Linka 199

Štítek: výrobky

nejčastější štítky

Pravá česká zabijačka z Lidlu klamala, byly v ní německé výrobky

Největší diskontní řetězec na českém trhu Lidl klamal své zákazníky při marketingové akci s názvem Pravá česká zabijačka. V balíčku výrobků totiž řetězec nabízel také produkty od německých potravinářských firem.

Štítky: akce výrobků výrobky česká lidlu zabijačka česká zabijačka pravá česká pravá česká zabijačka pravá

Zdroj: zpravy.e15.cz

Pražanovi pančovali výrobky AB style, řekl bývalý majitel likérky

Otec a syn Pražanovi ze Zlínska údajně pančovali výrobky frýdecko-místecké likérky AB style. U zlínského krajského soudu to dnes řekl bývalý majitel likérky Milan Antoniazi, který je stejně jako Pražanovi stíhán za daňový únik při odběru nelegálního lihu od hlavy lihové mafie Radka Březiny. Pražanovi vinu odmítají.

Štítky: který jeho výrobky údajně likérky likérky ab style antoniazi likérky ab pančovali výrobky zlínska

Zdroj: www.agris.cz

Varicofix pustí žilou vaší peněžence. Nekupovat!

Během letošního léta skočilo mnoho Evropanek a Evropanů na podvodnou internetovou reklamu, která slibovala rychlou a snadnou léčbu krevních sraženin. „Koupila jsem inzerovaný gel, ale vůbec nefunguje. Požaduji vrácení peněz, ale kontaktní osoba nereaguje! Bohužel jsem naletěla, jako mnoho dalších. Krém klidně zadarmo přenechám zájemci, jinak skončí v popelnici,“ zhodnotila paní Jana mastičku „Vein Stopper“. […] Příspěvek Varicofix pustí žilou vaší peněžence. Nekupovat! pochází z KupníSíla.cz

Štítky: důvod jinak výrobky jenom žíly zákroky gel požadavku nese

Zdroj: kupnisila.cz

Iniciativa: Výrobky programu Mléko do škol mají příliš cukru

Ochucená a jogurtová mléka, jogurty a smetanové krémy, které se dostávají ke školákům prostřednictvím dotovaného programu Mléko do škol, výrazně překračují obsah cukru doporučený Státním zdravotním ústavem. Smetanové krémy mají i větší obsah tuků. Zjistila to občanská iniciativa Skutečně zdravá škola, která se snaží o zlepšení školního stravování, sdělila Adéla Flejšarová z iniciativy.

Štítky: ministerstvo pro školní byl výrobky v roce doporučení mléka programu mléko

Zdroj: www.agris.cz