Linka 199

Štítek: otev

nejčastější štítky

Blanka obstála v první ranní špičce. Uvolnila magistrálu, ale zahustila dopravu na Praze 6

Nově otevřený tunel Blanka obstál v prvním zátěžovém testu dopravní špičky pracovního dne. Ulevila si například magistrála u hlavního nádraží nebo ulice V Holešovičkách. Kolony se naopak tvořily v Praze 6 u výjezdu z Brusnického tunelu.

Štítky: tunel praze blanka otev hlavn tunelu magistr pond v prvn v pond

Zdroj: logistika.ihned.cz

V Rusku chystáme otevření montážní linky

Česká firma Brisk je největším dodavatelem zapalovacích svíček pro ruský trh...

Štítky: rusku otev linky marcela maj honsov marcela honsov mont brisk v rusku chyst

Zdroj: ekonom.ihned.cz

Yusen Logistics otevřel na letišti Schiphol v Amsterdamu „evropskou leteckou bránu“ pro přepravu léčiv

Yusen Logistics zahájil u Amsterdamu provoz specializovaného operativního střediska, tzv. Gateway, se zaměřením na řízení leteckých přeprav a skladování zásilek pro farmaceutický průmysl.

Štítky: tzv l otev logistics leteck rn yusen yusen logistics amsterdamu pro p

Zdroj: logistika.ihned.cz

Kellnerův operátor O2 posiluje v IT, postaví centrum za 200 milionů

Telekomunikační společnost O2 Czech Republic, kterou ovládá skupina PPF Petra Kellnera, investuje do aktivit v oblasti informačních technologií. V listopadu otevře nové IT centrum v Pardubicích. Zařízení má zaměstnat více než šedesát specialistů a bude stát kolem 200 milionů korun. Další články k tématu:V Česku vzniknou nová datová centra. A s nimi tisíce pracovních místNejvětší investice Applu v Evropě: do datových center vloží 47 miliardTendr na datové centrum pro stát vyhrál jeho projektant, upozornil NKÚO2 prudce zdražila televizní programové balíčky, stěžují si lidé úřadu

Štítky: it centra syst centrum otev datov centrum za v pardubic pardubic it centrum

Zdroj: ekonomika.idnes.cz

Jan Hus stále živý

Při příležitosti 600. výročí upálení Jana Husa je třeba si připomenout jeho vliv na české myšlení. A začít si klást nové „české“ otázky.

Štítky: jeho ot c jan hus otev ide intelektu pato z n

Zdroj: ceskapozice.lidovky.cz

Vybudovala lesní školku v jurtě, úředníci jí dali pořádně zabrat

Ivana Cviková vystudovala veterinární medicínu, ale zvířata vyměnila za děti. Pro změnu zaměstnání se rozhodla v době, kdy pro syna začala hledat vhodnou mateřskou školku. Rozdíly mezi klasickou a lesní školkou ji přiměly vybudovat své vlastní předškolní zařízení.Další články k tématu:Loví mozky a využívá i grafologii. Ví, jak vypadá písmo schopných lidíJsou i dlužníci, kteří nás vidí opravdu rádi, říká exekutorkaZaměstnání v hutnictví pověsil na hřebík, pletou si ho s lihovým bossem

Štítky: jsem bylo venku proto lesn mo otev dob palkovic

Zdroj: finance.idnes.cz

Bakala má velké plány s luxusem. Jeho byznys v Pařížské čeká poprvé zisk

Luxusní impérium v pražské Pařížské ulici zatím miliardáři Zdeňku Bakalovi nevydělalo ani korunu a navíc je momentálně bez šéfa. Přesto má Bakala s luxusem velké plány. Chce v Pařížské otevřít nový vícepatrový obchod nebo přilákat do Prahy luxusní obchodní dům Galeries Lafayette.Další články k tématu:Bakalovo luxusní impérium bojuje v Pařížské o každou korunuV Pařížské otevře Patek Philippe. Prohlédněte si mapu ulice luxusuVýrobce klobouků Tonak míří k Pařížské, chce se stát značkou luxusuLuxusu v Pařížské ulici krize prospěla, ubylo ale zákazníků z RuskaBakalovi expandují z Pařížské. "Luxus pro masy" nabídnou i v obchoďácích

Štítky: obchod bakala velk otev ulici zna v pa pa luxusn lbm

Zdroj: ekonomika.idnes.cz

Polsko se zbavuje závislosti na Rusku a otevírá terminál na zkapalněný plyn. Využije ho i Česko

Dva týdny před volbami polská premiérka Ewa Kopaczová otevřela terminál na zkapalněný plyn. Na otevření terminálu před jeho úplným dokončením tlačily i dodávky plynu z Kataru, které dorazí už v prosinci. Polsko se tak snaží snížit svou závislost na ruském plynu.

