Linka 199

Zisk Gazpromu se meziročně pětkrát zvýšil

Ruský plynárenský gigant Gazprom vloni téměř zpětinásobil čistý zisk na 787 miliard rublů (zhruba 290 miliard Kč) ze 159 miliard rublů v předchozím roce. Vyplývá to z konsolidovaných hospodářských výsledků, které dnes firma zveřejnila. Gazprom loni těžil především ze slabého kurzu rublu a z růstu prodeje zemního plynu do Evropy. Celkové tržby společnosti stouply o Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: zisk procent plynu zemního zemního plynu gazprom rublů pětkrát zvýšil gazpromu se meziročně gazpromu

Zdroj: oenergetice.cz


Příbuzné články:

 • Zisk Gazpromu kvůli Ukrajině klesl o 92 procent. I tak činil 17 miliard - iDNES.cz

  Čistý zisk ruského plynárenského gigantu Gazprom za tři čtvrtletí klesl podle ruských účetních standardů o téměř 92,3 procenta na 35,8 miliardy rublů (16,9 miliardy korun). Může za to vytvoření rezerv na nedobytné pohledávky, zvláště kvůli ukrajinskému dluhu, a pokles rublu.

 • Zisk Gazpromu klesl o pět procent, překonal však očekávání

  Čistý zisk ruského plynárenského gigantu Gazprom v prvním čtvrtletí meziročně klesl o pět procent na 362,3 miliardy rublů (136 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Zisk však mírně překonal očekávání analytiků, kteří jej podle průzkumu agentury Reuters odhadovali na 361,2 miliardy rublů. Čtvrtletní tržby společnosti stouply na 1,737 bilionu rublů z 1,648 bilionu před rokem, Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Zisk Garmin vzrostl o 20%

  Zisk Garmin vzrostl o 20%. Společnost Garmin (GRMN), která je výrobcem navigací, oznámila hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí roku. Zisk firmy ...

 • Zisk France T. klesl o 13,2%, dividenda zvýšena

  Zisk France T. klesl o 13,2%, dividenda zvýšena. Čistý zisk společnosti France Telecom (FTE) v roce 2004 klesl o 13,2 % na 2,8 mld. EUR, a zaostal tak za průměrným odhadem analytiků 3,15 mld. EUR. V roce 2003 měly na zisk pozitivní dopad nižší daně. Tržby vzrostly o 2,2 % na 47,2 mld.

 • Zisk Fortuny se ve čtvrtletí kvůli rozjezdu Lota propadl o 60 procent - iDNES.cz

  Sázková firma Fortuna Entertainment Group vytvořila ve třetím čtvrtletí zisk před úroky, daní a odpisy 2,3 milionu eur, asi 57,8 milionu Kč. To je v meziročním porovnání o více než 58 procent horší výsledek. Hrubý výnos po vyplacení výher se zvýšil o 9 procent na 23 milionu eur, oznámila firma v tiskové zprávě.

 • Zisk Fordu ve 3Q propadl o 56%, ale překonal odhady

  Zisk Fordu ve 3Q propadl o 56%, ale překonal odhady. Automobilka Ford Motor oznámila, že za 3Q tohoto roku vykázala meziroční pokles zisku o více jak 56% na cca 1 mld. USD = 26 centů na akcii, což překonalo očekávání trhu nastavená na 20 centů.

 • Zisk Fordu ve 3Q bude možná největší v hostorii automobilky

  Zisk Fordu ve 3Q bude možná největší v hostorii automobilky. Zisk americké automobilky Ford by za 3Q tohoto roku mohl být vůbec největší v její 107leté historii. Tr očekává růst čistého zisku z loňských 997 mil.USD na 1,37 mld.USD. Předchozí čtvrtletní rekord na úrovni 1,13 mld.USD byl ustanoven v roce 1997.

 • Zisk Fordu v 1Q zaostal za odhady kvůli růstu cen a špatnému počasí

  Zisk Fordu v 1Q zaostal za odhady kvůli růstu cen a špatnému počasí. Americká automobilová dvojka, společnost Ford Motor, za 1Q tohoto roku zaznamenal zisk bez započtení jednorázových položek na úrovni 25 centů na akcii oproti trhem očekávaným 31 centu.

