Linka 199

ŽENA-IN - Cestopis Dubaj: Nejvyšší budova světa Burj Khalifa

Pokud budete v Dubaji, určitě si nenechte ujít výlet na vyhlídku z této budovy. Krásná Burj Khalifa se svými 828 metry nalákala i mne. I když mám závratě a trochu se bojím vysoko patrových výtahů, vyhlídku na Burj Khalifě jsem při mé prosincové návštěvě Dubaje prostě vidět musela.

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Česnekový losos v listovém těstě

  Snadný recept, který můžete zajímavě obměňovat. Základem je vždy listové těsto a čerstvé filety z lososa. K nim můžete přidat špenát, jarní cibulku, olivy, pórek, čerstvá rajčata, plátky cukety nebo úplně jinou zeleninu, kterou máte k této rybě rádi. Potom už jen chvilka v troubě a krásný chutný oběd máte na stole.

 • ŽENA-IN - Česnečka: Rychlá polévka za pár korun

  Polévka, která chutná ve všech ročních obdobích. Když kolem vás lítají bacily, tak vás před nimi česnek uchrání. Ale určitě přijde vhod i v létě, kdy si chcete pochutnat na lehké a nepříliš syté polévce.

 • ŽENA-IN - Češi propadli exotickému avokádu, nejčastěji se objevuje na jídelníčcích dietářů

  Mezi Čechy rekordně vzrostla obliba avokáda, exotické superpotraviny bohaté na tuky, vitamíny a minerály. V roce 2017 byla jeho spotřeba dokonce o téměř 20 % vyšší, než v roce 2016. Poptávku zvyšuje hlavně změna ve stravovacích návycích Čechů a kreativní kulinářské využití této plodiny.

 • ŽENA-IN - Červené zelí nejen k pečené huse

  Červené nebo bílé dušené zelí se dá udělat nápaditě a dochutit trochu jinak, než jsme zvyklí.

 • ŽENA-IN - Červená řepa se zelím

  Skvělá příloha k hlavnímu jídlu, základ na salát nebo zdravé mlsání k televizi.

 • ŽENA-IN - Červená je "kořením" vašeho šatníku. Nebojte se ji nosit

  Červená se letos stala nejžhavější barvou podzimu. Líbí se vám, ale ve velkých plochách si na ni netroufáte? Nevadí, poradíme vám, jak ji nosit. Dávkujte ji po špetkách a brzy se stane vaší "kamarádkou".

 • ŽENA-IN - Celulitida: homeopatie si poradí i s „kosmetickými“ problémy

  S nepěknými dolíčky na kůži, zejména v oblasti stehen a hýždí, s tzv. pomerančovou kůží, má většina žen bohaté zkušenosti. Kromě krémů, stravy a speciálních masáží může dobře pomoci také homeopatická léčba. 

 • ŽENA-IN - Celulitida je nemoc, jděte s ní k odborníkovi!

  S celulitidou se v dnešní době bohužel setkává mnohem více žen, než dříve. Vůbec se přitom nemusí jednat o ženy s nadváhou. Tento estetický problém se objevuje u žen každého věku, každého zaměstnání a bohužel i každé postavy. V malé míře ji můžeme pozorovat i u mužů, nejvíce postižené však bývají ženy.

 • ŽENA-IN - Celtovej svět „obsadil“ Lucernu: Vzpomínka nejen na Vladimíra Čecha

  Velrybářská výprava, Píseň, co mě učil listopad, Marta, Jen ty má Sázavo, Veď mě dál, cesto má - písničky, které jsou tu s námi pěknou řádku let, takřka zlidověly a daly prožít trampskou romantiku nejedné generaci. Neříkejte, že jste si je nikdy nebroukala...

 • ŽENA-IN - Čeho se bojíme?

