Linka 199

Nejnovější články na portálu

Deník.cz

Deník - Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa

Štítky: a na pro i dnes v do se je deník

Zdroj: www.denik.cz

Polská JSW dál bojuje o přežití

Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW), největší evropský producent koksovatelného uhlí, chce v příštím roce vytěžit 16,5 milionů tun černého uhlí a vyrobit 4,1 milionu tun koksu. Firma chce dále snižovat svoje náklady a řešit vysoké zadlužení.

Štítky: společnost miliardy polská dluhopisů letošního roku zlotých držitelé milionů zlotých držitelé dluhopisů dluhopisů polskou

Zdroj: iuhli.cz

Tato plastová hračka může vašemu dítěti ublížit, varuje Česká obchodní inspekce!

PRAHA / Žlutá chlupatá jo-jo koule s nosem z plastové kuličky je sice pro děti lákavou hračkou, ale je také hodně nebezpečná! Česká obchodní inspekce (ČOI) upozornila, že plastová jo-jo koule může způsobit dušení dětí. Není to ale jediný výrobek, který je podle České obchodní inspekce pro děti nebezpečný. Vaše dítě může být z tého ... The post Tato plastová hračka může vašemu dítěti ublížit, varuje Česká obchodní inspekce! appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

V Česku přibývá neplatičů DPH. Černá listina neplatičů DPH, již čítá několik tisíc firem

PRAHA / V Česku přibývá neplatičů DPH. Zatímco ještě v roce 2014 bylo podle statistik Finanční správy ČR v registru 115 nespolehlivých plátců DPH, v letošním roce se jejich počet vyšplhal již na tisícovku. Na pozoru by proto měli být i samotní podnikatelé, kteří s rizikovými plátci DPH obchodují. Podle zákona totiž ručí za to, ... The post V Česku přibývá neplatičů DPH. Černá listina neplatičů DPH, již čítá několik tisíc firem appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Na obžerství letos chytře

Hýbejte se, nepřehánějte to s jídlem, se sladkostmi ani s alkoholem. Tyto rady všichni známe, o Vánocích se však těžko dodržují. Přijde tak jistě vhod několik jiných rad.

Zdroj: archiv.ihned.cz

Ranní komentář pro 1.12.2015

pstrongEVROPAstrongp pstrong strongp pstrongBritské bankystrongp ul liBank of England prováděla stress test tamních komerčních bankli liNa hraně dopadly výsledky zejména banky Standard Chartered a Bank of...

Zdroj: www.akcie.cz

Šíp

Šíp Plus, bulvární zpravodajství. Zprávy. extra styl, show, sport, politiku, přílohy a edice DVD.

Štítky: že a na v se je s celý článek celý článek

Zdroj: sip.denik.cz

Vzdělávací kurz: Projektový profesionál

Zajímáte se o projektové plánování a řízení neboli o projektový management? Chcete uspořádat firemní procesy a zjistit, kde jsou vaše slabiny? V tom případě je tady náš kurz právě pro Vás. V průběhu dvou měsíců se díky ucelené a komplexně pojaté koncepci kurzu seznámíte s hlavními principy projektového řízení, a především nastartujete své projektové myšlení.

Zdroj: www.forum-media.cz

Hodnota majetku domácností v USA stoupla

Čistá hodnota majetku amerických domácností ve druhém čtvrtletí mírně stoupla na nový rekord 85,7 bilionu USD...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Novinka: Michaela Marksová navrhuje nezaměstnaným po padesátce zvýšit dvojnásobně podporu

PRAHA / Být po padesátce bez práce je v Česku nezáviděníhodná situace. Lidé těsně před důchodem jsou často ze strany zaměstnavatelů diskriminováni. Pomoci s hledáním práce by jim mohla novinka Ministerstva práce a sociálních věcí. Sehnat práci po padesátce je v České republice skoro nemožné. A i když nezaměstnaných rychle ubývá, není to případ padesátníků, ... The post Novinka: Michaela Marksová navrhuje nezaměstnaným po padesátce zvýšit dvojnásobně podporu appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Rom nedostane půl milionu za zařazení do zvláštní školy, rozhodl...

Brno - Ústavní soud dnes zamítl stížnost Roma, který požadoval po státu omluvu a 500.000 korun za to, že musel chodit do zvláštní školy. Považoval

Štítky: jeho školy zvláštní soud soudu ústavní ústavní soud do zvláštní školy do zvláštní zvláštní školy

Zdroj: www.denik.cz

Lesk a půvab štědrovečerní tabule

Vánoční večeře má jedinečné kouzlo i své náležitosti. Stejně jako skladba menu má i výzdoba a založení stolu svůj účel a symboliku. Takže odložit mobil, zapálit svíčku...

