Linka 199

Nejnovější články na portálu

Staré triky nerezaví: Předplatitelem proti své vůli

V devadesátkách to byl trhák. Dopis o tom, že máte naději vyhrát miliony – stačí rychle odepsat – ze schránky vytáhl asi každý. Staré triky nerezaví. Na principu lákavých dárků a prvního kousku gratis obchodníci klientelu loví dál. Cíl? Přivázat si zákazníka, a rýžovat, co půjde! Předplatitelem proti své vůli se stanete raz dva.

Zdroj: feedproxy.google.com

Ropné země čekají zlé časy. Černé zlato se nad hranici sto dolarů za barel nepodívá nejméně do roku 2020

Cena ropy bude minimálně do roku 2020 pod sto dolary za barel. Uvedla to ve své zprávě Mezinárodní energetická agentura (IEA). Blížíme se ke konci období, které bylo dobou největšího růstu poptávky v historii energetiky, řekl listu Financial Times Fatih Birol, výkonný ředitel IEA. Za posledním poklesem cen ropy stojí i zvýšení její produkce státy organizace OPEC, která tak chtěla zničit svou konkurenci v USA.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Kvitová bojovala se soupeřkou i nervozitou. Plíšková nevyužila...

V dalších dvou sadách ale nevynucených chyb rapidně ubylo. Tenistka z Fulneku hraje své čtvrté finále Fed Cupu, z toho třetí domácí. Šestou hráčku světa čeká.

Štítky: jsem mi dobře fed petra nervozitou petra kvitová tenis plíšková kvitová

Zdroj: www.rozhlas.cz

Norští polárníci zachraňovali Židy. Na politiky nečekali

Norský cestovatel Fridtjof Nansen putoval na severní pól. Kromě dobrodružných výprav také pomáhal uprchlíkům po celé Evropě. Jeho syn Odd pokračoval v rodinné štafetě, získal víza pro desítky Židů z okupovaného Československa, kteří vycestovali do Norska. Zachránil i lékaře Lea Eitingera, kterému vděčí za život držitel Nobelovy ceny za mír Elie Wiesel. Příběh Nansenových prostudovala a pro LN popsala nordistka Eva Dohnálková.Další články k tématu:Německo čeká o víkendu až 40 000 uprchlíků. Berlín zmobilizoval armáduVadí i pomoc uprchlíkům. Filantropické firmy čelí bojkotům a výhrůžkámMaďarští policisté házeli jídlem po uprchlících, úřady incident vyšetřují

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Dohodli jsme se na podmínkách dodávek plynu na Ukrajinu, tvrdí Rusko. Dá Kyjevu slevu

Rusko se dohodlo s Evropskou unií na podmínkách zimních dodávek plynu na Ukrajinu. Oznámil to v pátek podle agentury Interfax ruský ministr energetiky Alexandr Novak po setkání s místopředsedou Evropské komise Marošem Šefčovičem. Zároveň potvrdil, že Rusko je připraveno poskytnout Ukrajině podobnou slevu jako sousedním zemím, například Polsku.Další články k tématu:Gazprom hlásí 50procentní nárůst zisku. Může za to prodej plynu do EvropyGazprom přestal dodávat Ukrajině plyn. Nepředplatila dodávkyGazprom pod tlakem: Ztratí ruský plyn politickou sílu?Gazprom si plácl s firmami z EU na expanzi plynovodu, který obchází UkrajinuTranzit plynu přes Ukrajinu skončí, dodávky si zajistěte, vzkázal EU GazpromUkrajina žádá o prodloužení slevy na plyn, tvrdí ruský ministr NovakGazprom staví nový plynovod. Plyn se do Evropy dostane skrz Turecko

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Olomouc - zprávy, hudba, zábava, četba

Veřejnoprávní médium s celoplošnými, speciálními a regionálními stanicemi. Vysílání. do zahraničí v šesti jazycích. K. od Pradědu po Hanou. Online

Štítky: od hodin je ulice říká radost mohelnice okr hrajeme práce na inženýrských

Zdroj: www.rozhlas.cz

Dynamické ETF doplní Vaše investiční portfolio

Dynamickými burzovně obchodovanými fondy lze vyplnit chybějící mezery ve Vašem portfoliu. Většina ETF nabízí „statické“ pozice, což znamená, že třída aktiv zůstává cíleně v čase konstantní (i když se některé ze součástí portfolia pravidelně mění).

Zdroj: feedproxy.google.com

Škola nemusí platit miliony žákovi, který po skoku do vody ochrnul...

Pražská střední škola podle soudu nenese odpovědnost za úraz chlapce, který se stal na školním výletě. Neštěstí se stalo v září 2008 v rekreačním středisku na.

Štítky: který odpovědnost soud vody úraz mf škola nenese a společnost do vody

Zdroj: www.rozhlas.cz

Nábytkáři z IKEA vloni v Česku vydělali 367 milionů. A plánují nový obchoďák

Nábytkářský řetězec IKEA letos očekává v Česku rekordní tržby. Ve finančním roce 2014/2015 končícím v srpnu společnost podle prvního odhadu zvýšila tržby meziročně o deset procent. Řetězec letos předpokládá i další růst zisku. Řekl to generální ředitel IKEA v Česku Marek Feltl. Další články k tématu:IKEA stahuje z prodeje noční lampičku, která poranila malého chlapceDvacet tisíc lidí chtělo hrát schovávačku v prodejně IKEANábytkáři z IKEA v Česku dál sílí. Loni zdvojnásobili ziskRusové skupují nábytek ve velkém. IKEA musela zavřít, aby zvedla ceny

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Příspěvek na bydlení do každé domácnosti?

No... to by přišlo státní kasu (a pak samozřejmě i vás) pěkně draho. Vždyť kolik je v Česku domácností? A to je právě otázka na vás. Pokud jste v uplynulém týdnu četli naše články, odpověď znáte. A lehce zvládnete i další otázky našeho kvízu. Kdo nečetl, může si prostě tipnout.

Zdroj: feedproxy.google.com

Bezpečnostní Rada se shodla na nutnosti posílit ostrahu vnějších...

Policie nemá v souvislosti s útoky ve Francii žádné informace o ohrožení Česka. Po jednání předsednictva Bezpečnostní rady státu to řekl premiér a šéf ČSSD.

