Linka 199

Štítek: prezidenta

nejčastější štítky

Na jaké televizi bude Zeman udělovat řády k 28. říjnu? Napětí Zeman - ČT trvá

Generální ředitel České televize Petr Dvořák osloví prezidenta Miloše Zemana, zda má veřejnoprávní televize připravovat přenos projevu na svátek 28. října. ČT se na prezidentskou kancelář obrátila v červnu, dosud ale nedostala konkrétní odpověď. Dvořák to ve středu uvedl na veřejném zasedání rady ČT.Další články k tématu:Odplata za ‚dětinskou pomstu‘. Hrad za Ovčáčka podal dvě stížnosti na ČTOmluvte se romským žákům, seriál Třída 8. A jim ublížil, vyzývají neziskovky ČTRada zkritizovala reportáž ČT o očkování. Předpojatá, neobjektivní, zní závěrČT se snížila ke konspiracím, odmítači očkování musí jásat, zlobí se Cikrt a spol.Ovčáček s povolením od Zemana napadl vědce: Jejich výzva k toleranci prohlubuje příkop‚Ghetta a buňky islamistů‘. Uprchlíci pracovat nechtějí, měli by být vraceni, tvrdí ZemanPodnikateli Absolonovi se otevřela cesta k penězům z prodeje Novy

Štítky: republiky rozhodnutí jsme televize uvedl televizi prezidenta hrad dvoøák ovèáèek

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Je prezident v bezpečí? ptají se po akci s trenýrkami politici

Čeští politici se po akci skupiny Ztohoven, která v sobotu nad Pražským hradem namísto prezidentské vlajky vyvěsila velké červené trenýrky, ptají na kvalitu ostrahy sídla prezidenta Miloše Zemana. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a další vzali incident s humorem, předseda ODS Petr Fiala ho označil za nevkusný a ministr obrany Martin Stropnický (ANO) za formu demokracie. Rudé trenky nad Hradem zaznamenala také zahraniční média.

Štítky: to nad sobotka prezidenta bezpeä praå stropnickã trenã ztohoven ptajã

Zdroj: zpravy.e15.cz

Ztohoven opět v akci: na Pražském hradě visely rudé trenýrky

Recesistické skupině Ztohoven se podařilo proniknout na Pražský hrad. V přestrojení za kominíky se její členové v sobotu večer dostali až ke standartě prezidenta republiky s nápisem Pravda vítězí, kterou vyměnili za červené trenýrky.

Štítky: republiky akci prezidenta svã praå muå trenã ztohoven na praå faå

Zdroj: zpravy.e15.cz

Venezuela: Překročí opoziční experti na prohry Chávezův stín?

Venezuelská opozice navzdory své šestnáctileté snaze nedokázala dostat od moci před necelými třemi lety zesnulého prezidenta Huga Cháveze ani jeho pohrobky, kteří ve své vlasti zavedli socialismus 21. století. V prosinci se jí v parlamentních volbách naskýtá další šance, jak konečně uspět. Z hlavního města Caracasu píše Tomáš Nídr.

Štítky: mezi moci opozice volbách prezidenta ve venezuele kvùli opozici capriles venezuele

Zdroj: ceskapozice.lidovky.cz

Zeman žádá hlavu šéfa své ochranky. Kvůli akci s trenýrkami

Prezident Miloš Zeman chce kvůli sobotnímu vyvěšení trenýrek nad Pražským hradem dosáhnout odvolání ředitele Útvaru pro ochranu prezidenta Petra Dongrese. Další personální změny budou patrně následovat, řekl Zeman. Prezident nejprve oznámil, že byl Dongres odvolán, podle hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka tím ale chtěl pouze vyjádřit svou vůli. Dongres je v personální pravomoci vedení policie a prezident ho odvolat nemůže.

Štítky: nad akci prezident zeman prezidenta ztohoven ochranky skupiny ztohoven dongres akci s

Zdroj: zpravy.e15.cz

Trenky za 90 tisíc. Policie vyčíslila škodu způsobenou skupinou Ztohoven

Policie už předala případ vyvěšení obřích červených trenýrek nad Hradem státnímu zastupitelství. Trojice podezřelých mužů ve věku 33 až 41 let se podle pražské policie dopustila přečinů výtržnictví, krádeže a poškození cizí věci se škodou téměř 90 tisíc korun. Trenýrky vyvěsili členové umělecké skupiny Ztohoven jako kritiku prezidenta.