Zdroj: archiv.ihned.cz

Brambory a další zelenina letos výrazně podraží, důvodem je extrémní sucho

ČESKO / Brambory a další zelenina v letošním roce výrazně podraží. A to až o desítky procent. Podle odborníků za to může extrémně suché léto. Nedostatek srážek ale trápí i pěstitele ze sousedních států. A kvůli tomu českým spotřebitelům pravděpodobně zeleninu nezlevní ani brambory a zelenina z dovozu. Vyprahlá pole českých a moravských zemědělců. Sluneční ... The post Brambory a další zelenina letos výrazně podraží, důvodem je extrémní sucho appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Fed znovu mění pravidla hry a hledá výmluvy

Americká centrální banka (Fed) svým zdůvodněním, proč navzdory solidnímu růstu ekonomiky a trhu práce...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Tipy na vánoční dárky

Předvánoční trh je plný produktů nejrůznějších kategorií, cen a kvalit. Tipy na novinky a zajímavé produkty pro vás připravili partneři magazínu.

Zdroj: archiv.ihned.cz

Míří DAX zpět na svá maxima ze začátku roku?

pV dalších dnech lze očekávat stále zvýšenou volatilitu – právě kvůli výstupu z ECB. Příští týden pak bude oznámen zápis z Fedu, přičemž je velká šance, že dojde k očekávanému zvýšení úrokové sazby o 0,25 procentních bodů. Oba očekávané...

Zdroj: www.akcie.cz

Polské akcie neudržely ranní zisky

Polské akcie neudržely hubené ranní zisky a končí první prosincovou seanci s mírnou ztrátou.brbrpZávěrečný gong zastihl index WIG30 na 2 146 bodech (-0,3%). Díky slabším listopadovým tržbám se nedaří obuvnickému CCC (CCC -6,3%). Výrazněji oslabuje...

Zdroj: www.akcie.cz

ČNB nechá měnovou politiku beze změny

Bankovní rada ČNB nechá na čtvrtečním zasedání svůj závazek udržovat korunu nad hranicí 27 Kč za euro beze...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Agentura S&P zvýšila rating Portugalska

Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor´s (S&P) dnes zlepšila úvěrové hodnocení Portugalska o jeden...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Ekonomové čekají zvýšení úroků v USA letos

Téměř dvě třetiny ekonomů předpokládají, že americká centrální banka (Fed) přikročí k prvnímu zvýšení...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Všeobecné obchodní podmínky pro objednávání a realizaci...

. 2. Splatnost ceny za šíření reklamy je určena uzavřenou smlouvou, objednávkou. Důchodová komise navrhovala mimo jiné sdílení vyměřovacího základu pro výpočet.

Štítky: za o případě nebo reklamy zadavatel zadavatele fincentra šíření reklamy šíření

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Sedm let stačilo spedičním společnostem ke konsolidaci trhu s nákladní dopravou

PRAHA / Globální ekonomická krize v roce 2008 nastartovala významné změny na trhu s nákladní dopravou. Firmy začaly více přemýšlet o přepravě svého zboží. Hledaly nové alternativy, jak přepravovat levněji. Zintenzivnila se cenová válka a kurýrní společnosti musely jít s cenou dolů. Nedostatečné konkurenční prostředí dalo vyniknout spedičním společnostem zabývajícím se přepravou zboží na míru. Celosvětoví dopravci ... The post Sedm let stačilo spedičním společnostem ke konsolidaci trhu s nákladní dopravou appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Nakladač, ve kterém řidič sveze i kamaráda

Je to precizní osmnáctitunový kolos, který pohání šestiválcový motor o výkonu 158 kW a objemu 6,7 litru. Splňuje emisní třídu Tier4i. Nepotřebuje filtr pevných částic a vystačí si jen s močovinou. Řeč je o kolovém nakladači Case 821F XR.

Štítky: může si který je stroje strojník kapoty case xr adblue

Zdroj: iuhli.cz

Česku se daří. Předpověď letošního růstu je již 3,9 procenta

PRAHA / Nárůst ekonomiky v prvním čtvrtletí 2015 o 4,0 % meziročně vede ministerstvo financí ČR k revizi makroekonomické prognózy reálného růstu pro rok 2015 z 2,7 % na 3,9 %. Reálný HDP se v 1. čtvrtletí vlivem jednorázových faktorů podstatně zvýšil. Tento mimořádný růst byl dán přírůstkem zásob, kde hrály roli zejména dva faktory: ... The post Česku se daří. Předpověď letošního růstu je již 3,9 procenta appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Světové ceny ropy dnes znovu klesají

Světové ceny ropy dnes znovu klesají, za celý týden ale mírně získávají. Ropný trh na konci týdne podkopaly...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Podle průzkumu veřejného mínění jsme spokojený národ! Souhlasíte s tím?

