Linka 199

Štítek: dvě

nejčastější štítky

Stát dá na podporu rozjezdu startupů dvě miliardy

Stát chce podpořit rozjezd začínajících podnikatelských projektů. Na podporu startupů mají jít přes dvě miliardy korun. Projekt počítá s využitím peněz z Evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF) ve výši až 50 milionů eur (1,35 miliardy korun) a zapojení dalších soukromých zdrojů ve výši 32 milionů eur (864 milionů korun). Materiál schválila vláda.

Štítky: byznysu bude podnikání stát podporu investiční dvě startupů stát dá na rozjezdu

Zdroj: e-svet.e15.cz

mBank přichází s mPůjčkou s nulovou sazbou a poplatkem 2 procenta dopředu

mBank nově uvádí na trh mPůjčku na zkoušku. Její splatnost je dvanáct měsíců a banka za ní na začátku účtuje jako poplatek dvě procenta z vypůjčené částky, přičemž úrokovou sazbu nastavuje...

Štítky: jako č ze půjček měs prosince dvě zaplat mpůjčku vyzkou

Zdroj: www.finparada.cz

Pařížské krveprolití: nové dějství teprve začíná - Echo24.cz

Na jejích ruinách vznikl Islámský stát, jehož hlavní funkce vždy směřovala nikoliv proti Západu, ale jiným formám islámu a dalších věr.

Štítky: tak nen dvě došlo funkce evropsk isl pař podobn teprve

Zdroj: echo24.cz

AŽD hodlá koupit dvě železniční tratě, mají sloužit k testování i dopravě

Tuzemský výrobce zabezpečovací techniky AŽD Praha má nakročeno ke koupi některé ze dvou nevyužívaných železničních tratí. Nabídku společnosti vybrala Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) jako nejvýhodnější v soutěžích na prodej tratí z Čížkovic do Obrnic u Mostu a z Dolního Bousova do Kopidlna. Nabídky musí ještě schválit správní rada státní organizace, ministerstvo dopravy a vláda.

Štítky: jako správa k železniční dvě koupit trať tratí ažd tratě

Zdroj: zpravy.e15.cz

Kika investuje v Česku miliardy. Postaví tři nové ...

Před 8 dny – Nábytkářský řetězec Kika chystá v Česku miliardové investice. Plánuje výstavbu nejméně tří prodejen. Mohly by vyrůst v ...

Štítky: velmi trhu miliardy korun z letos prodejen dvě prodejny kim kika

Zdroj: www.euro.cz

Dvě největší lithiové baterie na světě budou pohánět trajekty

Společnost zabývající se uchováváním energie XALT Energy oznámila podpis smlouvy na dodávky lithium iontových baterií pro dva největší bateriemi poháněné trajekty na světě. Dodané baterie by měly být provozovány na trase mezi Švédskem a Dánskem. Nová dodavatelská smlouva mezi XALT Energy a Plan B Energy Storage (PBES) by se měla týkat dvou trajektů provozovaných mezi švédským Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: budou světě na světě dvě baterie lithiové baterie trajekty lithiové dvě největší největší lithiové baterie

Zdroj: oenergetice.cz

PXE mění vlastníka, dvě třetiny nyní vlastní EEX

Novým většinovým vlastníkem středoevropské energetické burzy Power Exchange Central Europe (PXE) se sídlem v Praze se stala evropská energetická burza European Energy Exchange (EEX). Obě burzy o tom dnes informovaly ČTK v tiskové zprávě. EEX tak nyní nově vlastní dvě třetiny akcií PXE. Zbylá třetina nadále patří Burze cenných papírů Praha, která byla dosud jediným Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: nyní vlastní třetiny mění burzy dvě dvě třetiny exchange pxe eex

Zdroj: oenergetice.cz

Ukrajina chystá proti Rusku sankce, zakáže i dovoz vodky

Kyjev - Ukrajinský prezident Petro Porošenko podepsal nedávno přijatý zákon umožňující vládě v Kyjevu uvalit na Rusko obchodní embargo. Nařízení se mimo jiné dotkne masa, cigaret a vodky.

Štítky: si výrobků ledna masa dvě obchodu s důležitý je okamžik volném obchodu s důležitý je volném

Zdroj: ekonomika.eurozpravy.cz

ÚOHS chce zapsat na blacklist zakázek další dvě firmy

Praha - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže potrestal dodavatele Počítačová a vzdělávací společnost Celkonsia s.r.o. a PMB-ZOS s.r.o. za uvádění nepravdivých údajů při účasti v zadávacím řízení Úřadu práce České republiky „Výběr dodavatele služeb na realizaci projektu: 10 pro život. Za porušení zákona o veřejných zakázkách jim byl uložen zákaz plnění veřejných zakázek na dobu 3 let a pokuty v celkové výši 300 000 Kč (Celkonsia 200 000 Kč, PMB-ZOS 100 000 Kč). Rozhodnutí není dosud pravomocné a může být proti němu podán rozklad.

Štítky: firmy práce zakázek dvě pmb celkonsia zapsat na blacklist zakázek další další dvě firmy

Zdroj: ekonomika.eurozpravy.cz

Tahy výherních vkladních knížek

Slosovací období jsou dvě a trvají celý rok. Majitelé vkladních knížek se mohou těšit na tři výhry a dvě prémie. Výše výhry se odvíjí od průměrného zůstatku.

Štítky: období číslo výhry dvě čtěte vkladních knížek vkladních knížek slosování prémie

Zdroj: www.investia.cz

Havárie vrtulníku na Slovensku má osm obětí. Umírali hlavně...

. který ve středu ilegálně pronikl na východní Slovensko, zahynulo nejméně osm lidí včetně ukrajinského pilota a pěti mužů a dvou žen z Afghánistánu. Bratislava

Štítky: lidí vnitra obětí slovensku sedm bratislavy dvě osm nedaleko vrtulníku

Zdroj: zpravy.e15.cz

Tablet Archives - Svět aplikací

Dnes se v České republice začal prodávat nový iPad Pro. Cena největšího a zároveň nejlepšího tabletu v historii Applu začíná na částce 24 990 Kč. Jihokorejský.

Štítky: jsou novinka začíná dvě prodávat ifa tabletů operačním onetouch alcatel

Zdroj: svetaplikaci.tyden.cz

Jelly Bean Archives - Svět aplikací

Hledáte dobře vybavený a svižný telefon za nízkou cenu. Měsíc se s měsícem sešel a Google vydal statistiky týkající se zastoupení jednotlivých verzí operačního.

Štítky: jednotlivých dvě sim hd výdrž idol verzí android kitkat tabletů

Zdroj: svetaplikaci.tyden.cz