Linka 199

ŽENA-IN - Jaké šperky se prodávají v Dubaji? Podívejte se!

Klára je nyní v Dubaji, kde sbírá témata na cestopisné články. Poslala nám pár fotek z trhu se zlatem, což je ulice s obchody, kde všichni obchodníci mají splněnou přísnou certifikakci, takže je zde bezpečné nakupovat. Kromě extravagantních kousků tu najdete i spoustu krásných klasických šperků. Klára nám napsala, že je to jako prohlížet poklady z pohádky Tisíce a jedné noci. Však se podívejte samy a posuďte.

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Jaké šperky se prodávají v Dubaji? Podívejte se!

  Klára je nyní v Dubaji, kde sbírá témata na cestopisné články. Poslala nám pár fotek z trhu se zlatem, což je ulice s obchody, kde všichni obchodníci mají splněnou přísnou certifikakci, takže je zde bezpečné nakupovat. Kromě extravagantních kousků tu najdete i spoustu krásných klasických šperků. Klára nám napsala, že je to jako prohlížet poklady z pohádky Tisíce a jedné noci. Však se podívejte samy a posuďte.

 • ŽENA-IN - Jaké otázky si položit, než si koupíte něco nového na sebe

  Před Vánocemi spíš kupujeme pro druhé než pro sebe, ale tyto „rady“ se hodí vždycky. A možná je brzy zužitkujete. Třeba najdete pod stromečkem poukázky do oblíbeného butiku, nebo využijete povánočních slev, které tady budou dřív, než se nadějete.

 • ŽENA-IN - Jak vypadat slavnostně i v džínách

  Nechcete se vzdát svého oblíbeného oblečení ani o svátcích a vánočních večírcích? Poradíme vám, jak je povýšit na společenský model. Stačí pár vhodných doplňků a můžete vyrazit do společnosti

 • ŽENA-IN - Jak vidí vaši rodiče? Nezhoršuje jim šedý zákal zrak?

  Hlídají vám děti, píší s nimi úkoly, tráví volný čas. Řeč je o babičce, dědovi a třeba i prababičce a pradědečkovi. Představte si ale, že na vnoučata/pravnoučata špatně vidí. A stává se, že si to ani sami neuvědomují! Děti vidí z dálky rozmazaně, při přípravě úkoly mžourají a při chystání svačinky vidí zeleninu v šedých barvách. Příčinou může být šedý zákal.

 • ŽENA-IN - Jak udělat: Zapečené slané palačinky

  Máte rádi sladké palačinky s džemem? A zkoušeli jste už slanou variantu? Podle našeho návodu je to snadné!

 • ŽENA-IN - Jak udělat: Slaná omeleta s lososem

  Lehký oběd, který stačí doplnit chutným zeleninovým nebo listovým salátem.

 • ŽENA-IN - Jak udělat: Kuře v těstíčku po asijsku

  Máte rádi pikantní jídla, která jsou lehce dosladka a voní z nich exotické koření? Tak to vás dnešní recept potěší. Výborné kuřecí kousky doplní řízná omáčka a voňavá rýže.

 • ŽENA-IN - Jak udělat: Králík na smetaně

  V dřívějších dobách byl v českých domácnostech králík poměrně rozšířeným masem. Na vesnici chovala králíky každá rodina a zásobovala i ty chudáky příbuzné, kteří žili ve městě, kde králíkárny mít nemohli. V dobách současných už bohužel králíci z vesnic vymizeli.

 • ŽENA-IN - Jak udělat: Cuketový čokoládový koláč

  Víte, co dobrého můžete připravit z cukety? Třeba náš dnešní extra čokoládový dezert.

 • ŽENA-IN - Jak si vyrobit domácí perníkové koření

  Pár kousků základního koření, jako je hřebíček, nové koření, skořice, voňavý anýz a badyán. Trocha drcení, mletí a máte domácí, zaručeně originální a perfektní perníkové koření. To použijete nejen do vánočních perníčků, ale také při pečení perníku na plech a jiných dobrot.