PRAHA / Téměř dvě třetiny Čechů jsou spokojeny se svým životem. Spokojenější jsou lidé s vyšším příjmem a také ti, kteří žijí s partnerem. Oproti roku 2014 míra spokojenosti nepatrně klesla, v uplynulých letech má ale rostoucí tendenci. Se svým životem je podle průzkumu spokojeno 62 % lidí, přičemž 12 % je jich spokojeno velmi. ... The post Podle průzkumu veřejného mínění jsme spokojený národ! Souhlasíte s tím? appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Klesla cena zlata: Zlato je nejlevnější za posledních pět let

PRAHA / O čtyři procenta se v pondělí 20. července propadla cena zlata, a zlato je tak nejlevnější od května roku 2010. Mohou za to spekulativní prodeje velkého množství zlata na čínském trhu i předpokládané zvyšování úrokových sazeb v USA. Kromě zlata klesá také cena platiny i palladia. Hned potom, co na šanghajské burze zlata ... The post Klesla cena zlata: Zlato je nejlevnější za posledních pět let appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Krátké zprávy | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

Důchodová komise navrhovala mimo jiné sdílení vyměřovacího základu pro výpočet důchodu obou manželů v jednotlivých letech během trvání manželství.

Štítky: autor ročně tisíc do důchodu dříve celý článek celý článek rekordů

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Akciový výhled

pPražská burza by měla v úterý posilovat, index PX se dostal na velmi zajímavé úrovně (975 bodů). V čele růstu by mohly být akcie Komerční banky a ČEZu. Prvně jmenovaný titul se zřejmě zbavil prodejců, jež tlačili kurz dolů v minulých týdnech. To mohlo...

Zdroj: www.akcie.cz

Forbesovské ohlédnutí: Tykač ve verzi 2014

Miliarda dolarů, 50 let a mizerná pověst. Jak k tomu všemu přišel Pavel Tykač, jeden z nejbohatších lidí Česka? I to se dozvíte v rozhovoru, který Tykač poskytl v dubnu 2014 magazínu Forbes. Server iUHLI.cz přináší rozhovor v nezkrácené podobě.

Štítky: mu jste jsem se podíl jsme byl k uhelné ohlédnutí

Zdroj: iuhli.cz

Připijme na šťastné a veselé

Svařákem v adventních dnech to začíná, stopičkou vaječňáku při pečení pokračuje a přípitkem o Štědrém večeru končí. Jak se prochutnat adventem a jaké zvolit víno pro sváteční čas?

Zdroj: archiv.ihned.cz

Nemocnice Přerov školila zdravotníky v oblasti komunikace

Profese zdravotníka zdaleka nezahrnuje jen provádění vyšetření a výkon zákroků. Velké množství času stráví lékaři i sestry také komunikací s pacienty a jejich rodinnými příslušníky. Nemocnice Přerov, člen skupiny AGEL, se proto rozhodla svůj personál v oblasti komunikace vyškolit a speciálně tak připravit osm desítek zdravotníků na případnou krizovou komunikaci s nervózními nebo i agresivními pacienty a jejich […]

Zdroj: www.hospitalin.cz

Reklama | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

Naši čtenáři jsou odborníci z řad ekonomů, státní správy, politiky a finančních institucí. Co do složení informací si na své přijdou jak odborníci, tak laická.

Štítky: tak o obchodní informací informace kampaně reklamní odborníci čtenáři českéreformy

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Podvodníci cílí na majitele bankovních účtu GE Money Bank

ČESKO / Podvodníci se zaměřili na majitele bankovních účtů GE Money Bank. Národní bezpečnostní tým CSIRT.CZ varuje před phishingovým podvodem. „Po phishingové vlně, která mířila na elektronické bankovnictví Komerční banky, jsme zaznamenali téměř totožný e-mail určený pro klienty GE Money Bank,“ varuje Pavel Bašta, bezpečnostní analytik týmu CSIRT.cz, který je provozován sdružením NIC.cz. Po kliknutí ... The post Podvodníci cílí na majitele bankovních účtu GE Money Bank appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

České průmyslové zdravotní pojišťovně dalo důvěru 36 tisíc nových pojištěnců

PRAHA / Výsledkem dlouhodobého zlepšování poskytovaných služeb pojištěncům, vysoké úrovně vzájemné komunikace a seriózních vztahů se zdravotnickými zařízeními je stálý zájem občanů České republiky o pojištění u České průmyslové zdravotní pojišťovny. V období od 1. července 2014 do 30. června 2015 se nově zaregistrovalo u České průmyslové zdravotní pojišťovny 36 tisíc nových pojištěnců, což je ... The post České průmyslové zdravotní pojišťovně dalo důvěru 36 tisíc nových pojištěnců appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Analýza hlavních měnových párů 18.9.2015

