Linka 199

Štítek: dokumentace

nejčastější štítky

Finské jaderné reaktory projdou kvůli aféře Arevy další kontrolou

Do dnešního dne nebyly ve finských elektrárnách nalezeny žádné zfalšované, či nestandardní dokumenty spojené s aférou zfalšovaných kontrol jakosti ve francouzských kovárnách Le Creusot. Finský regulátor však nadále trvá na pokračování detailní kontroly dokumentace. Ta by měla skončit v dubnu letošního roku. Celou aféru odstartoval nález anomálie na nově budovaném EPR reaktoru jaderné elektrárny Flamanville v dubnu roku Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: a dokumentace roku epr olkiluoto arevy aféře aféře arevy finské jaderné reaktory aféře arevy další

Zdroj: oenergetice.cz

Areva přiznala falšování dokumentace u součástí pro jaderné elektrárny

Francouzská jaderná společnost Areva čelí skandálu po úterní kontrole Francouzského úřadu pro jadernou bezpečnost. Úřad potvrdil nesrovnalosti ve 400 součástech, které společnost vyrobila pro jaderné reaktory od roku 1965. Okolo 50 z těchto součástí je v současně provozovaných francouzských jaderných elektrárnách. Informoval o tom britský deník The Telegraph. Francouzský úřad pro jadernou bezpečnost (ASN) uvedl, Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: dokumentace jaderné jaderné elektrárny hinkley point point hinkley epr areva dokumentace u pro jaderné

Zdroj: oenergetice.cz

Blok Dukovan má povolení do konce března

Energetická společnost ČEZ může provozovat první blok jaderné elektrárny Dukovan až do konce března. Desetileté povolení mělo u tohoto bloku původně končit 31. prosince. Do té doby měla firma ČEZ získat novou licenci, což se jí ale nepodařilo.

Štítky: dokumentace kvůli k drábová bloků blok prodloužení platnosti platnosti stávajícího jsme prodloužení

Zdroj: iuhli.cz

Povinnosti zaměstnavatele při vysílání pracovníků do EU a třetích zemí

Pokud vysíláte pracovníky do zemí EU či tzv. třetích zemí, týkají se vás desítky závazných a kontrolovaných povinností, musíte vést rozsáhlou administrativu a především včas eliminovat chyby. Nenechte se překvapit inspekcí a zjednodušte svou agendu díky přehledné příručce s praktickými editovatelnými vzory na USB.

Štítky: které dokumentace pracovníky publikace návody usb checklisty na usb při vysílání checklisty a

Zdroj: www.forum-media.cz

E-Produkty - Nakladatelství Forum

Kompletní elektronický průvodce problematikou odpovědnosti a náhrady škody v pracovněprávních vztazích pro podnikatelský i veřejný sektor.

Štítky: směrnice dokumentace škody všechny komentářů včetně v pracovněprávních vzorů směrnice a vztazích

Zdroj: www.forum-media.cz