Linka 199

ŽENA-IN - Týdenní horoskop pro všechna znamení od 5. do 11.1. 2018

Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Týdenní horoskop pro všechna znamení od 22. do 28.12.2017

  Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

 • ŽENA-IN - Týdenní horoskop pro všechna znamení od 12. do 18. 1. 2018

  Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

 • ŽENA-IN - Tvarohová bábovka

  Recept na klasickou tvarohovou bábovku nesměl na Romanině blogu Na skok v kuchyni chybět. Tento dostala od kamarádky z Tábora a bábovka je opravdu krásně vláčná. Zkuste ji i vy.

 • ŽENA-IN - Tvářičky jako dvacítka? Zahrajte si o dokonalou tvářenku

  My ženy rády působíme mladší, ať už nám je dvacet, třicet nebo padesát. K mladistvějšímu vzhedu nam pomáhají také líčidla, zkrátka dokonalý make-up, který se neobejde bez kvalitní tvářenky!

 • ŽENA-IN - Trpíte intolerancí na lepek či laktózu? Zapojte se do našeho testování

  Alergie na různé druhy potravin, lépe řečeno potravinové intolerance, jsou mezi lidmi poměrně časté. Alergie na česnek, jablka, ořechy, citrusy, mléko, lepek či nějakou další potravinu má skoro každý z nás. Zatímco ořechy nebo citrusy můžeme ze stravy lehce vyřadit, horší to je s intolerancemi na lepek nebo laktózu. Vyřadit z naší stravy pečivo nebo mléčné produkty je pro nás značně omezující.

 • ŽENA-IN - Trendy kozačky nad kolena

  Do módy se vrátily maxi vysoké kozačky nad kolena, které si oblíbily především celebrity. Skvěle ladí k minišatům, dlouhým svetrům, nebo i kraťáskům. Líbí se vám?

 • ŽENA-IN - Trendy kozačky nad kolena

  Do módy se vrátily maxi vysoké kozačky nad kolena, které si oblíbily především celebrity. Skvěle ladí k minišatům, dlouhým svetrům, nebo i kraťáskům. Líbí se vám?

 • ŽENA-IN - Trápí vás časté nadýmání, plynatost, průjmy či dlouhodobý nedostatek energie? Příčina může být v potravinových alergiích!

  Alergie na různé druhy potravin, lépe řečeno potravinové intolerance, jsou mezi lidmi poměrně časté. Alergie na česnek, jablka, ořechy, citrusy, mléko, lepek či nějakou další potravinu má skoro každý z nás. Zatímco ořechy nebo citrusy můžeme ze stravy lehce vyřadit, horší to je s intolerancemi na lepek nebo laktózu. Vyřadit z naší stravy pečivo nebo mléčné produkty je pro nás značně omezující. Naštěstí i pro tyto potravinové intolerance už existuje řešení.

 • ŽENA-IN - Toskánské kuře s rozmarýnem a citronem

  Kuřecí maso je pro grilování prostě skvělé! Nemusíte čekat dlouho, je hotové za chvilku. Dáte ho na gril a za půl hodiny si už pochutnáváte. Vyzkoušeli jste pomerančovou marinádu? Tak dnes pro vás máme citronovo - rozmarýnovou. Skvělou!!!

 • ŽENA-IN - Toho si neberte! Pět důvodů, proč si ho (ne)vzít

  Milujete ho, je vám s ním dobře a dokáže vás rozesmát? Máte napůl vyhráno! Je tu ale něco, co se vám bude v manželství hodit snad ještě víc.

 • ŽENA-IN - Tohle nechcete zažít! Silvestrovský večírek, který měl pořádné grády

  Silvestrovské oslavy mohou mít několik podob. Někteří preferují pohodlí domova, jiní vyrazí někam za teplem a jsou i tací, co zbožňují pořádně divoké mejdany. Tam je ale riziko, že se večírek může zvrhnout v pořádné orgie. Obdobný večer zažila Kateřina. V Novém roce se sice probudila s morální i alkoholovou kocovinou. Nejenže přišla o své zásady, hrdost, ale také o svého partnera.

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Togianské ostrovy: Hotel California je korálová zahrada

  Pokud milujete šnorchlování, a poletíte na Togianské ostrovy, musíte se podívat na místo, které místní nazývají „Hotel California“. Nemusíte se potápět, tady vám stačí jen plavky a šnorchl. Věřte mi, že se vám nebude chtít z vody.

 • ŽENA-IN - Tipy na snadné jednohubky

  Nápady na snadné jednohubky, malé chlebíčky a jiné rychlé občerstvení se hodí po celý rok. Čeká vás oslava narozenin? Inspirujte se.

 • ŽENA-IN - Tip na víkend: Grilované špízy

  Pojďte si s námi ugrilovat kuřecí špíz. Chutě jednotlivých surovin se na jehle skvěle propojí a doplní. Maso, které je nakrájené na kousky, máte hotové za malou chvíli a zelenina, kterou s ním nakombinujete, tak zůstane krásně křupavá.

 • ŽENA-IN - Tip na podzimní věnec

  Hodina se s hodinou sešla a je tady další novinka. Tentokrát mám inspiraci pro tvořivé ženy. Pokud k nim patříte, bude se vám možná hodit tip na krásný podzimní věnec. Materiál na něj si nasbíráte na procházce podzimní přírodou.

 • ŽENA-IN - Tip na oběd: Pražská šunka s teplým čočkovým salátem

  Oběd, který se tváří královsky a jeho příprava není příliš složitá. Je příjemnou a zajímavou alternativou ke klasické čočce nakyselo, spojuje tradice a moderní chuť. Lehký, chutný, za krátkou dobu hotový. Není to tip na oběd právě na tento víkend?

 • ŽENA-IN - Tip na oběd: Kapr, tak trochu maďarský

  Lehce pikantní, s rajčaty a paprikou. Kapr totiž nemusí být jen smažený v trojobalu, s bramborovým salátem a na štědrovečerním menu. Dá se připravit lehce, se zeleninou a výbornou přílohou, tarhoňou. Podle použitých surovin je tak trochu maďarský...

 • ŽENA-IN - Tip ke grilování: směs z pečených paprik

  Grilujete rádi? Pečené papriky jsou to pravé, co musíte vyzkoušet.

 • ŽENA-IN - Tiffany, Lucie Vondráčková, Debbie Gibson, Miley Cyrus, Danielle Bradbery - děti, které nám zpívaly a zpívají

  Svět miluje talentované děti, zvlášť ty, které umí zpívat. U nás jsme tleskali Darince Rolincové, svou dávku popularity si užili také Pavel Horňák a Josef Melen. Poslední série pěvecké soutěže VOICE, kde vyhrála nejmladší účastnice, mi připomněla, že tento trend zůstává...

 • ŽENA-IN - Testujeme myčku Mora

  Značka MORA, kterou známe všichni jako výrobce tradičních sporáků nabízí také další typy spotřebičů jako je myčka, odsavače par, ohřívače vody, varné desky a samozřejmě velké množství vestavných trub. Pokud je to vaše oblíbená značka, vybavíte si s ní nyní kuchyň.