Linka 199

Nejnovější články na portálu

Lew (US Treasury): Turbulence nevzbuzují žádné bezprostřední obavy

Lew (US Treasury): Turbulence nevzbuzují žádné bezprostřední obavy. Americký ministr financí Jacob Lew na adresu turbulentního vývoje světových finančních trhů uvedl, že je jeho úřad bedlivě sleduje a hledá případně vyhodnocuje jednotlivá rizika. Nicméně na těch posledních nevidí nic, co by vzbuzovalo nějaké...

Zdroj: www.kurzy.cz

Měď v minulém týdnu oslabila nejvíce od prosince

Měď v minulém týdnu oslabila nejvíce od prosince. Minulý týden byl pro měď ve znamení největšího týdenního propadu od loňského prosince. K tomu přispěl i propad v rámci p...

Zdroj: www.kurzy.cz

Byla oznámena free-to-play MOBA hra z prostředí Zaklínače, nepůjde o pay-to-win

CD Projekt Red ve spolupráci s externím studiem Fuero Games chystá novou MOBA hru s prostředí Zaklínače. Bude se jmenovat The Witcher: Battle Arena.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Logitech přichází s novou G sérií herních periferií

Logitech přichází s novou sérií herních periferií, která zahrnuje 3 herní myši, dvě klávesnice a dva headsety ve zcela novém provedení.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Nejlepší modifikace: Když úpravci trumfnou původní hru

Herní mody často do hry vnášejí funkce, na něž by její tvůrci ani nepomysleli. Někdy ze hry udělají nesrovnatelně lepší herní zážitek, který si nakonec vyslouží samostatně stojící verzi a přerostou hru, z níž vznikly. Moddeři jsou neskonale kreativní, proto jsme se rozhodli věnovat nejlepším a nejzajímavějším výtvorům pár řádků.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Thermaltake vydá herní myš VOLOS v bílé variantě

Thermaltake vydává herní myš VOLOS v bílé variantě, která je určena především pro hraní MOBA a MMORPG her. Nová bílá varianta je, stejně jako původní verze, vybavena celkem 14 programovatelnými tlačítky, na které lze uložit až 140 maker do deseti profilů. Na myši si lze pomocí tlačítek pod rollerem volně nastavit DPI přímo při hraní.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Hledat

PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Riot zveřejnil nový akční trailer na nejpopulárnější MOBA hru League of Legends

Riot zveřejnil nový akční cinematický trailer na MOBA hru League of Legends, který odhaluje v přibližně 6 minutách několik hrdinů, v jejichž čele stojí hrdinka Ahri, a odhaluje také řadu bojových scén a spellů, které můžeme znát ze hry. Cinematický trailer se nebojí ani trochy krve.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Crytek oznámil novou MOBA hru, bude se jmenovat Arena of Fate

Crytek se chystá uvést svou MOBA hru. Předlohu pro většinu postav našli vývojáři v bajkách a pohádkách.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

PKN by měla představit nový investiční plán

PKN by měla představit nový investiční plán. Polská petrochemická společnost PKN Orlen by měla v příštích dnech představit svůj nový investiční plán, který bude patrně počítat s rozvojem sítě levných čerpacích stanic Bliska, jež by mohla být rozšířena o 100 nových stanic.

Zdroj: www.kurzy.cz

Hledat

PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

Zdroj: pctuning.tyden.cz

JAK MŮŽE MANAGEMENT FIRMY PŘEDEJÍT DAŇOVÉ PASTI - seminář 29. dubna 2015 02:00

Bezpečný a správný postup při prodeji majetku společnosti svým statutárním orgánům – srovnání podmínek současných a minulých jaká pravidla platí pro

Zdroj: www.kurzy.cz

Lagardeová: Evropa může v letošním roce předejít recesi

Lagardeová: Evropa může v letošním roce předejít recesi. Evropa jako celek se podle šéfky Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeové může v letošním roce vyhnout recesi, MMF ale podle ní zhorší výhled růstu globální ekonomiky pro letošní rok. Informovala o tom v...

