Linka 199

PEGAS - SERVIS s.r.o. - IČO 25555677 - Insolvenční rejstřík - Podnikatel.cz

Výpis z insolvenčního rejstříku a další podrobnosti o firmě PEGAS - SERVIS s.r.o. - IČO 25555677 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku,…

Zdroj: www.podnikatel.cz


Příbuzné články:

 • PEGAS - SERVIS s.r.o. - IČO 25555677 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PEGAS - SERVIS s.r.o. - IČO 25555677 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • PEGAS - SLUŽBY a.s. - IČO 26841690 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PEGAS - SLUŽBY a.s. - IČO 26841690 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • PEGAS - třetí největší akcionář snížil o 39 % svůj podíl

  PEGAS - třetí největší akcionář snížil o 39 % svůj podíl. Společnost PEGAS dnes v regulatorním ohlášení uvedla, že americká skupina Genesis Asset Managers k 20. lednu držela 343 315 akcií společnosti, což představuje podíl 3,72 %. Před tímto datem společnost držela 561 200 akcií, resp. 6,08 %.

 • PEGAS - valná hromada dnes schválila dividendu (přehled dividend na BCPP)

  PEGAS - valná hromada dnes schválila dividendu (přehled dividend na BCPP). Dle očekávání dnešní řádná valná hromada společnosti PEGAS schválila navrhovanou dividendu 1,05 EUR/akcii, tj. cca 27 Kč. PEGAS tak celkem z loňského zisku a ze zisku z předchozích let rozdělí mezi akcionáře přes 9,69 mil. EUR.

 • PEGAS - valná hromada trvala 11 minut, ČEZ schválil dividendu

  PEGAS - valná hromada trvala 11 minut, ČEZ schválil dividendu. Tento týden je z hlediska valných hromad společností obchodovaných na BCPP velmi živý. Dnes se koná v Top Hotelu Praha od 10 hod. zřejmě investory ta nejsledovanější, tj. společnosti ČEZ.

 • Pegas - výběr ze setkání s analytiky - dividenda se nepřestane vyplácet

  Pegas - výběr ze setkání s analytiky - dividenda se nepřestane vyplácet. V pátek na setkání s analytiky společnosti Pegas Nonwovens zaznělo několik informací k rozvoji společnosti, zejména s ohledem na egyptský projekt, nebyla však změněna žádná dřívější vyjádření společnosti ohledně nákladnosti či časového rozvrhu tohoto...

 • Pegas - výtah z konferenčního hovoru k výsledkům

  Pegas - výtah z konferenčního hovoru k výsledkům. Vedení společnosti Pegas Nonwovens potvrdilo progresivní dividendovou politiku. Výroba v tomto roce by měla být v souladu s cílem kolem 100kt. Co se týká případných akvizic, tak nyní Pegas o ničem nejedná.

 • PEGAS - Wood & Company vlastní 18,38 %

  PEGAS - Wood & Company vlastní 18,38 %. Společnost PEGAS dnes zveřejnila Výroční zprávu za rok 2013. Zveřejněné údaje ukazují, že skupina Wood & Company, resp. maltská společnost Wood & Company Funds SICAV ke konci roku vlastnila 1,696 mil. akcií PEGAS. Jednalo se tak o podíl 18,38 %.

 • Pegas - z konferenčního hovoru: Ukrajina by neměla mít výrazný vlivn a výsledky

  Pegas - z konferenčního hovoru: Ukrajina by neměla mít výrazný vlivn a výsledky. Pegas Nonwovens pořádal konferenční hovor k reportovaným výsledkům za 2Q14. Na konferenci mimo jiné zaznělo: v 3Q14 zaúčtuje Pegas 5 mil. EUR investičních nákladů vztahující se k výrobní lince v Egyptě. Plán za celý rok je nepřekročit 12 mil.

