Linka 199

Přehled: Jaké novinky si připravily pojišťovny? – FinExpert.cz

Pojistit si můžete téměř vše - od majetku až po zdraví.

Zdroj: finexpert.e15.cz


Příbuzné články:

 • PŘEHLED: Jednodenní výlet vyjde nejdráž v Curychu, v Praze na polovinu

  Jednodenní „výlet“ včetně přespání v hotelu, pronájmu vozu a cestování taxi i veřejnou dopravou, vyjde nejdráž v Curychu a New Yorku. Dva lidé zaplatí celkem 25 tisíc korun. V Praze je částka poloviční. Dražší než česká metropole je pak podle banky UBS například i Kyjev.Další články k tématu:PŘEHLED: V Praze se pracuje průměrně. Rájem workoholiků je HongkongPŘEHLED: Čechům ukousne elektřina ze mzdy víc než Němcům či FrancouzůmPŘEHLED: Norové mají v přepočtu 1&nbsp200 Kč za hodinu, Češi 186 korun

 • PŘEHLED: Jednodenní výlet vyjde nejdráž v Curychu, v Praze na polovinu - iDNES.cz

  Jednodenní „výlet“ včetně přespání v hotelu, pronájmu vozu a cestování taxi i veřejnou dopravou, vyjde nejdráž v Curychu a New Yorku. Dva lidé zaplatí celkem 25 tisíc korun. V Praze je částka poloviční. Dražší než česká metropole je pak podle banky UBS například i Kyjev.

 • PŘEHLED: Jídlo v Praze pořídíte levně, podobné ceny má indické Dillí

  Praha je šestou nejlevnější světovou metropolí co se týče cen potravin. Za nákup zde utratíte téměř stejně jako například v indickém Dillí nebo v Mexiku, kde je ještě o něco levněji. Nejdražší je švýcarský Curych následovaný jihokorejským Soulem.Další články k tématu:PŘEHLED: Jednodenní výlet vyjde nejdráž v Curychu, v Praze na polovinuPŘEHLED: V Praze se pracuje průměrně. Rájem workoholiků je HongkongPŘEHLED: Čechům ukousne elektřina ze mzdy víc než Němcům či FrancouzůmPŘEHLED: Norové mají v přepočtu 1&nbsp200 Kč za hodinu, Češi 186 korunZlaté pražské mzdy jsou často mýtus. Uklízečky vydělají více na jihu Čech

 • PŘEHLED: Jídlo v Praze pořídíte levně, podobné ceny má indické Dillí - iDNES.cz

  Praha je šestou nejlevnější světovou metropolí co se týče cen potravin. Za nákup zde utratíte téměř stejně jako například v indickém Dillí nebo v Mexiku, kde je ještě o něco levněji. Nejdražší je švýcarský Curych následovaný jihokorejským Soulem.

 • PŘEHLED: Jízda MHD v Kodani stojí 110 Kč, v Kyjevě čtyři koruny - iDNES.cz

  Pokud neradi utrácíte za městskou dopravu, při návštěvě dánské Kodaně nejspíš své zvyky nezměníte. Jedna cesta tramvají, autobusem nebo metrem tam vyjde v přepočtu na 110 korun. Je to téměř čtyřikrát více než v Praze a třicetkrát víc než v Kyjevě.

 • PŘEHLED: Kde udělalo ministerstvo dopravy chybu v mýtném - iDNES.cz

  Soutěž na výběr nového provozovatele nelze stihnout. Ministerstvo dopravy se však ani nedohodlo s Kapschem na pokračování dosavadní spolupráce. Bez smlouvy je přitom scénář jasný: výběr mýta skončí a stát přijde o 10 miliard ročně.

 • Přehled: kde vás odmění za řádné splácení - iDNES.cz

  Když už uvažujete o půjčce a jste si jistí, že budete splácet včas, můžete na tom u některých bank i vydělat. Někde si snížíte úroky, jinde vám třeba odpustí pár splátek.

 • Přehled: Kdo chce euro a kdo ne? |

  Vstup do eurozóny bezprostředně pocítí každý občan České republiky, proto je pro voliče jistě zajímavé, jakým způsobem se adepti na poslanecká křesla k této otázce staví. Je potřeba si uvědomit, že jestliže některé strany uvažují o termínu přijetí někdy kolem roku 2018 či 2019, musela by již nadcházející vláda přijmout konkrétní opatření, protože nezbytnou podmínkou pro vstup do eurozóny je například minimálně dvouletá účast v Evropském mechanismu směnných kurzů (ERM II). Jinými slovy, již tyto volby mohou přinést odpověď na otázku, kdy budou čeští občané platit eurem. Do analýzy byly zahrnuty následující strany: ANO, ČSSD, KDU-ČSL, KSČM, ODS, SPOZ, Strana zelených, TOP 09 a Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury. Informace byly sbírány primárně z volebních programů, pokud se otázka přijetí eura v dokumentech neobjevila, bylo čerpáno z mediálních vyjádření významných politiků.