Měnový pár EUR/USD byl včera v silném rostoucím trendu díky zasedání Fedu a dostal se až na 1,1440...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Webinář: Kontrolní hlášení k DPH od 1. 1. 2016

Od 1. 1. 2016 přibude plátcům DPH další povinnost – podat kontrolní hlášení za konkrétní zdaňovací období. Kdo kontrolní hlášení nepodá, popř. ho podá nesprávně, vystaví se nebezpečí pokuty, jež může dosáhnout několika desítek tisíc korun. Nová povinnost se dotkne jak právnických, tak fyzických osob. Během webináře se dozvíte, jak správně podat kontrolní hlášení k DPH v novém roce, a získáte potřebné informace a praktický návod, jak se vyhnout hrozící penalizaci.

Štítky: kdo kterou webinář nahrávka je nahrávka dostupná můžete zhlédnout i dostupná zhlédnout i opakovaně webináře

Zdroj: www.forum-media.cz

Tak kdo je tady na sladké?

Péct na Vánoce cukroví je v našich krajích téměř olympijská disciplína. Soutěžíme v množství druhů i plechů. V pečení jsme šampióni. Co máme nejraději? Jaké jsou nové trendy?

Zdroj: archiv.ihned.cz

Stodská nemocnice: Nový přístroj odhalí zrakové vady již u půlročních dětí

Čím rychleji je u dětí zjištěna zraková vada, tím rychleji a efektivněji ji lze léčit a předcházet většímu zrakovému hendikepu v pozdějším věku. Dětské oddělení Stodské nemocnice proto v těchto dnech pořídilo přístroj, který odhalí nejčastější oční vady již u půlročních dětí. Zjistí a změří konkrétně tupozrakost, dalekozrakost, krátkozrakost, šilhání, deformované zakřivení rohovky, nestejné rozšíření […]

Zdroj: www.hospitalin.cz

V plzeňské jídelně ZRTAS, kde byla objevena salmonela, se vaří. Hygienici provoz povolili

PLZEŇ / Plzeňská jídelna a vývařovna ZRTAS od středy 5. srpna opět vaří a rozváží jídla. Přes týden a půl byla jídelna a vývařovna ZRTAS uzavřena kvůli výskytu salmonely. Salmonelou se nakazilo okolo 150 lidí. Podle hygieniků šlo o největší epidemii v Plzeňském kraji za posledních 20 let. Plzeňská jídlena ZRTAS úspěšně prošla pondělní závěrečnou ... The post V plzeňské jídelně ZRTAS, kde byla objevena salmonela, se vaří. Hygienici provoz povolili appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Pražská burza dále klesla, pod prodejním tlakem akcie O2

pPražská burza rozšířila pondělní ztráty a měřeno indexem PX oslabila o -0,55% na 969 bodů. Tahounem poklesu se dnes staly akcie O2, které padly na závěrečných 247 Kč (-3,88%) při denním minimu u 232 Kč. Stalo se tak poté, co majoritní vlastník oznámil,...

Zdroj: www.akcie.cz

Fed dal trhům, co chtěly

Americká centrální banka (Fed) na svém včerejším ostře sledovaném zasedání nepřišla s ničím novým. S...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Blogy | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

V posledních dnech několik serverů zveřejnilo zprávu o údajném podvodu na klientech penzijních fondů. Jednou z aktuálních otázek penzijní reformy je: Bude.

Štítky: var penzijní kategorie více v komentář blogy reforma vloženo penzijní reforma

Zdroj: blog.ceskereformy.cz

Politici nešetří státní kasu! Skoro 220 milionů si rozdělili na odměnách, o 65 milionů více než loni

PRAHA / Bezmála 220 milionů korun rozdělila letos vládní koalice na odměnách mezi své úředníky. Na bonusech za první pololetí tak kabinet Bohuslava Sobotky rozdal výrazně více než v loňském roce za stejné období. Tehdy se konečný účet zastavil na 155 milionech korun. V letošním roce přidávalo na odměnách větší částku hned devět ministerstev. Výši ... The post Politici nešetří státní kasu! Skoro 220 milionů si rozdělili na odměnách, o 65 milionů více než loni appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Splněné dětské přání organizuje sbírku pro nemocného chlapce

Jaké to asi je, když se člověk vznese vysoko do oblak a podívá se na svět z úplně jiného úhlu? Na tuto otázku bude již brzy znát odpověď 8letý Teddýsek, další vážně nemocné dítě, které prožije s organizací Splněné dětské přání neuvěřitelné dobrodružství. Proč právě on?  O Teddýskově životním příběhu organizace Splněného dětského přání poprvé […]

Zdroj: www.hospitalin.cz

Index spekulativního sentimentu 18.9.2015

Index spekulativního sentimentu (SSI index) a aktuální otevřené pozice na FOREXU. Podrobný popis tohoto...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Vánoce v zámecké kuchyni

Unikátní atmosféru, svátečně vyzdobené interiéry a tematické vánoční prohlídky nabízejí v adventním čase hrady a zámky, které se v tuto dobu mimořádně otevírají.

