Linka 199

Představujeme porotce soutěže WebTop100: Odborníci na použitelnost - Lupa.cz

Do soutěže WebTop100 se letos přihlásil rekordní počet webů a porota je v těchto chvílích začíná hodnotit. Představme si poslední skupinu porotců –…

Zdroj: www.lupa.cz


Příbuzné články:

 • Představujeme porotce soutěže WebTop100: Odborníci na použitelnost - Lupa.cz

  Do soutěže WebTop100 se letos přihlásil rekordní počet webů a porota je v těchto chvílích začíná hodnotit. Představme si poslední skupinu porotců –…

 • Představujeme porotce soutěže WebTop100: Odborníci na použitelnost - Lupa.cz

  Do soutěže WebTop100 se letos přihlásil rekordní počet webů a porota je v těchto chvílích začíná hodnotit. Představme si poslední skupinu porotců –…

 • Představujeme porotu čtyř speciálních žebříčků soutěže WebTop100 - Podnikatel.cz

  Přinášíme příběhy porotců, kteří mají letos na starosti hodnocení čtyř speciálních žebříčků: Microsite, Firemní Facebook Page, Mobilní web a Mobilní…

 • Představujeme první širokoúhlý notebook Lenovo ThinkPad R61 - iDNES.cz

  I tak konzervativní výrobce notebooků, jakým je Lenovo, přizpůsobuje svoje modely přáním zákazníků. Představujeme novinky v řadě R, ve které se poprvé objevují širokoúhlé displeje.

 • Představujeme Roadlook TV - videomagazín portálu AUTO.CZ - Auto.cz

  AUTO.CZ má od dnešního dne svůj vlastní videomagazín, ve kterém budeme přinášet cenné informace a přidáme i trochu zábavy.

 • Představujeme server HOKEJKA.CZ - Lupa.cz

  Dnešním dnem jsme odstartovali náš nový internetový projekt s názvem HOKEJKA.CZ. Jedná se o zábavnou hru s hokejovou tématikou, kde se každý může stát…

 • Představujeme startup Aqua Ads: Ekologická reklama vznikající čištěním veřejného prostoru

  Na reklamním trhu bojuje velké množství reklamních nosičů, ale tento je sám o sobě skutečně kreativní. Tým okolo Pavla Jeřábka prostřednictvím startupu Aqua Ads čistí strojově chodníky a tím na ně umísťuje reklamní sdělení. O tom jak projekt vznikl a probíhá se můžete dočíst v článku. O čem projekt Aqua Ads je a co přináší […] The post Představujeme startup Aqua Ads: Ekologická reklama vznikající čištěním veřejného prostoru appeared first on Mámnápad.cz.

 • Představujeme startup Blik Cvak: Kurzy fotografování vlastních produktů

  Téměř každý podnikatel potřebuje fotografie svých výrobků nebo služeb. Řada z nich se rozhodne udělat si propagační obrázky svépomocí. Právě pro ně vznikly kurzy Blik Cvak. Na otázky k projektu odpovídali Marek Štim a Štěpánka Paseková. O čem váš projekt je? Jedná se o speciálně zaměřené fotografické kurzy určené pro každého, kdo si chce umět […] The post Představujeme startup Blik Cvak: Kurzy fotografování vlastních produktů appeared first on Mámnápad.cz.

 • Představujeme startup Grand Garden: Bylinkové zahrady v domovech seniorů

  Projekt Grand Garden jsme již zmínili v článku s vítězi letošní Social Impact Award. Nyní vám přinášíme krátký rozhovor o náplni projektu s jeho autorem Ondřejem Jahodou. O čem váš projekt je? Grand Garden se zabývá realizací bylinkových zahrad s terapeutickým přesahem v domovech pro seniory. Dalším krokem je prodej zde vypěstovaných bylinek do restaurací […] The post Představujeme startup Grand Garden: Bylinkové zahrady v domovech seniorů appeared first on Mámnápad.cz.

 • Představujeme startup Listonoška.cz: Z emailu vytiskneme a pošleme dopis

  Pokud často rozesíláte dopisy, mohla by se vám hodit zlínská aplikace Listonoška.cz, která zprostředkovává tisk a rozesílku listovní zásilky. K projektu jsme položili pár otázek Josefovi Polčiakovi. O čem váš projekt je? Listonoška je jednoduchý e-mailový klient, který místo e-mailů posílá papírové dopisy. V podstatě pomáhá lidem odeslat dopis bez toho, aby museli cokoli tisknout […] The post Představujeme startup Listonoška.cz: Z emailu vytiskneme a pošleme dopis appeared first on Mámnápad.cz.

