Linka 199

Štítek: lufthansy

nejčastější štítky

Lufthanse hrozí další stávky. Odbory nesouhlasí se zastavením růstu mezd

Německým aerolinkám Lufthansa hrozí od listopadu nové stávky. Zkrachovala totiž jednání s odborovým svazem UFO o výši mezd a příspěvku k důchodu. Největší německé aerolinky usilují o snížení nákladů a změny v důchodovém systému, aby dokázaly lépe konkurovat nízkonákladovým dopravcům. Lufthansa chce s odbory ještě jednat a věří, že se jí podaří hrozbu stávek odvrátit.

Štítky: aby mezd jednat listopadu odbory lufthansa lufthansy ufo hroz odvr

Zdroj: logistika.ihned.cz

Další vyjednávání o platech v Lufthanse krachla, hrozí nové stávky

Jednání mezi největší německou leteckou společností Lufthansa a odbory palubního personálu o mzdách a pracovních podmínkách do dnešního stanoveného termínu zkrachovala. Oznámil to odborový svaz UFO, který zastupuje 19 tisíc stevardů a letušek Lufthansy. Přepravci tak hrozí další stávky.

Štítky: aby lufthansa lufthansy ufo lufthanse v lufthanse o platech v platech v lufthanse vyjednávání o platech další vyjednávání o

Zdroj: zpravy.e15.cz

Další vyjednávání o platech v Lufthanse krachla, hrozí nové stávky

Jednání mezi největší německou leteckou společností Lufthansa a odbory palubního personálu o mzdách a pracovních podmínkách do dnešního stanoveného termínu zkrachovala. Oznámil to odborový svaz UFO, který zastupuje 19 tisíc stevardů a letušek Lufthansy. Přepravci tak hrozí další stávky.

Štítky: lufthansa lufthansy ufo vyjednávání o lufthanse v lufthanse vyjednávání o platech další vyjednávání o o platech platech v

Zdroj: zpravy.e15.cz

Lufthansa a odbory se nedohodly. Hrozí další stávky letušek a stevardů

Jednání mezi největší německou leteckou společností Lufthansa a odbory palubního personálu o mzdách a pracovních podmínkách do nedělního stanoveného termínu zkrachovala. Oznámil to v sobotu večer odborový svaz UFO, který zastupuje 19 000 stevardů a letušek Lufthansy. Přepravci tak hrozí další stávky.Další články k tématu:Konec jídla zdarma. Koupí si ho jen každý třetí, připouští šéf obchodu ČSAPiloti Lufthansy opět stávkují. Problémy mohou potkat i PrahuŠéf Lufthansy prosazuje neohlášené kontroly psychiky pilotů Letecká tragédie v bodech: Fakta o nehodě ruského letounu v Egyptě

Štítky: pracovn nab odbory lufthansa lufthansy ufo letu lufthanse stevard lufthansa a odbory

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Lufthansa kvůli stávce zrušila 290 letů, včetně spojů do Prahy

Stevardi a letušky největších německých aerolinek Lufthansa vstoupili ve 14:00 do stávky. Aerolinky kvůli tomu zrušily 290 letů z Frankfurtu nad Mohanem a z Düsseldorfu a opačným směrem. Protestní akce se dotkne i spojení mezi Českou republikou s Německem. Na svou trasu nevyletí dvojice odpoledních spojů mezi Prahou a Frankfurtem. Podle odborového svazu UFO by stávka měla trvat týden.

Štítky: kvůli lufthansa letů stávky zrušila spojení frankfurtu lufthansy ufo do stávky

Zdroj: zpravy.e15.cz

Stávka Lufthansy pokračuje. Společnost zrušila víc než 900 letů, včetně těch do Česka

Personál aerolinek Lufthansa pokračuje ve stávce, která začala v pátek. Zrušeno bylo více než 900 letů. Stávka se dotkla i ČR, podle serveru Letiště Václava Havla byla zrušena desítka letů. Podle mluvčí Lufthansy společnost přichází denně o desítky milionů eur.

Štítky: ne bylo kter v p milion eur lufthansa lufthansy zru des

Zdroj: logistika.ihned.cz

Stávka u Lufthansy pokračuje a dotkne se i Prahy. Aerolinky zrušily 933 letů

Stávky letušek a stevardů aerolinek Lufthansa budou pokračovat i ve čtvrtek. Společnost proto zrušila 933 letů. Podle odhadů se stávka ve čtvrtek dotkne 107 tisíc lidí. Lufthansa mimo jiné odvolala všechny lety mezi Prahou a Frankfurtem nad Mohanem a jeden zpáteční let mezi Prahou a Mnichovem.

Štítky: ve mezi let lufthansa lufthansy prahou prahou a mezi prahou mezi prahou a zru

Zdroj: logistika.ihned.cz

Lufthansa se dohodla na zvýšení platů. Zatím pouze s pozemním personálem

Německá letecká společnost Lufthansa v sobotu uzavřela mzdovou dohodu s odborovým svazem Verdi, který zastupuje její pozemní personál. Mezitím dál pokračuje spor mezi vedením společnosti a odbory, které zastupují její palubní personál a piloty.Další články k tématu:Nejdelší stávka v dějinách Lufthansy vrcholí, spoje z Prahy opět neodletíZaměstnanci Lufthansy stávkují. Ruší se 290 letů včetně dvou z PrahyLufthansa zrušila 1000 letů. Stávka pilotů ovlivní i provoz v Praze

Štítky: zv spole aerolinek lufthansa lufthansy prahy aerolinek lufthansa leteck pozemn ve st

Zdroj: ekonomika.idnes.cz