Štítky: která jsme policie vnějších hranic migrační v paříži bezpečnostní shodla shodla na se shodla

Zdroj: www.rozhlas.cz

Všechny moje arménské děti

Děti na celém světě jsou stejné. Jen některé to mají těžší. V arménském sirotčinci se můžete snadno octnout, i když nejste sitrotek: rodiče vás do něj dají, abyste neumřeli hlady, nebo proto, že sami začínají nové manželství a do něj se „cizí“ děti nenosí. Veronika Husů pracovala v SOS vesničce na kraji Jerevanu a nafotila tam dechberoucí snímky.

Zdroj: feedproxy.google.com

Češi si za devět měsíců půjčili na hypotékách rekordních 135 miliard korun

Počet sjednaných hypoték by letos mohl poprvé v historii překročit hranici 100 tisíc. Celkový objem podle expertů vystoupá na 180 miliard. Rekord z roku 2013 má hodnotu přes 149 miliard. Za letošním růstem o 29 procent jsou především nízké úrokové sazby a lepší nálada spotřebitelů.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Před 100 lety | 1. Světová válka

Web ke 100. výročí. 1. světové. války. Příběhy. bitvy, špioni a další unikátní obsah z archivu Českého rozhlasu zpracovaný atraktivní formou.

Štítky: válka války jaroslav frontě jaroslav kříženecký kříženecký legií roty nazdar let po po vzniku

Zdroj: www.rozhlas.cz

Zahraniční cesty poslanců vyjdou skoro na 30 milionů. Vydají se...

Alžírsko, Gruzie, Spojené státy americké i evropské země – to jsou některé cíle zahraničních cest poslanců sněmovních výborů v příštím roce.

Štítky: cesty budou mf je výbor poslanců výboru poslanci organizační sněmovny

Zdroj: www.rozhlas.cz

UniCredit propustí 12 tisíc lidí. Banku zasáhla krize na ruském trhu

UniCredit plánuje propustit až sedm procent svých zaměstnanců, píše britský list Financial Times. Banka se také zbaví části svého majetku, hlavně v Rakousku. Firmu zasáhla krize na ruském a ukrajinském trhu i slabý růst bankovnictví v Itálii.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Praha je rájem pro snižování daní. Po stěhování do hlavního města firmám rostou tržby

Analýza poradenské společnosti Bisnode přišla se závěrem, že je Praha rájem pro snižování daní. Firmám, které přesídlily do Prahy, klesla ziskovost a vzrostly tržby. Generální finanční ředitelství zvažuje nařídit změnu místní příslušnosti firem, které jsou registrovány v Praze, ale podnikají jinde.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Vedra hrozny nesežehla. Letošní úroda bude nadprůměrná a kvalitní, hlásí vinaři

Na jižní Moravě začala hlavní část sklizně vinné révy. Vinaři si nakonec pochvalují, že po dlouhých vedrech ještě před sklizní zapršelo. Vláha přišla na poslední chvíli a zachránila úrodu, řekl výkonný ředitel Svazu vinařů Martin Půček.Další články k tématu:SOMMELIÉR: Vinařský podvod číslo dva. Burčák čistí tělo asi jako projímadloSrbské víno se vrací jako připomínka římských císařůFalešné moravské víno před soudem. Hrozny byly z Maďarska a SlovenskaZprávy dne jednou větou: chyba na Hradě, utajené psí množírny a Rolls v Praze

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Zetor v Hannoveru ukázal svou designovou budoucnost - traktor od slavného studia Pininfarina

Zetor si od spolupráce se studiem Pininfarina slibuje zejména posílení své prestiže ve světě. Firma na veletrhu Agritechnica představila i prototyp traktoru, jenž bude základem pro pátou modelovou řadu. Pro letošní rok brněnská společnost plánuje mírný pokles prodeje na 4061 traktorů.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Porucha v Temelíně: elektrárna stojí, Česko muselo energii dovážet ze zahraničí

Česká republika musela v pátek kvůli neplánovanému úplnému odstavení jaderné elektrárny Temelín a tepelné elektrárny ve Chvaleticích 15 hodin dovážet elektřinu ze zahraničí. Situaci zlepšil páteční podvečer, kdy je spotřeba elektřiny pravidelně nižší, dovoz tak mohl být zastaven. Informovala o tom mluvčí provozovatele přenosové soustavy ČEPS Barbory Peterové. Česko, které je dlouhodobě exportérem elektřiny, ji muselo dovážet zhruba od půlnoci do 15:00.Další články k tématu:Pokud se znovu vypíše tendr na dostavbu Temelína, Francouzi se přihlásíRozšíření Temelína a Dukovan: Půjdeme maďarskou cestou?Energetici narychlo odpojili druhý blok Temelína. Porouchalo se chlazení

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Software v luxusních vozech koncernu Volkswagenu, není podle německého úřadu nelegální

Německý úřad pro motorová vozidla nepovažuje za nelegální software, který Volkswagen podle amerických úřadů využíval k manipulaci s emisemi u aut s třílitrovým naftovým motorem. Obvinění, které vznesla agentura EPA, se týká vozů Volkswagen Touareg z modelového roku 2014, Porsche Cayenne z modelového roku 2015 a některých modelů Audi. Evropská unie požádala v pondělí VW o podrobnosti k nesrovnalostem v údajích o emisích CO2.

Zdroj: byznys.ihned.cz

ČEPS vydělal téměř o půl miliardy více než loni. I přes odstávky Temelína a Dukovan

Státní firmě ČEPS za letošní tři čtvrtletí narostl zisk před zdaněním na 1,7 miliardy korun. Stalo se tak navzdory komplikacím způsobeným odstávkou bloků JE Temelín a Dukovany. ČEPS působí v Česku jako výhradní provozovatel přenosové soustavy.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Američtí filmaři utratí v Česku přes miliardu, využijí lokace i studia

Američtí filmaři na podzim v České republice utratí za velkorozpočtové snímky The Zookeeper’s Wife a Underworld: Next Generation přes jednu miliardu korun. Oba štáby využijí tuzemské lokace a studia. Tvůrci čerpají filmové pobídky od českého státu, které umožňují získat zpět 20 procent prokazatelně utracených peněz. Další články k tématu:Chystá se druhý film o Heydrichovi. Místo v Praze se ale bude točit v MaďarskuResslova ulice uzavřena. Místo kolon aut je plná komparzistů filmu AnthropoidPodpora živého umění, růst platů. Resort kultury získá vyšší rozpočet

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Očima expertů: Jak bude vypadat svět v roce 2050

Podle vizionáře Arthura C. Clarka bude v roce 2050 na světě pěkná otrava. Miliony lidí se nechají zmrazit v naději, že někde dál v budoucnosti je čeká aspoň trocha dobrodružství. A jak vidí za pětatřicet let účastníci naší ankety? Ukoušeme se nudou, nebo bude vzrušení až moc?

