Linka 199

Příbuzné články:

 • Zlotý pod výprodejním tlakem - Měšec.cz

  Nejztrátovější regionální měnou dnes byl polský zlotý. Po včerejším svátku a zavřených londýnských trzích se dnes naplno projevilo překvapení z výsledku…

 • Zlotý si v pátek polepšil, inflace bude dále klesat

  Zlotý si v pátek polepšil, inflace bude dále klesat.  &nbsp &nbsp Zlotý v pátek posiloval. Trh totiž očekává, že centrální banka bude ve snižování úrokových sazeb ještě pokračovat. Někteří hráči spekulují na toto téma po posledním opatrném kroku centrální banky.

 • Zlotý v pátek proti euru mírně oslabil

  Zlotý v pátek proti euru mírně oslabil. &nbsp &nbsp V průběhu pátečního dne polský zlotý mírně oslabil, proti euru k hladině PLN/EUR 4,6600. Zlotý přitom opětovně mírně znervózněl, především díky nejistotě spojené s dalším vývojem na politické scéně. V tomto ohledu byl pátek zajímavý....

 • Zlotý v pátek proti euru oslabil; Polsko má nového premiéra

  Zlotý v pátek proti euru oslabil; Polsko má nového premiéra.  &nbsp &nbsp Polský zlotý v průběhu pátečního obchodování oslabil k hladině PLN/EUR 4,8000. I nadále tak zlotý vnímal nervozitu z nadcházejících událostí na politické scéně. V průběhu pátku jsme se události víceméně nedočkali.

 • Zlotý včera mírně frustrován z celkové politické situace

  Zlotý včera mírně frustrován z celkové politické situace. Ve středu zaznamenal zlotý mírné ztráty, když v průběhu dne oslabil nad hladinu PLN/EUR 4,7400. Reagoval přitom částečně na postupné zklamání z posledních událostí na politické scéně, když ani M.

 • Zlotý včera opět s dobrou náladou silnější jak proti dolaru tak proti euru

  Zlotý včera opět s dobrou náladou silnější jak proti dolaru tak proti euru.  &nbsp &nbsp Zlotý měl včera opět dobrou náladu a proti dolaru i proti euru si polepšil. Proti euru se přitom dostal až k hladině PLN/EUR 4,6900. Optimismus zlotý čerpal z dobrých zpráv z politické scény.

 • Zlotý včera opět stabilní

  Zlotý včera opět stabilní. Včerejší den na zlotém byl opět klidný. Proti euru i proti dolaru tak byl zlotý stabilní. Proti euru osciloval okolo hladiny PLN/EUR 4,6500. O jediné vzrušení se v odpoledních hodinách postaral větší transakce, kde začal..

 • Zlotý včera proti dolaru nepatrně silnější (4.9.2002)

  Zlotý včera proti dolaru nepatrně silnější (4.9.2002).  &nbsp &nbsp Včera se sešla vláda a diskutovala možné změny v rozpočtu pro rok 2003. Jediné, k čemu ale došla, bylo snížení předpokládané inflace v roce 2003 z původních 3,0% na 2,3%.

 • Zlotý včera proti dolaru oslaboval (23.8.2002)

  Zlotý včera proti dolaru oslaboval (23.8.2002).  &nbsp &nbsp Zlotý včera oslaboval díky dvěma faktorům. Prvním byl větší prodej zlotého domácím klientem, který uzavřel svou pozici. Druhým faktorem pak byl vývoj trhu euro-dolar, kde americká měna posilovala a zisky si tak...

 • Zlotý včera proti dolaru pod vlivem EUR/USD.

  Zlotý včera proti dolaru pod vlivem EUR/USD. Polskému zlotému se včera proti americkému dolaru příliš nedařilo, když prakticky po celý den oslaboval. Zatímco první ranní kotace se pohybovaly kolem 3,8050 PLN/USD, v odpoledních hodinách se již pod tlak dostala...