 • ŽENA-IN - Jak se vám líbí nová verze Žena-in.cz?

  Diskuse určená pro vaše názory, připomínky, pro vaši chválu i kritiku nové verze magazínu Žena-in.cz

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Jak se oblékat, abychom vypadaly jako milionářky

  Dobrý vkus není otázkou peněz. Můžeme vypadat skvěle a náš šatník „draze“, i když nepatříme mezi horních deset tisíc. Chce to jen pár triků, které nás skoro nic nestojí, ale zaručí nám patřičný lesk.

 • ŽENA-IN - Jak se někdy žije ve zlaté kleci

  Známe je určitě všechny. Vždy upravené, oblečené podle poslední módy, perfektně nalíčené, jako by právě vyšly z kosmetického salonu. Možná po nich loupneme lehce závistivým pohledem a přehodíme si těžkou tašku s nákupem na druhé rameno, abychom pokračovaly v našem každodenním maratonu.

 • ŽENA-IN - Jak pečete lososa? Vyzkoušela jsem ho s pečenými rajčaty

  Inspirovala jsem se od kamarádky, která dělá zapečenou tresku s šalotkou a rajčátky, říkala mi, že se jednoduchý recept dá aplikovat na jakoukoliv mořskou rybu.

 • ŽENA-IN - Jak nosit trendy, když nemám proporce modelky?

  Co jsou to proporce modelky? 90-60-90? Ty nemá z „běžných“ žen skoro žádná. Plné ženské tvary a výrazné křivky ještě neznamenají, že byste si nemohla dovolit poslední výkřiky módy. Naopak, současné trendy vaší postavě vyloženě nahrávají.

 • ŽENA-IN - Jak nosit hit sezony, sedmiosminové „planďáky“

  Omlouvám se za ten název, ale lepší mě nenapadl. Ačkoliv jsou letos velkým hitem, na ulici je moc často nevídáme. A pokud ano, nosí je spíš cizinky. Některé značky je mají ve své nabídce, ale na dračku zrovna nejdou. Bude to asi tím, že ani nevíme, jak a s čím je nosit.

 • ŽENA-IN - Jak nosit černobílou, když nemám postavu modelky?

  Dnes se rubrika Styl věnuje jedné z nejoblíbenějších barevných kombinací. Černobílé. Petra vás provede nákupy a zaměří se na ceny, já pro změnu na velikosti. Jak využít černobílou ve prospěch své postavy?

 • ŽENA-IN - Jak nejrychleji prodat na letgo? Dobrá fotka je základ!

  Mnoho z vás už má jistě zkušenosti s prodejem přes internet, ale doba jde stále kupředu a nejlépe prodáte, když pořídíte opravdu dobrou fotku. Ovšem je potřeba si dát na pár věcí pozor, a tak vám poradíme, jak na to! V redakci třídíme šatníky a procházíme své byty, abychom vyřadily něco, co zkusíme prodat přes oblíbenou aplikaci letgo.

 • ŽENA-IN - Jak jsme se oblékly první zimní den? Podívejte se!

  Naše outfity jsme vám představovaly v první letní i podzimní den, takže ani zimní nebude výjimkou. Hlasujte v anketě, které z nás to nejvíce sluší.

 • ŽENA-IN - Jak jsme se oblékly na první podzimní den? Podívejte se!

  Dnes oficiálně začíná podzim a vy se znovu můžete podívat do naší redakce a posoudit, jak vypadají naše první podzimní outfity. Která z nás vybrala nejlépe?

 • ŽENA-IN - Jaké šperky se prodávají v Dubaji? Podívejte se!

  Klára je nyní v Dubaji, kde sbírá témata na cestopisné články. Poslala nám pár fotek z trhu se zlatem, což je ulice s obchody, kde všichni obchodníci mají splněnou přísnou certifikakci, takže je zde bezpečné nakupovat. Kromě extravagantních kousků tu najdete i spoustu krásných klasických šperků. Klára nám napsala, že je to jako prohlížet poklady z pohádky Tisíce a jedné noci. Však se podívejte samy a posuďte.