Zdroj: feedproxy.google.com

Kvůli kvótám na uprchlíky hraje Česko s EU vabank

Hledáme cesty, jak být v hlavním proudu, nikoliv, jak se vyčlenit, sliboval letos v květnu premiér Bohuslav Sobotka Němcům ve svém vystoupení na berlínské Humboldtově univerzitě. Jeho plán návratu do mainstreamové Evropské unie však ztroskotal.Další články k tématu:Obama: Přijmeme nejméně deset tisíc syrských uprchlíkůDalší tisíce uprchlíků na hranicích s Rakouskem. Vlaky z Maďarska stojíMACHÁČEK: Proč mají uprchlíci smartphony?Uprchlíci se smartphony? Mobil je na těžké cestě nejdůležitější oporou

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Rada ČRo

. zvukové záznamy a zápisy z veřejných zasedání, tiskové zprávy, stížnosti a podněty od posluchačů, informace o členech Rady ČRo a Dozorčí komise.

Štítky: dozorčí českého rozhlasu rady českého rady čro zasedání rozhlasu za rady českého rozhlasu rady českého českého rozhlasu za

Zdroj: www.rozhlas.cz

Oslabení koruny byl správný krok, tvrdí ekonom, který intervence předpověděl

David Marek, hlavní ekonom společnosti Deloitte, jako jediný z českých analytiků předpověděl, že Česká národní banka v listopadu 2013 oslabí korunu. Kdyby ČNB nebránila hranici 27 Kč za euro, byl by kurz podle Marka až o tři koruny silnější. Oslabení měny v listopadu 2013 byl podle něj ze strany ČNB správný krok.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Mýto v srpnu vydělalo 745 milionů, zisk meziročně stoupl o jedenáct procent

Na mýtných poplatcích se v srpnu vybralo 745 milionů korun. Ve srovnání s loňským srpnem je to více než jedenáctiprocentní meziroční nárůst. Vyplývá to ze statistik provozovatele mýtného systému. Další články k tématu:Brány budou mýto vybírat ještě čtyři roky. Méně než chtěl ministr ŤokHra o Ťoka. Buď mi projde mýto, nebo půjdu z vlády, přiznává ministrMinistr dopravy Ťok: Buď mi projde mýto, nebo půjdu

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Družstevní byt: Jak se řídí bytové družstvo

Chodit na členské schůze, kontrolovat představenstvo nebo rovnou kandidovat do vedení – to jsou vaše možnosti, jak ovlivnit chod bytového družstva. Vyplatí se být minimálně všímavým pozorovatelem.

Zdroj: feedproxy.google.com

Kam investovat? Zeptejte se milionářů

Společnost Capgemini dělá každoročně průzkum mezi dolarovými milionáři. Podívejte se, do čeho investují dnes a jak se jejich postoj k investicím mění v čase.

Zdroj: feedproxy.google.com

Trading: Dvě stě procent ročně není úspěch

V dnešním pokračování seriálu o obchodování na burze jsem pro vás připravil rozhovor s Petrem. Ten od roku 2009 aktivně a úspěšně obchoduje na finančních trzích. Peněz, se kterými obchoduje je docela dost, a protože jde o rodinné peníze, chce raději zůstat v anonymitě.

Zdroj: feedproxy.google.com

affiliate marketing Archivy - Samuel-Hornek.cz

Chcete dělat své projekty opravdu pořádně a růst. Češi za vánoční dárky utratí v průměru 5 000 Kč. Od dávných časů hrdinných bojovníků ...

Štítky: od provizní návyků affiliate přečíst článek přečíst mário roženský mário roženský zkušenosti affiliate marketing

Zdroj: samuel-hornek.cz

Důchodová komise: Zvedejte důchody víc

Důchodová komise chystá nová pravidla pro zvyšování důchodů, dosavadní tempo valorizací se jí zdá nedostatečné. Otázka je, jak se k valorizacím nakonec postaví vládnoucí strany.

Zdroj: feedproxy.google.com

Soud osvobodil policisty obžalované z brutálního přepadení podnikatele

Krajský soud v Ostravě osvobodil čtveřici mužů z obžaloby za brutální přepadení. Tři z nich byli policisté. Obžaloba se týkala loupeže z listopadu 2011, kdy čtveřice maskovaných mužů přepadla dům podnikatele z Karvinska. Majitele, jeho družku i tříletého syna spoutali, vilu prohledali a sebrali z trezoru tři miliony korun. Podle soudu se neprokázalo, že skutek spáchali.

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Ostrava - reportáže, rozhovory, zprávy a zajímavosti

Veřejnoprávní médium s celoplošnými, speciálními a regionálními stanicemi. Vysílání. do zahraničí v šesti jazycích. K

Štítky: ze let ostravě moderátor moderátorka lékárna naše akce kateřina huberová huberová

Zdroj: www.rozhlas.cz

Těžce podceňovaná příležitost

Existuje platforma, která v sobě skrývá ohromný potenciál. Umožňuje vám spojit se s profesionály a odborníky, oslovit, zaujmout a získat potenciální zaměstnavatele, zaměstnance, klienty a zákazníky, obchodní partnery, čtenáře, návštěvníky vašich webů… Přesto její možnosti a potenciál málokdo využívá. Co je to za platformu? Je to sociální síť LinkedIn. „Aby bylo jasno, tento článek napsala Jana […] Příspěvek Těžce podceňovaná příležitost pochází z Samuel-Hornek.cz

Štítky: kdo vás sociální získat jste díky linkedin potenciál oslovit linkedin je

Zdroj: samuel-hornek.cz

Bytová družstva a společenství vlastníků doplácejí na neplatiče...

