Linka 199

PLG: Lapasan zvýšil svůj podíl na 98,07 %

Společnost Lapasan v rámci nabídky odkupu získala 2,2 mil. kusů akcií (18,7 % všech akcií) a celkem tak v současné době drží 98,07% podíl ve společnosti. Lapasan dále oznámil, že chystá dodatečnou nabídku odkupu pro zbývající minoritní akcionáře za stejnou cenu, jaká byla v předchozí nabídce (208 Kč). 

Štítky: podíl podíl na v svůj odkupu lapasan svůj podíl na lapasan zvýšil zvýšil svůj podíl zvýšil svůj

Zdroj: www.atlantik.cz


Příbuzné články:

 • PLG: Lapasan zveřejnil povinnou nabídku odkupu

  Společnost Lapasan, která získala na začátku září 79,4% podíl ve společnosti Pivovary Lobkowicz, dnes zveřejnila povinnou nabídku odkupu pro minoritní akcionáře. Odkupní cena byla podle očekávání stanovena na 208 Kč za akcii. Akcionáři mohou nabídku využít až do 15. ledna 2016, k vypořádání by pak mělo dojít 1. února.

 • PLG: Lapasan nabízí minoritám 208 Kč

  PLG: Lapasan nabízí minoritám 208 Kč. Společnost Lapasan, která získala na začátku září 79,4% podíl ve společnosti Pivovary Lobkowicz, dnes zveřejnila povinnou nabídku odkupu pro minoritní akcionáře. Odkupní cena byla podle očekávání stanovena na 208 Kč za akcii.

 • PLG: Lapasan nabízí minoritám 208 Kč

  Společnost Lapasan, která získala na začátku září 79,4% podíl ve společnosti Pivovary Lobkowicz, dnes zveřejnila povinnou nabídku odkupu pro minoritní akcionáře. Odkupní cena byla podle očekávání stanovena na 208 Kč za akcii.

 • PLG: Lapasan drží více jak 90% akcií a vytěsní zbylé akcionáře za 208 Kč

  PLG: Lapasan drží více jak 90% akcií a vytěsní zbylé akcionáře za 208 Kč. Majoritní akcionář PLG, skupina Lapasan, oznámil, že drží více jak 90 % společnosti a v rámci vytěsnění minoritních akcionářů nabídne 208 Kč na akcii. To je stejná částka jako skupina nabízí v rámci současné dobrovolné nabídky odkupu.

 • PLG: Lapasan dokončila nákup 79,4% za 208 Kč na akcii

  PLG: Lapasan dokončila nákup 79,4% za 208 Kč na akcii. Dle očekávání PLG v tiskové zprávě oznámilo dokončení transakce změny majitele majoritního podílu ve společnosti. Společnost Lapasan, v níž drží mimo jiné 70 % čínská CEFC, dokončila nákup 79,4 % ve společnosti PLG.

 • PLG zvýšily v prvním pololetí ziskovost o 30,3 % na 121,2 mil. Kč

  PLG zvýšily v prvním pololetí ziskovost o 30,3 % na 121,2 mil. Kč. Pivovary Lobkowicz Group, a.s., která je čtvrtou největší pivovarnickou společností na českém trhu a sestává se ze sedmi regionálních pivovarů (Protivín, Uherský Brod, Jihlava, Rychtář, Klášter, Vysoký Chlumec a Černá Hora) oznamuje své výsledky...

 • PLG zveřejnil tržby za 9M - růst v ČR a poklesy exportu

  PLG zveřejnil tržby za 9M - růst v ČR a poklesy exportu. Podle včera zveřejněných čísel vzrostly celkové tržby PLG za prvních 9 měsíců tohoto roku o 1,9 % r/r na 941 mil. Kč. Dobrá výkonnost na domácím trhu byla výrazně tlumena poklesem exportu.

 • PLG zveřejní tržby za 9M

  PLG zveřejní tržby za 9M. Pivovary Lobkowicz dnes odpoledne zveřejní tržby za prvních 9 měsíců roku. Očekáváme meziroční růst o 3 % na 952 mil. Kč. V samotném třetím čtvrtletí by pak měl být růst o téměř 6 % r/r.

 • PLG zítra představí čísla za 1H15, čeká se zisk 20 mil. Kč

  PLG zítra představí čísla za 1H15, čeká se zisk 20 mil. Kč. Pivovary Lobkowicz Group zveřejní zítra čísla za první polovinu tohoto roku. Na úrovni tržeb očekáváme růst o 1,5 % r/r na 587 mil. Kč, na straně nákladů pak pokles o více jak 5 %, což je důsledek jednorázové negativní položky v minulém roce (odpis...

