Linka 199

Lian Li uvádí na trh nové jednoduché midi-tower hliníkové PC skříně

Lian Li uvádí na trh nové jednoduché midi-tower hliníkové PC skříně označené jako PC-J60B a PC-J60WRX. Oba modely budou k dostání i s oknem do bočnice a mají stejnou konstrukci. Do interiéru můžeme umístit desky formátu ATX a na high-endové grafiky společně s až šesti disky. Nechybí ani poměrně bohatý prostor pro prvky chlazení včetně radiátoru s délkou až 360 mm.

Zdroj: pctuning.tyden.cz


Příbuzné články:

 • Lian Li uvádí case Lancool K62 Red Dragon Edition

  Lian Li uvádí case Lancool K62 Red Dragon Edition

 • Lian Li Tyr PC-X500FX – netradiční middle tower skříň

  Lian Li si hned na začátek roku připravila luxusní počítačovou skříň. Ta ale nebude v klasickém middle tower formátu.

 • Lian Li připravuje počítačovou skříň s motivem pavouka

  Mid-towerový kousek přichází na trh nejen ve třech barvách, ale může se pochlubit i slušnými parametry.

 • Lian Li přichází se skříní PC-V360 M-ATX

  Lian Li přichází se skříní PC-V360 M-ATX. Jedná se o velmi kompaktní skříň, ale i přesto do ní lze instalovat vysoké množství hardware. Skříň pojme grafické karty o délce 310 mm, napájecí zdroj o délce až 280 mm, až pětici 3,5

 • Lian Li představuje novou mid-tower case

  Lian Li p

 • Lian Li představuje dvě nové Mini-TX skříně z leštěného hliníku

  Lian Li představuje dvě nové Mini-TX skříně z leštěného hliníku. Tyto skříně se jmenují PC-Q28 a PC-Q27. Obě skříně jsou velmi kompaktní a kvalitně zpracované, s čelní stranou z leštěného hliníku, za níž je umístěn ventilátor, nalezneme pouze zapínací tlačítko. Na boku čela potom nalezeneme USB 3.0 porty. Obě case mají Lian Li systém jednoduchého oddělání bočnice i montáže základní desky.

 • Lian Li představilo Mini-ITX skříň PC-Q35

  Lian Li představilo mini-ITX skříň PC-Q35, která je určena jak pro základní desky formátu Mini-ITX, tak pro desky Mini-DTX. Skříň nabídne přes své kompaktní velice prostorný interiér o objemu 29,2 l, což znamená, že pojme až sedm pevných disků. Navíc je zde dostatek prostoru pro grafickou kartu o délce až 300 mm a napájecí zdroj s délkou až 200 mm. Ve skříni jsou umístěny dva 120 mm ventilátory na vrchní straně a na držáku disků.

 • Lian Li představila novou mini-ITX PC-TU100 počítačovou skříň

  Lian Li představila novou mini-ITX PC-TU100 počítačovou skříň. Tato skříň by měla být ideální variantou pro uživatele, resp. hráče, kteří často svoje PC přenášení, třeba na LAN party. Skříň má totiž na vrchní stěně umístěno madlo, lze ji tedy přenášet jako kufřík. Skříň je navíc vyrobena z hliníku proto váží solidních 1,77 kg.

 • Lian Li představí na CeBIT 2014 svoji netradiční skříň DK01, která má formu stolu

  Lian Li představí na CeBIT 2014 svoji netradiční skříň DK01, která má formu stolu a o níž jsme Vás již informovali. Skříň nabízí solidní prostor pro instalaci komponent, který je umístěn do jakéhosi šuplíku. Ten stačí vysunout ze stolu a pohodlně do něj instalovat celou řádku komponent včetně základních desek s formátem E-ATX či XL-ATX. Kromě představení tohoto hybridu, se můžeme těšit také na skříně PC-A51 a aktualizované verze skříní PC-B16 a PC-A61. Lian Li má přichystáno také překvapení v podobě dvou prototypů, které dosud nebyly představeny.