Bytová družstva a společenství vlastníků stále častěji řeší problémy s lidmi, kteří neplatí za své bydlení. Organizace. se tak dostávají do obrovských dluhů. Požadují

Štítky: za vlastníků družstva společenství vlastníků společenství bytová družstva bytová družstva a družstva a a společenství a společenství vlastníků

Zdroj: www.rozhlas.cz

Česká ekonomika. Zpátky na úrovni roku 2004?

Česko na ekonomickém nebi na chvíli zazářilo. Rozhodně to ale neznamená, že je z něj superstar.

Zdroj: feedproxy.google.com

Radio Wave - progresivní hudba, rozhovory s osobnostmi, Kultura

se o aktuální kulturní i společenské dění, nabízíme vám podněty pro cestu vedoucí od stereotypu středního proudu.

Štítky: od roku nejlepší audio přehrát přehrát audio prolomit vlny spasitelé wolf five hergot

Zdroj: www.rozhlas.cz

Kultura | Český rozhlas - Zprávy

Hrdinka z příběhů od Astrid Lindgrenové kdysi dětské čtenáře naprosto okouzlila. Na páteční události v Paříži reaguje i kulturní scéna.

Štítky: další ledna mf prosince vánoční video rubrika film hudba výtvarno

Zdroj: www.rozhlas.cz

Jaderná energetika v příštích dvaceti letech zažije boom: vzroste až o polovinu

Kapacita výroby elektřiny z jádra by mohla po celém světě v příštích dvaceti letech vzrůst o více než 45 procent. Vyplývá to z odhadů, který zveřejnil Světový jaderný svaz. Mnoho zemí plánuje výstavbu nových jaderných elektráren v rámci snah zajistit si dostatek elektřiny a snížit emise skleníkových plynů. Další články k tématu:Jaderné Česko: ČEZ ždímá jaderné elektrárny na maximumMaďaři budou brát jaderné palivo z Ruska. Jen 10 let, ustoupili EURusové dají Jordánsku atom. A hledají další jaderné pionýryWagenknecht: Musíme si udržet schopnosti v jaderné energetice

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Řecko se dál nemůže vymanit z krize: bez práce je každý čtvrtý, čeká se pád HDP

Míra nezaměstnanosti v Řecku v červnu stoupla na 25,2 procenta z tříletého minima 25 procent v předchozím měsíci. Oznámil to dnes tamní statistický úřad. Ve srovnání s průměrem celé Evropské unie tak nezaměstnanost zůstává více než dvojnásobná.Další články k tématu:Lagardeová: Není potřeba Řecku dluh odpustit, stačí upravit podmínky splatnostiVůdce řecké opozice se pokusí o novou vládu. Šance jsou mizivéŘecký premiér Tsipras rezignoval. Otevřel tím cestu k předčasným volbámEurozóna schválila vyplacení první části pomoci Řecku

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Pražská MHD slaví 140 let. Z depa vyjede průvod tramvají i kinobus

Pražský dopravní podnik (DPP) připravil ke 140. výročí MHD v Praze výstavy, přednášky a lidé se budou moci rovněž podívat do zázemí podniku. Slavnost vyvrcholí průvodem 36 tramvají. Novinářům to v pátek řekl generální ředitel DPP Jaroslav Ďuriš. Počátek pražské veřejné dopravy dopravce datuje na 23. září 1875, kdy poprvé vyjela tzv. koňka. Další články k tématu:Pohodlnější cesta z prohýřené noci. Praha zkracuje intervaly noční MHDPraha se chystá na stávku taxikářů. Plánuje posílit i spoje MHDDalší MHD na vodě. Šestý pražský přívoz láká na čalouněná křeslaZlevněné roční kupony na pražskou MHD si koupilo už 17 tisíc lidíKvůli delší trase metra se změnily jízdní řády půlnoční povrchové MHDPraha od července zlevní roční kupony MHD. Nově lidé zaplatí 3 650 korun

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Spořicí účty moc nevynáší. Investice do fondů tak rostou i přes oslabení akciových trhů

Fondy domácích i zahraničních správců nabízené v České republice spravovaly koncem září 367,20 miliardy korun. Je to o 13 procent více než začátkem letošního roku. Ve třetím čtvrtletí se objem jejich majetku snížil asi o 190 milionů korun. Příčinou je především dočasné oslabení akciových trhů. Poptávka po fondech ale dále stoupá. Hodnota aktiv, které spravují, tak může ke konci roku dosáhnout nového historického rekordu.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Škodě mírně klesly prodeje kvůli napjaté situaci v Rusku. Dařilo se jí v Indii a Číně

Složitá situace na ruském a východoevropském trhu zapříčinila v říjnu meziroční propad celkových prodejů Škody Auto. Ve střední Evropě, Indii a Číně naopak zaznamenala automobilka nárůst. Prodeje nové generace modelů Fabia a Superb pak v Evropě rostly o více než 44, respektive 22 procent, sdělila firma.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Leonardo - věda a technika jasně a přehledně

Digitální a internetová stanice zaměřená na popularizaci vědy, techniky, přírody, historie a medicíny. V

Štítky: roce technologie klimatu městech audio přehrát přehrát audio znečištění ve studio leonardo znečištění

Zdroj: www.rozhlas.cz

Nový trend: biopotraviny už netáhnou, zákazníci raději sahají po zboží z regionu

Po dlouhých letech neustálého zvyšování zájmu zákazníků o výrobky se značkou bio začíná takto označenému sortimentu potravin růst nečekaná konkurence. Některé zahraniční průzkumy totiž potvrzují, že zákazníci dávají ve stále větší míře přednost potravinám vypěstovaným či vyrobeným přímo v jejich regionu. A už pak nezáleží na tom, zda se jedná o „oficiální“ biopotraviny, či nikoliv. Další články k tématu:Kupujte regionální potraviny a podpořte svůj kraj, vyzývá kampaňBiopotraviny nejsou o tolik zdravější, než ty běžné, zjistila studieJsou biopotraviny lepší? Jasný verdikt dosud nezazněl Farmářské trhy si na biopotraviny nehrají. Staly se však fenoménem

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Podcast | iRadio

Názory a argumenty Lída Rakušanová: 65. výročí Února 48; Petr. Názory a argumenty Papež opouští úřad. Dvacet minut Radiožurnálu Rozhovor s Martinem Engelem,.

Štítky: si rss podcast aplikaci odkaz otevřete zencast itunes add pořady

Zdroj: www.rozhlas.cz

Pláčeme, ale nebojíme se. Francouzi se vzpamatovávají z...

