Linka 199

Tři „absurdně“ levné akcie

Tři „absurdně“ levné akcie. Investor Brian Feroldi se domnívá, že akcie Transocean, American Airlines Group a General Motors jsou „absurdně levné“. Projevovat by se to mohlo jejich hodně nízkým PE, tedy poměrem ceny a zisku na akcii.

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • Tři 'E' českého předsednictví v Radě EU – FinExpert.cz

  Premiér Mirek Topolánek a vicepremiér pro evropské záležitosti Alexandr Vondra oficiálně představili priority českého předsednictví EU. Prioritami jsou tři pilíře - tři 'E' - ekonomika, e

 • Tři — Česká televize

  Pořad v České televizi

 • Tři — Česká televize

  Jedna láska nestačí. Německé romantické drama (2010). Hrají: S. Roisová, S. Schipper, D. Striesow, A. Winklerová a další. Režie Tom Tykwer (V německém a anglickém znění s titulky)

 • Tři — Česká televize

  Jedna láska nestačí. Německé romantické drama (2010). Hrají: S. Roisová, S. Schipper, D. Striesow, A. Winklerová a další. Režie Tom Tykwer (V německém a anglickém znění s titulky)

 • Trhy.Měšec.cz: Investování pro začátečníky i pokročilé - Měšec.cz

  Investování nikdy nebylo snazší. Na jednom místě české i zahraniční trhy, kompletní přehled podílových fondů, komodity, forex. Sledujte online živá data…

 • Trhy ztrácí dech - před námi je ještě rozhodnutí FOMC

  Trhy ztrácí dech - před námi je ještě rozhodnutí FOMC. Začátek obchodování na evropských trzích navázal na předchozí optimismus. Ten však vyprchal s oznámením prvních makrodat a informací, že se recese ve Španělsku prohlubuje více, než se čekalo. Španělské HDP za 4 kvartál kleslo o 0,7 %.

 • Trhy znovu lámou rekordy

  Trhy znovu lámou rekordy. Obchodování na evropských trzích se dnes neslo na pozitivní vlně vyvolané očekáváním investorů, že ekonomika bude i nadále podporována ze strany americké centrální banky Fed a doufání v jeho prozatímní snahu sazby nezvyšovat.

 • Trhy znepokojila neschopnosť D. Trumpa presadiť reformy - Investujeme.czInvestujeme.cz

  Píšeme na Investujeme.sk: Finančné trhy nepriaznivo ohodnotili prvé politické kroky nového amerického prezidenta, najmä jeho neschopnosť zrušiť Obamacare. To vzbudilo obavy, či sa mu podarí presadiť ďalšie body jeho volebného programu. Na druhej strane investorov potešili výsledky holandského referenda ako aj predvolebné prieskumy z Francúzska. Vyzerá to tak, že na starom kontinente sa nenaplnia čierne obavy […]

 • Trhy zažívají nejhorší vstup do nového roku v historii

  Trhy napříč světem v samém úvodu roku propadají. Arabské země zasáhl nejhlubší konflikt od 80. let a k propadu čínského průmyslu se přidala slabá čísla ze Spojených států v podobě poklesu aktivity v průmyslu dle ISM. Průmysl a rozhořený konflikt v arabských zemích se tak postaraly o nejhorší vstup amerických akcií do nového roku v historii. Pro prudkém 7% propadu čínských akcií a až 4% evropských trhů také americké akcie zahájily zhruba 2% sesunem. Americký dolar po oslabení přes 1,0940 EURUSD…

 • Trhy zavřely v blízkosti nuly, „řecký“ optimismus po otevření vyprchal

  Trhy zavřely v blízkosti nuly, „řecký“ optimismus po otevření vyprchal. Po včerejším otevření zhruba procento a půl nad pátečními závěry se začal z trhů vytrácet pozitivní sentiment, aby nakonec zavřely smíšeně: DAX (0,30 %), CAC (-0,69 %) a FTSE (0,22 %).

 • Trhy zatím zůstávají uvězněny v bočním trendu. Dolar mírně ztrácí | FXstreet.cz

  Finanční trhy zatím plynule navazují na klidnou včerejší seanci. Po oslavách dne díkůvzdání dnes na trzích vládnou opě...

 • Linka 199
 • Trhy zastavily propady a posilují.

  Trhy zastavily propady a posilují. Trhům dnes pomohla zpráva o ochotě Ruska přispět do Mezinárodního měnového fondu na záchranu EU sumou 10 mld. USD. Na trhy se tak vrátila pozitivní nálada a přidávaly jak evropské indexy CAC +1,37 %, DAX +1,88 %, FTSE +1,1 %, tak na úvod obchodování i...

 • Trhy zalila další vlna výprodejů - Měšec.cz

  Zatímco se včera pražská burza výraznějšímu poklesu ubránila, dnes byly její ztráty oproti západoevropským akciím hlubší.

 • Trhy zalila další vlna výprodejů - Měšec.cz

  Zatímco se včera pražská burza výraznějšímu poklesu ubránila, dnes byly její ztráty oproti západoevropským akciím hlubší.

 • Trhy zakončily šestý úspěšný týden v řadě

  Trhy zakončily šestý úspěšný týden v řadě. Evropské akcie zakončily páteční seanci pozitivně. Jednak doháněly korekci z předchozího dne a zároveň se držely naděje, že Evropská unie dosáhne dohody o podmínkách záchranné půjčky pro Řecko.

 • Trhy zahajují týden opatrně, akcie i většina měn si své páteční pozice drží | FXstreet.cz

  Dnes to zatím na finančních trzích vypadá na klasickou pondělní seanci. Nových dat je málo a protože tento týden nabídne hned několik potenciálně velmi důležitých fundamentů, trhy zatím raději jen přešlapují na místě a vyčkávají. Platí to jak o evropských, tak o amerických indexech, které díky víkendovému posunu času v USA otevřely dnes o hodinu dříve. Obchodování přitom probíhá na nízkých objemech, které jsou přibližně patnáct až třicet procent pod dlouhodobým průměrem.

 • Trhy zahajují nový kvartál bezradně, Evropa mírně ztrácí!

  Trhy zahajují nový kvartál bezradně, Evropa mírně ztrácí!. Akciové trhy zahájily nový kvartál bez jasného trendu a zdá se, že už nemají sílu dále růst. Poslední dny se propadaly do ztrát, které následně umazávaly po otevření obchodních seancí v USA.

 • Trhy začínají sázet na podzimní růst sazeb Fedu - Měšec.cz

  Trhy nastartovaly poklidně týden, ve kterém nás čeká nejprve zasedání Fedu a na konci zátěžové testy evropských bank.

 • Trhy začínají sázet na podzimní růst sazeb Fedu - Měšec.cz

  Trhy nastartovaly poklidně týden, ve kterém nás čeká nejprve zasedání Fedu a na konci zátěžové testy evropských bank.

 • Trhy začínají sázet na podzimní růst sazeb Fedu

  Trhy začínají sázet na podzimní růst sazeb Fedu. Trhy nastartovaly poklidně týden, ve kterém nás čeká nejprve zasedání Fedu a na konci zátěžové testy evropských bank. Plíživě však narůstají sázky na podzimní růst amerických úrokových sazeb(26%). A mohou podle nás narůstat i nadále. První...