 • Zisk Fordu v 1Q rostl o 22% na 2,55 mld.USD

  Zisk Fordu v 1Q rostl o 22% na 2,55 mld.USD. Čistý zisk amerického Fordu v 1Q tohoto roku rostl meziročně o 22% na 2,55 mld.USD. Bez započtení některých jednorázových položek dosáhl EPS na úrovni 62 centů, což překonalo průměrná očekávání trhu nastavená na 50 centů.

 • Zisk firmy Pepsi předčil očekávaní

  Zisk firmy Pepsi předčil očekávaní. Společnost Pepsi dnes oznámila zisk 40 centů na akcii za uplynulé čtvrtletí, což představuje 17 procentní nárůst oproti stejnému období z minulého roku. Tento výsledek předčil očekávání analytiků, kteří očekávali zisk ve výši 39 centů na akcii.

 • Zisk Fiatu v 1Q nesplnil očekávání

  Zisk Fiatu v 1Q nesplnil očekávání. Italská automobilka Fiat (FIA) se v 1Q vrátila do zisku, který činil 295 mil. EUR, ale zaostal za odhady analytiků 550-897 mil. EUR. Pozitivní dopad na zisk mělo vyrovnání se společností General Motors (GM). Tržby meziročně klesly z 11 na 10,76 mld. EUR.

 • Linka 199
 • Zisk Ferrari ve 4Q15 poklesl o 34% r/r, tržby rostly

  Zisk Ferrari ve 4Q15 poklesl o 34% r/r, tržby rostly. Automobilka Ferrari dnes prezentovala své první čtvrtletní výsledky po loňském vstupu na burzu. Producent ikonických sportovních vozů za 4Q15 vykázal meziroční pokles čistého ziku o 34% na 55 mil. EUR.

 • Zisk Ferrari stoupl o 60 procent na nový rekord. Pomohly vozy s motory V12 - Auto.cz

  Automobilce Ferrari se nebývale daří. Čistý zisk trhá rekordy, zvýšil se zájem o modely s dvanáctiválcovými motory.

 • Zisk Ferrari stoupl o 60 procent na nový rekord. Pomohly vozy s motory V12 - Auto.cz

  Automobilce Ferrari se nebývale daří. Čistý zisk trhá rekordy, zvýšil se zájem o modely s dvanáctiválcovými motory.

 • Zisk Facebooku v 1Q12 poklesl o 12% kvůli poklesu příjmů a dvojnásobném růstu reklamních výdajů

  Zisk Facebooku v 1Q12 poklesl o 12% kvůli poklesu příjmů a dvojnásobném růstu reklamních výdajů. Facebook oznámil, že za 1Q tohoto roku zaznamenal mezikvartální pokles čistého zisku o 12% na 205 mil.USD. Tržby snížily růst z 55% ve 4Q11 na 45% a dosáhly na 1,06 mld.USD. Firemní náklady v 1Q12 stouply téměř dvojnásobně na 677 mil.USD.

 • Zisk Facebooku prudce vzrostl. Akcie reagovaly růstem - Investujeme.czInvestujeme.cz

  V posledním čtvrtletí roku 2016 dosáhl čistý zisk Facebooku 3,56 miliardy dolarů, což představuje meziroční nárůst o 128 %. Čistý zisk v celém roce 2016 překročil 10 miliard dolarů. Akcie po oznámení výsledků vzrostly o 2,2 %.

 • Zisk Exxon Mobil vzrostl o 38%

  Zisk Exxon Mobil vzrostl o 38%. Společnost Exxon Mobil (XOM), jedna z největších ropných firem na světě, zveřejnila zisk za první kvartál. Čistý zisk vzrostl na 6,3 miliardy dolarů (1,33 dolaru na akcii). Ve stejném období minulého roku se pohyboval na úrovni 4,55 miliardy dolarů..

 • Zisk energetické společnosti innogy za první tři čtvrtletí klesl o 7 %

  Německé společnosti Innogy v prvních třech čtvrtletích letošního roku klesl hrubý provozní zisk (EBITDA) o sedm procent na 2,92 miliardy eur (78,9 miliardy Kč). Firma dnes uvedla, že na hospodářský výsledek měly negativní vliv mimo jiné vyšší náklady na údržbu elektrických a plynových sítí. Innogy je největší energetickou skupinou v Německu podle tržní hodnoty a Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Zisk Endesy překonal očekávání

  Zisk Endesy překonal očekávání. Zisk španělské Endesy (ENA) překonal o 50 mil. EUR její vlastní předpověď a dosáhl 2,95 mld. EUR. Společnost dále zvýšila předpověď zisku pro rok 2009 o 75 mil. EUR na 3,075 mld. EUR. Oživila tak spekulace, že E.