Zdroj: www.kurzy.cz

Chladič CPU Lucifer od Deepcool bude k dispozici celosvětově

Chladič CPU Lucifer od Deepcool je bude k dispozici celosvětově a to za cenu pohybující se okolo 60 dolarů. Chladič lze využít buďto v pasivním režimu pro tiché výkonné PC systémy, nebo s jedním 14 cm PWM ventilátorem, který je vyveden z gumové pryže a poskytuje chladiči tepelný výkon až 300 W.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Kurzy a školení - vzdělávací programy, semináře

Kurzy a školení - Vzdělávací programy, Semináře, webináře, vzdělání ve všech oborech.

Zdroj: www.kurzy.cz

Lagardeová (MMF): Evropa a USA by měly zvážit podporu růstu

Lagardeová (MMF): Evropa a USA by měly zvážit podporu růstu. Evropa a Spojené státy americké by měly podle šéfky Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeové zvážit podporu pro stimulaci růstu ekonomiky. Informovala o tom v neděli agentura Reuters.

Zdroj: www.kurzy.cz

Razer bude prodávat myšku Naga Hex v edici Wraith Red

Známý výrobce herního příslušenství připravuje novou edici své herní myšky Naga Hex. Prý je to vůbec nejúčinnější zbraň, se níž můžete eliminovat nesčetné hordy monster.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Siemens SL75 – vysouvací stylovka s bohatou výbavou - iDNES.cz

Siemens dnes představil nový vysouvací model, který vedle elegantního vzhledu zaujme 1,3 megapixelovým fotoaparátem, Bluetooth, MP3 přehrávačem a podporou EDGE.

Zdroj: mobil.idnes.cz

Disney bude mít v Americe vlastní telefonní síť - iDNES.cz

Walt Disney Internet Group a americký operátor Sprint dnes oznámili, že pod značkou Disney začnou poskytovat celonárodní mobilní služby zaměřené na rodiny.

Zdroj: mobil.idnes.cz

Víme, jak vypadá nové logo Oskara! - iDNES.cz

Oficiálně Oskar představí své nové logo až zítra, ale my už ho máme dnes. Podívejte se, jak vypadá Oskar s příjmením Vodafone.

Zdroj: mobil.idnes.cz

Přijďte se už tento týden podívat na herní veletrh HRAY! EXPO

Všichni milovníci nejen počítačového hraní, zbystřete. Už tento týden se totiž uskuteční HRAY! EXPO, veletrh herních konzolí a počítačových her. Na akci, která se koná na holešovickém výstavišti v Praze, se můžete přijít osobně podívat od 13. do 16. listopadu.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Souhrn aktualit: V Austrálii platí za příjem hovorů - iDNES.cz

Jaké aktuality jsme pro vás připravili v tomto týdnu, rozděleném státními svátky? Čtěte dál!

Zdroj: mobil.idnes.cz

Vystavujte na českém portálu mobilních fotek - iDNES.cz

Chcete se pochlubit se svými fotografiemi z mobilu i na internetu? A co na WAPu?

Zdroj: mobil.idnes.cz

Lagardeová (MMF): Íránský výpadek v dodávkách ropy může zvýšit ceny o 30 %

Lagardeová (MMF): Íránský výpadek v dodávkách ropy může zvýšit ceny o 30 %. Šéfka Mezinárodního měnového fondu Christine Lagardeová v Novém Dillí varovala, že by výpadek dodávek ropy z Íránu mohl vést k zdražení ropy o 20 až 30 %. Na čas by to vystavilo světovou ekonomiku velkému šoku, řekla doslova.

Zdroj: www.kurzy.cz

Tt eSports odhalilo herní myš VOLOS a CRONOS Gaming Headset

Tt eSports odhalilo herní myš VOLOS a CRONOS Gaming Headset. Herní myš CRONOS je laserová myš, optimalizovaná především pro hráče MOBA a MMORPG her a to především díky velkému množství funkčních tlačítek. Myš může být podsvícena 16,8 miliony různých barev. CRONOS sluchátka jsou určena především pro hraní her, ale díky sadě konektorů jsou vhodná i pro mobilní využití.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

US Treasury představilo plán, který má zabránit US firmám ve vyhýbání se zdanění

US Treasury představilo plán, který má zabránit US firmám ve vyhýbání se zdanění. Americké ministerstvo financí představilo svůj poslední plán, který má bojovat s široce rozšířeným nešvarem vyhýbání se velkých firem zdanění v USA. Plán by měl ztížit možnosti firem vyvádět své zisky do oblastí s výhodnějším nebo nulovým zdaněním.