Zdroj: archiv.ihned.cz

Penze nebo investice v Karibiku: Dominikánská republika

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA / Dominikánská republika je jednou z nejoblíbenějších exotických destinací nejen mezi turisty, ale i pro zahraniční penzisty a investory. Deník Huffington Post sestavil žebříček pěti nejlepších míst, v němž vedle ekonomických faktorů zohledňuje i bezpečnost, klima a vztah místních k cizincům. Na tomto prestižním seznamu se umístila také Dominikánská republika. Dominikánská republika je ... The post Penze nebo investice v Karibiku: Dominikánská republika appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Články | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

V procentním vyjádření si tedy nejvíce polepší důchodci s nižší penzí. Výpočtová formule důchodu je výhodná pro občany s nižšími příjmy.

Štítky: finanční než nebo příjmy kolik důchodového sociálním sociálním pojištění vysokými s vysokými

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Vláda se nedohodla: Horníci do důchodu dříve nepůjdou

PRAHA / Vláda ČR se ani ve středu 22. července nedohodla na tom, aby všichni horníci odcházeli do důchodu o pět let dříve než ostatní pracující. Odbory horníků kvůli tomu hrozí protesty. Před schůzí vlády na výjezdním zasednání v Ostravě demonstrovalo před krajským úřadem několik desítek horníků. Kabinet naopak posvětil vznik průmyslové zóny Nad Barborou ... The post Vláda se nedohodla: Horníci do důchodu dříve nepůjdou appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Pozice kvalifikovaných investorů 18.9.2015

Níže uvedené hodnoty jsou přehledem spekulativního sentimentu traderů obchodujících v Axiory, tedy poměru...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Islamisté - Deník.cz

Agáta Prachařová: Dostala TĚŽKOU RÁNU od bývalého milence. PŘÍSNĚ TAJNÉ: Jaká je skutečná hmotnost světových celebrit. Bagdád – Komando Islámského státu v.

Štítky: státu dnes v policie islámského státu islámského sýrie útoků iráku damašek

Zdroj: www.denik.cz

Friday Edition: Čína předvedla zabijáka letadlových lodí

Na své hojně medializované vojenské přehlídce začátkem září představila Čína zbraň, která má potenciál změnit rovnováhu sil ve...

Zdroj: www.fsfinalword.cz

Blogy | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

Data vytvoření: 27 Červenec 2014 | Uživatelé: host2. Data vytvoření: 8 Červen 2014 | Uživatelé: botanik44. Data vytvoření: 5 Únor 2014 | Uživatelé: 11101993.

Štítky: zpětné hlavní data odkazy komentáře opalka červen zpětné odkazy data vytvoření vytvoření

Zdroj: blog.ceskereformy.cz

Střet zájmů ČSSD u Rozhodčího soudu

Když Rozhodčí soud při Hospodářské komoře a Agrární komoře nařídil majiteli Vítkovic Janu Světlíkovi zaplatit v obchodním sporu...

Zdroj: www.fsfinalword.cz

ČeskéReformy.cz - Fincentrum

Výpočtová formule důchodu je výhodná pro občany s nižšími příjmy. Důchodová komise navrhovala mimo jiné sdílení vyměřovacího základu pro výpočet důchodu.

Štítky: a na před důchodu penzijní více v se s

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Blogy | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

Podmínky používání serveru www.ceskereformy.cz (dále jen Server) Uživatel je povinen si prostudovat tyto podmínky používání. Veškerá Data zadaná uživatelem musí.

Štítky: že za a na v se je serveru uživatel provozovatel

Zdroj: blog.ceskereformy.cz

Osborne: Čína zůstává globálním motorem

Britský ministr financí George Osborne čínské ekonomice i přes zpomalování růstu věří. Čína podle...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Babiš a jeho tým dokázal jediné, chránit své zájmy a uzdravit maximálně svoji peněženku

PRAHA / Podle neoficiálních informací se ministr financí Andrej Babiš (ANO) chystá prostřednictvím svých společností skoupit významnou síť lékáren a obsadit tak i tuto několikamiliardovou oblast zdravotnictví. „Věřím, že jde o zprávu nepravdivou, která vznikla jen šumem při předávání informací, možná i pod vlivem nesnesitelných veder, která sužují v těchto dnech Česko. Jinak by totiž ... The post Babiš a jeho tým dokázal jediné, chránit své zájmy a uzdravit maximálně svoji peněženku appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Stát rozdává v rámci programu Zelená úsporám miliony. Nechte si opravit byt nebo panelák

ČESKO / Až deset milionů korun mohou jednotliví žadatelé získat v rámci programu Nová zelená úsporám. Lze je použít třeba na výměnu oken, zateplení fasád či výměnu neekologických zdrojů tepla za ekologičtější. Bohužel většina bytových domů v České republice stále čeká na rekonstrukci. Vládní program Zelená úsporám podporoval doposud majitele rodinných domů. Jeho další kolo ... The post Stát rozdává v rámci programu Zelená úsporám miliony. Nechte si opravit byt nebo panelák appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Kdo je odpovědný za nebezpečné vakcíny?

