Linka 199

Orco: UBS snížila svůj podíl pod 2,5 %

Orco: UBS snížila svůj podíl pod 2,5 %. K 19. listopadu UBS snížila svůj podíl v Orcu pod 2,5% hranici. Dříve vlastnila 5,32 mil. akcií Orca, což představovalo 4,93% podíl na vydaných akciích a hlasovacích právech (Bloomberg).

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • Orco: Svolává valnou hromadu na 26. dubna. jednat se bude o odvolání vedení firmy a představenstva

  Orco: Svolává valnou hromadu na 26. dubna. jednat se bude o odvolání vedení firmy a představenstva. Společnost Orco oznámila, že dne 26. dubna se bude konat valná hromada akcionářů, která byla svolána na základě žádosti akcionářů jednajících ve shodě (Millenius Investments, Clannathone Stern, Bugle Investments), kteří drží více než 10% podíl ve...

 • Orco: Svolána mimořádná valná hromada, možnost navýšení kapitálu

  Orco: Svolána mimořádná valná hromada, možnost navýšení kapitálu. Společnost Orco Property Group svolala na 25. 3. 2011 mimořádnou valnou hromadu. Kromě přemístění sídla společnosti do Lucemburska je mezi body na programu možnost navýšení kapitálu.

 • Orco: Stažení akcií z burzy v Paříži

  Společnost Orco Property Group oznámila, že se rozhodla stáhnout všech svých 314,5 mil. akcií z obchodování na burze Euronext v Paříži. Důvodem pro stažení jsou podle firmy náklady spojené s listingem a nízká likvidita. Burza Euronext žádost o stažení akcií schválila. Akcie Orka budou staženy z obchodování v Paříži 18.2. 2016. Orco dále oznámilo, že plánuje stažení akcií z obchodování i na burze ve Varšavě. Poté zůstane jediným veřejným trhem k obchodování akcií Orka burza v Lucemburku (LuxSE). Vzhledem k tomu, že zprostředkování obchodování v Lucemburku je komplikované (burza má málo členů), Orco akcionářům nabízí pomocnou „sales facility“: akcionáři mohou od 13. do 27.1. včetně dodat své akcie společnosti CACEIS v Paříži, která bude vystupovat jako agent pro zprostředkování. Po shromáždění akcií pak CACEIS prodá akcie 4.2. na burze v Lucemburku a výnos (vypočetný dle průměrné prodejní ceny) předá akcionářům. Brokerské poplatky spojené s tímto prodejem a další náklady spojené s převodem na CACEIS ponese Orco. Domníváme se, že hromadný prodej akcií v Lucemberku, který Orco nabízí a který má být uskutečněn za jeden den, bude narážet na nízkou poptávku a velmi krátký čas na prodej. Je proto pravděpodobné, že prodeje budou realizovány za nízkou cenu. Doporučujeme tak akcionářům prodej akcií Orka na burze v Paříži ještě před ukončením obchodování. Pozdější prodeje na burze v Lucemburku budou podle nás obtížné na zprostředkování a budou narážet na velmi nízkou likviditu

 • Orco: Soudní ochrana prodloužena o další 3 měsíce

  Orco: Soudní ochrana prodloužena o další 3 měsíce. Orco včera po uzavření trhů oznámilo, že obdrželo tříměsíční prodloužení svého záchranného plánu, který ochraňuje společnost před svými věřiteli skrze pařížský soud. Ochrana bude prodloužena do 26.

 • Orco: Soud schválil prodej podílu v GSG Group (Orco Germany)

  Orco: Soud schválil prodej podílu v GSG Group (Orco Germany). Orco včera oznámilo, že pařížský obchodní soud odsouhlasil prodej akcií v GSG Group (dříve Orco Germany). Orco tak prodalo 108 mil. akcií v GSG, za něž od kupce Aspley Ventures Ltd. dostalo již dříve 55 mil. EUR.

 • Orco: Soud prodloužil ochranou lhůtu před věřiteli o dalších 6 měsíců

  Orco: Soud prodloužil ochranou lhůtu před věřiteli o dalších 6 měsíců. Společnost Orco Property Group obdržela od francouzského soudu prodloužení ochranné lhůty před věřiteli o dalších 6 měsíců, řekla to včera odpoledne po závěru obchodování v Praze mluvčí společnosti.

 • Orco: silný růst tržeb, NAV na akcii jen 104 EUR a výhled na rok 2008

  Orco: silný růst tržeb, NAV na akcii jen 104 EUR a výhled na rok 2008. Shrnutí Společnost Orco Property Group dnes po závěru trhu oznámila výši tržeb za loňský rok a také hodnotu NAV na akcii. Celkově tato realitní společnost dosáhla tržeb ve výši 270,8 mil, což překonalo naše očekávání ve výši 262,0 mil. EUR.

 • Orco: Rezignace nezávislého člena představenstva

  Orco: Rezignace nezávislého člena představenstva. Orco oznámilo, že nezávislý člen představenstva Alexis Juan k 20. prosinci na svoji funkci rezignoval. Žádné další informace společnost neuvedla.

