Linka 199

Příbuzné články:

 • Prověřené online specialisty na PPC, SEO, ecommerce najdete s námi. | Online People.cz

  Výhody spolupráce a garance od Online People.

 • Prověřené nákupy aut trhly rekord Fundliftu. Carismo chce další milion - Roklen24.cz

  Necelé dva pracovní dny stačily revoluční službě nákupu prověřených vozů přes internet Carismo, aby se na investiční platformě Fundlift přiblížila cíli dvou milionů korun, které si vytkla skrze investiční crowdfunding získat během dvou měsíců. Zakladatelé projektu Jakub Kábrt a Marek Moravec reagují na rekordní zájem investorů zvýšením poptávaného cíle o jeden milion na celkem tři miliony korun.

 • Prověřené nákupy aut trhly rekord Fundliftu. Carismo chce další milion - Roklen24.cz

  Necelé dva pracovní dny stačily revoluční službě nákupu prověřených vozů přes internet Carismo, aby se na investiční platformě Fundlift přiblížila cíli dvou milionů korun, které si vytkla skrze investiční crowdfunding získat během dvou měsíců. Zakladatelé projektu Jakub Kábrt a Marek Moravec reagují na rekordní zájem investorů zvýšením poptávaného cíle o jeden milion na celkem tři miliony korun.

 • Proveon, a.s. - IČO 27707687 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě Proveon, a.s. - IČO 27707687 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Proveon Customer Services s.r.o. - IČO 29283701 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě Proveon Customer Services s.r.o. - IČO 29283701 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…

 • Provenzano – knihy autora » Knihy Týden

  Podívejte se na knihy autora Provenzano v našem internetovém knihkupectví

 • PROVENZANA s.r.o. - IČO 28652550 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PROVENZANA s.r.o. - IČO 28652550 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (3.5.2004)

  Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (3.5.2004). Minulý týden prožily světové akciové trhy špatné období. Také hlavní tři americké akciové indexy ukončily týden ve ztrátě. Největší ztrátu si připsal technologický Nasdaq Composite a sice přes 6%. DJIA a S&P 500 si připsaly ztráty mezi 2 a 3%.

 • Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (15.6.2004)

  Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (15.6.2004). Minulý týden prožily světové akciové trhy růstové období. Také hlavní tři americké akciové indexy ukončily týden s kladnýmivýsledky. Největší zisk si připsal Dow Jones industrials následovaný Standard & Poor’s 500.

 • Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (10.5.2004)

  Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (10.5.2004). Minulý týden prožily světové akciové trhy další týden poklesu. Také hlavní tři americké akciové indexy ukončily týden ve ztrátě. Největší ztrátu si připsal DJIA. Nejlepším indexem byl naopak technologický Nasdaq Composite, který uzavřel týden pouze v...

 • Proventus finance - souhrn týdne 9.4. -13.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn týdne 9.4. -13.4. na světových trzích. Do zkráceného týdne vstoupily americké akciové trhy poněkud nerozhodně, když hlavní akciové indexy zaznamenaly smíšené výsledky. Investoři zvolili vyčkávací taktiku i přes výborná data z trhu práce z předchozího pátku.

 • Linka 199
 • Proventus Finance - souhrn týdne 4.4. - 8.4. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 4.4. - 8.4. na trzích USA. Zprávy z USA Americké akciové trhy se v uplynulém týdnu konečně probraly z letargie a vydaly se na cestu vzhůru. Bohužel páteční nepříjemná zpráva od Fordu poslala akcie opět dolů.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 28.3. - 1.4. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 28.3. - 1.4. na trzích USA. Zprávy z USA V uplynulém týdnu se světovým akciovým trhům opět nedařilo. DJIA ztratil ze své hodnoty téměř 1,8%, S&P 500 přišel o více jak 1,5%. Nasdaq Composite byl se ztrátou necelé 1% nejlepším americkým indexem.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 28.2 - 4.3. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 28.2 - 4.3. na trzích USA. Zprávy z USA Velmi dobrá zpráva o stavu zaměstnanosti se na konci uplynulého týdne postarala o to, že hlavní americké indexy opět výrazně posilovaly. Dow Jones Industrial dokonce v pátek dosáhl svého 52-týdenního maxima, když se přiblížil magické hodnotě.

 • Proventus finance - souhrn týdne 23.4. - 27.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn týdne 23.4. - 27.4. na světových trzích. Akciové trhy v USA si během minulého týdne připsaly další přírůstky a indexu Dow Jones se podařilo pokořil poprvé v historii hranici 13 000 bodů. DJIA za celý týden posílil o 1.23% na nové historické maximum 13 120.94 bodů, S&P index vzrostl o 0.

 • Proventus finance - souhrn týdne 16.4. -20.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn týdne 16.4. -20.4. na světových trzích. Celý minulý týden byl pro americké akciové trhy úspěšný. Americké akciové indexy zaznamenaly během minulého týdne výrazné přírůstky, když index Dow Jones uzavřel týden na historickém maximu a přiblížil se hranici 13 000 bodů.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 15.8. - 19.8. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 15.8. - 19.8. na trzích USA. Významnou událostí bylo v tomto týdnu především oslabení růstu cen ropy. Dále na akciové indexy měly velký vliv reportované makroekonomické ukazatele a některé zveřejněné zisky společností.

 • Proventus Finance - souhrn měsíce září na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn měsíce září na trzích USA. Po slabším srpnu došlo v měsíci září k zastavení poklesu hlavních amerických akciových indexů, které si připsaly mírné zisky. Došlo též k zastavení růstu cen ropy, což jistě pozitivně přispělo k vývoji na akciových trzích.

 • Proventus Finance - souhrn měsíce července na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn měsíce července na trzích USA. V měsíci červenci americké indexy zaznamenávaly kvalitní růsty. Dow Jones Industrial Average vzrostl o 3.92%. Nasdaq Composite se zvedl o 7.25%, a tím zaznamenal čtyřleté maximum. Standard & Poor’s zaznamenal měsíční růst o 4.20%.

 • Proventus finance - souhrn měsíce března na světových trzích (6.9.2012)

  Proventus finance - souhrn měsíce března na světových trzích (6.9.2012). Začátkem měsíce března byla na americkém akciovém trhu stále znát nervozita, která byla vyvolána výrazným propadem kurzů akcií o týden dříve v Číně. Důvodem byly také nepříznivé informace o zpomalení hospodářského růstu USA a zvýšení inflace.