Dokument „Trace Amounts“ z roku 2014 je v zásadě hororovým příběhem o tom, jak americké farmaceutické společnosti a Centra pro...

Zdroj: www.fsfinalword.cz

Penzijní systémy ve světě | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

Jaké státní penzijní systémy využívají jiné světové státy. Současná vláda ruší penzijní systém předešlé vlády. Důchodová komise navrhovala mimo jiné.

Štítky: světě kde penzijní systémy ve a kde otřes kombinované systémy ve ve světě systémy ve světě systémy

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Česká obchodní inspekce varuje před dalšími ŠMEJDY. IQ Teleshopping láká seniory na falešné výhry

ČESKO / Údajné výhře v podobě dovolené u moře nebo televize v posledních týdnech podlehly desítky seniorů po celém Česku. Nová firma s názvem IQ Teleshopping se zaměřila na pořádání předváděcích akcí. Problémy ale přichází, když si senioři nákup rozmyslí. V sídle společnosti IQ Teleshopping totiž nikdo není a zboží není kam vrátit. Česká obchodní ... The post Česká obchodní inspekce varuje před dalšími ŠMEJDY. IQ Teleshopping láká seniory na falešné výhry appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Adresář | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

Současná vláda ruší penzijní systém předešlé vlády. Důchodová komise navrhovala mimo jiné sdílení vyměřovacího základu pro výpočet důchodu obou manželů v.

Štítky: sociálního zabezpečení česká správa sociálního doposud nebyl připojen nebyl připojen žádný vlády české republiky správa sociálního úřady a státní úřady finanční instituce penzijní fondy

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Regulace hazardu: Gamblerství bude více zdaněno, rozšíří se pravomoci obcí a zavede se povinná zavírací doba heren

PRAHA / Vláda na svém jednání ve středu 29. července schválila balíček zákonů regulujících hazardní hry, který předložilo Ministerstvo financí. Jedná se tak o naprostý průlom v regulaci hazardu v České republice. „Jsme první vláda po sametové revoluci, která našla odvahu připravit moderní regulaci hazardu. Jdeme tak cestou západní Evropy,“ uvedl ministr financí Andrej Babiš. ... The post Regulace hazardu: Gamblerství bude více zdaněno, rozšíří se pravomoci obcí a zavede se povinná zavírací doba heren appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Akcie v USA klesly, dolar k euru posílil

Akcie ve Spojených státech na závěr týdne oslabily. Náladu investorů na Wall Street i na jiných trzích podkopaly...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Polovina výrobků nemá správný energetický štítek, prokázala kontrola prodejen s elektronikou

ČESKO / Polovina výrobků v evropských obchodech s elektronikou nemá správný energetický štítek, prokázala rozsáhlá kontrola prodejen, kterou v první polovině roku 2015 provádělo konsorcium partnerů projektu MarketWatch. Partneři navštívili 20 prodejen v České republice a celkem 243 obchodů v 11 zemích EU a zkontrolovali přítomnost energetických štítků na více než 30 000 produktech. „Jeden ... The post Polovina výrobků nemá správný energetický štítek, prokázala kontrola prodejen s elektronikou appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Poslední obchodní seance v měsíci listopadu přinesla investorům řadu překvapení

Společnost Stock Spirits (-32,39 %) již v pátek po závěru obchodování na pražské burze oznámila výrazné snížení výhledu pro tento rok. Problémy v Polsku přestávají být jen dočasnou záležitostí a investoři zareagovali výraznou redukcí...

Zdroj: www.akcie.cz

Zeman má perfektní načasování

Miloš Zeman má dar navštěvovat ohniska napětí zrovna v okamžiku, kdy se na ně začíná upírat pozornost světa. Začalo to jeho projevem...

Zdroj: www.fsfinalword.cz

Tiskové zprávy | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

Podle aktuálního průzkumu NN pojišťovny a penzijní společnosti jsou Češi skeptičtí k budoucí pomoci státu v penzi – jen pětina očekává, že se o ně stát.

Štítky: o jen autor průzkumu do důchodu nn češi celý článek celý článek

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Jaký osud čeká uhlí z ČSA?