 • Pegas – Komentář k výsledkům za 3Q16: Solidní čísla, výhled potvrzen

  Pegas – Komentář k výsledkům za 3Q16: Solidní čísla, výhled potvrzen. Výrobce netkaných textilií Pegas Nonwovens zveřejnil své výsledky za třetí letošní čtvrtletí dnes před zahájením obchodování.Tržby dosáhly solidní výše 51,1 mil.

 • Pegas – Prognóza výsledků za 3Q16: Cíle zisků pro letošní rok mohou mírně zklamat

  Pegas – Prognóza výsledků za 3Q16: Cíle zisků pro letošní rok mohou mírně zklamat. Výrobce netkaných textilií Pegas Nonwovens zveřejní své výsledky za třetí letošní čtvrtletí zítra před otevřením domácího trhu.Tržby by mohly dosáhnout výše 50,5 mil.

 • Linka 199
 • PEGAS AMPÉ s.r.o. v likvidaci - IČO 25208772 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PEGAS AMPÉ s.r.o. v likvidaci - IČO 25208772 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…

 • Pegas chce postavit nové sklady

  Pegas chce postavit nové sklady. Pegas Nonwovens by měl v druhé polovině roku postavit nové skladovací haly. Společnost tak opustí externí sklady. Připomínáme, že investiční náklady za celý rok 2015 by podle plánu vedení Pegasu neměly přesáhnout 10 mil. EUR (loni 10 mil. EUR).

 • PEGAS chce vydat warranty, oznámil návrh dividendy

  PEGAS chce vydat warranty, oznámil návrh dividendy. Již dříve představenstvo společnosti PEGAS oznámilo, že letošní valná hromada se uskuteční v pondělí 16. června, resp. že návrh dividendy oznámí v průběhu května. Vzhledem k zákonnému dodržení termínů, tak dnes byla zveřejněna pozvánka na zmiňované...

 • Pegas dnes na BCPP bez nároku na dividendu 1,1 EUR

  Pegas dnes na BCPP bez nároku na dividendu 1,1 EUR. Akcie Pegas Nonwovens se dnes obchodují bez práva na dividendu 1,1 EUR na akcii. Rozhodným dnem je 17. říjen.

 • Pegas dnes pořádá valnou hromadu

  Pegas dnes pořádá valnou hromadu. Pegas dnes pořádá valnou hromadu v Lucemburku, přičemž na pořadu dne nejsou žádné zásadní body. Vedení již rozhodlo, že vyplatí dividendu (0,9 EUR/a) z účtu emisního ážia. Rozhodný a výplatní den jsou naplánovány nejdříve na září. Radim Kramule

 • Pegas dnes pořádá VH

  Pegas dnes pořádá VH. Pegas NW bude dnes pořádat mimořádnou valnou hromadu, na které by se měl schválit nový manažerský akciový program a možnost navýšení kapitálu.

 • Pegas dnes pořádá VH, divi 1,25 EUR na akcii

  Pegas dnes pořádá VH, divi 1,25 EUR na akcii. Pegas Nonwovens pořádá dnes (15. června 2016) valnou hromadu. Očekáváme, že na ní akcionáři schválí dividendu. Návrh vedení společnosti je vyplatit ze zisku minulého roku 1,25 EUR na akcii (cca 34 Kč, hrubý výnos 4,2 %).

 • Pegas dnes pořádá VH, schvalovat se bude divi 1,1 EUR = 5% výnos

  Pegas dnes pořádá VH, schvalovat se bude divi 1,1 EUR = 5% výnos. Pegas Nonwovens pořádá dnes valnou hromadu. Na ní by mimo jiné měli akcionáři odsouhlasit návrh dividendy ze zisku minulého roku. Vedení společnosti navrhuje 1,1 EUR na jednu akcii, což znamená hrubý výnos 5,0 %. Návrh rozhodného dne je pátek 17. října.

 • Pegas dokončil odkup vlastních akcií

  Pegas dokončil odkup vlastních akcií. Pegas oznámil, že k 8. únoru ukončil odkup vlastních akcií, který začal 13. srpna minulého roku. Blížící se konec indikovaly průběžné reporty o progresu odkupu. A neměl by být pro trh překvapením.