Linka 199

Štítek: pilíře

nejčastější štítky

Výbor podpořil výhodnější podmínky důchodového připojištění

Sněmovní rozpočtový výbor doporučil schválit změny v zákonech, které mají zvýhodnit spoření ve třetím důchodovém pilíři. Výbor tak rozhodl i přes nesouhlas ministerstva financí při projednávání vládních návrhů, které od příštího roku ruší druhý penzijní pilíř, tedy spoření ve fondech. Sněmovna by o zrušení druhého pilíře mohla hlasovat ještě v říjnu.

Štítky: si od let penzijní pilíře výbor pilíř výhodnější podmínky výbor podpořil výhodnější podpořil výhodnější podmínky

Zdroj: zpravy.e15.cz

Vláda chce zvýhodnit třetí důchodový pilíř, zvýší daňové úlevy

Spoření v takzvaném třetím důchodovém pilíři by mělo být atraktivnější. Lidé by například měli mít možnost spořit dřív než od 18 let věku, výhodnější by mělo být postupné vyplácení naspořených peněz. Zvýšit by se měly také daňové úlevy. Předpokládá to doprovodná předloha k normě o zrušení druhého důchodového pilíře, kterou schválila Sněmovna. Nyní zamíří k posouzení senátorům. Ministr financí Andrej Babiš předpokládá, že opatření vyjde na jednu miliardu korun.

Štítky: si let penzijní korun mělo pilíře peněz roku pilíř sněmovna

Zdroj: zpravy.e15.cz

Fondový pilíř | ČeskéReformy.cz - Fincentrum

Současná vláda ruší penzijní systém předešlé vlády. Důchodová komise navrhovala mimo jiné sdílení vyměřovacího základu pro výpočet důchodu obou manželů v.

Štítky: po fondy pilíře do renty vyobcovani po opt vyobcovani po po opt opt vyobcovani

Zdroj: www.ceskereformy.cz

Spoření »

Stavební spoření měl kdysi každý člen rodiny, kromě domácích mazlíčků. Základní význam: Vyváženost v životě umožňuje plynulejší pokrok bez zásadnějších.

Štítky: pilíře start života ušetřit diskuze start do na start na start do do života start do života

Zdroj: www.ziskweb.cz

Konec Ii. Pilíře na obzoru »

Již o rok později začala vláda projednávat zrušení tohoto typu důchodového spoření. Do konce března 2016 doručí penzijní společnosti písemné oznámení.

Štítky: stavební ii pilíře stavební spoření konec obzoru pilíře na obzoru na obzoru konec ii pilíře na

Zdroj: www.ziskweb.cz