Linka 199

Štítek: sklad

nejčastější štítky

Přestanovský sklad společnosti Bohemia Cargo se rychle plní a spouští mycí linku

Logistická společnost Bohemia Cargo v červnu letošního roku rozšířila své skladovací prostory o nový sklad v Přestanově o rozměru 5 tisíc metrů čtverečních. Již po dvou měsících je sklad z velké části zaplněný a firma navíc v průběh září plánuje ve skladu zahájit provoz nové mycí linky na KLT kontejnery.

Štítky: sklad cargo rychle bohemia mycí bohemia cargo pøestanovì mycí linku plní spoleènosti bohemia cargo

Zdroj: logistika.ihned.cz

Bavorský sklad s českou naftou je na prodej. Jednáme, říká insolvenční správce

Nad majetkem zkrachovalé firmy Viktoriagruppe krouží zájemci. V hledáčku mají i rozsáhlý sklad v bavorském Kraillingu, kde je stále „uvězněná“ česká nafta za více než miliardu. Podle zjištění serveru Lidovky.cz vyjednává insolvenční správce Viktoriagruppe o jeho prodeji.Další články k tématu:Stát by měl nakoupit další ropu. Kvůli ceně i naší bezpečnosti, tvrdí MládekHavárie donutila Unipetrol najít útočiště pro ropu. Pronajal si nádrž od státuStádo krav místo mraženého masa. Česko změní strategii nouzových zásob Za jak dlouho 'zestárne' nafta v Německu? Český stát přichází o peníze

Štítky: spr sklad nafty are viktoriagruppe kraillingu insolven v kraillingu chlumci naftou

Zdroj: byznys.lidovky.cz

I sklady mají svou soutěž krásy. Porotu uchvátil dobrovízský Amazon

Sklad firmy Amazon u Prahy zabodoval v polské soutěži CEE Investment & Green Building Awards zaměřené na zelenou architekturu. Dvě stovky odborníků z realitního sektoru projekt skladu zvolily jako nejlepší v kategorii Sklad/Průmyslový objekt. Cenu převzal developer Panattoni.Další články k tématu:Od kliknutí až do kamionu. Podívejte se, jak funguje dobrovízský AmazonČeské e-shopy zbrojí na Amazon. Zboží dodají v sobotu a bez příplatkuŠéf Amazonu se stal přes noc třetím nejbohatším Američanem. Díky clouduAmazon zažaloval přes tisíc falešných recenzentů. Platí je sami výrobci

Štítky: kr zam centrum amazon sklad panattoni sout pra developer dobrov

Zdroj: ekonomika.idnes.cz

Kuehne + Nagel zajistí globální logistiku náhradních dílů BMW ze tří bavorských skladů

Logistická společnost Kuehne + Nagel se v listopadu stala výhradním poskytovatelem kompletní logistiky značkových náhradních dílů a autopříslušenství pro skupinu BMW.

Štítky: listopadu sklad bmw glob bavorsku bavorsk logistiku nagel kuehne nagel zajist

Zdroj: logistika.ihned.cz

IKEA slaví úspěch i na východě. U Moskvy buduje obří distribuční sklad

Česká republika je pro společnost IKEA jedním z nejrychleji rostoucích trhů. Daří se jí ale i na východ od nás, konkrétně v Rusku. V průmyslové oblasti Esipovo nedaleko Moskvy buduje IKEA obří automatizovaný sklad s kapacitou 210 tisíc palet. Informovala o tom společnost Jungheinrich, která se ve výběrovém řízení stala generálním dodavatelem pro vybudování veškeré interní logistiky.

Štítky: metr sklad ikea buduje ob moskvy na v i na v moskvy buduje esipovo

Zdroj: logistika.ihned.cz