Linka 199

Štítek: renault

nejčastější štítky

Nissan, Renault a Mitsubishi budou sdílet platformu svých elektromobilů

Nissan, Renault a Mitsubishi zkombinují platformy svých elektřinou poháněných vozů. Účelem tohoto kroku je snížení cen až na úroveň srovnatelnou s běžnými konvenčními vozy. Výchozím modelem bude Nissan Leaf, který by díky distribuci nákladů na vývoj mohl zlevnit až o pětinu. Kooperační strategie Nissanu, Renaultu a Mitsubishi má původ v strategii automobilek Volkswagen a Toyota, jež Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: svých vývoj včera mitsubishi renault nissan elektromobilů včera v renault a a mitsubishi

Zdroj: oenergetice.cz

Pickup Renault Alaskan se začne vyrábět za půl roku i v této stylové verzi

Renault začne v prvním čtvrtletí roku 2016 prodávat globální užitkový pickup, který bude vycházet z právě představeného stylového konceptu Alaskan.

Štítky: roku renault se zaä stylovã alaskan v tã roku i renault alaskan alaskan se renault alaskan se

Zdroj: zen.e15.cz

Volkswagen není sám. Při tvrdších testech mají s emisemi problémy Renault, Fiat či Hyundai

Některé testované diesely vypouštěly i více než desetkrát víc oxidů dusíku, než kolik ukazovaly testy Evropské unie. Mezi vozy s nejhoršími emisními výsledky byly podle údajů ADAC vozy Renault Espace Energy dCi 160 či Jeep Renegade 2.0. Nevyhovující hodnoty vykázalo i Volvo. Vůz byl porouchaný, uvedl mluvčí.

Štítky: podle testu vozy renault emis emisn adac dus oxid testovan

Zdroj: logistika.ihned.cz

Renault Sandero R.S.: Ostrá Dacia se předvádí

Dacia Sandero dostala ostrou verzi R.S., která se ale prodává pouze na jihoamerickém trhu pod označením Renault Sandero R.S. Auto to rozhodně není nezajímavé a stejně jako pro pick-up Duster Oroch, i zde platí, že by se evropští zájemci určitě našli.

Štítky: že by r renault sandero sandero r renault sandero r renault sandero dacia

Zdroj: zen.e15.cz

Nejhospodárnější řidič kamionu je ze Španělska

Ve středu 7. října se v Lisabonu utkalo 36 řidičů z celého světa v rámci mezinárodního finále Optifuel Challenge 2015, soutěže v hospodárné jízdě pořádané společností Renault Trucks. V letošním třetím ročníku zvítězil José Ramón Jano Gago, řidič a současně manažer španělské společnosti Janocargo. Na druhé příčce se umístil litevský řidič Vytautas Luotè ze společnosti Stella Nova a třetí skončil Portugalec Vitor Pereira, řidičem ze společnosti JLS.

Štítky: ze trucks renault hospod sout renault trucks optifuel ze spole jano je ze

Zdroj: logistika.ihned.cz

Renault Coupé Corbusier vzpomíná na slavného architekta

Zajímavé kupé představila automobilka Renault, která nechala svým designérům úplně volnou ruku. Studie nemíří do výroby ani nemá za cíl ovlivnit design budoucích automobilů značky. Vznikla pouze jako oslava architekta, který se podepisoval jako Le Corbusier.

Štítky: le nemá renault slavného corbusier architekta le corbusier vzpomíná vzpomíná na slavného architekta

Zdroj: zen.e15.cz

Cisternový model Renault Trucks T nabízí vyšší užitečné zatížení

Pro přepravu nebezpečných látek, potravin rychle podléhajících zkáze nebo chemických produktů je určený nový model Renault Trucks T v provedení cisternového vozidla. Díky speciální konstrukci má vozidlo nižší hmotnost, čímž nabízí vyšší užitečné zatížení a vyšší bezpečnost řidiče i přepravovaného zboží. Určené je hlavně pro přepravu zboží v režimu ADR.

Štítky: trucks vy renault zat zbo renault trucks trucks t renault trucks t cisternov model renault

Zdroj: logistika.ihned.cz

Jost Group pořídila stovku tahačů Renault Trucks s funkcí optimalizace spotřeby

Významná evropská přepravní a logistická společnost Jost Group při obnově svého vozového parku nakoupila 100 vozů značky Renault Trucks v provedení 4x2 pro přepravy na mezinárodních trasách. Všechna vozidla jsou vybavena balíčkem Pack Fuel eco pro optimalizaci spotřeby paliva vozového parku.

Štítky: group spot trucks renault eco renault trucks jost jost group stovku fuel eco

Zdroj: logistika.ihned.cz

Elbnb: Švédsko zkouší po vzoru Airbnb sdílení nabíjecích stanic

Švédský Renault se odhodlal k poměrně nečekanému kroku, když před nedávnem oznámil spuštění služby Elbnb. Ta má po vzoru Airbnb nabízet svým uživatelům možnost nabít si za dohodnutý poplatek své elektromobily u ostatních uživatelů služby, kteří nabízí svoji „volnou elektrickou zásuvku“. Podle Renaultu patří nedostatečné množství nabíjecích stanic k jednomu z hlavních důvodů pomalého nástupu elektromobilů ve Švédsku. Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: stanic švédsku elektromobily renault elektromobilů švédsko renault se airbnb nabíjecích elbnb

Zdroj: oenergetice.cz