Linka 199

Štítek: dokumenty

nejčastější štítky

V New Yorku se budou dražit dosud neznámé dokumenty z Titaniku

Na aukci koncem měsíce v New Yorku budou ke koupi tři vzácné písemné dokumenty, které přibližují život na palubě parníku Titanic. Oznámila to americká společnost zabývající se podpisy a rukopisy Lion Heart Autographs, která internetovou dražbu 30. září pořádá.

Štítky: budou dokumenty new new yorku yorku spoleä titaniku neznã dosud neznã

Zdroj: zen.e15.cz

Dopravní nehoda v zahraničí: Jak postupovat?

Postup je více méně stejný jako v České republice. Pouze si dejte pozor na to, abyste nepodepisovali žádné dokumenty, kterým nerozumíte.

Štítky: jak republice dokumenty nehody v zahraniä zahraniä sluå vaå vinã nehodä

Zdroj: finexpert.e15.cz

Hacknutý a poškozený

V ukradených emailech Bohuslava Sobotky se neskrývá žádné usvědčující odhalení, včera zveřejněné dokumenty ale ukazují neopatrného...

Štítky: dokumenty zveřejněné zveřejněné dokumenty ale zveřejněné dokumenty hacknutý a poškozený a poškozený hacknutý poškozený hacknutý a

Zdroj: www.fsfinalword.cz

Poradce pro řízení obcí a měst

Management obcí a měst nese značnou odpovědnost a dopadá na něj spousta požadavků. Právě starostům, místostarostům, primátorům, jejich náměstkům, zastupitelům, radním a dalším osobám zodpovědným za kvalitu života obcí/měst (finance/životní prostředí/územní rozvoj, kultura…) je určena praktická příručka, která nabízí řešení jejich problémů a současně na doprovodném webu přináší všechny důležité aktuality, vzory a dokumenty.

Štítky: dokumenty určena měst obcí publikace obcí a obcí a měst a měst zástupci ekonomického

Zdroj: www.forum-media.cz