Linka 199

Spekulace na finančních trzích - video - Investujeme.czInvestujeme.cz

Investorský magazín na ČT24 tentokrát seznamuje diváky se mimo jiné se zkušenostmi  makléře MIROSLAVA TUTTERA z ČSOB, obchodujícího na měnovém trhu Forex.

Zdroj: www.investujeme.cz


Příbuzné články:

 • Spekulace na nákup akcií Facebooku: Cílová cena 24 USD

  Spekulace na nákup akcií Facebooku: Cílová cena 24 USD. Akcie společnosti Facebook se aktuálně obchodují pod 20 dolary. Tato úroveň již lépe reflektuje fundamentální situaci firmy než cena akcií při vstupu na trh, tedy 38 dolarů. V horizontu 2 až 3 měsíců má titul až 20% růstový potenciál.

 • Spekulace na uvolňování ze strany ECB

  Spekulace na uvolňování ze strany ECB. Trh stále více spekuluje na zahájení kvantitativního uvolňování ze strany ECB, což včera podpořilo evropské akcie. ECB včera sice ponechala sazby nezměněny, ale její prezident Draghi naznačil možnou změnu příští měsíc.

 • Spekulace o „velmi blízkém“ downgradu zemí eurozóny od S&P posílají dolů akcie i euro | FXstreet.cz

  „Zdroje z EU říkají, že downgrady S&P pro ratingy zemí eurozóny mohou přijít...

 • Spekulace o blížící se záchraně Španělska pomáhají US akciím

  Spekulace o blížící se záchraně Španělska pomáhají US akciím. Americké akciové indexy na počátku dnešního obchodování míří vzhůru. Podporou jsou spekulace o blížící se záchraně Španě...

 • Spekulace o ceně chystaného smartphonu Samsung Galaxy S5

  Nástupce modelu Galaxy S4 bude existovat ve dvou verzích. Luxusnější provedení má mít kovový kryt a bude se prodávat za cenu kolem 800 eur, v přepočtu 21 900 korun. Levnější verze nabídne plastový kryt. V prodeji bude za 650 eur (17 800 Kč). Informoval server SamMobile.

 • Spekulace o další pomoci Řecku pomáhají americkým akciím

  Spekulace o další pomoci Řecku pomáhají americkým akciím. Americké akciové indexy na počátku dnešního obchodování míří vzhůru. Podpořily je spekulace o blížící se pomoci Řecku ze strany Evropské unie. Vedoucí představitel skupiny ministrů financí eurozóny Jean-Claude Juncker oznámil, že představitelé...

 • Spekulace o Diablu III

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • Spekulace o novém iPhonu 5 startují: unikla fotografie krytu - iDNES.cz

  Podoba páté verze telefonu Apple iPhone dostává první obrysy. Na internet totiž unikly fotografie, na kterých je údajně přední kryt chystaného jablečného telefonu.

 • Spekulace o odložení embarga poslaly cenu ropy níže

  Spekulace o odložení embarga poslaly cenu ropy níže. Cena ropy zaznamenala v průběhu včerejšího obchodování jeden z největších poklesů za poslední dva týdny, když se na trzích vynořily spekulace, že by zákaz dovozů ropy z Iránu mohl být ze strany EU odložen až o šest měsíců.

 • Spekulace o odstoupení Martina Romana z čela DR ČEZ

  Spekulace o odstoupení Martina Romana z čela DR ČEZ. Nejmenovaní členové DR ČEZ údajně řekli, že Martin Roman odstoupí z funkce předsedy DR na dubnové valné hromadě. Podle koaliční smlouvy jmenuje nového předsedu DR premiér Nečas. Nečas řekl, že zatím není důkaz o tom, že by Roman nemluvil pravdu ohledně...

