Linka 199

Štítek: ploch

nejčastější štítky

Chmelaři ohlásili kvůli suchu nejhorší úrodu za pětačtyřicet let

Plochy v Česku osazené „zeleným zlatem“ sice začaly po letitém poklesu předloni konečně narůstat, radovat se ale pěstitelé letos stejně nemohou. Několikatýdenní sucho a vysoké teploty způsobily, že podle prvních odhadů Svazu pěstitelů chmele se produkce jedné z nejcennějších exportních plodin propadne o více než třetinu na 4100 tun. To je nejméně od roku 1971, odkdy svaz údaje o produkci zveřejňuje.

Štítky: let kvůli suchu ploch hektarů chmele pěstitelé chmelaři ohlásili kvůli ohlásili nejhorší

Zdroj: zpravy.e15.cz

Ve třetím čtvrtletí bylo dokončeno nejvíce skladů od roku 2009

Industrial Research Forum zveřejnilo předběžné údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi ve 3. čtvrtletí letošního roku. Podle expertního uskupení bylo v tomto období dokončeno 268 tisíc metrů čtverečních skladových ploch v celkem deseti průmyslových parcích, což je nejvíce za posledních šest let.

Štítky: tis obdob tomto metr v tomto ploch nejv dokon skladov bylo dokon

Zdroj: logistika.ihned.cz

Ve střední Evropě roste zájem o logistické a výrobní nemovitosti

Aktivita v průmyslových parcích střední Evropy roste. Sílí také zájem o investice do komerčních nemovitostí a kupující jsou ochotni zaplatit i více než v minulém období. Nejvýraznější je tento trend u logistických a výrobních hal. Vyplývá to ze zjištění poradenské firmy Cushman & Wakefield.

Štítky: obdob roste spole wakefield cushman ma ploch roste z logistick ve st

Zdroj: logistika.ihned.cz

Ministr Jurečka: Důležitost ekologického zemědělství je v jeho přínosu pro životní prostředí

Podnikání v ekologickém zemědělství je perspektivní, a přináší tak novou podnikatelskou příležitost pro zemědělce i potravináře. Uvádí to Akční plán ČR pro rozvoj ekologického zemědělství v letech 2016 – 2020, který dnes schválila vláda. Tento základní strategický dokument rozvoje ekozemědělství, který má většina členských států Evropské unie, navazuje na akční plán pro léta 2011–2015.

Štítky: který jejich rámci ekologického ekologickém zemědělství ekologickém ekologického zemědělství ploch

Zdroj: www.agris.cz