Linka 199

Štítek: prologis

nejčastější štítky

Moto-Profil si v Prologis Parku Chorzów pronajímá dalších 9 tisíc metrů čtverečních

Polská společnost Moto-Profil, dovozce a distributor náhradních autodílů a příslušenství, oznámil podpis nájemních smluv na 33 tisíc metrů čtverečních v Prologis Parku Chorozów. Kromě prodloužení pronájmu stávajících prostor tak expanduje o dalších 9 tisíc čtverečních metrů.

Štítky: prologis moto ètvereèních metrù metrù ètvereèních v prologis parku prologis parku v prologis tisíc metrù ètvereèních tisíc metrù

Zdroj: logistika.ihned.cz

Česká republika je pátým nejdůležitějším trhem pro e-fulfilment v Evropě

Trh e-commerce v Evropě by se měl v následujících pěti letech zdvojnásobit. Tento vývoj bude mít dopad na veškeré dodavatelské řetězce. Vliv to bude mít na potřebu dalších distribučních prostor a rostoucí poptávku po službách, které podpoří e-fulfilment a logistiku. Vyplívá to ze zveřejněné výzkumné zprávy společnosti Prologis.

Štítky: bude pot prostor republika spole letech prologis zpr v evrop evrop

Zdroj: logistika.ihned.cz

Prologis Park u Letiště Václava Havla má svého prvního zákazníka

Zájem o logistické prostory západně od Prahy roste. Prologis Park Prague-Airport DC1 má prvního nájemce z oblasti retailu, který si zde pronajal 4700 metrů čtverečních. Smlouvu na pronájem více než 5 tisíc metrů čtverečních v Prologis Parku v Rudné zase podepsala společnost Country Life.

Štítky: prvn metr prague park prologis prologis park prologis park prague park prague havla rudn

Zdroj: logistika.ihned.cz

Reality, bydlení, stavebnictví | PRekon.cz

Český start-up "Lidská Síla" roste. Založeno: • tištěný magazín - 1993 • web press portál: 1999. MARKETÉR ROKU 2012 uděleno Českou marketingovou společností.

Štítky: investic eur colliers colliers international international park panattoni safichem prologis wpc

Zdroj: www.prekon.cz