 • Zisk EBay ve 2Q sice poklesl, ale překonal odhady trhu

  Zisk EBay ve 2Q sice poklesl, ale překonal odhady trhu. Přední světový internetový obchod a zasilatelství EBay za 2Q tohoto roku oznámil pokles čistého zisku na 83 mil. USD = 7 centů na akcii oproti 676 mil. USD před rokem. Po očištění o jednorázové vlivy dosáhl zisk úrovně 76 centů, což překonalo očekávání...

 • Zisk Gazpromu vzrostl o 30%

  Zisk Gazpromu vzrostl o 30% . Zisk Gazpromu vzrostl o 30% Gazprom, největší ruský producent zemního plynu, zaznamenal v r. 2000 nárůst zisků o 30%. Příčinou byl vysoký nárůst ceny této komodity na světových trzích. Konsolidovaný čistý zisk společnosti činil 60,7 mld.

 • Zisk Gazpromu vzrostl o 66 procent

  Zisk Gazpromu vzrostl o 66 procent. MOSKVA (MEDIAFAX) - Čistý zisk energetické společnosti Gazprom vzrostl v prvním pololetí letošního roku o 66 procent na 508,2 miliard rublů (288 miliard korun). Informoval o tom v pondělí server Wall Street Journal a agentura AFP.Zisk společnosti se.

 • Zisk GE Capital Bank překročil 1 mld. Kč - Měšec.cz

  GE Capital Bank hospodařila v prvních třech čtvrtletí letošního roku s čistým ziskem ve výši 1,4 mld. Kč podle amerických účetních standardů US GAAP,…

 • Zisk GE Capital Bank překročil hranici jedné miliardy korun - Měšec.cz

  Čistý zisk k 30. září 2003 dosáhl 1,179 mld. Kč (meziroční růst o 56 %). Objem úvěrů poskytnutých klientům vzrostl na 25,6 mld. Kč (růst o 51,1 %)…

 • Zisk General Motors dosáhl dvou miliard dolarů

  Zisk General Motors dosáhl dvou miliard dolarů. Zisk automobilového výrobce General Motors dosáhl ve třetím čtvrtletí letošního roku dvě miliardy dolarů (35,7 miliardy korun). Informovala o tom ve středu agentura Reuters.Zisk automobilky tak předčil zbylé dva konkurenty z...

 • Zisk gigantů finanční krize neohrozila - Měšec.cz

  Finanční skupiny nebo velké firmy finanční krize příliš nepostihla. Například skupina Raiffeisen International Bank-Holding oznámila, zatím…

 • Zisk GM ve 2Q rostl meziročně téměř o 100%

  Zisk GM ve 2Q rostl meziročně téměř o 100%. General Motors za 2Q tohoto roku vykázal čistý zisk na úrovni 1,1 mld. USD. Po očištění o jednorázové vlivy zisk dosáhl úrovně 1,29 USD na akcii, což překonalo očekávání trhu nastavená na 1,06 USD a téměř dvojnásobně to překonalo loňský 2Q.

 • Zisk GM ve 2Q rostl o 157% a výrazně překonal odhady trhu

  Zisk GM ve 2Q rostl o 157% a výrazně překonal odhady trhu. Americká automobilová jednička, koncern General Motors, vykázala za 2Q tohoto roku meziroční růst čistého zisku o 157% na 2,9 mld. USD. Provozní zisk dosáhl úrovně 1,86 USD na akcii, což výrazně překonalo odhady nastavené v tomto ohledu na cca 1,49 USD.

 • Zisk GM ve 4Q zaostal za odhady trhu, nedařilo se příliš mimo USA

  Zisk GM ve 4Q zaostal za odhady trhu, nedařilo se příliš mimo USA. Největší americká automobilka, koncern General Motors, za 4Q loňského roku vykázala čistý zisk na úrovni 1,04 mld.USD oproti 1,19 mld.USD z loňska.Zisk po očištění o některé jednorázové položky dosáhl úrovně 67 centů na akcii, což poměrně výrazně...