 • Orco: Předběžná dohoda o restrukturalizaci počítá se směnou 90 % dluhopisů za 65 milionů akcií

  Orco: Předběžná dohoda o restrukturalizaci počítá se směnou 90 % dluhopisů za 65 milionů akcií. Společnost Orco Property Group (OPG) dnes oznámila, že společná předběžná dohoda o restrukturalizaci dluhu společnosti byla dosažena. Dohody se zúčastnila přibližně jedna třetina držitelů dluhopisů OPG a téměř 61 % držitelů dluhopisů společnosti Orco...

 • Orco: Pekao převezme úvěrové závazky k projektu Zlota

  Orco: Pekao převezme úvěrové závazky k projektu Zlota. Polská banka Pekao oznámila, že převezme úvěrové závazky společnosti Orco PG v projektu Zlota 44. Na začátku dubna přitom Orco oznámilo, že banka chtěla finanční podporu tohoto projektu ukončit.

 • Orco: Ott získal podporu 2 významných akcionářů

  Orco: Ott získal podporu 2 významných akcionářů. Dle zprávy deníku HN získal šéf Orka Jean-Francois Ott na svou stranu dva významné akcionáře. Prvním z nich je pan Martin Burda (drží 2,9% v Orku). Ott získal na svou stranu i dalšího hráče fond Prosperita, který drží 5% akcií, což je největší akcionář...

 • Linka 199
 • Orco: Nové konverzní poměry warrantů; skupina držitelů dluhopisů komentuje záchranný plán

  Orco: Nové konverzní poměry warrantů; skupina držitelů dluhopisů komentuje záchranný plán. Společnost Orco oznámila, že v důsledku třetího navýšení kapitálu se konverzní poměr warrantů 2014 zvýšil na 1,73 akcie/1 warrant (před třemi navýšeními kapitálu byl poměr 1,6). Zhruba polovinu z 2,8 mil. warrantů (1,5 mil.

 • Orco: Německá divize prodala objekt za 5,6 mil.EUR v Berlíně

  Orco: Německá divize prodala objekt za 5,6 mil.EUR v Berlíně. Orco property Group dnes oznámila, že společnost Apple Tree Investment spadající pod Orco Germany prodala v centru Berlína komerční objekt za 5,6 mil.EUR = cca 135,5 mil.Kč. Dosažená cena je cca 8% nad ohodnocením z roku 2010.

 • Orco: Největší akcionáři navýšili základní kapitál

  Orco: Největší akcionáři navýšili základní kapitál. Čtyři největší akcionáři Orka Gamala Limited, Kingstown Capital Management, Alchemy SpecialOpportunities Fund II a Stationway Properties Limited v pátek navýšili základní kapitál v Orku 6,67 mil. akcií za cenu 2,25 EUR/akcie.

 • Orco: Naše akcie budou v Praze obchodovat naposledy 19. září - Roklen24.cz

  Představenstvo realitní skupiny Orco Property Group rozhodlo o stažení celé emise svých akcií z pražské burzy ke dni 22. září tohoto roku. Rozsah emise je 114.507.629 kusů běžných akcií pod ISIN LU0122624777. Posledním obchodním dnes titulu by tak měl být pátek 19. září 2014.

 • Orco: MVH dnes bude jednat o vlivu jednotlivých skupin na vedení firmy

  Orco: MVH dnes bude jednat o vlivu jednotlivých skupin na vedení firmy. Orco Property Group dnes v poledne pořádá valnou hromadu, jež rozhodne o změnách v představenstvu společnosti. Proti sobě stojí dva konkurenční návrhy. Jedním je návrh firem R. Vítka na odvolání šesti členů z devítičlenného představenstva, v němž by tak..

 • ORCO: mimořádná valná hromada 28. 5.

  ORCO: mimořádná valná hromada 28. 5. Ve středu 28. 5. 2008 se koná mimořádná valná hromada společnosti Orco. Podle pozvánky jsou hlavním bodem programu změny stanov. Tento den nás čekají také hospodářské výsledky ECM a PEGAS za první čtvrtletí a společnost ECM by také měla publikovat svou...

 • Orco: Majitelé dluhopisů odmítli i vylepšený plán restrukturalizace, akcie se dnes budou normálně obchodovat

  Orco: Majitelé dluhopisů odmítli i vylepšený plán restrukturalizace, akcie se dnes budou normálně obchodovat. Dle zprávy deníku HN Orco včera na své valné hromadě držitelů dluhopisů nepřesvědčilo své věřitele, aby přistoupili k restrukturalizaci svých pohledávek. Ke schválení nedostalo Orco souhlas 2/3 držitelů obligací.

 • ORCO: Je čas nakupovat?

  ORCO: Je čas nakupovat?. Snížili jsme cílovou cenu pro akcie ORCO ze 4,3 EUR na 1,65 EUR s doporučením držet. Úspěch v restrukturalizačním procesu, v němž bylo ORCO schopno směnit výraznou část svých dluhopisů za akcie, a posun v refinancování úvěru GSG dává firmě šanci přežít.

 • Orco: Generální ředitel Ott snížil svůj podíl ve společnosti

  Orco: Generální ředitel Ott snížil svůj podíl ve společnosti. Generální ředitel J.F.Ott snížil svůj podíl ve společnosti Orco na 1,6% z předchozích 12,28% kvůli nucenému zavření obchodu na marži. Banka prodala většinu akcií Otta, jež sloužily jako záruka, uvedla to agentura Reuters.