Linka 199

Štítek: services

nejčastější štítky

ŠkoFin se mění na Volkswagen Financial Services

Společnost ŠkoFin začíná od 14. září 2015 používat název Volkswagen Financial Services. Nová image společnosti je součástí jejího užšího propojení se stejnojmennou mezinárodní skupinou. Rozbíhá se i marketingová komunikační kampaň ke změně obchodního názvu, kterou vytvořila agentura Momentum. V televizních spotech bude novou značku uvádět známá postava vědce v podání Milana Šteindlera.

Štítky: bude volkswagen services spoleä financial financial services volkswagen financial volkswagen financial services kofin

Zdroj: strategie.e15.cz

Odborník: Pronájem aut je populární, operativní leasing byl dobrý tah

Operativní leasing pro soukromé osoby, tedy pronájem vozidla na delší dobu, byl na trh uveden loni v červnu. A podle Petra Abrahámka, ředitele retailového prodeje ve Volkswagen Financial Services (bývalý ŠkoFIN), se novinka velmi rychle chytla. Zájem o ni mezi Čechy neustále roste. Další články k tématu:Půjčit, nebo nepůjčit na auto? Proklepli jsme internetové nabídkyTest: Je pro vás dobrý operativní leasing?

Štítky: b leasing korun volkswagen services financial financial services volkswagen financial volkswagen financial services operativn

Zdroj: finance.idnes.cz

VIDEO: Vagony čistí obří škrabka

Nákladní vagony, které převážejí vytěžené horniny v důlních lokalitách, je potřeba taky občas vyčistit. Jakou roli hraje v čištění obří škrabky, se podívejte na videu Coal TV.

Štítky: od nutné je nutné coal čištění services coal services zvládají horníci těžební překážku narazili technici vagonů

Zdroj: iuhli.cz

Spodní vodu na Teplicku bude čerpat stát

Kvůli následkům důlní havárie, k níž došlo již v 19. století, čerpá společnost Coal Services již roky spodní vodu v lokalitě Obří pramen v Lahošti u Duchcova. Nově by tuto činnost měl převzít stát prostřednictvím státního podniku Palivový kombinát Ústí.

Štítky: stát coal vod services coal services palivový kombinát palivový kombinát teplicku na teplicku

Zdroj: iuhli.cz

Nenápadní pracanti ve stínu gigantů

Vyhrnovačka a podbíječka. To jsou stroje, které jsou trochu schované ve stínu gigantických rypadel. Zaměstnancům úseku traťového hospodářství Coal Services je ale závidí celá republika.

Štítky: která provozu stroje services drtil coal services úseku kolejí hospodářství coal services v provozu

Zdroj: iuhli.cz