Linka 199

Štítek: kampani

nejčastější štítky

Axa si v kampani všímá radostných stránek života

Společnost Axa spustila reklamní a mediální kampaň s cílem podpořit rizikové životní pojištění a online úrazové pojištění. Koncept i realizace pochází od agentury Trial Advertising.

Štítky: kampani v kampani axa si v kampaå axa si v kampani vå si v kampani kampani vå radostnã

Zdroj: strategie.e15.cz

Zoot v kampani vyzývá veřejnost, aby „zažila věci"

Internetový obchod Zoot vyslal do světa tři nové spoty a kampaň, která v České republice a na Slovensku poběží v září a říjnu, rozjel také na ostatních kanálech.

Štítky: spoty zoot kampani v kampani kampaå kterã zoot v zoot v kampani v kampani vyzã vyzã

Zdroj: strategie.e15.cz

Čech boduje na Kickstarteru. Na multifunkční 3Dsimo vybral už 140 tisíc dolarů

Z nadšeného modeláře se ve dvaceti letech dostal do vedení firmy, která vyrábí 3D pera, tedy šikovné pomocníky pro kreativní lidi a kutily. Nyní svým druhým modelem předbíhá trend – nové pero 3Dsimo mini je multifunkční. „Je to takový švýcarský nůž s více funkcemi,“ popsal novinku David Paškevič. Na realizaci projektu vybral prostřednictvím crowdfundingu zatím 140 tisíc dolarů, kampaň však stále běží.Další články k tématu:Tiskárna do kapsy nebo 3D pero. Takhle můžeme tisknout za rokArchitekti navrhli boty, které vyrobili v 3D tiskárněDubaj plánuje vytisknout 3D tiskárnou kancelářskou budovuSedmiletá Američanka získala robotickou ruku z 3D tiskárnyŠaty na pomezí sci-fi, Iris Van Herpen „šije“ díky 3D tiskuNákladní loď Dragon se z ISS vrátila na Zemi. Vezla 3D tiskárnu i živé myši Snažil se ukrýt před nálety a výbuch mu utrhl ruce. Dostal nové z 3D tiskárnyArchitektonický experiment, Nizozemci staví dům díky 3D tiskuVečeře z tiskárny? Objeví se prý 3D modely, které umí tisknout jídlo

Štítky: tis tisk pokud kickstarter kampani model mini pa kickstarteru na kickstarteru

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Lidl pokračuje v kampani s Vašutem

Nová reklama s Markem Vašutem vyvrací domněnku, že v Lidlu nelze zrealizovat velký rodinný nákup. Kampaň navazuje na jarní koncept.

Štítky: že v lidl pokračuje kampani v kampani lidlu vašutem lidl pokračuje v s vašutem kampani s

Zdroj: strategie.e15.cz

Zuno pokračuje v reklamkové kampani

Online banka Zuno i na podzim pokračuje v reklamním konceptu Na rovinu, ve kterém vystupuje tým marketérů známý z předešlých spotů. Tentokrát jsou tématem klišé lákající na úsporu peněz při refinancování.

Štítky: zuno pokračuje pokračuje v kampani tv zuno pokračuje v reklamkové kampani reklamkové pokračuje v reklamkové reklamkové kampani

Zdroj: strategie.e15.cz

NN se v kampani vrací k praštěnému houbaři

NN v novém televizním spotu sází na motivy blízké českému divákovi – houbaření a turistiku. Kreativu měla stejně jako u nedávného rebrandingu ING Pojišťovny na NN na starosti Saatchi & Saatchi Prague.

Štítky: nn se v kampani v kampani saatchi kampani vrací vrací k nn se k praštěnému praštěnému

Zdroj: strategie.e15.cz

Drábová a další osobnosti v kampani ČRo Plus

Marketingová kampaň na podporu stanice ČRo Plus sází na své moderátory a dále na známé osobnosti z oblasti politiky, společnosti, byznysu a vědy.

Štítky: bude čro kampani v kampani drábová plus osobnosti čro plus kampani čro drábová a další

Zdroj: strategie.e15.cz

OKD pokračuje v bezpečnostní kampani

Přestože se v černouhelné OKD loni v porovnání s výsledky roku 2014 podařilo výrazně snížit počet úrazů, další z cílů v oblasti bezpečnosti, nepřipustit smrtelné úrazy, se splnit nepodařilo. Proto firma pokračuje v bezpečnostní kampani zaměřené na zaměstnance.

Štítky: úrazů oblasti pokračuje pokračuje v kampani bezpečnostní v bezpečnostní bezpečnostní kampani v bezpečnostní kampani pokračuje v bezpečnostní

Zdroj: iuhli.cz