Linka 199

Okeč, Nace, Cz-Nace: Vyznejte se v klasifikaci ekonomických...

Již od počátku roku 2008 se v ČR používá klasifikace ekonomických činností CZ-NACE.

Štítky: činnosti zařízení výrobků výroba ostatní ostatních velkoobchod s maloobchod velkoobchod

Zdroj: onbusiness.cz


Příbuzné články:

 • OkeaDokey s.r.o. - IČO 24122530 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě OkeaDokey s.r.o. - IČO 24122530 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • OKD: Zaměstnanci dostanou květnové výplaty v řádném termínu - Roklen24.cz

  Zaměstnanci těžební společnosti OKD dostanou mzdy za květen v řádném červnovém termínu. Vedení firmy, která je v úpadku, se podařilo zajistit dostatek peněz, sdělil dnes ČTK mluvčí OKD Ivo Čelechovský. OKD má zhruba 9800 vlastních zaměstnanců. Odboráři už dříve uvedli, že nevyplacení výplat by mohlo vyvolat nepokoje.

 • OKD: Zaměstnanci dostanou květnové výplaty v řádném termínu

  OKD: Zaměstnanci dostanou květnové výplaty v řádném termínu. Zaměstnanci těžební společnosti OKD dostanou mzdy za květen v řádném červnovém termínu. Vedení firmy, která je v úpadku, se podařilo zajistit dostatek peněz, sdělil dnes mluvčí OKD Ivo Čelechovský. OKD má zhruba 9800 vlastních zaměstnanců. Odboráři..

 • OKD: Za dobrovolný odchod 200 tisíc | iUHLI.cz

  Okolo 200 tisíc korun mohou dostat lidé, kteří se s vedením OKD dohodnou na odchodu z firmy. Těžební společnost plánuje v rámci restrukturalizace do poloviny roku propustit 345 zaměstnanců.

 • OKD: Úpadek bude řešit předběžný věřitelský výbor

  Krajský soud v Ostravě vyhověl žádosti o ustavení předběžného věřitelského výboru těžební společnosti OKD, která je v úpadku. Řízení by se tím mělo urychlit. Není ještě jasné, kdo ve výboru bude. Na tiskové konferenci ve Frýdku-Místku to dnes řekl ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD). „To znamená, že to poběží rychleji než od 10. srpna (v Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • OKD: Uhlí nyní těžíme i prodáváme nad plán | iUHLI.cz

  Těžební společnosti OKD se v současnosti daří těžit a prodávat uhlí nad plánované limity. Tvrdí to její provozní ředitel Pavel Hadrava. Firma, která je od počátku května v insolvenci, podle něj od ledna prodala ze skládek 450 milionů tun uhlí.

 • OKD: Tykač, Holeček a odboráři nabídli odkoupení OKD

  Finančník Pavel Tykač nabídl, že odkoupí černouhelnou společnost OKD. Novinářům to po dnešním jednání o situaci ve firmě řekl ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD). Horničtí odboráři doplnili, že Tykač je součástí skupiny, kterou kromě něj tvoří oni a podnikatel René Holeček. Skupina má vedle koupě OKD zájem o pohledávky současných majitelů firmy. „Našim společným zájmem Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • OKD: Těžba na dole Paskov letos skončí, o práci přijde 1 300 lidí - iDNES.cz

  Společnost OKD chce těžbu v Dole Paskov na Frýdecko-Místecku ukončit na konci letošního roku. Plánuje, že letos sníží počet svých zaměstnanců z aktuálních přibližně 9 800 nejméně o 500 a počet agenturních pracovníků asi o 800.

 • OKD: Stát kvůli úvěru 700 mil. Kč obsadí pozice finančního a výkonného ředitele

  OKD: Stát kvůli úvěru 700 mil. Kč obsadí pozice finančního a výkonného ředitele. Podle agenturních zpráv MPO po jednáních s MF hodlá stát do problematické těžební společnosti OKD dosadit vlastního finančního a provozního ředitele v souvislosti s protiplněním za poskytnutí včera smluvně stvrzené státní půjčky 700 mil. Kč.

 • OKD: Stát chce odkoupit Důl Frenštát za 1 Kč. Požadavek na 4 mld. dotací nezazněl

  OKD: Stát chce odkoupit Důl Frenštát za 1 Kč. Požadavek na 4 mld. dotací nezazněl. Podle vyjádření MPO Jana Mládka bylo dnešní jednání představitelů vlády s vedením OKD a věřitelů firmy prospěšné, především proto, že se vyjasnilo, že vláda musí jednat s vedením těžební společnosti, ale to musí mít jasný mandát od věřitelů firmy.