 • Zlotý včera proti euru nakonec mírně posílil

  Zlotý včera proti euru nakonec mírně posílil.  &nbsp &nbsp Polský zlotý se ani včera nedočkal žádné významnější události. Zlotý tak zpočátku dne nejdříve oslabil na hladinu PLN/EUR 4,8050, později ale své ztráty začal korigovat a odpoledne se dostal pod úroveň PLN/EUR 4,7700.

 • Linka 199
 • Zlotý včera proti euru nakonec mírně silnější

  Zlotý včera proti euru nakonec mírně silnější. &nbsp &nbsp V průběhu včerejšího obchodování byla polská měna klidná. Proti euru přitom po většinu dne stagnovala na hladině PLN/EUR 4,6000.V průběhu dne se zlotý nedočkal žádných podstatných impulsů. Prozatímní vláda pouze schválila předpoklady...

 • Zlotý včera proti euru v klidu, úrokové sazby zůstaly nezměněny

  Zlotý včera proti euru v klidu, úrokové sazby zůstaly nezměněny.  &nbsp &nbsp Zlotý byl včera proti euru v klidu. A to navzdory faktu, že včera končilo zasedání centrální banky. Ta avšak nijak nepřekvapila a ponechala úrokové sazby beze změny.

 • Zlotý včera s mírně lepší náladou lehce silnější jak proti dolaru tak proti euru

  Zlotý včera s mírně lepší náladou lehce silnější jak proti dolaru tak proti euru. Zlotý měl včera mírně lepší náladu a proti dolaru i proti euru si lehce polepšil. Proti euru se přitom podíval až k hladině PLN/EUR 4,7000. Na trh částečně pozitivně působil především fakt, že premiér L.

 • Zlotý včera smíšeně, proti euru silnější, proti dolaru naopak slabší.

  Zlotý včera smíšeně, proti euru silnější, proti dolaru naopak slabší. Vývoj kurzu polského zlotého k euru byl v průběhu včerejšího obchodního dne relativně klidný, když se prosazovala tendence k opatrnému posilování. Zatímco první ranní kotace se ještě nacházely nad hladinou 4,8600 PLN/EUR,.

 • Zlotý včera ukončil svůj posilující trend proti euru, proti dolaru ztrácel.

  Zlotý včera ukončil svůj posilující trend proti euru, proti dolaru ztrácel. Polský zlotý již včera skutečně zastavil svůj posilující trend, která na trh vnesl optimismus v průběhu středečního zasedání vlády. Ta vyslala signál, že se hodlá tíživou fiskální situací zabývat.

 • Zlotý včera vůči dolaru nepatrně slabší

  Zlotý včera vůči dolaru nepatrně slabší.  &nbsp &nbsp Své včerejší obchodování zahájil zlotý na úrovni cca 3,7900. Po zahájení obchodování začal zlotý mírně oslabovat. Odpoledne se pak ustálil na hladině 3,8000.

 • Zlotý ve čtvrtek proti euru nepatrně oslabil

  Zlotý ve čtvrtek proti euru nepatrně oslabil. &nbsp &nbsp Zlotý včera proti euru mírně oslabil, a to nad hladinu PLN/EUR 4,5100. Oslabení přišlo především díky uzavírání některých dlouhodobějších pozic poté, co jsme se ve středu dočkali překvapivě razantního zvýšení úrokových sazeb. V průběhu...

 • Zlotý, forint a Fed jako jejich faktor strachu - Měšec.cz

  Měnám našich sousedů – tedy zlotému a forintu – se v posledních dnech nedaří. Přitom překvapivě pozitivní hodnocení od ratingových agentur z posledních…

 • Zlotý, forint a Fed jako jejich faktor strachu - Měšec.cz

  Měnám našich sousedů – tedy zlotému a forintu – se v posledních dnech nedaří. Přitom překvapivě pozitivní hodnocení od ratingových agentur z posledních…