Linka 199

Lumia 510 - Lupa.cz

Poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna…

Zdroj: www.lupa.cz


Příbuzné články:

 • Lumia 520-error - poradna Živě.cz

  Potřeboval bych poradit.. Mobil z ničeho nic nefunguje, jenom černá obrazovka a nahoře malým písmem ERROR: Unable to find a bootable option. Press any key to shut down.Jedná se o Lumii 520 ( tedy WP 8

 • Lumia 535 je ideální levný telefon. Logo Nokia vyměnila za Microsoft - iDNES.cz

  Dlouho očekávané se dnes stalo skutečností. Microsoft představil první smartphone, který nese jeho vlastní značku, a opouští tak dosavadní značku Nokia. Lumia 535 patří k levným telefonům, které však překvapí atraktivními a dospělými funkcemi.

 • Lumia 610 - Lupa.cz

  Poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna…

 • Lumia 620 - Lupa.cz

  Poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna…

 • Lumia 630 a chyba SD karty - poradna Živě.cz

  Na vánoční Lumii 630 po natavení telefonu a účtu MS byla vložena SD karta, kterou mobil z nastavení - inteligentní úložiště nevidí. Zajímavé je , že v aplikaci Soubory ze Store je karta viditelná, boh

 • Lumia 640 - HERE Drive+ - poradna Živě.cz

  Mám asi měsíc novou Lumie 640 s W10, kde byla nainstalována navigace "HERE Drive+". Ta fungovala bez problému a nevím co se stalo, že ted nenajde mé stanoviště, píše to "...načítání dop

 • Lumia 650 je nejkrásnější mobil od Microsoftu. Opravdu se povedl - iDNES.cz

  Microsoft Lumia 650 je podle našeho mínění nejhezčí Lumia, kterou kdy Nokia či Microsoft vyrobili. Zpracování je opravdu perfektní. Připadá nám lepší než u topmodelů 950, které stojí trojnásobek, což je poněkud zarážející.

 • Lumia 800 s Windows Phone se dočkala první aktualizace

  Problémy se dnes nevyhýbají žádnému výrobci a výjimkou není ani Nokia. Uživatelé Lumie 800 si po jejím uvedení na trh stěžovali hned na několik problémů.

 • Lumia 830 je první smartphone s logem Nokia by Microsoft - iDNES.cz

  Microsoft po dokončené akvizici Nokie připravuje další smartphone z řady Lumia. Na Lumii 830, která míří do střední třídy, zaujme nejen fotoaparát PureView ale také značka „Nokia by Microsoft“ na zadní straně. Je to možná první krok k postupnému vymazání značky Nokia ze světa chytrých telefonů.

 • Lumia 900 nedostane WP 8. Německý T-Mobile ji prý nechce prodávat - iDNES.cz

  Microsoft oficiálně představil velkou aktualizaci svého mobilního systému Windows Phone. Kromě hromady vylepšení se potvrdilo, že současné přístroje nedosáhnou na tuto aktualizaci. Německý T-Mobile prý kvůli tomu odmítá prodávat Lumii 900. Oficiální vyjádření zatím stanovisko nepotvrdilo.

 • Lumia 900 nemá PenTile matici, potvrdila Nokia

  Přítrž spekulacím, které se přelévaly internetem sem a tam, učinil až Tweet, ve kterém zastupce finského výrobce uvedl, že displej modelu Lumia 900 nevyužívá často kritizovanou matici typu PenTile.

 • Linka 199
 • Lumia 900: nejlepší model Nokie s WP na prvním videu?

  Na záhadném videu se poprvé představuje zařízení, které je znatelně větší než dnes prodávaná Lumia 800. Připravovaná Lumia 900 si zřejmě ponechá identický design, zásadní změnou bude až větší displej.

 • Lumia 925 letí do Číny ve speciální edici Superman - iDNES.cz

  Nedávno představená Nokia Lumia 925 bude k dostání ve speciální Superman edici. V Číně by tato limitovaná verze měla být k dostání souběžně s uvedením nového filmu o neohroženém superhrdinovi. Zda komiksová verze nejlepší lumie zavítá i jinam, není známo.

 • Lumia 928 - Lupa.cz

  Poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna…

 • Lumia 928 je vylepšená 920 s xenonem. V úterý představí Nokia nášup - iDNES.cz

  Nokia po sérii úniků informací oficiálně představila nový smartphone řady Lumia s operačním systémem Windows Phone 8. Typ 928 je určen exkluzivně pro amerického operátora Verizon a je to vlastně mírně vylepšená Lumia 920. Oproti ní má novinka navíc xenonový blesk.

 • Lumia 950 a 950 XL v českých e-shopech. Jaké jsou ceny?

  První tuzemští prodejci začali v rámci předobjednávky nabízet nejlepší smartphony Microsoftu. Fyzicky skladem však modely Lumia 950 a 950 XL budou až začátkem prosince, tedy před Vánoci. Příjemným překvapením je cena.

 • Lumia 950: Nová vlajková loď od Nokie odhalena

  Telefon bude mít fotografický snímač PureView, nějaké technologie pro prodloužení výdrže baterie z telefonu Asha 3310.

 • Lumia Archives - Svět aplikací

  Včerejší tisková konference nebyla jen o představování nových produktů. Poté, co Microsoft koupil v září 2013 mobilní divizi společnosti Nokia za 7 miliard dolarů,.

 • Lumia, která může zatopit veškeré konkurenci. Parametry má skvělé - iDNES.cz

  Microsoft již pod svou značkou uvedl nejeden smartphone, ovšem dosud šlo o telefony nanejvýš střední třídy. Chystaná Lumia 940XL se to chystá změnit. A podle uniklých parametrů by se jí to mohlo podařit, tabulkově totiž telefon skutečně míří do nejvyšších pater.

 • LUMICA s.r.o. v likvidaci - IČO 26152533 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

  Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě LUMICA s.r.o. v likvidaci - IČO 26152533 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku,…