Linka 199

Štítek: changhong

nejčastější štítky

Čínský výrobce televizí rozšíří fabriku v Nymburku. Za 650 milionů

Do Česka přichází další investice z Číny, tentokrát už ne pod taktovkou CEFC. Výrobce televizí Changhong Europe investuje v Nymburku do rozšíření závodu na výrobu elektroniky 650 milionů korun. Ve čtvrtek se na tom dohodli zástupci firmy s středočeským hejtmanem Milošem Peterou, který je nyní na návštěvě Číny. Společnost nyní v závodu u Nymburka zaměstnává zhruba 300 lidí.Další články k tématu:Číňanů se nebojme, jen si je obezřetně hlídejme, říká šéf komory DlouhýKOMENTÁŘ: Česko se stává laboratoří neznámých čínských miliardČínská CEFC investuje v Česku v první vlně až 10 miliard, odhadl ZemanČínský kapitál Česku pomůže, expanze bude pokračovat, míní ekonomČíňané pokračují v nákupech. Ovládli pivovary, mají podíly v ČSA a médiíchNový systém sběru elektrošrotu prodraží elektroniku, varují výrobci

Štítky: firmy výrobce hejtman cefc èínské náv spoleènost cefc èínské firmy changhong èínská

Zdroj: ekonomika.idnes.cz

Čínský Changhong v Nymburku rozšíří výrobu. Do továrny na elektroniku nalije 650 milionů korun

Čínský Changhong investuje 650 milionů korun do rozšíření své továrny v Nymburce. Stavět by se mělo začít v příštím roce. Termín dokončení zatím není známý. Část průmyslové zóny v Nymburce bude vyhrazena pro čínské investice. Mohl by zde například fungovat některý z dodavatelů Changhongu.

Štítky: korun továrny èínské changhong roz milionù milionù korun nymburce v nymburce èínský changhong

Zdroj: logistika.ihned.cz

Příliv čínských investic nekončí, Changhong rozšíří závod v Nymburku

Výrobce televizí Changhong Europe investuje v Nymburku do rozšíření závodu na výrobu elektroniky 650 milionů korun. Dohodli se na tom zástupci firmy a středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD), který je nyní na návštěvě Číny.

Štítky: firmy korun investice investic do s rozå changhong zamä spoleä

Zdroj: e-svet.e15.cz