 • OKD: Soud ustanovil prozatimní věřitelský výbor. Není v něm AHG ani Citibank

  OKD: Soud ustanovil prozatimní věřitelský výbor. Není v něm AHG ani Citibank. Podle agenturních zpráv Krajský soud v Ostravě ustanovil ke dnešnímu dni prozatímní věřitelský výbor společnosti OKD , která nedávno vyhlásila svou insolvenci. Z příslušného insolvenčního rejstříku vyplývá, že výbor má 3 členy – český stát...

 • Linka 199
 • OKD: Soud povolil části věřitelů zápočet pohledávek formou odběru uhlí

  OKD: Soud povolil části věřitelů zápočet pohledávek formou odběru uhlí. Podle agenturních zpráv Krajský obvodní soud v Ostravě povolil pětici velkých věřitelů krachující společnosti OKD zápočet jejich pohledávek vůči dluhům OKD. Soud takto povolil zápočet pohledávek společnostem ArcelorMittal, Metalimex, Green Gas DPB, AWT a.

 • OKD: Soud potvrdil úpadek společnosti, věřitelé mají 2 měsíce na přihlášení svých pohledávek

  OKD: Soud potvrdil úpadek společnosti, věřitelé mají 2 měsíce na přihlášení svých pohledávek. Podle agenturních zpráv Krajský soud v Ostravě potvrdil úpadek společnosti OKD, jež v minulém týdnu navrhla sama společnost. Věřitelé mají nyní 2 měsíce na přihlášení svých pohledávek. Insolvenčním správcem se stane Lee Louda.

 • OKD: Soud potvrdil postup insolvenčního správce Loudy a neuznal pohledávky Citibank za 10 mld. Kč

  OKD: Soud potvrdil postup insolvenčního správce Loudy a neuznal pohledávky Citibank za 10 mld. Kč. Podle agenturních zpráv dnes Krajský soud v Ostravě v rámci přezkumu potvrdil přihlášené pohledávky, tak jak je uznal či odmítl insolvenční správce Lee Louda. Hlavní pohledávky Citibank za více jak 10 mld. Kč tak zůstaly neuznány.

 • OKD: Soud poslal těžební společnost do úpadku

  Krajský soud v Ostravě dnes poslal těžební společnost OKD do úpadku. Věřitelé mají dva měsíce na to, aby přihlásili své pohledávky. Vyplývá to z usnesení zveřejněného na internetových stránkách www.justice.cz. Soud jmenoval insolvenčním správcem Leeho Loudu, na srpen nařídil přezkumné jednání a svolal schůzi věřitelů. Insolvenční návrh na sebe podala sama společnost OKD, v návrhu Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • OKD: Schůze věřitelů posvětila cestu reorganizace

  OKD: Schůze věřitelů posvětila cestu reorganizace. Dnešní schůze věřitelů krachující těžební společnosti OKD na Krajském soudě v Ostravě hlasováním potvrdila záměr firmy restrukturalizovat se. Příslušné usnesení o povolení reorganizace vydá soud v nejkratší možné době.

 • OKD: První schůzka pracovní skupiny - zachování pracovních míst, předčasné důchody a rozvoj průmyslových zón v regionu

  Na Ministerstvu průmyslu a obchodu se dnes sešla pracovní skupina, která se zabývala pomocí horníkům a dalším zaměstnancům společnosti OKD ohrožených propouštěním. Moravskoslezský region trpí už nyní jednou z nejvyšších nezaměstnaností.

 • OKD: Prozatímní věřitelský výbor povede zástupce státu, insolvenční správce prověřuje pohledávky a sepisuje majetek firmy

  OKD: Prozatímní věřitelský výbor povede zástupce státu, insolvenční správce prověřuje pohledávky a sepisuje majetek firmy. Podle agenturních zpráv se do čela prozatímního věřitelského výboru v případě krachujících OKD postaví zástupce státu. Včera prozatímní věřitelský výbor jednal s vedením OKD a insolvenčním správcem Lee Loudou.

 • OKD: Paukner s Otavou a Ulčákem mají zájem, ale jen o očištěnou firmu. Vybrané provozní ukazatele NWR

  OKD: Paukner s Otavou a Ulčákem mají zájem, ale jen o očištěnou firmu. Vybrané provozní ukazatele NWR. Podnikatelé Petr Paukner spolu s Petrem Otavou a Martinem Ulčákem nabízí, že budou provozovat OKD (vlastněná NWR). OKD ale musí projít insolvencí a zbavit se nevýhodných závazků. Jednání dále intenzivně probíhají.

 • OKD: Odboráři jsou připraveni i ke stávce, Odpovědnost vlastníků za stav firmy je absolutní

  OKD: Odboráři jsou připraveni i ke stávce, Odpovědnost vlastníků za stav firmy je absolutní. Dnes proběhlo další kolo jednání zástupců vlády, odborů, majitelů a věřitelů OKD.Podle premiéra Bohuslava Sobotky se podařilo získat podporu odborů pro základní kroky a stanoviska vlády v celém případu.