 • Představujeme startup Localgrapher.com: Kvalitní a prověření fotografové na vašich cestách

  Matěj Slezák pracuje jako fotograf. Jednou jej oslovili cizinci s tím, že chtějí být kvalitně vyfoceni na své dovolené. A nápad byl na světě! Vznikl tak projekt Localgrapher.com, který spojuje zájemce o fotografie z dovolené s místními fotografy na celém světě. O čem váš projekt je? Celosvětově zaměřený projekt Localgrapher.com umožňuje všem cestovatelům a turistům […] The post Představujeme startup Localgrapher.com: Kvalitní a prověření fotografové na vašich cestách appeared first on Mámnápad.cz.

 • Linka 199
 • Představujeme startup Mallcon: Pokrokový nástroj pro řízení emailových kampaní

  Potřebovali aplikaci pro email marketing a nakonec se ji rozhodli naprogramovat sami. Vznikl tak projekt Mallcon, o kterém si můžete přečíst v rozhovoru s Dorou Štanclovou. O čem váš projekt je? Náš projekt je především o všech lidech, kteří fungují online a chtějí na sebe upozornit. Těmto lidem nabízíme pokrokový e-mailingový nástroj pro snadnou tvorbu, […] The post Představujeme startup Mallcon: Pokrokový nástroj pro řízení emailových kampaní appeared first on Mámnápad.cz.

 • Představujeme startup Opravárna: Komunitní web podporující opravu rozbitých výrobků

  Nefunguje vám tablet, roztrhli jste si kalhoty a přemýšlíte, zdali máte výrobek vyhodit nebo opravit? Právě pro vás tým okolo Honzy Charváta vytvořil projekt Opravárna. Ten spojuje zákazníky, kteří poptávají opravu s opraváři z celé ČR. K projektu jsme Honzovi položili pár otázek. O čem váš projekt je? Jsme komunitní web, který spojuje na jedné […] The post Představujeme startup Opravárna: Komunitní web podporující opravu rozbitých výrobků appeared first on Mámnápad.cz.

 • Představujeme Toshiba Satellite Pro 6100 - iDNES.cz

  Mezi momentálně nejvýkonnější notebooky značky Toshiba patří bezesporu i modelová řada Satellite Pro 6100, ve které najdete jak relativně cenově dostupné, tak i klasické high-end notebooky vhodné pro opravdové mobilní profesionály. Něco mezi vstupní třídou a drahým business notebookem.

 • Představujeme ty nejlepší MP3 přehrávače pod vánoční stromeček - iDNES.cz

  V posledním díle seriálu Jak vybrat ten pravý MP3 přehrávač pod stromeček se podíváme na nejzajímavější přehrávače roku 2004. Na celé čáře zvítězily výrobky značek iRiver, iAudio, MPIO a Emgeton.

 • Představujeme ultralevné kompakty od Kodaku - iDNES.cz

  Po delší době ohlásil dvě "fotonovinky" i Kodak - jde o dvojici jednoduchých kompaktů, které nabízejí standardní optickou část a rozlišení osm, respektive sedm milionů. Šanci prosadit se na trhu budou mít především díky velmi nízké pořizovací ceně.

 • Představujeme ultrapřenosný notebook LIFEBOOK P7230 - iDNES.cz

  Představujeme malý, lehký a funkcemi nabitý notebook firmy Fujitsu-Siemens Computers. Jaké jsou dojmy ze střízlíka za 50 000 Kč?

 • Představujeme vám 100 nejlepších vín nejprestižnější soutěže v Česku |

  Představujeme vám sto oceněných vín nejprestižnější soutěže vín v České republice. Od této soboty je můžete celý rok ochutnávat na Salonu vín na zámku ve Valticích.

 • Představujeme vám Interbank VIP indikátor! | Diskusní fórum | FXstreet.cz

 • Představujeme vám Interbank VIP indikátor! | FXstreet.cz

  Vážení obchodníci a čtenáři portálu FXstreet.cz, největšího portálu o forexu v České republice a na Slovensku, je nám velkou ctí vám představit náš zcela nový a nadčasový Interbank VIP indikátor, který definitivně posune váš trading na novou úroveň a který vám přímo ve vaší obchodní platformě MetaTrader ukáže obchodní příležitosti, jaké jste až do teď bez tohoto indikátoru neměli šanci vidět.