 • ŽENA-IN - Jaké tenisky pofrčí v roce 2018?

  Kecky frčí už nějaký ten pátek a jinak tomu nebude ani v tomto roce. Teď je neobouvejte, byla by vám zima, ale aspoň se pojďte navnadit a třeba si už nějaké trendy tenisky pořídit.

 • ŽENA-IN - Jan Lipšanský: Jak si vybrat dobrý film pro ženy

  Jan Lipšanský vystudoval FAMU, obor scénáristika a dramaturgie. Životem mu kromě rodiny procházejí další tři jeho lásky: film, psaní knih a pití dobré kávy. My si budeme povídat hlavně o té první, protože Honza toho ví o filmu a dění v pozadí opravdu hodně...

 • ŽENA-IN - Jana Duzbabová: Každý by si měl v životě vytvořit svou oázu pohody

  Sympatická blondýnka je zářným příkladem toho, že člověk často musí své místo chvíli hledat. Přes náročné studium a ubíjející práci v kanceláři v jedné velké nadnárodní firmě se dostala až k provozování vlastního útulného studia...

 • ŽENA-IN - Jdeme do kozaček! Jaké si vybrat?

  Nemusíme čekat na zimu a sníh, kozačky se nosí prakticky celoročně, ale teď nastává jejich pravá doba. Ale jak se orientovat v tom nekonečném výběru? Nadčasové, klasické, ležérní, nebo ženské?

 • ŽENA-IN - Jděte se svým chlupem do ulic! Kožešinové bundy a kabátky jsou zase v kurzu

  Carrie Bradshaw, hlavní představitelka kultovního seriálu Sex ve městě, je milovala a uměla je nosit. Objevovaly se i v dobách dávno minulých, nejvíce byly ale k vidění v 70. a 80. letech, kdy se jich ženy rozhodně nebály. Dnes opět prostupují na výsluní, řeč je o chlupatých bundách. Svršku s puncem módní rebelie.

 • ŽENA-IN - Je čas ježků. Můžete jim pomoct, ale i nechtěně ublížit!

  Podzim je ježčí čas. Zvyšuje se jejich aktivita, protože jsou v největším shonu za potravou. Na dobrých tukových zásobách totiž závisí jejich zimní přežití. Možná byste jim rádi pomohli, ale pokud nejsou zranění, nechte je (zatím) raději v přírodě, radí zvířecí záchranáři.

 • ŽENA-IN - Je lepší povědět, co si myslíme, nebo pomlčet?

  Někdy je člověk sám k sobě až příliš kritický. I přesto můžeme některé vlastní chyby přehlížet. Pak můžeme být rádi za to, že máme ve svém okolí ty, kteří nás nejlépe taktně umí upozornit na to, co se jim nelíbí. Na to, co je potřeba změnit či udělat jinak. Jenže, existuje velmi tenká hranice, někdy totiž přímost druhého může ranit. I tak bychom si ji ale měli vyslechnout a zamyslet se, jestli dotyčný nemá náhodou pravdu.

 • ŽENA-IN - Je možné zapomenout umění sexu? Jana s Tomášem se obávají, že ano

  Sex patří k jednomu ze základních pilířů šťastného vztahu. Sice není nejdůležitější, ale bez něj harmonické soužití může jen těžko fungovat. O tom se přesvědčila sama Jana. Partnerství jim nějaký ten pátek nefunguje, ale rozejít se i tak nechtějí. Po dlouhé době se pokoušejí opět sexuálně žít, ale je to bída. Prý už to neumějí…

 • ŽENA-IN - Je normální, když si ex modeluje ze své současné přítelkyně bejvalku?

