Linka 199

Štítek: vysokých škol

nejčastější štítky

Politici nás přehlíží, říká předseda Rady vysokých škol

Akademické prostředí má dlouhodobě pocit, že vysoké školy jsou stranou zájmu politické reprezentace. Řekl to předseda Rady vysokých škol Jakub Fischer. Stát se každoročně snaží snížit výdaje na jejich činnost, dodal. Akademici společně s ministerstvem školství každoročně dosahují alespoň meziročního zachování rozpočtu ve stejné výši, ale podfinancování tuzemského vysokého školství to neřeší, upozornil.

Štítky: vysoké školy škol vysokých škol vysokých rozpočtu předseda fischer vysoké školy každoročně

Zdroj: zpravy.e15.cz

Seznam vysokých škol: Veřejné, soukromé a státní vysoké školy...

Vysoké školy se podle zákona dělí do tří skupin: veřejné, soukromé a státní. Nabízíme. vám kompletní databázi vysokých škol v ČR a jejich profily.

Štítky: státní soukromé veřejné škol vysokých škol vysokých usa školství vysoká vysoká škola

Zdroj: student.finance.cz

Školství, výchova a vzdělávání ve státní správě

Státní zaměstnanci musejí při nástupu do svých funkcí říci nebo potvrdit krásnou formuli: „Slibuji na svou čest a svědomí, že při výkonu státní služby se budu řídit právními a služebními předpisy a v souladu s nimi příkazy představených. Své povinnosti budu vykonávat řádně, nestranně, svědomitě, odborně a v zájmu České republiky, nebudu zneužívat postavení státního […] Příspěvek Školství, výchova a vzdělávání ve státní správě pochází z KupníSíla.cz

Štítky: škol vysokých škol soustavy vysokých vzdělávací vzdělávacích vzdělávací soustavy škol a studijních programů studijních

Zdroj: kupnisila.cz

Započitatelná praxe zahrnuje vojnu i mateřskou - KupníSíla.cz

O platu zaměstnance ve veřejném sektoru rozhoduje povolání, platová třída a započitatelná praxe, do které patří mnohem víc než jenom čas na pracovišti!

Štítky: měsíců jsem absolventi let základní škol vysokých škol vysokých dovolená ukončili

Zdroj: kupnisila.cz

Vysokoškolští studenti by si v době krize řekli o nižší nástupní plat

Studenti vysokých škol by byli ochotní v době krize nastoupit do zaměstnání za nižší než průměrnou mzdu v České republice. Nebojí se ani stěhování za prací do zahraničí.

Štítky: by zkušenosti krize procent snaží vysokoškoláků škol vysokých škol by si řekli

Zdroj: portal.pohoda.cz

Vysoké školy chtějí zapojit do studia také firmy

Rektoři českých vysokých škol chtějí pro studenty bakalářských oborů povinnou praxi a nebrání se ani podnikovým stipendiím.

Štítky: praxi studia školy škol vysokých škol vysokých studenty stipendia povinnou povinnou praxi

Zdroj: portal.pohoda.cz