Modlitby za Paříž, svíčky, květiny. Pařížané oplakávají oběti pátečních teroristických útoků, v centru francouzské metropole mezitím stále platí přísná.

Štítky: lidé ze evropa teroristických útoků francouzi solidarity francouzské zpravodaj nebojíme

Zdroj: www.rozhlas.cz

Na shledanou! Jak a kdy můžete odejít od operátora

S mobilním operátorem na věčné časy? Kdepak, klidně můžete zvednout kotvy a jít hledat štěstí jinam. Přečtěte si, jak a kdy je možné operátorovi vypovědět smlouvu.

Zdroj: feedproxy.google.com

Čtenářský deník - Klasická díla ke stažení v MP3 zdarma

Stáhněte si zdarma díla české i světové literatury. Ve. znamenitém podání předních českých herců uslyšíte například Babičku od Boženy Němcové.

Štítky: hlava března audio přehrát přehrát audio vladislav vladislav vančura vančura lazarová marketa

Zdroj: www.rozhlas.cz

OECD zvýšila odhad růstu české ekonomiky na 4,3 procenta. Patříme v Evropě k nejrychlejším, tvrdí analytik

Česká ekonomika by měla dle nového odhadu OECD růst letos tempem až 4,3 procenta. V červnu byl přitom odhad o více než jeden procentní bod nižší. Růst je důsledkem rostoucí poptávky a podpory v podobě veřejných investic, které jsou financované z unijních programů.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Polovina sběren kovů porušuje zákon. Největším problémem je evidence

Každá druhá sběrna kovů, kterou v polovině března kontrolovali inspektoři České inspekce životního prostředí a policie, porušila zákon. Při bezpečnostní akci prošli na dvě stovky sběren po celé zemi, aby zjistili, jak funguje výkup kovů. Nejčastěji byly porušovány evidenční povinnosti. Další články k tématu:Největší případ krácení DPH: obchodem s drahými kovy firmy získaly 4,5 miliardyVíka od kanálů, značky, okapy. Sběrny kovů mají manuál, co nevykupovatKaždá třetí sběrna surovin šidí. Neuvádí ceny nebo platí míň, než má

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Inflace se vzepřela ČNB a klesla. Levnější je benzin, mléko nebo sýry

Dle Českého statistického úřadu zpomalila meziroční inflace na 0,2 procenta. Dopad měl především propad cen pohonných hmot, zlevnění potravin. V meziměsíčním srovnání zůstaly spotřebitelské ceny stejné jako v září.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Zaměstnanci aerolinek Lufthansa nesmí pokračovat ve stávce. Podle soudu je protiprávní, měla trvat až do pátku

Německý soud v úterý zakázal personálu aerolinek Lufthansa pokračovat ve stávce. Podle soudu je stávka protiprávní, protože odborový svaz jednoznačně nestanovil své požadavky. Odbory plánovaly pokračovat ve stávce až do pátku.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Opravna letadel Job Air našla zastání u vrchního soudu. V konkurzu neskončí

Vrchní soud v Olomouci se postavil na stranu firmy Job Air a jejího věřitele České exportní banky. Zamítl rozhodnutí Krajského soudu v Ostravě, který poslal firmu na návrh dalšího věřitele - České spořitelny - do konkurzu. Zaměstnanci tak získali naději, že nepřijdou o práci. Rozhodnutí ostravského soudu ale firmu již poškodilo na zakázkách.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Místo reklamních agentur vlastní týmy. Firmy jako O2, Zoot či Blažek si dělají kampaně po svém

Firmy O2, Blažek, Dermacol nebo Zoot si vytváří reklamy samy. Mobilní operátor má v kreativním týmu skoro dvacet lidí. Hlavní problém nastává ve chvíli, kdy dojdou nápady.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Viktor Orbán se zasloužil o humanitární samosprávu

Zkušenosti a kontakty ze spontánní pomoci uprchlíkům v Budapešti a v Röszke se ještě můžou hodit.

Zdroj: feedproxy.google.com

Příspěvek na bydlení dostane, i kdo ho nepotřebuje. Brát, nebo okrádat rodinu?

„Jak zařídit sobě, dětem, rodičům a dalším příbuzným 3178 Kč měsíčně jako příspěvek na bydlení (který už vaši sousedé se stejným příjmem potichu pobírají).“

Zdroj: feedproxy.google.com

Den finanční gramotnosti: Češi investicím nevěří

Už popáté Česko zažívá Den finanční gramotnosti. Společnost Partners si při této příležitosti nechala zpracovat průzkum, jak přistupujeme k investicím. Výsledky nejsou příliš povzbudivé: polovina Čechů přistupuje k investování se značnou nedůvěrou.

Zdroj: feedproxy.google.com

Důchodci dostanou víc!

A nemusíte být ani pravidelný čtenář Peníze.cz, abyste věděli, co jim vláda slíbila pod stromek.Odpovědi na další vypečené otázky našeho kvízu už jsou těžší. Kdyby nějaká otázka šla příliš ztuha, najdete odpovědˇv některém z článků, které u nás vyšly v uplynulém týdnu,

Zdroj: feedproxy.google.com

Lucie Tvarůžková: Kdo přestane splácet, toho osobně navštívím

Půjčování peněz je práce, která si žádá tvrďáka, ramena, lokty, energicky vysunutou bradu... Omyl. Půjčování peněz – nebo přesněji zprostředkování půjček – potřebuje empatii a entuziasmus. Tak tomu aspoň věří Lucie Tvarůžková.

Zdroj: feedproxy.google.com

Rekordní investice Unipetrolu: firma postaví jednotku za 8,5 miliardy

Petrochemický holding Unipetrol ve čtvrtek podepsal s italskou společností Technip smlouvu o výstavbě nové polyetylénové jednotky v Chemparku Záluží u Litvínova. Na tiskové konferenci to ve čtvrtek sdělil generální ředitel Unipetrol Marek Świtajewski. Hodnota uzavřené smlouvy činí 5,76 miliardy korun a celkové investiční náklady 8,5 miliardy korun. Další články k tématu:Unipetrol vyvíjí paliva z kuchyňského oleje. Bionafta už neobstojíHavárie donutila Unipetrol najít útočiště pro ropu. Pronajal si nádrž od státuPožár v Unipetrolu už je pod kontrolou. Zavřete okna a nevycházejte ven, radí městoStanislav Bruna: Investice Unipetrolu do rozvoje jsou minimální

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Očima expertů: Startuje Čína další ekonomickou krizi?

