Linka 199

Koruna dnes přerušila svůj oslabující trend

Koruna dnes přerušila svůj oslabující trend. Koruna dnes proti euru přerušila svůj oslabující trend, který se držel od poloviny minulého týdne do včerejška a v průběhu kterého se kurz vyšplhal z cca 24,00 CZK/EUR až ke 25,50 CZK/EUR. V průběhu celého dnešního dne kurz osciloval v pásmu 24,24...

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • Koruna dnes proti dolaru bude čekat především na americká data.

  Koruna dnes proti dolaru bude čekat především na americká data. Proti americkému dolaru koruna v prvních hodinách včerejšího obchodování posilovala, když se z otevíracích 30,95 postupně dostala až k 30,84. Ještě během dopoledne se však trend začal otáčet a koruna oslabovat.

 • Koruna dnes proti dolaru o téměř 20 haléřů posílila.

  Koruna dnes proti dolaru o téměř 20 haléřů posílila. Česká koruna se po zahájení na 30,43 po celé dnešní dopoledne pohybovala v mírně posilujícím trendu směrem k 30,30 v očekávání výsledku zasedání bankovní rady ČNB k měnové politice.

 • Koruna dnes proti dolaru především pod vlivem USD/EUR.

  Koruna dnes proti dolaru především pod vlivem USD/EUR.  &nbsp &nbsp Navzdory posilování proti euru proti americkému dolaru včera česká koruna ztrácela. Po otevření na 30,94 se kurz v průběhu odpoledne dostal nad úroveň 31,00, krátce dokonce až k 31,10, kde koruna své včerejší obchodování..

 • Koruna dnes proti dolaru silnější Naše měna si dnes polepšila i proti americkému dolaru. Dopoledne se sice ještě kurz držel bez výraznějšího trendu v úzkém pásmu mezi 40,87 a 40,99, v odpoledních hodinách pak koruna posílila až k...

  Koruna dnes proti dolaru silnější Naše měna si dnes polepšila i proti americkému dolaru. Dopoledne se sice ještě kurz držel bez výraznějšího trendu v úzkém pásmu mezi 40,87 a 40,99, v odpoledních hodinách pak koruna posílila až k... Tyto zprávy pro vás vytváří Trading Komerční banky a.s.  

 • Koruna dnes proti euru atakovala hladinu 28,00 CZK/EUR

  Koruna dnes proti euru atakovala hladinu 28,00 CZK/EUR. Pokračující oslabování americké měny díky obavám investorů, že příběh zvyšujících se dolarových sazeb je u konce, podpořil sentiment na české měně. Zatímco první ranní kotace se ještě nacházely u 28,10 CZK/EUR, po poledni již byla testována hladina..

 • Koruna dnes proti euru i dolaru lehce ztrácela

  Koruna dnes proti euru i dolaru lehce ztrácela. Česká koruna dnes proti euru ztratila více než půl procenta, když se kurz CZK/EUR postupně vyšplhal z ranních zahajovacích 25,78 až k odpoledním 25,90 CZK/EUR. Česká měna byla jedinou měnou regionu, která oslabovala.

 • Koruna dnes proti euru i dolaru ztrácela

  Koruna dnes proti euru i dolaru ztrácela. Středoevropským měnám se dnes ve světle vyšší rizikové averze příliš nedařilo. Proti euru tak dnes ztrácel polský zlotý (v průběhu dnes přes 1%), maďarský forint (o cca 0,7%) i česká koruna. Ta dnes proti euru ztratila zhruba 1%.

 • Koruna dnes proti euru koriguje včerejší zisky a vrací se nad 35,30 CZK/EUR

  Koruna dnes proti euru koriguje včerejší zisky a vrací se nad 35,30 CZK/EUR. Dnešní obchodní den zahájila koruna již pod hladinou 35,30 na 35,27 CZK/EUR a během první hodiny obchodování dále posilovala až k hladině 35,25. Koruna se tak opět přiblížila ke své nejsilnější hodnotě za více než rok a půl.

 • Koruna dnes proti euru krátce nad 25,00 CZK/EUR

  Koruna dnes proti euru krátce nad 25,00 CZK/EUR. Po nesmyslném posílení v samotném počátku týdne (v noci z neděle na pondělí se koruna obchodovala za minimální likvidity za 23,00 CZK/EUR) koruna po celý týden opatrně oslabuje a v tomto trendu pokračovala i dnes.