 • Zisk GM za 1Q výrazně překonal odhady

  Zisk GM za 1Q výrazně překonal odhady. Americká automobilka General Motors za 1Q vykázala zisk po očištění o jednorázové položky na úrovni 213 mil. USD = 29 centů na akcii oproti trhem očekávaným pouhým 4 centům. V loňském 1Q firma vykazovala na této bázi zisk 67 centů.

 • Zisk Goldman Sachs překonal očekávání trhu

  Zisk Goldman Sachs překonal očekávání trhu. Čistý zisk Goldman Sachs ve 4Q09 dosáhl úrovně 4,95 mld.USD = 8,2 USD na akcii, což je výrazné zlepšení oproti loňské ztrátě ve výši 2,12 mld. respektive 4,97 USD na akcii. Trh v průměru očekával zisk na úrovni 5,18 USD na akcii.

 • Linka 199
 • Zisk Google zaostal za očekáváním - Investujeme.czInvestujeme.cz

  Majitel nejpopulárnějšího internetového vyhledávače, Google Inc. (GOOG), včera po closu US trhů reportoval výsledky za 2Q, které však analytiky zaskočily.Čistý zisk vzrostl na $1,25 mld. / $3,92 na akcii oproti loňským $925 mil. / $2,93. Tržby, bez zahrnutí příspěvků od partnerských stránek, se zvýšily o 43% na $3,9 mld. BR Zisk bez zahrnutí některých nákladů […]

 • Zisk Googlu ve 4Q rostl o 29% na 2,54 mld.USD

  Zisk Googlu ve 4Q rostl o 29% na 2,54 mld.USD. Zisk světové internetové jedničky Google ve 4Q loňského roku stoupl meziročně o 29% na 2,54 mld.USD = 7,81 USD na akcii. Bez započtení některých jednorázových položek zisk stoupl na 8,75 USD na akcii, což překonalo tržní očekávání nastavené v průměru na..

 • Zisk Googlu vzrostl na 2,71 mld.USD, akcie -10%

  Zisk Googlu vzrostl na 2,71 mld.USD, akcie -10%. Google vytvořil ve čtvrtém čtvrtletí uplynulého roku čistý zisk 2,71 miliardy dolarů (52,8 miliardy korun), což je v meziročním srovnání nárůst o sedm procent. Investoři očekávali zisk vyšší a akcie Googlu na jejich zklamání...

 • Zisk Googlu vzrostl na téměř 2 mld.USD, ale zaostal za očekáváními, tržby naopak lepší

  Zisk Googlu vzrostl na téměř 2 mld.USD, ale zaostal za očekáváními, tržby naopak lepší. Zisk společnosti Google vzrostl v prvním čtvrtletí letošního roku o 37 procent na 1,96 miliardy dolarů. Informovaly o tom v pátek agentury Reuters a Bloomberg.Zisk společnosti po očištění o jednorázové položky se pak zvýšil na..

 • Zisk Grupo Santander vzrostl o více než 36 % - Měšec.cz

  Finanční skupina Santander, která v současné době v České republice působí prostřednictvím společnosti CCB Finance, dosáhla za tři čtvrtletí roku 2005…

 • Zisk H&M kvůli počasí a dolaru klesl o 8,4 procenta - Roklen24.cz

  Portál věnující se ekonomice, finančním trhům a financím

 • Zisk H&M kvůli počasí a dolaru klesl o 8,4 procenta - Roklen24.cz

  Portál věnující se ekonomice, finančním trhům a financím

 • Zisk Honeywellu klesl na 499 milionů dolarů

  Zisk Honeywellu klesl na 499 milionů dolarů. NEW YORK (MEDIAFAX) - Zisk společnosti Honeywell, která podniká i v České republice, klesl ve třetím čtvrtletí letošního roku na 499 milionů dolarů (8,8 miliardy korun). Informovala o tom v pátek agentura Reuters.Zisk společnosti tak ve třetím...

 • Zisk HTC klesl na konci loňského roku o 91 procent - iDNES.cz

  Výrobci chytrých telefonů HTC meziročně klesl ve čtvrtém čtvrtletí čistý zisk o 91 procent na jednu miliardu tchajwanských dolarů (674,9 milionu korun). HTC je pátým největším výrobcem chytrých telefonů na světě, avšak v posledních letech ho trápí silná konkurence společností Apple a Samsung.