají téměř všechno líbit. Nadávají, ale aktivně se nebrání. Patří mezi národy, které jsou nejbenevolentnější vůči špatným zákaznickým službám. Američané jsou však jiní a přináší jim to výsledky. Nad reakcí amerických bank na protesty klientů se zamýšlí poplatkový odborník Patrik Nacher.