Dobývání hnědého uhlí v lomu ČSA skončí kolem roku 2022. Vláda totiž neprolomila limity těžby, za nimiž se podle odhadů nachází podle odhadů 750 milionů tun uhlí. Surovina za nimi zůstává teoreticky k dispozici. Budoucí vlády se budou moci k rozhodnutí o lomu ČSA vrátit.

Štítky: jsou zásob by pod zásoby energetická nebilančních

Zdroj: iuhli.cz

Moody's snížila úvěrové hodnocení Francie

Mezinárodní ratingová agentura Moody's v pátek snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Francie ze stupně Aa1...

Zdroj: www.fxstreet.cz

V Polsku se údajně našel vlak nacistů naložený zlatem - Deník.cz

Vratislav – V Polsku se údajně podařilo vyřešit záhadu vlaku naloženého zlatem, který zmizel na jaře 1945 při dobývání tehdy německé Vratislavi Rudou…

Štítky: if function byl údajně polsku zlatem tgm vlak element box

Zdroj: www.denik.cz

Poplatek za ČT i když nemáte televizi! Navrhuje to generální ředitel České televize Petr Dvořák

PRAHA / Koncesionářské poplatky budou pravděpodobně v budoucnu platit i lidé, kteří nemají nebo nevlastní televizi či rádio. Navrhuje to generální ředitel České televize Petr Dvořák s tím, že stále více lidí sleduje televizní vysílání a poslouchá rádio prostřednictvím internetu. „Způsob, který dnes máme, opomíjí, že existuje čím dál větší skupina diváků, která sice sleduje ... The post Poplatek za ČT i když nemáte televizi! Navrhuje to generální ředitel České televize Petr Dvořák appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Denní report - úterý 01.12.2015

ČR: Pražská burza dále klesla, pod prodejním tlakem akcie O2, SRN: Frankfurtská burza na závěr dne prohloubila ztráty, USA: Wall Street ve znamení růstu, S&P500 pokořil metu 2100 bodůbrbrh2Pražská burzah2 h3Hlavní zprávyh3 pstrongHSBC...

Zdroj: www.akcie.cz

Zajištění na důchod: Akciový fond, nebo fond životního cyklu

Fondy životního cyklu jsou mezi investory i finančními poradci značně populární. Nejčastěji mají sloužit jako základ zajištění na penzi. V čem spočívá jejich kouzlo? Je to správná volba? Měli byste jim dát přednost před klasickými akciovými fondy?

Zdroj: www.penize.cz

Francouzské Mistraly nejspíš koupí Egypt - Deník.cz

Paříž - Dvě moderní francouzské vojenské lodě Mistral, které mělo původně získat Rusko, koupí nejspíš Egypt. S. odvoláním na zdroje blízké jednání mezi…

Štítky: francouzské koupí egypt nejspíš koupí egypt mistraly nejspíš koupí mistral francouzské mistraly nejspíš mistraly koupí nejspíš egypt

Zdroj: www.denik.cz

Status tržní ekonomiky Číny prý zasáhne EU

Evropská unie by mohla přijít o 1,7 až 3,5 milionu pracovních míst, pokud by se rozhodla přiznat Číně status...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Ze života: Napsali jste dům na dítě? Bez souhlasu soudu ho neprodáte

Převést nemovitý majetek na dítě se zdá mnohdy jako bezpečnější a férovější varianta řešení různých rodinných situací. Jestli ale je vlastnictví nemovitosti v zájmu dítěte, rozhodují nejen jeho rodiče, poručníci či opatrovníci, ale musí to posoudit soud a udělit souhlas s právním jednáním zástupce dítěte. Souhlas soudu bude nutný i k pozdějšímu prodeji.

Zdroj: www.penize.cz

Jednoho kubu, prosím!

Nápad přidat k vánoční procházce oběd, nebo dokonce večeři v restauraci, má i u nás stále víc příznivců. Rok od roku proto víc a víc restaurací nabízí vánoční menu.

Zdroj: archiv.ihned.cz

Pomoc v hmotné nouzi: V Pardubicích doplatek na bydlení jen pro obyvatele s trvalým pobytem

PARDUBICE / Od května letošního roku nastala změna v zákoně o pomoci v hmotné nouzi v případě posuzování nároku na doplatek na bydlení u osob žijících dlouhodobě na ubytovnách. Tuto dávku, kterou vyplácí úřad práce, lze na základě změny v zákoně vyplatit pouze za souhlasného stanoviska obce, ve které se ubytovna nachází. Dle metodických výkladů ... The post Pomoc v hmotné nouzi: V Pardubicích doplatek na bydlení jen pro obyvatele s trvalým pobytem appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Státní veterinární správa varuje: Ptačí chřipka je za hranicemi, jsme v nebezpečí!