Čína si kýchla a svět se otřásl. Jde jenom o rýmičku, nebo se na trzích začíná šířit nákaza, která by mohla spustit další finanční krizi? Ptáme se Aleše Michla, Steena Jakobsena, Lukáše Kovandy a dalších osobností ze světa peněz.

Zdroj: feedproxy.google.com

E.ON ztratil 7,6%, RWE může čelit pokutě v řádu miliard EUR

E.ON oznámil změnu v plánovaném oddělení aktiv. Jaderné elektrárny zůstanou ve společnosti, proti původnímu plánu na vyčlenění. E.On ve včerejším obchodování odepsal 7,6 % (EUR). RWE může čelit pokutě ve sporu s Dana Gas, která požaduje miliardy EUR za...

Zdroj: feedproxy.google.com

Klasika

Klasická hudba ke stažení zdarma, záznamy koncertů, videopřenosy z festivalů, biografie českých i světových skladatelů, rozhovory s umělci a dirigenty.

Štítky: mezi zemí jan audio přehrát přehrát audio hudba collegium marianum duchovní zemí a hvězdnatým

Zdroj: www.rozhlas.cz

Potvrzeno. Blanka se řidičům otevře v sobotu 19. září po 15. hodině

V prvních dnech až týdnech bude rychlost provozu v tunelovém komplexu Blanka v Praze snížena na 50 kilometrů za hodinu. Až si řidiči na tunely a nájezdy do nich zvyknou, zvýší se na 70 kilometrů za hodinu jako v ostatních pražských tunelech. Problematický tunel stál 37 miliard korun, včetně napojení na Strahovský tunel 43 miliard korun. Řidičům se tunel otevře v sobotu 19. září po 15:00; slavnostní zahájení provozu bude o hodinu dříve. Výhledově by se po otevření tunelů mohla Praha uzavřít pro nákladní dopravu, kamiony by mohly jen na dálnice a rychlostní silnice.Další články k tématu:Otevření Blanky bude bez formule či letadla. Byl by to výsměch, říká radníSprávci Blanky hrozí insolvence. Ohrozí to otevření tunelu?O den dříve. Praha chce tunel Blanka otevřít v sobotu 19. září

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Z gauče firmu nepostavíš

Ne, vlastně jinak… Z gauče velkou firmu nepostavíš. Dílčích úspěchů dnes může dosáhnout každý, kdo si pro sebe najde alespoň 2 hodiny denně, aby si mohl začít stavět svůj internetový projekt. Pokud ovšem chcete se svým projektem dosáhnout větších úspěchů, je nutné vyvarovat se současnému trendu. Za hranicí obýváku Neblahým trendem je, že i podnikatelé začínají […] Příspěvek Z gauče firmu nepostavíš pochází z Samuel-Hornek.cz

Štítky: z firmu obýváku gauče firmu nepostavíš z gauče gauče firmu z gauče firmu gauče nepostavíš firmu nepostavíš

Zdroj: samuel-hornek.cz

Do Česka už devět měsíců v řadě přichází více peněz, než z něj odejde

Běžný účet platební bilance, která zahrnuje veškeré ekonomické transakce domácí ekonomiky se zahraničím, skončil ve druhém čtvrtletí přebytkem tří miliard korun. Ve druhém kvartále bilance obvykle propadá do schodku, loni to bylo 29 miliard korun. V prvním čtvrtletí byl účet v přebytku 92,7 miliardy korun, čili v součtu za pololetí je bilance aktivní. Vyplývá to z pátečních informací České národní banky.Další články k tématu:Česku sílí ekonomika nejvíc z celé Evropy. Roste o víc než 4 procentaČeská ekonomika letos roste. Může se stát nejúspěšnější v celé EvropěČesku se dýchá lépe. Ekonomika nečekaně poroste skoro o čtyři procenta

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Zisk mBank narostl o čtvrtinu. Do tří let chce mít v Česku 700 tisíc klientů

Za poslední tři čtvrtletí mBank vydělala 87 milionů korun. Na konci října měla banka 566 tisíc klientů, meziročně o deset procent více. Do roku 2008 chce překročit hranici 700 tisíc klientů, Banka působí v České republice od roku 2007. Letos se zaměřuje na větší nabídku úvěrů.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Program vysílání | Region - Praha a střední Čechy

Poradny Dopoledního Regionu Open space je otevřený kancelářský prostor. Poradny Dopoledního Regionu Zvíře dle nového občanského zákoníku už. Tandem Hostem byla.

Štítky: část regionu silnice poradny iii dopoledního část obce poradny dopoledního regionu oprava povrchu pochoutky

Zdroj: www.rozhlas.cz

Konec sporů: Horníci půjdou do penze o pět let dříve než ostatní

Všichni horníci, kteří v hlubinných dolech odpracovali alespoň 3300 směn, budou moci jít do důchodu o pět let dříve. Po měsících sporů se na tom shodla vláda. Podle návrhu by horníci teď mohli odejít do řádného důchodu už v necelých 58 letech.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Dlouhý: Práce pro migranty u nás je. Rekvalifikaci by jim zaplatily i samy firmy

Řešme uprchlickou krizi konstruktivně, vyzval ve středu šéf Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý a přišel s návrhem zřídit fond, prostředky z nějž by mohli migranti čerpat, aby se v tuzemsku mohli snadněji začlenit do pracovního procesu. A představitelé českých podniků jeho návrh kvitují. „Náš projekt se líbí třeba firmám Hamé nebo Škoda Auto,“ řekl Dlouhý v rozhovoru pro server Lidovky.cz.Další články k tématu:Zpravodajka ze Srbska: Amdžad sní o práci v Německu. Ale kdy ho tam pustí?PEŇÁS: Migranti v Evropě? Před touhle povodní nelze zavírat očiUprchlík popsal cestu Evropou: ochotní Řekové, ziskuchtiví Srbové a zlí MaďařiHospodářskou komoru povede Vladimír Dlouhý

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Poslechněte si hry a četby z vysílání Vltavy | Vltava

Dramata, oddechová četba na pokračování, vyprávění výjimečných osobností české kultury a vědy, nejlepší detektivky. Vše