Zdroj: www.kurzy.cz

Žhavé herní tipy na horké letní večery

Žhavé herní tipy na horké letní večery

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Finále mistrovství světa v League of Legends sledovalo 27 milionů lidí

Mistrovství světa v League of Legends v roce 2014 zaznamenalo menší množství sledujících diváků než v roce 2013. Vzrostla naopak průměrná doba sledovanosti a počet diváků, kteří utkání sledovalo v přímém přenosu.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Riot Games vyrazilo na boj proti podvodníkům, deaktivuje skiny League of Legends

Riot Games se pustilo do zakazování skinů získaných hráči od třetích stran. Chce tím zahájit boj s podvodníky, kteří skiny získávají ilegálně.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

Logitech G302 Daedalus Prime: lehká herní myš šitá na míru hráčům MOBA her

Logitech G302 Daedalus Prime: lehká herní myš šitá na míru hráčům MOBA her. Tato myš má velice lehkou pravidelnou oboustrannou konstrukci a na jejím těle je umístěných celkem šest programovatelných tlačítek. Spínače tlačítek se pochlubí vysokou přesností a životností. Na spodu myši nalezneme snímač Logitech Delta Zero, který nabídne rozlišení až 4000 DPI. Na trh by měla G302 Daedalus Prime dorazit ještě tento měsíc.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

Monitor iiyama ProLite GE2488HS-B1 s odezvou 1 ms se prodává za necelé 4 000 Kč

Společnosti iiyama uvedla na český a slovenský trh nový monitor ProLite GE2488HS-B1. Je určen hlavně hráče, kterým nabízí slušnou výbavu, rychlou odezvu a hlavně příznivou cenu.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Měď oslabila nejvíce za 2 týdny

Měď oslabila nejvíce za 2 týdny. Nižší než očekávané množství nově vytvořených pracovních míst v USA stálo za pátečním zlevňením ceny mědi. V červnu, dle...

Zdroj: www.kurzy.cz

Velký operátor není zárukou levného roamingu - iDNES.cz

Ačkoliv velké mobilní operátory vyšetřuje Evropská komise kvůli předraženého roamingu, výsledky se ještě nedostavily.

Zdroj: mobil.idnes.cz

Souhrn článků: Co nabízejí operátoři zadarmo? - iDNES.cz

Tento týden změnil Oskar své logo, objevily se nové Siemensy, dozvěděli jste se jaká pokuta na vás čeká v Evropě za telefonování za volantem a konečně jste si mohli stáhnout a vytisknout roamingové desatero.

Zdroj: mobil.idnes.cz

Logitech G710+ – vkusný design s mechanickými spínači

Herní klávesnice Logitech G710+ – vkusný design

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Srovnání dvou herních klávesnic s cenou pod 700 Kč

Srovnání dvou herních klávesnic s cenou pod 700 Kč

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Pšenice propadla nejvíce v letošním roce

Pšenice propadla nejvíce v letošním roce. Včera cena pšenice klesla letos nejsilněji poté, co se ukázalo, že dešťové přeháňky zavlažily důležité pěstitelské oblas...

Zdroj: www.kurzy.cz

Lagardeová: Čínský jüan by se v budoucnu mohl stát rezervní měnou

Lagardeová: Čínský jüan by se v budoucnu mohl stát rezervní měnou. Čínský jüan by se mohl stát v budoucnu rezervní měnou, pokud se země zaváže k dalším ekonomickým reformám. V nedělním projevu při své dvoudenní návštěvě Číny to podle agentury Reuters prohlásila výkonná ředitelka Mezinárodního...