 • Koruna dnes proti euru lehce oslabila

  Koruna dnes proti euru lehce oslabila. Dnešní obchodování na koruni bylo relativni klidné bez výraznijších kurzových oscilací. Koruna se v prubihu celého dnešního dne pohybovala v mírni oslabujícím trendu. Zatímco ranní otevírací kurz einil 35,32, v odpoledních hodinách již naše..

 • Koruna dnes proti euru lehce posílila, k hladině 30,20 CZK/EUR

  Koruna dnes proti euru lehce posílila, k hladině 30,20 CZK/EUR. V průběhu dnešního obchodování koruna znovu nepřekvapila, když při absenci domácích událostí sledovala vývoj v regionu. Mírně posiloval polský zlotý, maďarský forint i slovenská koruna. Česká koruna si tedy také polepšila, a to ze...

 • Linka 199
 • Koruna dnes proti euru lehce silnější pod 30,00 CZK/EUR

  Koruna dnes proti euru lehce silnější pod 30,00 CZK/EUR. Po včerejším oslabení koruna dnes znovu nabrala posilující trend. Zisky ale nijak závratné nebyly, z ranních zahajovacích CZK/EUR 30,00 se v průběhu dne podívala na CZK/EUR 29,94, později odpoledne se ale vrátila na CZK/EUR 29,97....

 • Koruna dnes proti euru mírně oslabila

  Koruna dnes proti euru mírně oslabila. Na domácím devizovém trhu dnes panoval klid. Dle očekávání trh nijak nereagoval na ranní data listopadových maloobchodních tržeb, které překvapily svým vyšším než očekávaným růstem. Kurz koruny k euru se po převážnou většinu dne držel...

 • Koruna dnes proti euru mírně posílila k 28,40 CZK/EUR

  Koruna dnes proti euru mírně posílila k 28,40 CZK/EUR. Česká koruna si dnes proti euru mírně polepšila, a to hned s otevřením trhu, když se kurz posunul z otevíracích 28,47 až k 28,42 CZK/EUR. Po celý den se pak kurz držel těsně pod 28,45 CZK/EUR, v samotném závěru dnešní seance se...

 • Koruna dnes proti euru mírně posílila; zahraniční obchod v únoru nezklamal

  Koruna dnes proti euru mírně posílila; zahraniční obchod v únoru nezklamal. V průběhu dnešního obchodování koruna mírně posilovala. Z otevíracích CZK/EUR 30,05 se postupně dostala k hladině CZK/EUR 29,96 a ignorovala tak spíše negativní sentiment ve střední Evropě (oslabil jak polský zlotý, tak maďarský forint)..

 • Koruna dnes proti euru nepatrně oslabila k hladině 29,60 CZK/EUR

  Koruna dnes proti euru nepatrně oslabila k hladině 29,60 CZK/EUR. Dnešní obchodování s korunou bylo relativně klidné. Po zahájení na úrovni CZK/EUR 29,57 se koruna pohybovala v relativně úzkém pásmu CZK/EUR 29,52-29,63. V průběhu dne nejdříve lehce posílila, později naopak ztratila.

 • Koruna dnes proti euru nepatrně oslabila k úrovni 30,27 CZK/EUR

  Koruna dnes proti euru nepatrně oslabila k úrovni 30,27 CZK/EUR. Po včerejším klidném obchodním dni jsme dnes neviděli žádnou změnu. Domova se koruna žádné události nedočkala a tak díky mírně negativnímu sentimentu na okolních středoevropských trzích koruna lehce oslabila.

 • Koruna dnes proti euru nepatrně posílila (27.5.2005)

  Koruna dnes proti euru nepatrně posílila (27.5.2005). Dnešní obchodování s korunou bylo relativně klidné. Koruna nečelila žádným domácím událostem a tak opět sledovala pouze dění na okolních středoevropských měnách. Díky dnešní lehce optimističtější náladě koruna nepatrně posílila, a to ze..

 • Koruna dnes proti euru nepatrně silnější (2.6.2011)

  Koruna dnes proti euru nepatrně silnější (2.6.2011). Koruna si dnes proti euru lehce polepšila o zhruba čtvrt procenta. Zatímco ranní kotace se nacházely u 24,55 CZK/EUR, v odpoledních hodinách byla koruna zhruba o pět haléřů silnější. Domácí devizový trh tak ignoroval horší výsledek květnového PMI...

 • Koruna dnes proti euru o něco silnější.

  Koruna dnes proti euru o něco silnější. Česká koruna dnes hned po otevření trhu na 30,72 posílila pod 30,70 až k 30,65. Na této úrovni však získala poměrně silnou podporu a pod ní se již dnes nedostala.