Linka 199

Štítek: ppl

nejčastější štítky

PPL se více integruje do sítě mateřské DHL. Spouští mezinárodní balíkovou službu

Doručovatelská firma PPL nabízí od začátku září pod názvem Connect novou mezinárodní službu. Ta je zaměřená především na zásilky z internetových obchodů a více propojuje a zjednodušuje síť DHL Parcel v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rakousku a zemích Beneluxu.

Štítky: mezinárodní slu dhl zjednodu ppl sítì parcel balíkové integruje do sítì sítì mateøské dhl

Zdroj: logistika.ihned.cz

PPL chce mít do konce roku 800 ParcelShopů. Výdejních míst má zatím přes 600

Zásilková společnost PPL tento týden oznámila, že počet jejích výdejních a podacích míst s názvem PPL ParcelShop již překročil 600. Díky husté síti se zákazníci i z těch nejvzdálenějších koutů republiky dostanou k podání, či vyzvednutí zásilky do několika desítek minut.

Štítky: míst ppl parcelshopù podacích míst výdejních a podacích a podacích míst podacích výdejních a a podacích výdejních

Zdroj: logistika.ihned.cz

PPL bude rozvážet i o víkendu. Také umožní doručování už v den objednávky zboží

Firma zvyšuje distribuční kapacity o nové sklady, navíc buduje síť míst, kde si lze balíky vyzvedávat. PPL prochází změnami i v rámci mateřské společnosti DHL, která patří do skupiny Deutsche Post. Přejmenování firmy podle jejího šéfa Pavla Horáka zatím není na pořadu dne.

Štítky: u pavel hor ppl denn doru pavel hor ppl pavel hor ppl pavel i druh

Zdroj: logistika.ihned.cz

Nové depo ve Zlíně umožní PPL častější doručování zásilek v regionu

Společnost PPL otevřela v říjnu nové administrativní a distribuční centrum ve Zlíně - Malenovicích. Firma teď může díky větším prostorám nabídnout ve Zlínském kraji kromě služeb spojených s rozvozem balíků nově i paletovou přepravu.

Štítky: ve bal zl ppl umo doru ve zl depo depo ve depo ve zl

Zdroj: logistika.ihned.cz