ČESKO / Státní veterinární správa (SVS) důrazně varuje před ptačí chřipkou. Ohniska zákeřné choroby se totiž v uplynulých dnech objevila jen kousek od českých hranic! Jde navíc o nebezpečnou formu nemoci. „V posledních dvou červencových týdnech se objevily případy vysocepatogenní ptačí chřipky subtypu H7N7 v komerčních chovech nosnic v hrabství Lancashire ve Spojeném království a ... The post Státní veterinární správa varuje: Ptačí chřipka je za hranicemi, jsme v nebezpečí! appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Počasí

Muž Jennifer Aniston našel doma cizí NAHOU ŽENU. Předpověď na neděli (00-24): V noci převážně oblačno, ojediněle přeháňky, v polohách nad 500 m sněhové.

Štítky: nad cm teploty místy vlhký jasno oblacno polojasno sk technický

Zdroj: www.denik.cz

Minimální mzda by v příštím roce mohla stoupnout na 9900,- korun

PRAHA / V příštím roce by mohla opět stoupnout minimální mzda. Rozhodnutí je na vládě, ale ministerstvo práce a sociálních věcí navrhuje, aby minimální mzda vzrostla o sedm set korun, tedy na 9900,- korun. Z ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) míří na vládu návrh, aby minimální mzda znovu vzrostla. Naposledy ji vláda zvýšila počátkem ... The post Minimální mzda by v příštím roce mohla stoupnout na 9900,- korun appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Velká vláda, podprůměrná justice

EU má 28 členů, OECD jich má 34, ale Česká republika je podle indexu Economic Freedom of the World celosvětově na 42. místě co se...

Zdroj: www.fsfinalword.cz

Podmínky používání Serveru www.ceskereformy.cz (dále jen Server...

Pro Data, která uživatel na Server vkládá mohou platit další pokyny a omezení. Kontaktním pojítkem je pouze e-mailová adresa uživatele, popřípadě mobilní telefonní.

Štítky: účtu služeb data serveru obsah uživatel provozovatel služeb serveru

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Na lodi s urchlíky mířící z Libye do Itálie bylo 50 mrtvých těl...

Řím - Na lodi s uprchlíky mířící z Libye do Itálie našla posádka švédského armádního plavidla asi 50 mrtvých těl. Informovala. o tom dnes agentura Ansa. Zhruba

Štítky: lodi migrantů itálie těl na lodi s mířící libye do itálie libye lodi s mrtvých

Zdroj: www.denik.cz

Wall Street ve znamení růstu, S&P500 opět před branami 2100 bodů

Zámořské trhy si připisují solidní zisky, když širší index S&P500 aktuálně zpevňuje o 0,7% a opět se přibližuje hranici 2100 bodů při růstu všech oborových indexů.brbrpSoučasně americký dolar sestupuje ze sedmiměsíčního minima vůči euru na 1,0635...

Zdroj: www.akcie.cz

Platy státních zaměstnanců příští rok porostou. Nejvíce dostanou přidáno politici!

PRAHA / Platy státních zaměstnanců v roce 2016 porostou. Učitelé, policisté, zdravotní sestry, lékaři a policisté dostanou navíc tři procenta, státní úředníci pět, soudci devět. A politici? Příští rok si přilepší o čtrnáct procent! Dráždí odboráře i obyčejné lidi. Příští rok vzrostou platy lidí, kteří jsou placeni státem. A kdo dostane nejvíce? Politici! Ti si ... The post Platy státních zaměstnanců příští rok porostou. Nejvíce dostanou přidáno politici! appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz

Dolar po čtvrtečním komentáři Fedu oslabuje

Americký dolar dnes oslabuje a ke koši měn klesl nejníže za tři týdny. Reaguje tak na čtvrteční komentář centrální...

Zdroj: www.fxstreet.cz

Řádková inzerce zdarma - Denik.cz

Inzertní server z rodiny Denik.cz - zaměstnání, nemovitosti a byty, auto-moto, seznámení, obchod a služby, domácnost a hobby, zvířata a potřeby pro chovatele

Štítky: a document var pro služby potřeby g je reklama hobby

Zdroj: inzerce.denik.cz

Chorvatsko vyhlásilo soutěž pro občany České republiky

CHORVATSKO / Ministerstvo financí Chorvatské republiky vyhlásilo soutěž ve formě loterie s názvem „A kde je účet?“ určenou pouze občanům České republiky, kteří v období od 1. srpna do 2. října 2015 nasbírají dvacet účtenek za nákupy v Chorvatsku a zašlou je na adresu Chorvatské Loterie. Vylosovaný výherce získá zájezd pro dvě osoby do Chorvatska ... The post Chorvatsko vyhlásilo soutěž pro občany České republiky appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

Zdroj: zpravyextra.cz


404 hubero kororo