Štítky: škodu tisíc policie ve funkci prezidenta ztohoven trenky trenky za policie vyčíslila vyčíslila

Zdroj: zpravy.e15.cz

Nejedlého rady nad zlato? Zemanův muž protekcí získal diplomatický pas

Rady Martina Nejedlého, jednatele české pobočky ruské společnosti Lukoil Aviation, jsou pro prezidenta Miloše Zemana zjevně nepostradatelné. A to dokonce tak, že si pro něj Kancelář prezidenta republiky vymohla exkluzivní výsadu v podobě diplomatického pasu. Další články k tématu:Zeman slavil narozeniny v ruské restauraci v New Yorku. Zakázané to není, řekl OvčáčekJak se přepisovala mocenská mapa na ose Zeman – SobotkaRumunsko obvinilo rafinerii ruského Lukoilu z praní špinavých penězNejedlého Lukoil je v likvidaci. Zaplatíme všechny dluhy, slibuje Zemanův mužSpletité financování SPO. Dárci věnují statisíce za sebe i z účtů svých firemZVĚŘINA: Nekončící ostuda. Dostane diplomatický pas každý?Výběr zpráv podle editora: Mynářova opilá bouračka, Palasovy účty a Ovčáčkova zoufalost

Štítky: zahrani poradce prezidenta j pas rusk lukoil nejedl diplomatick pasu

Zdroj: www.lidovky.cz

Profesor ústavního práva Václav Pavlíček získal od prezidenta medaili Za zásluhy

Profesor ústavního práva Václav Pavlíček získal 28. října státní vyznamenání. Prezident republiky Miloš Zeman mu udělil medaili Za zásluhy o stát v oblasti vědy.

Štítky: mu za prezidenta profesor pavl medaili medaili za z medaili za za z vyznamen

Zdroj: pravniradce.ihned.cz

Francie si po Klausově éře zase oblíbila Česko. Obchodní spolupráce ožívá

Původem francouzská firma Valeo Autoklimatizace investuje do rozšíření technologického centra na vývoj automobilových dílů, zejména inteligentních asistenčních systémů. Vytvoří celkem 135 nových pracovních míst v okresech Nymburk a Praha-východ, za což letos získala titul Investor roku v kategorii výzkum a vývoj...

Štítky: spolupr obchodn francie prezidenta aktu obl po klausov zase obl si po klausov

Zdroj: ekonom.ihned.cz

Soudkyně nezamítla žalobu na Putina, před dvěma týdny ...

2. května 2016 – 85letý ruský penzista Nikolaj Suvorov pěkně zamotal hlavu ruským úřadům. Začátkem dubna obsadil titulní stránky novin ...

Štítky: za t žalobu putin prezidenta rusk sf dvěma rezignovala putina

Zdroj: echo24.cz

Hrad se za Peroutku neomluví. Obě strany se dovolají k ...

Před 12 dny – Kancelář prezidenta republiky podá dovolání k Nejvyššímu soudu kvůli rozhodnutí, podle kterého se má omluvit vnučce ...

Štítky: to rozhodnutí soudu kancelář právní dovolání prezidenta hrad rozsudku kaslová

Zdroj: www.euro.cz

David Tang - nový oblastní ředitel společnosti Huawei ...

Důležitým úkolem nového oblastního prezidenta bude také rozvíjení nových obchodních příležitostí

Štítky: bude david prezidenta huawei tang david tang společnosti huawei huawei pro pro cee a huawei pro cee

Zdroj: www.prekon.cz

Pařížská klimatická dohoda: Zůstane jen kusem papíru?

Je stupidní a absurdní, nemůžeme se jí řídit, prohlásil o pařížské klimatické dohodě z konce minulého roku filipínský prezident Rodrigo Duterte. Muž, který svými výroky připomíná amerického prezidentského kandidáta Donalda Trumpa, dal jako první státník najevo, že s ratifikací dohody to nemusí být  slavné. Filipíny sice nejsou nejvlivnějším hráčem na světové scéně, ale jejich postoj může podle Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: a dohoda ale dohody zatím osn trump prezidenta pařížské ratifikaci

Zdroj: oenergetice.cz

Hillary Clintonová vyhrožuje horníkům

Uhlí je i přes vážné problémy stále jedním z klíčových zdrojů americké energetiky. Důležitou roli ale hraje i v politice a stalo se i jedním z témat blížících se prezidentských voleb.

Štítky: hodně těžaři prezidenta plány američtí obamu hraje obamovy drtit žalují

Zdroj: iuhli.cz

Připraví klimatický summit těžaře o stovky miliard?

Světový uhelný sektor zažívá těžké časy. Jedenácti největším globálním těžařům uhlí hrozí kvůli poklesům cen až 15 procent ztráty v příjmech. To je až deset miliard dolarů, v přepočtu zhruba 254 miliard korun.

Štítky: ztráty prezident glencore cdp prezidenta se má odmítá obamy

Zdroj: iuhli.cz

Tisková zpráva PK ČR - Cena prezidenta Potravinářské komory...

Soutěž probíhala v termínu od 31. března do 31. srpna 2015 a mohly se do ní přihlásit potravinářské společnosti, resp. jejich nové nebo významně zdokonalené.

Štítky: soutěže js z komory fjs potravinářské potravinářské komory čr prezidenta potravinářské komory komory čr

Zdroj: www.agris.cz