 • Spekulace o prodeji Seznamu nabírají na obrátkách - Lupa.cz

  Dohady o kupci české portálové jedničky po jarním předkole neutichají, spíše naopak - mezi posledně zmiňované zájemce podle "důvěryhodných…

 • Linka 199
 • Spekulace o růstu úrokových sazeb „ochlazují“ trhy.

  Spekulace o růstu úrokových sazeb „ochlazují“ trhy. Závěr uplynulého týdne byl veden zejména spekulacemi, že by americký FED mohl zvýšit úrokové sazby dříve, než se očekávalo. Přestože většina pátečních makroekonomických údajů dopadla lépe nebo v souladu s odhady, uzavřely hlavní evropské indexy pouze s...

 • Spekulace o setrvání šéfa E.ONu ženou akcie výše

  Spekulace o setrvání šéfa E.ONu ženou akcie výše. Akcie největšího výrobce utilit v Německu, E.ON AG (EOA), rostou po zprávě, že CEO Wulf Bernotat by mohl vést společnost i v dalším funkčním období. Akcie EOA rostou o 2,43% na 113EUR/a.

 • Spekulace o stimulačních opatřeních podporují US akcie

  Spekulace o stimulačních opatřeních podporují US akcie. Americké akciové indexy na počátku dnešního obchodování mírně posilují. Příčinou jsou spekulace o blížících se stimulačních opatřeních ze strany centrálních bank. Akcie společnosti Bombardier (BBD/B) a Textron (TXT) rostou o 9,6% a 1,2%, když Warren.

 • Spekulace o uvolnění měnové politiky v Číně tlačí komodity vzhůru

  Spekulace o uvolnění měnové politiky v Číně tlačí komodity vzhůru. Komodity v průběhu dnešního dne posilují nejvíce za dva týdny. Příčinou jsou spekulace o možném uvolnění monetární politiky v Číně. Druhá největší ekonomika světa rostla v posledním čtvrtletí nejpomaleji za dva roky.

 • Spekulace o výši úrody ve Vietnamu srazily ceny kávy Robusta

  Spekulace o výši úrody ve Vietnamu srazily ceny kávy Robusta. Hanoj – cena kávy Robusta už ztratila na mezinárodních trzích během několika dnů $60 na $1,160 za tunu, uvedly znepokojivé hlasy domácích obchodníků které ocitovala Vietnam Coffee and Cocoa Association (Vicofa). Brazílie a Vietnam, dva největší...

 • Spekulace o zvyšující se poptávce tlačí měď již čtvrtým týdnem vzhůru

  Spekulace o zvyšující se poptávce tlačí měď již čtvrtým týdnem vzhůru. and#160;Cena mědi pokračuje již čtvrtým týdnem v růstu. Podporou jsou spekulace o růstu poptávky v Číně a ve Spojených s...

 • Spekulace pokračují: iPhone 5S bude zlatý a dostane čtečku otisků prstů - iDNES.cz

  Ačkoliv bude sedmá generace iPhonu představena již začátkem září, po stránce výbavy zatím není úplně jasno. Podle serveru AppleInsider by iPhone 5S mohl mít po vzoru chystaného iPadu v nejvyšší konfiguraci 128 GB vnitřní paměti. Nabídku barevných provedení má doplnit zlatavá verze.

 • Spekulace roku 2016? Kandidátem může být rubl i česká koruna

  Spekulace roku 2016? Kandidátem může být rubl i česká koruna. Autor: Bc. Jan Kolář Ruská měna je v posledních dvou letech pod obrovským tlakem. Týden co týden nachází svá nová historická minima především k americkému dolaru, který je i díky zvednutí úrokových sazeb při nebývalé chuti.

 • Spekulace roku 2016? Rubl i česká koruna...

  Spekulace roku 2016? Rubl i česká koruna... Autor: Bc. Jan Kolář Ruská měna je v posledních dvou letech pod obrovským tlakem. Týden co týden nachází svá nová historická minima především k americkému dolaru, který je i díky zvednutí úrokových sazeb při nebývalé chuti.