  Člověk se vždy něčeho bál. Dlouho se děsil i obyčejného špatného počasí, neboť věřil, že jde o pomstu bohů. Chvíli prostě trvalo, než nám - jako lidstvu - došla spousta věcí. A mnohé stále zůstávají nevysvětlené... Ovšem tajemno není tím jediným zdrojem našeho strachu.

 • ŽENA-IN - ČASTÉ DOTAZY K VĚRNOSTNÍMU KLUBU

  Se spuštěním obnoveného Věrnostního klubu bychom vám rádi odpověděli na pár otázek, které postupně posíláte emailem nebo v diskuzi. Pravidla VK se lehce změnila díky tomu, že se změnil tok článků a nevycházejí všechny k půlnoci. Prosím věnujte pozornost následujícímu sdělení.

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Capri nebo tříčtvrťáky?

  Nesluší jen hubenkám, jak by se mohlo zdát, ale mohou si je dovolit i ženy s bujnějšími křivkami. Posuďte samy.

 • ŽENA-IN - Čáp nebo vrána ?

  pro ty, co čekají, až konečně přiletí čáp nebo vrána...

 • ŽENA-IN - Camille Claudel: Když se žena zamiluje do nesprávného muže

  Kariéra mladé a talentované malířky a sochařky se začínala právě slibně rozvíjet. Jenže potkala toho nesprávného muže a osudově se zamilovala. Nahlédněme do života neobyčejné ženy, která byla milenkou slavného umělce, s nímž prožila patnáct let. Do života geniální ženy, jejíž druhá půle života byla opravdu nezáviděníhodná…

 • ŽENA-IN - Byla Sidonie opravdu nádherná? Nevšední osud jedné baronky

  Její krásné jméno zní jako pseudonym, její život by mohl sloužit jako scénář k filmu. Ostatně v těchto dnech měl premiéru v divadle Ungelt muzikál s názvem Touha jménem Einodis. Mladou hlavní hrdinku ztvárňuje Aneta Langerová, ve zralém věku Marta Kubišová. A o kom ten muzikál je? O baronce Sidonii Nádherné…

 • ŽENA-IN - Byla matka Franze Josefa skutečně taková fúrie?

  Arcivévodkyni Žofii Bavorskou, matku císaře Františka Josefa I., známe z filmů o Sissi jako nepříjemnou a arogantní ženu. Proč vlastně taková byla? A byla taková skutečně? Jako mladá byla mimořádně atraktivní a prý i oblíbená.

 • ŽENA-IN - Bujarý večírek za vámi? Vaše pleť vám rozhodně nepoděkuje!

  Kocovinu asi zažila každá z nás. Je to ten stav, kdy doslova bolí koukat. A je to také „nemoc“, při níž dostane pleť co pro to. Alkohol a zdravá pokožka, to není dobrá rovnice.

 • ŽENA-IN - Buďte elegantní dámou. Anglický styl vás jistě okouzlí

  Anglický styl oblékaní přináší do našich šatníků elegantní a jednoduchou nadčasovost. Je jedním z mála stylů, které nepodléhají neustále se měnícím módním trendům. Tím, že se jedná o nesmrtelnou klasiku, která bude vždy v kurzu, zaměřte si i vy na tento líbivý módní styl.

 • ŽENA-IN - Bude pro vás nový rok plný lásky, zdraví a peněz? Podívejte se, co vás podle andělů čeká v roce 2018

  Těšíte se na novou etapu? Jste zvědavá, co vám následujících 12 měsíců přinese? Pak si rozhodně nesmíte nechat ujít náš jedinečný andělský horoskop. Ten vypracovala Lucie Biedermann Doležalová, která s nadpozemskými tvory komunikuje. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení pro rok 2018, se můžete dočíst níže.

 • ŽENA-IN - Brixen. Fešácký kriminál K. H. Borovského

  Když se řekne Brixen, každému se určitě vybaví jméno básníka, novináře, fejetonisty a rebela Karla Havlíčka Borovského, který sem byl poslán do vyhnanství. Chtěla jsem vidět místo, kde můj oblíbený autor trpěl.