 • PŘEHLED: Kdo stojí za firmami, jejichž výrobky prodávají šmejdi - iDNES.cz

  S prodejem na „předváděčkách“ nemají prý nic společného. Ale na „šmejdy“ občas narážejí, tvrdí lidé z firem, jejichž výrobky šmejdi nabízejí. Redakce iDNES.cz zmapovala, kdo stojí za čtyřmi značkami, které se na předváděčkách často opakují.

 • PŘEHLED: Kdo stojí za firmami, jejichž výrobky prodávají šmejdi - iDNES.cz

  S prodejem na „předváděčkách“ nemají prý nic společného. Ale na „šmejdy“ občas narážejí, tvrdí lidé z firem, jejichž výrobky šmejdi nabízejí. Redakce iDNES.cz zmapovala, kdo stojí za čtyřmi značkami, které se na předváděčkách často opakují.

 • PŘEHLED: Kolik stojí zákroky u zubaře? Neplatíte zbytečně moc?

 • Linka 199
 • Přehled: Kreditní karty, které vám vrátí procenta z nákupů – FinExpert.cz

  „Kreditky“ dovedou posloužit, ale také způsobit pěkný malér.

 • PŘEHLED: Která top česká kancelářská a nákupní centra jsou na prodej - iDNES.cz

  V příslovečné prodejní nabídce velkých realitně-poradenských společností se aktuálně sešlo hned několik známých, velkých, a tím pádem i drahých kancelářských nebo nákupních komplexů. Investoři, zejména ze zahraničí, si na ně chystají desítky miliard korun.

 • PŘEHLED: Která top česká kancelářská a nákupní centra jsou na prodej - iDNES.cz

  V příslovečné prodejní nabídce velkých realitně-poradenských společností se aktuálně sešlo hned několik známých, velkých, a tím pádem i drahých kancelářských nebo nákupních komplexů. Investoři, zejména ze zahraničí, si na ně chystají desítky miliard korun.

 • Přehled: Nadcházející volby přinesou zajímavé souboje

  Přehled: Nadcházející volby přinesou zajímavé souboje. Karlovarský kraj zažije souboj tří hejtmanů, současného hejtmana Martina Havla, toho vůbec prvního Josefa Pavla a minulého Josefa Novotného. O místo budoucího hejtmana se ale chtějí...

 • PŘEHLED: Nejpoužívanější značky kvality potravin v Česku - iDNES.cz

  Je potravina s popiskem "český výrobek" česká? Jaké logo označuje potraviny od malých lokálních farmářů? Co to zase je? Jestli si kladete při nákupech podobné otázky, tento přehled vám pomůže zorientovat se ve vybraných "značkách kvality" jako je Klasa, BIO nebo Vím, co jím.

 • PŘEHLED: Nejúspornější auta na trhu. Za kolik mají jezdit nejlepší? - Deník.cz

  Spotřeba je obrovské téma a velmi často zásadní parametr při výběru aut. Pojďme se proto podívat, které nové vozy jsou na tom nejlépe. - 1 kapitola

 • Přehled: Nemocenská, porodné, i podpora mají od ledna nová pravidla | MoneyMAG.CZ

  Balík vládních reforem v sociální oblasti, které mají státu ušetřit téměř 25 miliard korun, začne platit od ledna příštího roku. Změny pocítí lidé například při vyplácení nemocenské, porodného nebo podpory v nezaměstnanosti.

 • PŘEHLED: Norové mají v přepočtu 1&nbsp200 Kč za hodinu, Češi 186 korun - iDNES.cz

  Za každou hodinu práce dostávají Češi v průměru 186 korun hrubého. Je to třikrát méně, než dosahuje průměr v Evropské unii. Na Slovensku rostou mzdy rychlejším tempem. A loni dokonce po oslabení české koruny v přepočtu na eura překonaly ty české.

 • PŘEHLED: Obávané nové tarify elektřiny v otázkách a odpovědích - iDNES.cz

  Šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková ve čtvrtek odstartovala největší změnu v české energetice za poslední desetiletí. Spočívá v tom, že se má za elektřinu od Nového roku platit jinak než dosud.