Linka 199

Štítek: videa

nejčastější štítky

Šišlavý psík Ftefan ovládl YouTube. Kampaň na ‚Fofolu‘ opět bodovala

„Dáš si Fofolu?“ Věta, která v uplynulém roce minula v Česku málokoho. Šišlavý pes s předkusem z reklamy na limonádu Kofola hodně lidí irituje, více je ale těch, kteří ho milují. A to natolik, že tyto reklamní spoty jasně ovládly letošní žebříček sledovanosti na videoportálu YouTube.Další články k tématu:Kofola vstoupí na pražskou burzu. S akciemi se zatím obchodovat nebudeČeská mládež má nové idoly: Dobře vydělávající Youtubery sledují statisíce mladýchKofola stěhuje sídlo z Polska do Česka. A pošilhává po pražské burzeKofola otevře svoji první restauraci. Plánuje jich desítkyVýběr zpráv podle editora: Pelta volal Ivánkovi, policejní stát u Fica a hvězda Merkelová

Štítky: google youtube kofola fofola videa ps you me fofola a ft

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Video Archives - Svět aplikací

Na internetu se objevuje stále více videí, které porovnávají vlastnosti vlajkových lodí jednotlivých společností. Herní legenda se vydává na velké plátno.

Štítky: jsme se o the video videí videa podívejte vs beginning iphony

Zdroj: svetaplikaci.tyden.cz

Facebook Archives - Svět aplikací

Největší sociální síť na světě testuje novou funkci. Facebook před několika dny svým zaměstnancům nařídil, že každé úterý budou používat zpomalené.

Štítky: sociální mi budou se mi světě síť na světě videa se mi nelíbí sociální síť na

Zdroj: svetaplikaci.tyden.cz

Atlantik - eATLANTIK

Jádro aplikace eATLANTIK, umožňuje rychlý, efektivní a jednoduchý přístup na českou burzu i světové trhy bez nutnosti čekání na převody mezinárodních měn.

Štítky: si aplikace i můžete k videa přehráním videa zobrazte si přehráním

Zdroj: www.atlantik.cz