Linka 199

Pohledem předplatitele

V neděli 24. června 2012 jsme navštívili, díky předplatnému Libereckého deníku, festival dechových hudeb na Výstavišti Praha u Křižíkovy fontány.

Štítky: konci festivalu písničky kapely u křižíkovy fontány křižíkovy fontány křižíkovy zazpívali kapela fontány

Zdroj: mojepredplatne.denik.cz


Příbuzné články:

 • Pohledem Stanislava Šulce: A proč ne tank? - Deník.cz

  Evropský parlament schválil směrnici o zbraních, která občanům Evropské unie zabraňuje držet poloautomatické zbraně. Ačkoli je daná směrnice namířena proti teroristům, v Česku se to zcela účelově překládá jako omezení svobody slušného občana držet zbraň pro vlastní bezpečnost. Přitom tomu tak opravdu není a jde o další ohýbání reality před národem vystrašeným migrační krizí, která se jej nedotkla.

 • Pohledem Stanislava Šulce: A zase ty mzdy - Deník.cz

  Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se setkal se šéfem odborů Josefem Středulou. Tedy se svým logickým protihráčem (bráno z pohledu funkcí), ale také spoluhráčem (vnímáno ideologicky). A světe div se, shodli se.

 • Pohledem Stanislava Šulce: Babišismus s lidskou tváří - Deník.cz

  Ministerstvo financí řízené Andrejem Babišem včera zmírnilo chování Finanční správy vůči podnikatelům. A to už poněkolikáté. Při chybném podání takzvaného kontrolního hlášení povinného od loňského roku budou finančáky moci postupovat shovívavěji a nikoli pouze rozdávat pokuty hlava nehlava. 

 • Pohledem Stanislava Šulce: Boj o euro se blíží. Snad - Deník.cz

  Do voleb zbývá pět měsíců a náhle se objevilo první politické téma, které by jim mělo vévodit: Přijme Česká republika společnou evropskou měnu? A případně kdy? A jak?

 • Pohledem Stanislava Šulce: Boj o euro se blíží. Snad - Deník.cz

  Do voleb zbývá pět měsíců a náhle se objevilo první politické téma, které by jim mělo vévodit: Přijme Česká republika společnou evropskou měnu? A případně kdy? A jak?

 • Pohledem Stanislava Šulce: Chvála jednoduchosti - Deník.cz

  Kauza nejprve milovaného a nyní zatracovaného jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly nepřestává udivovat. A to ani ve chvíli, kdy je vlastně u konce. Pozoruhodným momentem je rychlost, s níž se odehrála. V době, kdy se politici dokážou kroutit a popírat zjevné mnoho měsíců i let, prošla kauza Lipno od svého začátku k jasnému vyvrcholení za necelý měsíc.

 • Pohledem Stanislava Šulce: Cynická milost - Deník.cz

  V Čáslavi se zastavil prezident Miloš Zeman, aby pohovořil s poddanými. Kupodivu nepadlo nic o ztrátě panictví ani dětské pornografii. Zato si Zeman připravil jinou bombu. 

 • Pohledem Stanislava Šulce: Hledání 1. května - Deník.cz

  V období kolem každého státního svátku či jinak význačného dne se vždy vyrojí ankety mezi mladšími. Znají smysl daného dne? U 17. listopadu to ještě jakž takž jde, u 8. května také, 28. říjen není problém. U Cyrila s Metodějem a Jana Husa si respondenti nanejvýš prohodí dané dny. Ale 1. květen?

 • Pohledem Stanislava Šulce: Modrá velryba a šéf České televize - Deník.cz

  České děti začínají hrát podivnou hru nazvanou Modrá velryba. Na Facebooku dostávají podivné úkoly, kvůli nimž se dostávají do životu nebezpečných situací. Nebezpečnost úkolů graduje a na závěr děcka čeká hlavní úkol: Zabij se!

 • Pohledem Stanislava Šulce: Na uprchlíka se slovníkem - Deník.cz

  Česká republika rukama ministra zahraničí a skoropremiéra Lubomíra Zaorálka převzala žezlo nad Radou Evropy. Aby bylo jasno, jde o zcela samostatnou organizaci, která nijak nesouvisí s Evropskou unií. A jejím cílem je řešit otázky ekonomické, sociální či lidskoprávní.

