Linka 199

Štítek: zaorálek

nejčastější štítky

Otevření cesty do Íránu i jako obchodní příležitost

Česko se Zaorálkovou cestou do Íránu připojuje k zemím, které sázejí nejen na vylepšení vztahů islámské republiky se Západem, ale také na vidinu obchodních příležitostí.Další články k tématu:Zaorálek v Íránu uvedl české firmy, jež sondují terén pro obchody

Štítky: mezi izrael íránu do íránu zaorálek ln zahranièí vztahù teheránu do teheránu

Zdroj: ceskapozice.lidovky.cz

Dohodu o kvótách dodržíme, řekl ministr zahraničí Zaorálek

Česko přijme závazky, které mu budou plynout z dohody v Radě Evropské unie o migrační krizi. Senátorům to dnes oznámil ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD). Výslovně neřekl, zda se to bude týkat i povinných kvót na přerozdělování uprchlíků do zemí unie, které Česká republika dlouhodobě odmítá.

Štítky: které unie uprchlíků ministr česko zaorálek kvóty řekl ministr kvótách dodržíme o kvótách dodržíme

Zdroj: zpravy.e15.cz

Turecké žadatele o azyl bychom měli rovnou vracet, myslí si Zaorálek

Turecko by mělo být z pohledu Evropské unie bezpečnou zemí, míní český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Při příchodu na dnešní konferenci zástupců států, přes které vede takzvaná balkánská migrační trasa, také uvedl, že Česko je připraveno těmto zemím finančně pomoci situaci zvládat.

Štítky: by měli azyl bychom zaorálek žadatele o o azyl bychom žadatele o azyl žadatele azyl bychom měli

Zdroj: zpravy.e15.cz

Zaorálek: Bez Asada nelze dosáhnout míru, dál ale vládnout nemůže

Syrský prezident Bašár Asad musí být účasten vyjednávání o ukončení násilí v Sýrii. Dlouhodobě ale tuto zemi dál vést nemůže i kvůli zločinům, které spáchal na vlastních občanech, myslí si český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Při příchodu na jednání s kolegy z EU v Lucembursku dal najevo, že unie musí svůj postoj k Damašku především sjednotit. O zastavení bojů v zemi je podle Zaorálka třeba mluvit také s Ruskem.

Štítky: musí možné třeba nelze bez rusko sýrii dosáhnout zaorálek asada

Zdroj: zpravy.e15.cz

Zaorálek v minovém poli různých zájmů | FSFinalWord.cz

Fanoušci seriálu „House of Cards“ znají rozdíl mezi tím, když se člověk postaví do cesty vlivné korporaci a světové mocnosti. Ani jedno není procházka růžovým.

Štítky: poli v minovém minovém poli různých v minovém poli různých zájmů zaorálek v minovém poli různých zájmů minovém poli minovém zaorálek

Zdroj: www.fsfinalword.cz