Zdroj: www.kurzy.cz

Třináct statečných: nejúspěšnější hry z Kickstarteru

Za dobu své existence dala crowdfundigová platforma Kickstarter vzniknout mnoha herním projektům. Jen některé z nich se ale šance chopily a vytěžily z ní maximum. Přinášíme vám seznam 13 statečných, her, které jsou podle nás nejúspěšnějšími projekty – ať už z pohledu vybrané částky, procentuální úspěšnosti, nebo mediální vlny, kterou vyvolaly.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

Ropa oslabila nejvíce v tomto roce

Ropa oslabila nejvíce v tomto roce. Trh s futures kontrakty ropy zaznamenal během včerejší obchodní seance na burze New York Mercantile Exchange největší de...

Zdroj: www.kurzy.cz

Od 7. do 9. listopadu proběhne na brněnském výstavišti zábavní festival IN-JOY

Od 7. do 9. listopadu proběhne na brněnském výstavišti zábavní festival IN-JOY, který nabídne pohatý program zaměřený na populární indoor a outdoor aktivity mladých lidí, mezi něž se samozřejmě řadí také Gaming a eSport. Na festivalu si mimo jiné budete moci vyzkoušet herní sestavu HAL300 MČR Pro a zahrát si na ní proti profesionálnímu hráči MOBA hry LoL Pavlu

Zdroj: pctuning.tyden.cz

US Treasury nově nabídne také 2měsíční vládní dluhopisy

US Treasury nově nabídne také 2měsíční vládní dluhopisy. Americké ministerstvo financí oznámilo, že nově zařadí do portfolia nabízených vládních dluhopisů tzv. Treasuries také cenné papíry se splatností 2 měsíců.Ministerstvo příští týden bude nabízet trhu nové dluhopisy v celkovém objemu 64 mld.

Zdroj: www.kurzy.cz

Nejočekávanější hry: jízdní řád pro konec roku 2014

Jako každý rok na nás hráče čekají žně, které vyvrcholí až před Vánoci. Prozradíme vám, co a kdy přesně byste měli očekávat.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Měď oslabila nejvíce od konce září letošního roku

Měď oslabila nejvíce od konce září letošního roku. Největší pokles ceny za poslední 3 týdny zaznamenal v rámci včerejší obchodní seance na burze Comex nejaktivnější future...

Zdroj: www.kurzy.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

Kurzy a školení - vzdělávací programy, semináře

Kurzy a školení - Vzdělávací programy, Semináře, webináře, vzdělání ve všech oborech.

Zdroj: www.kurzy.cz

Dnes vychází Heroes of Order & Chaos pro Android

Jedna z nejvíce očekávaných her pro Android měla být původně uvedena 21. listopadu. K nelibosti natěšených hráčů se tak ale nestalo, a to kvůli problémům se servery, které způsobovaly časté padání hry, na což upozornili majitelé iOS zařízení. Gameloft Heroes of Order & Chaos proto raději do Google Play nevpustil a začal pracovat na nápravě.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

Dota 2 — test nároků luxusně zpracované fantasy

Dota 2 — test nároků luxusně zpracované fantasy

Zdroj: pctuning.tyden.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

Výsledky výzkumu tykajícího se hráčů MMO her

Výsledky výzkumu tykajícího se hráčů MMO her jsou nyní zveřejněny. Pokud jste tedy zvědavý jak si čeští hráči stojí ve světě MMORPG, jak se vyvíjí jejich styl hraní a které hry jsou v České republice nejvíce hrané, přečtěte si tuto novinku. Navíc se můžete i vy zúčastnit druhého kola tohoto výzkumu.

Zdroj: pctuning.tyden.cz

GWEC: Z větru by do roku 2030 mohla být až pětina elektřiny

GWEC: Z větru by do roku 2030 mohla být až pětina elektřiny. Vítr by se do roku 2030 mohl na celosvětové výrobě elektřiny podílet až z 20 procent. K výstavbě nových větrných elektráren totiž přispívá prudký pokles nákladů i příslib jednotlivých zemí omezit klimatické změny. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes...

Zdroj: www.kurzy.cz

Názory, přidání nového příspěvku

Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

Zdroj: www.kurzy.cz

Kurzy a školení - vzdělávací programy, semináře

Kurzy a školení - Vzdělávací programy, Semináře, webináře, vzdělání ve všech oborech.

Zdroj: www.kurzy.cz


404 hubero kororo