  Říká se, že v životě si hledáme stále podobné typy mužů. To je také zřejmě důvod, proč si žena, jež uteče od alkoholika, po čase začne s jiným alkoholikem. A jak to mají muži? Těm se očividně – alespoň vizuálně – celý život líbí jeden typ ženy, tedy aspoň podle příběhu čtenářky Marty to tak vypadá.

 • ŽENA-IN - Je pravda, že lak na nehty by měl korespondovat s vaší osobností? Zjistili jsme to, budete se divit!

  Přiznám se, že informace o tom, že lak na nehty by měl sedět k mé osobnosti, pro mě byla naprostou novinkou. Vždy jsem si je vybírala podle jednoduchého vzorce – líbí/nelíbí. Zašla jsem tedy zjistit, jak se věci mají a hlavně, jestli mi odbornice dokáží vybrat takový odstín, který by se ke mně hodil a zároveň se mi líbil.

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Je t'aime aneb Historie jedné lásky

  Ačkoli byla anglická herečka Jane Birkin docela známá už ve dvaceti letech díky poměrně odvážným scénám v kultovním filmu režiséra Antonioniho Zvětšenina, proslavila ji teprve nejerotičtější píseň všech dob Je t'aime. Celebritou se také stala díky bouřlivému vztahu s autorem písně Sergem Gainsbourgem, známým pařížským ošklivým, ale neodolatelným svůdníkem …

 • ŽENA-IN - Je tak těžké říci dobrý den?

  Říká se, že úsměv nic nestojí. A já bych téměř totéž řekla o pozdravu. Samozřejmě - úsměvy můžeme rozdávat stále, pozdrav se hodí jen při určitých situacích. Ale těch je podle mě více, než si mnozí zřejmě myslí...

 • ŽENA-IN - Je to šílenost? Ponožkové boty jsou hitem!

  Čas od času se objeví trend, který zprvu šokuje, ale pak se stejně uchytí. Jedním z nich je módní výkřik zvaný ponožkové boty. Ano, čtete správně. Přiznané ponožky v botách už nejsou pasé, jak tomu bývalo, naopak. Čím více jsou vidět, tím lépe.

 • ŽENA-IN - Jedete si odpočinout na dovolenou? Dopřejte relax i své pleti

  Toužíte po relaxu a plánujete zimní dovolenou? Nezapomeňte si s sebou přibalit zklidňující čisticí gel a masku v jednom a dopřejte tak své pleti správný relax!

 • ŽENA-IN - Jedna noc a přátelství byl konec

  Na tenký led si stoupnula Eva a její tři přátelé. Strávili společně jednu noc plnou sexu. Druhý den se jejich přátelství nadobro rozpadlo.

 • ŽENA-IN - Jedna vlaštovička jaro nedělá, ale radost určitě ano

  První zprávu o příletu vlaštovek jsem zaslechla asi před týdnem. Přesto jsem je marně vyhlížela a netrpělivě čekala, že uslyším jejich typické čiřikání. Až teď jsem ji na vlastní oči spatřila. Hurá, jaro může začít!

 • ŽENA-IN - Jednadevadesátiletá Růžena Horáková vypravuje o druhé světové válce. Čtěte a važte si každého dne v míru

  Stěžujeme si téměř na vše. A přitom žijeme v době blahobytu, jen si to možná nemáme čas uvědomit a být za každý takový den vděčni. Škoda. Jako jemné nakopnutí, pohlazení a povzbuzení zároveň pak působí vyprávění lidí, kteří prošli válkou a umí se radovat z každé dobré maličkosti.

 • ŽENA-IN - Jednohubky s anglickou slaninou a sýrem

  Perfektní nápad na silvestrovskou oslavu. Netradiční jednohubky, které zachutnají každému.

 • ŽENA-IN - Jemná paštika z drůbežích jater

  Domácí paštika je velice snadná. A chutí se jí kupovaná opravdu nevyrovná. Z jednoho základu můžete dochutit více variant. Jen doporučujeme rychle spotřebovat.