 • PLG začínají svou burzovní pouť růstem!

  PLG začínají svou burzovní pouť růstem!. Pivovary Lobkowicz Group (PLG) dnes začínají svou burzovní existenci. Cena úpisu byla stanovena na 160 Kč, akcie se v úvodu dne obchodují lehce nad touto úrovní - viz Detail CP PLG Burza : 28.5.

 • PLG za 9M zvedl tržby o 2%, export rostl o 10%

  PLG za 9M zvedl tržby o 2%, export rostl o 10%. Lobkowicz oznámil za prvních 9 měsíců roku růst tržeb o 2 % na 923,4 mil. Kč. Samotné tržby z prodeje piva jsou pak meziročně vyšší o 3 %. Prodeje piva byly nepříznivě ovlivněny špatným počasím v červenci a srpnu, kvůli čemuž celková výroba piva v ČR za..

 • Linka 199
 • PLG vzdává plán koupil pivovar v Havlíčkově Brodě - vedení to odmítá komentovat

  PLG vzdává plán koupil pivovar v Havlíčkově Brodě - vedení to odmítá komentovat. Společnost Pivovary Lobkowicz údajně vzdala plány na koupi pivovaru v Havlíčkově Brodě, který má pod sebou značku Rebel. Nákup pivovaru měl být jeden z důvodů, proč společnost navyšovala kapitál prostřednictvím vstupu na burzu a podle vyjádření...

 • PLG ve čtvrtek oznámí výsledky za 2014

  PLG ve čtvrtek oznámí výsledky za 2014. PLG oznámí zítra (12. března) částečné výsledky hospodaření za rok 2014. Společnost by měla zveřejnit pouze celkovou produkci a tržby. Kompletní výsledky podle IFRS údajně nemá management ještě k dispozici a budou zveřejněny až s publikací výroční zprávy.

 • PLG svolává VH na téma vytěsnění minorit a stáhnout titul z trhu

  PLG svolává VH na téma vytěsnění minorit a stáhnout titul z trhu. Na základě žádosti hlavního akcionáře, společnosti Lapasan, svolává PLG na 22.6.2016 valnou hromadu akcionářů. Hlavním důvodem je schválení návrhu na vytěsnění minoritních akcionářů za cenu 208 Kč za akcii.

 • PLG reportovaly silný růst tržeb za 4Q14, nejasné investice do expanze

  PLG reportovaly silný růst tržeb za 4Q14, nejasné investice do expanze. Pivovary Lobkowicz dnes reportovaly tržby a objemy za loňský rok: Celkové tržby vzrostly o 3,2% na 1196 mil. Kč a tržby z piva vzrostly o 4,7% na 1126 mil. Kč při 4,7% růstu výstavu. Tržby byly taženy hlavně exportem, který rostl o 20,6% na 239 mil.

 • PLG navýšila jmění na 1,87 mld. Kč

  PLG navýšila jmění na 1,87 mld. Kč. Společnost Pivovary Lobkowicz Group, a.s. oznamuje, že úspěšně navýšila svůj základní kapitál na 1,870,000,160 Kč. Základní kapitál společnosti v současnosti tvoří 11,687,501 kmenových akcií na majitele v zaknihované podobě, o jmenovité hodnotě 160 Kč.

 • PLG mění majoritního vlastníka za 205 Kč na akcii!!!

  PLG mění majoritního vlastníka za 205 Kč na akcii!!!. PLG oznámilo, že dva hlavní akcionáři Palace Capital a GO Solar, kteří vlastní 79,4% podíl podepsali smlouvu o prodeji akcií společnosti Lobkowiczký pivovar, který je vlastněn současným generálním ředitelem Zdeňkem Radilem.

 • plFEP - mocný nástroj pro práci (nejen) s textem - iDNES.cz

  Postrádáte na Psionu clipboard pro více položek? Je libo konverzi textů mezi různými znakovými sadami? Nebo třeba chybějící import textu v aplikaci Jotter? Utilita plFEP to vše umí.

 • PLF dům s.r.o. - IČO 28293096 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PLF dům s.r.o. - IČO 28293096 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Plexus, spol. s r.o. - IČO 64576990 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě Plexus, spol. s r.o. - IČO 64576990 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…