Štítky: informací prosince on více informací díle informací o díle o díle více informací o informací o prosince od

Zdroj: www.rozhlas.cz

Ministerstvo chce snížit počet nebankovních firem. Zpřísní předpisy i kontroly

Snížit počet nebankovních firem a zlepšit jejich kontrolu by měl nový zákon o úvěru pro spotřebitele, jehož návrh v pátek zveřejnilo ministerstvo financí na internetových stránkách vlády. Cílem zákona je podle předkladatele lepší ochrana klientů před možnými neetickými praktikami finančních institucí.Další články k tématu:Půjčka přes telefon. Zákazník při jejím sjednání provolal 64 tisícMinisterstvo chce pětkrát méně poskytovatelů nebankovních půjčekDalší fígl nebankovních institucí: první půjčka zadarmo, další s úrokem až 800 procent

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Pokud Evropa přizná Číně status tržní ekonomiky, bude ji to hodně bolet. O práci mohou přijít miliony lidí

Pokud Evropská unie udělí Číně status tržní ekonomiky, přijde až o 3,5 milionu pracovních míst, tvrdí Robert Scott z washingtonského Ústavu pro hospodářskou politiku. Podle něj se Čína nemůže řadit mezi tržní ekonomiky mimo jiné proto, že tamní podniky silně profitují ze státních dotací. Změna ekonomického statusu Číny bude výhodná pro mezinárodní společnosti, které tak budou mít zajištěné levnější ekonomické vstupy na trhu.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Největší prodej české firmy v letošním roce: Švédové kupují za 31 miliard gumárny Mitas

Švédská skupina Trelleborg podepsala koupi českého gumárenského holdingu ČGS Holding. Hodnota transakce je 31,4 miliardy korun, jedná se o největší prodej české firmy v letošním roce. Trelleborg působí ve více než 40 zemích světa a převzetím holdingu se stane světovým lídrem ve výrobě zemědělských pneumatik.

Zdroj: byznys.ihned.cz

České Budějovice - zprávy, reportáže, tradiční dechovka

Veřejnoprávní médium s celoplošnými, speciálními a regionálními stanicemi. Vysílání. Vysílání o regionálním dění z malebných jižních Čech. Široká

Štítky: si čem v katastru moderátorka mluví o čem o čem se se mluví čem se čem se mluví

Zdroj: www.rozhlas.cz

Planetárium: vesmír, příroda a historie - Český rozhlas

Magazín o věcech mezi nebem a zemí pro fanoušky vědy i fantazie. Každý. se vysílá od září roku 1991. připravuje

Štítky: jsou nad prosince země historie civilizace vesmír příroda mimas motýlů

Zdroj: www.rozhlas.cz

Prodeje vozů v Rusku propadly kvůli slabé ekonomice téměř o 40 procent, problémy má i Škoda

V Rusku došlo během října k meziročnímu poklesu prodejů nových osobních aut o 38,5 procenta na zhruba 130 000 vozů. Propad se nevyhnul ani české automobilce Škoda Auto, která v Rusku prodala jen 4615 vozů. Ruský automobilový trh se stal obětí slábnoucí ruské ekonomiky, na kterou doléhají nízké ceny ropy a západní sankce uvalené na Rusko kvůli jeho postupu v ukrajinské krizi.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Statistici: Mzdy rostou nejrychleji za pět a půl roku

Češi si vydělají v průměru o 875 korun více než loni. Po odečtení inflace stoupla průměrná mzda ve druhém čtvrtletí meziročně o 2,7 procenta.

Zdroj: feedproxy.google.com

Nezaměstnanost spadla pod šest procent. Lidí bez práce je nejméně od února 2009

V říjnu nezaměstnanost klesla na 5,9 procenta, což je nejméně od února 2009. Meziměsíční pokles nezaměstnanosti zaznamenalo v říjnu 73 okresů. Vzrostla jen ve čtyřech. Meziročně je pak pokles nezaměstnanosti ještě výraznější, loni v říjnu činila 7,1 procenta.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Letušky dostanou náplast za únorové radikální snížení platů. ČSA jim přidají čtyři tisíce

ČSA podepsaly novou kolektivní smlouvu s platností do konce příštího roku. Smlouva mimo jiné zvýší plat letušek, který byl již dříve snížen. Základní mzda jim tak naroste téměř o čtyři tisíce korun. Vedení firmy letos po dlouhé době očekává provozní zisk a celkový kladný hospodářský výsledek.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Ještě že to Zeman nezbombil

Představte si, že by byl prezident megatrol: třeba že by šířil zášť a lhal. To by byla legranda, co?

Zdroj: feedproxy.google.com

A řecké volby vyhrává... Mutti Angela!

Už jste zaznamenali zprávu, že v řeckých volbách zvítězila Syriza Alexise Tsiprase? Nevěřte. Skutečným vítězem je Angela Merkelová.

Zdroj: feedproxy.google.com

Srpen na trzích: Čína táhne svět dolů

Že sedmiprocentní růst čínské ekonomiky je nejspíš jen Potěmkinova vesnice, se říkalo nejen mezi zasvěcenými analytiky. Že je situace vážnější než vážná, jsme se přesvědčili, když Čína prakticky naráz vytáhla několik kulantně řečeno nekonvenčních opatření na podporu své ekonomiky. Lavina se utrhla…

Zdroj: feedproxy.google.com

První kolo regionálních voleb ve Francii vyhrála Národní fronta...

Krajně pravicová Národní fronta Marine Le Penové vyhrála první kolo francouzských krajských voleb. Získala. přes 28 procent hlasů. Za. Evropa (Zahraničí)

Štítky: národní le čtk kolo regionálních voleb francii vyhrála národní fronty ve francii

Zdroj: www.rozhlas.cz

Srovnání: Jaký tarif je nejvýhodnější u ČEZ, E.ON a PRE?

Už dávno neplatí, že co jeden dodavatel, to jeden produkt. Elektřina je sice pořád ta samá, ale odebírat ji můžete v celé řadě tarifů. Dominantní dodavatelé nabízejí hned několik produktů, které se liší cenou, smluvními podmínkami nebo bonusy. Nahlédli jsme pod pokličku a připravili cenové srovnání.