 • Pohledem Stanislava Šulce: Nezáviděníhodná role - Deník.cz

  Nového ministra nemá Česko každý den. A takového, jakým bude Jiří Havlíček, teprv ne. Z úřednické role si „odskočil" na ministerský post s tím, že se po volbách zase vrátí na svou předchozí funkci. Takové lavírování mezi politickou a úřednickou židlí v době platného zákona o státní službě u pozorovatele českého politického cvrkotu vyvolává mírné pozdvižení obočí.

 • Linka 199
 • Pohledem Stanislava Šulce: Pseudoreferendum - Deník.cz

  Turecko po víkendu prošlo další z velkých proměn své moderní historie. Pozice stávajícího prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana značně posílí a to vše zcela legální a na první pohled legitimní cestou – referendem. Ano, přesně tou cestou, která v Česku zatím příliš nefunguje a již si Češi často zaměňují za demokracii. Mylně.

 • Pohledem Stanislava Šulce: Složitější svět - Deník.cz

  Týdeník Economist přinesl statistiku teroristických útoků na území západní Evropy a Spojených států amerických. Připomíná, že ačkoli máme dojem permanentního ohrožení, a dokonce si myslíme, že teroristické útoky jsou na denním pořádku, v perspektivě posledních padesáti let je realita trochu jiná.

 • Pohledem Stanislava Šulce: Složitější svět - Deník.cz

  Týdeník Economist přinesl statistiku teroristických útoků na území západní Evropy a Spojených států amerických. Připomíná, že ačkoli máme dojem permanentního ohrožení, a dokonce si myslíme, že teroristické útoky jsou na denním pořádku, v perspektivě posledních padesáti let je realita trochu jiná.

 • Pohledem Stanislava Šulce: Sobotkův poker - Deník.cz

  Překvapení, šok, dobrý tah, předem prohraná partie. To zaznívá po nečekaném vystoupení premiéra Bohuslava Sobotky, který oznámil demisi celé vlády. A všechno to je nejspíš pravda, což ukážou nejbližší hodiny a také podzimní volby.

 • Pohledem Stanislava Šulce: Svatba jako řemen - Deník.cz

  Své ano si o víkendu téměř definitivně řekli lidovci a hnutí Starostů a nezávislých, kteří tak společně políčí na voliče v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny.

 • Pohledem Stanislava Šulce: Takhle prostě ne - Deník.cz

  Člověk může chápat, že někdo nemá rád instituce, a proto tleská každému trucpodniku. Jeden by také pochopil, že lidé uvěří populistickým frázím, které tak neodolatelně vábí svou pozvánkou do Ráje, až je těžké jim nepodlehnout. Ale čeho je moc, toho je příliš. 

 • Pohledem Stanislava Šulce: Zdravá Francie? - Deník.cz

  Patnáct let je dlouhá doba. Za patnáct let dítě dospěje, dospělý zestárne a starý člověk… Za patnáct let se také spousta věcí zapomene.

 • Pohledem Stanislava Šulce: Zemanův rádobyskandál - Deník.cz

  Miloš Zeman rád provokuje a škodolibě hledá skuliny, jejichž objevením ještě výrazněji zazáří jeho intelekt. Nejraději má, když díky takovému objevu vypadají jeho oponenti jako ještě větší troubové, než za jaké je občané mají. Jde-li o vynucovaný podpis pod profesurou, je to spíše hloupost. Když si ale prezident usmyslí zpochybňovat jednu ze základních ústavních zvyklostí, je to průšvih.

 • Pohledem Tomáše Procházky: Minišaty a politika - Deník.cz

  Její stříbrné minišaty byly krátké tak, že ani slovo krátké to nedokáže přesně vystihnout. Terezu Kerndlovou a desítky dalších zpěváků vítaly na jaře 2008 spousty lidí euforicky už při přistání v Bělehradě. Země, která si v té době po vyhlášení nezávislosti a odtržení Kosova od Srbska zvolila proevropský kurz, zároveň díky úspěchu své zpěvačky pořádala finále televizní soutěže Eurovision Song Contest.