 • Lian Li PC-U6: šnečí ulita pro vaše komponenty

  Lian Li PC-U6: šnečí ulita pro vaše komponenty

 • Lian Li PC-U6: šnečí ulita pro vaše komponenty

  Lian Li PC-U6: šnečí ulita pro vaše komponenty

 • Linka 199
 • Lian Li PC-TU200: Skříň pro počítač ve stylu kufříku na cesty

  Skříň je situována do pořádného hliníkového kufru, ve kterém můžete mít i tu nejvýkonnější sestavu na LAN párty, nebo jen nějakou přenosnou pracovní stanici.

 • Lian Li PC-T1R Spider - skříň ve tvaru pavouka

  Společnost Lian Li uvádí docela neobvyklou skříň PC-T1R Spider, která je rozhodně mnohem ujetější než její ostatní počiny.

 • Lian Li PC-Q33 – mini-tower skříň s výklopnými bočnicemi

  Lian Li PC-Q33 – Mini-ITX skříň s výklopnými bočnicemi. Pokud hledáte kompaktní skříň, která pojme základní desky formátu Mini-ITX a která přesto poskytuje dostatek prostoru pro instalaci až 5 pevných či SSD disků, mohla by být nová hliníková skříň PC-Q33 to pravé právě pro vás. Do skříně lze snadno instalovat komponenty díky výklopnému designu čelního a vrchního panelu. Jediným limitem skříně je možnost instalace pouze dvou nízko-profilových grafických karet s délkou do 220 mm.

 • Lian Li PC-Q19: luxusní štíhlá mini-ITX skříň z kartáčovaného hliníku

  Lian Li PC-Q19: luxusní štíhlá mini-ITX skříň z kartáčovaného hliníku. Jedná se o kompaktní štíhlou skříň, kterou je možné ustavit jak ve vodorovné, tak ve svislé poloze. Vhodná je pro uživatele, kteří hledají kompaktní skříň pro domácí multimediální systémy nebo pro středně výkonná kancelářská PC. PC-Q19 je rozdělena na tři části. Největší zajímavostí je možnost instalace grafické karty s délkou až 22 cm ve směru skříně pomocí přídavné karty.

 • Lian Li PC-Q15: nová Mini-ITX skříň pro HTPC

  V prodeji bude již brzy zajímavá počítačová skříň, která je kompatibilní se základními deskami formátu Mini-ITX. Její rozměry jsou 210 × 216 × 330 milimetrů, hmotnost dosahuje 3,3 kilogramu.

 • Lian Li PC-M25: kompaktní SFF skříň s překvapivým prostorem pro disky

  Lian Li PC-M25: kompaktní SFF skříň s překvapivým prostorem pro disky. Ač se jedná kompaktní PC skříň pro základní desky typu micro-ATX nebo mini-ITX, nabídne překvapivý prostor pro úložná zařízení. Konkrétně jí totiž můžeme osadit až osmi disky. Limitem je zejména prostor pro procesor, který je omezen na pouhých 8 cm. Součástí skříně jsou také dva větráky. Vyrobená je tradičně z hliníku.

 • Lian Li PC-A79: Hliníková full tower skříň s kolečky

  Velká skříň s obrovským prostorem a z kvalitního materiálu. Vejdou se sem dvouprocesorové desky i s vodním chlazením. Bohužel za ni majitel dá téměř 10 000 korun.

 • Lian Li PC-A79 – obří skříň s odnímatelným držákem základní desky

  Lian Li PC-A79 – obří skříň s odnímatelným držákem základní desky, která pojme desky formátu micro-ATX, ATX, XL-ATX, E-ATX a HPTX. Skříň je vyrobena z hliníku a váží 9,9 kilogramů. Pro lehčí manipulaci se skříní jsou místo zadních nožiček použita kolečka. Skříň disponuje 12 pozicemi pro instalaci ODD. Tři pozice jsou pevné, do ostatních lze instalovat klece pro disky. Do skříně lze instalovat grafické karty a PSU o délce až 350 mm a CPU chladiče o výšce 350 mm.

 • Lian Li PC-A51 – midi-tower skříň s reverzním systémem chlazení

  Lian Li PC-A51 – midi-tower skříň s reverzním systémem chlazení, který je zajištěn jedním zadním 120mm ventilátorem, který vhání studený vzduch do skříně. Předním 140mm větrákem je pak odváděn teplý vzduch ze skříně. PC-A51 se pochlubí také pěti odnímatelnými pozicemi pro 3,5