Linka 199

Štítek: dnešní dvojčata

nejčastější štítky

Štýsova Země znovuzrozená je v Kadani

V aule kadaňského gymnázia včera začala výstava Stanislava Štýse Země znovuzrozená. Snímky dokumentují proměny, kterými prošla těžbou poznamenaná krajina v Ústeckém kraji díky rekultivaci. Výstava zůstane na gymnáziu do začátku letních prázdnin.

Štítky: měsíční ale dnešní dvojčata stanislava dnešní štýs dvojčata stanislava dvojčata stanislava štýse dnešní dvojčata krajina kadaně

Zdroj: iuhli.cz

Na výsypce rostla i kukuřice

Dnešní dvojčata Stanislava Štýse zachytila vnitřní výsypku bývalého lomu Obránců míru. Snímek s kukuřičným polem je z roku 2010, druhá fotografie, která vypadá spíš jako z jiné planety, byla Stanislavem Štýsem pořízena již v roce 1993.

Štítky: dnes míru čsa dnešní dvojčata stanislava dvojčata stanislava štýse dnešní dvojčata výsypky obránců míru obránců

Zdroj: iuhli.cz

Už jste pili víno z lomu?

Dnešní dvojčata Stanislava Štýse zachytila spodní část výsypky lomu Slatinice během první etapy vinohradnické rekultivace. Barevný snímek pak ukazuje stejné místo v roce 2009.

Štítky: byl lom dnešní dvojčata zachycují štýse zachycují

Zdroj: iuhli.cz

Rekultivace | iUHLI.cz

Dnešní dvojčata Stanislava Štýse ukazují proměnu území bývalého lomu Hrabák VII. Areál golfového hřiště v Sokolově je výsledkem unikátního projektu rekultivace.

Štítky: ukazuje dnešní dvojčata stanislava dnešní dvojčata stanislava dvojčata stanislava štýse dnešní dvojčata rekultivace stejné místo v stejné místo

Zdroj: iuhli.cz