Zdroj: feedproxy.google.com

Porsche doplácí na skandál Volkswagenu. Zisk automobilky se propadl o více než polovinu

Společnost Porsche SE si v prvních třech čtvrtletích vydělala 1,2 miliardy eur. To znamená propad čistého zisku o více než polovinu. Za pokles mohou náklady spojené se skandálem kolem falšování údajů o emisích naftových automobilů z koncernu Volkswagen, jehož je Porsche většinovým akcionářem.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Japonsko obvinilo bývalého šéfa bitcoinové burzy. Zpronevěřil peníze

Japonská prokuratura obvinila ze zpronevěry Marka Karpelese, který stál v čele kdysi největší burzy pro obchodování s kybernetickou měnou bitcoin Mt. Gox. Informoval o tom server BBC. Japonská policie zatkla Karpelese začátkem srpna v souvislosti se zmizením 850 tisíc bitcoinů, jež předcházelo krachu Mt. Gox.Další články k tématu:V bitcoinech se mohou prát špinavé peníze, varuje úřadNa nepoužívaných účtech Mt. Gox se našly bitcoiny za miliardyNewsweek z něj udělal tvůrce bitcoinu. Muž se teď snaží očistit své jménoKrach bitcoinové burzy: Druhý největší podvod po Madoffovi, říká táta pirátůMladou šéfku bitcoinové směnárny nalezli v Singapuru mrtvouDalší bitcoinová banka končí, 'vybrali' ji hackeři. Klienti přišli o 12 milionůVzestup a pád největší bitcoinové burzy Mt. GoxOpravdu nás to mrzí, kaje se šéf bitcoinové burzy. Lidé přišli o miliardyNejvětší burza bitcoinů padla. Vklady za sedm miliard se ztratily

Zdroj: byznys.lidovky.cz

V Česku se ubytovalo přes šest milionů turistů. Nejvíce za 16 let

Turistů v ubytovacích zařízeních přibylo o 13,9 procenta. Jde tak o nejvyšší počet hostů ve třetím čtvrtletí za posledních 16 let. Nejvíce zahraničních turistů přijelo z Německa a z USA. O pětinu více přijelo turistů z Číny, kteří utratili poprvé více, než Rusové.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Základní informace | O rozhlase

Region - Praha a střední Čechy. Český rozhlasFoto: Karel Šanda. Český rozhlas jako nadčasové médium. Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Štítky: jak českého rozhlasu podívejte forum dvb vinohradská nadační var forum vysílací nadační fond

Zdroj: www.rozhlas.cz

Technická analýza - Eurodolar stojí před rezistencí na 1,1300 EURUSD a vyčkává na odpolední PPI a Michigan

EURUSD: Měnový pár se dnes pohybuje nad hladinou denního pivotu na 1,1250 EURUSD. Oscilátor relativní síly RSI se pohybuje ve vyšším neutrálním pásmu a balancoval na hranici překoupenosti, aktuálně se nachází při hodnotě 60.

Zdroj: feedproxy.google.com

Rolls-Royce otevře první prodejnu v Česku. Bude v pražské Pařížské ulici

Britský výrobce luxusních aut Rolls-Royce otevře své první autorizované dealerství v Česku na jaře příštího roku. Bude umístěné v pražské Pařížské ulici. Oznámili to ve čtvrtek zástupci společnosti.Další články k tématu:Rolls-Royce ulovil top zakázku. Vyrobí motory pro šejky z EmiratesRolls-Royce otevře v Praze první oficiální zastoupení pro ČeskoRolls-Royce otevřel nový servis ve Vídni, bude i pro Čechy Rolls-Royce plánuje výrobu sportovně-užitkových vozů

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Regina Dab Praha - Hity, doprava, informace - Český rozhlas

do zahraničí v šesti jazycích. K. Metropolitní rádio pro Prahu. Aktuality. a komplexní dopravní zpravodajství z Prahy. Kontaktní

Štítky: praze v praze audio přehrát přehrát audio vámi vámi v praze vámi v s vámi v s vámi

Zdroj: www.rozhlas.cz

Plus - Publicistika, Komentáře, věda a technika

Stanice mluveného slova. Aktuální. dění v širších souvislostech. Domácí. i světové události. Rozhovory. komentáře, reportáže, diskuse.

Štítky: vlastní roce rok ledna v roce v roku příběhy století moderátor

Zdroj: www.rozhlas.cz

Je lepší mít půlku velkého koláče než celý malý

BH Securities otevírá nový private equity fond kvalifikovaných investorů. Fond se soustředí na investice do malých a středních podniků v Česku a na Slovensku. „Příležitosti k investicím tu jsou. Naší strategií je podnik, do kterého vstoupíme, zvětšit, zlepšit a v horizontu tří až pěti let s několikanásobným ziskem prodat,“ říká správce fondu Luděk Palata.

Zdroj: feedproxy.google.com

Německý obchod oživil a opět roste. Pomohly Spojené státy americké

Po srpnovém propadu se německý vývoz a dovoz vrátil v září k růstu. Export z Německa se ve srovnání s předešlým měsícem zvýšil o 2,6 procenta a dovoz o 3,6 procenta. Zahraničnímu obchodu částečně pomohla slušná poptávka ze Spojených států.

Zdroj: byznys.ihned.cz

Region - Praha a střední Čechy - zprávy, hudba, humor

Regionální stanice Českého rozhlasu. Informace. z celých středních Čech, rozhovory, reportáže, zábava, ale i pořady určené národnostním a sociálním menšinám.

Štítky: vás či nebo chcete na talíři talíři pochoutky tandem známým hostem

Zdroj: www.rozhlas.cz

Jak vydělávat na Placla.cz kdekoliv na světě

Dneska bych vám rád představil systém výdělku a propagace, který pro svou jednoduchost a účinnost řadím mezi nejlepší systémy výdělku na internetu vůbec – hlavně pro začátečníky. Jedná se o výdělek díky psaní článků, který je naprosto primitivní, přitom vám může přinést desetitisíce měsíčně. Nevyděláte tedy miliony, ale třicet tisíc měsíčně si můžete odnést celkem […] Příspěvek Jak vydělávat na Placla.cz kdekoliv na světě pochází z Samuel-Hornek.cz

Štítky: příjem měsíčně web affiliate článků vydělávat vydělávat na placla na placla vydělávat na placla

Zdroj: samuel-hornek.cz


404 hubero kororo