Štítky: dod plynu polsko plyn termin otev rusk polsko se zkapaln na zkapaln

Zdroj: logistika.ihned.cz

Billa obsadí 42 benzinek Shell. Mini markety nabídnou 1500 druhů zboží

Obchody Billa budou do konce roku na téměř čtvrtině čerpacích stanic Shell v Česku, celkem půjde o 42 prodejen. Společný koncept stop&shop obě společnosti dosud testovaly na pěti benzínkách. Přestavba vybraných čerpacích stanic, převážně městských, už začala.

Štítky: r stanice stanic prodejen otev shell billa ka benzinek mini markety

Zdroj: ekonomika.idnes.cz

Firmy budou otevírat skříně s kostlivci

Evropské společnosti čekají nová pravidla reportování o svém podnikání. Pro giganty bude změna povinná, menší firmy se k nim mohou přidat.

Štítky: podle po sv spole sm otev dobrovoln reporting odpov nefinan

Zdroj: pravniradce.ihned.cz

Společnost Emirates v Dubaji slavnostně otevřela logistický terminál

V Dubaji, jedné z největších světových křižovatek pro leteckou nákladní dopravu, otevřela tento týden letecká společnost Emirates moderní nákladní terminál Emirates SkyCentral. Ten bude základnou pro nákladní letku aerolinek čítající 15 letadel.

Štítky: k termin otev emirates leti pro n dubaji skycentral emirates skycentral v dubaji

Zdroj: logistika.ihned.cz

Toalety a více prodavaček. Lidl se mění, chce nalákat i bohatší

Po celém světě má až na pár výjimek své supermarkety stejné. Po desítkách let chce ale maloobchodní řetězec Lidl zásadně změnit vzhled svých obchodů. První supermarket podle nového konceptu řetězec otevře v Česku ještě do konce roku. Firma také chystá vstup na americký trh.

Štítky: chce obchodu miliard obchodn lidl prodejen tesco otev lidlu lidl se

Zdroj: ekonomika.idnes.cz

MAN otevřel nové servisní centrum v Postřižíně na D8

Společnost MAN Truck & Bus Czech Republic otevřela nedaleko obce Postřižín u Prahy v pořadí čtvrté vlastní servisní a obchodní zázemí. Celková investice dosáhla téměř pěti milionů eur.

Štítky: u d vozidel obchodn post man otev na d servisn v post

Zdroj: logistika.ihned.cz

Otevírací hodiny poboček a platební styk bank a záložen o Vánocích a na konci roku 2015

Každý rok pro vás připravujeme přehled otevíracích hodin poboček bank na konci roku a termíny pro převody peněz, aby peníze došly adresátovi ještě v roce 2015. Letošek nebude výjimkou...

Štítky: bude spořitelna více platebn otev hodiny a platebn a platebn hodiny a

Zdroj: www.finparada.cz

Program podpory „Sport pro zdraví/sport pro všechny“ v Litoměřicích

Dotace jsou určeny jako částečná kompenzace nákladů na jednorázové akce sportovního charakteru v oblasti „Sport pro zdraví/sport pro všechny“, které jsou otevřené pro širokou veřejnost z Litoměřic.  Příjem žádostí: Příjem žádostí je v termínu od 20.1.2016 do 15. 2. 2016. Příjemci podpory: Právnická nebo fyzická osoba se sídlem v Litoměřicích. Typy podporovaných aktivit: Částečná kompenzace

Štítky: charakteru sportovn pro všechny otev pro v charakteru v pro zdraví charakteru v oblasti pro zdrav zdrav

Zdroj: www.dotacni.info